Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
logo banky ceska sporitelna
Česká spořitelna půjčka na cokoliv
logo banky ceska sporitelna
Česká spořitelna půjčka na cokoliv
logo banky ceska sporitelna

Česká spořitelna půjčka na cokolivRecenze, úroky, kalkulačka, podmínky a poplatky

Autor recenze
Poslední aktualizace
11. 5. 2024
logo banky ceska sporitelna

Hodnocení Finex.cz

Poslední aktualizace
11. 5. 2024

Online půjčka s možností odkladu splátek zdarma

Půjčka České spořitelny je spotřebitelský úvěr na cokoliv, který si lze snadno a zdarma sjednat online. Pokud nejste s internetem přátelé nebo vás jakékoliv důvody nutí jít na pobočku, počítejte s poplatkem. Banka ale ostatní poplatky zrušila, zdarma tak je nejen změna data nebo výše splátek, ale jejich odklad nebo předčasné splacení. Navíc, budete-li půjčku řádně včas splácet, banka vám odpustí až 15 splátek, a vy tak alespoň něco ušetříte.

Základní informace o Česká spořitelna půjčka na cokoliv

Splátka od 188 Kč
Úrok od 7,99 % p.a.
RPSN od 8,41 % p.a.
Výše půjčky 2 000 Kč až do 1 200 000 Kč
Sjednání online Ano

Půjčka od České spořitelny umožňuje půjčit si 2 000 Kč až do 1 200 000 Kč a ve výjimečných případech až 2 500 000 korun na cokoliv bez zajištění. Online sjednání půjčky vám zabere 5 minut a je zdarma, při sjednání na pobočce zaplatíte poplatek. Pokud budete úvěr řádně splácet, banka vám odpustí až 15 splátek.

Splátku si můžete během splácení podle vašich potřeb snížit, zvýšit nebo odložit. Nevyužitou půjčenou částku můžete navíc do 30 dnů bezplatně vrátit. A pokud víte, na co si chcete půjčit, Česká spořitelna také nabízí účelovou půjčku.

Obsah recenze půjčka Česká spořitelna

Recenze Česká spořitelna

Nevíte, co od banky Česká spořitelna čekat? Co nabízí a jak si vede v rámci úvěrových produktů?

Česká spořitelna je podle počtu klientů největší bankou v České republice a současně bankou s nejdelší tradicí na českém trhu. Je součástí finanční skupiny Erste Group, která operuje ve střední a východní Evropě.

Banka se zaměřuje na poskytování služeb jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům i obcím. Financuje ale také velké korporace a poskytuje služby finančním trhům. Kromě běžných a spořicích účtů najdete v její nabídce také širokou nabídku spotřebitelských úvěrů a hypoték, ze které si každý vybere.

Mnoho z jejích produktů a služeb jsou těmi nejlepšími na českém trhu. Za své bankovní služby také obdržela desítky významných ocenění. Například byla oceněna jako Privátní banka roku 2022 a za rok 2023 získala 1. místo za svou hypotéku v soutěži Zlatá koruna nebo 3. místo za svou online půjčku.

Zajímá vás více informací o této bance a jejích dalších produktech? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Teď už k recenzi tohoto produktu. Co vše vám může půjčka České spořitelny nabídnout, jak se pohybuje úroková sazba a disponuje úvěr přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co půjčka Česká spořitelna nabízí?

S půjčkou od České spořitelny si můžete půjčit od 2 000 Kč až do 1 200 000 Kč s úrokem od 7,99 % p.a. Doba splatnosti je 12 až 120 měsíců. O půjčku můžete požádat v internetovém nebo mobilním bankovnictví George, na pobočce nebo telefonicky.

Celý proces online vyplnění žádosti vám zabere 5 minut, doba zpracování žádosti je individuální a závisí také na tom, jestli bance dodáte všechny potřebné dokumenty.

Pokud budete půjčku řádně splácet, banka vám odpustí až 15 posledních splátek. Úvěr si také můžete přizpůsobit svým možnostem. Splátku si můžete zvýšit, snížit nebo odložit, a to zdarma. Banka dále umožňuje půjčenou částku do 30 dnů vrátit s tím, že vám vrátí úroky.

Sjednání půjčky online, vedení i předčasné splacení nebo mimořádné splátky jsou zdarma. Sjednat si můžete také pojištění pro případ nečekaných událostí. V nabídce jsou tři typy pojištění pro 5 typů rizik. Pojistné v případě balíčku Standard činí 8,8 % p.a. z předepsané výše splátky, vaší půjčce se tak vždy přizpůsobí.

Info

Pro sjednání půjčky České spořitelny není podmínkou mít běžný účet u této banky. Pokud byste si jej i přesto chtěli sjednat, Česká spořitelna má v nabídce účet Standard a účet Plus.

Česká spořitelna poskytuje širokou nabídku úvěrů, ve své nabídce má dále například konsolidaci půjček, kontokorent, peníze na klik, kreditní kartu nebo úvěry na bydlení. Nabízí též hypotéku, refinancování hypotéky a americkou hypotéku.

Na co lze peníze z půjčky od České spořitelny použít?

Půjčka Česká spořitelna je bezúčelový spotřebitelský úvěr bez zajištění. Jedná se o půjčku na cokoliv. Peníze tedy můžete použít na cokoliv bez dokládání jejich využití a bez zástavy majetku.

Můžete je využít na rekonstrukci, studium, cestování, koupi nového auta, luxusní dovolenou, nebo, pokud máte hluboko do kapsy, jako půjčku do výplaty. Úvěr od České spořitelny je vhodný pro kohokoliv nad 18 let, kdo je schopný doložit svůj pravidelný příjem. Jediný limit, který Česká spořitelna stanovuje, je maximální věk 71 let.

Před sjednáním jakékoliv půjčky si ale nejprve vždy rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete, a jestli půjčené peníze dokážete i s úroky splatit.

Pokud víte, na co si chcete půjčit, můžete také využít účelovou půjčku od České spořitelny, se kterou můžete získat úrokovou sazbu od 5,99 % p.a. Pozor však, na účelovou půjčku se nevztahuje odpuštění splátek za řádné splácení.

Poplatky spojené s půjčkou

Sjednání online, správa úvěru nebo předčasné splacení půjčky České spořitelny je zdarma. Banka si nic neúčtuje ani za mimořádné splátky nebo za změnu výše splátek. Navíc pokud první půjčku splatíte do 30 dnů, banka vám odpustí úroky.

Jaké jsou poplatky u půjčky České spořitelny?

 • Sjednání půjčky online/na pobočce: 0 Kč / 1 % z výše poskytnutého úvěru, max. 5 000 Kč
 • Správa úvěru: 0 Kč
 • Předčasné splacení: 0 Kč
 • Výpis z úvěrového účtu na žádost klienta: 50 Kč
 • Zaslání každé upomínky: 300 Kč

Pro detailní informace o poplatcích se podívejte na aktuální sazebník České spořitelny.

Výhody a nevýhody půjčky od České spořitelny

Výhody

 • Půjčku lze sjednat online zdarma
 • Změna výše i data splátek či odklad zdarma
 • Při včasném splácení vám banka odpustí až 15 splátek
 • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek zdarma
 • Půjčenou částku můžete do 30 dnů vrátit

Nevýhody

 • U neúčelového úvěru je úroková sazba “od” celkem vysoká
 • Nutnost doložit výpisy z účtu a potvrzení o příjmu
 • Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci
 • Poplatek za upomínku (běžné u všech bank)

Tabulka splátek půjčky

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Úrok* RPSN* Celkem*
10 000 Kč 12 měsíců 1 013 Kč od 19,90 % p.a. 22,15 % p.a. 11 163 Kč
200 000 Kč 36 měsíců 6 200 Kč od 7,27 % p.a. 7,39 % p.a. 223 200 Kč
500 000 Kč 60 měsíců 10 000 Kč od 7,42 % p.a. od 7,60 % p.a. 600 000 Kč
1 000 000 Kč 112 měsíců 12 245 Kč od 7,12 % p.a. od 7,31 % p.a. 1 371 440 Kč
1 200 000 Kč 112 měsíců 14 694 Kč od 7,12 % p.a. od 7,31 % p.a. 1 645 728 Kč
*Výpočet je pouze reprezentativní, parametry odpovídají úrokové sazbě, kterou získáte za včasné splácení. Česká spořitelna nastavuje úrokovou sazbu úvěrů každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 % p.a.

Reprezentativní příklad půjčky České spořitelny

Při půjčce ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % p.a. ročně činí měsíční splátka 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, při sjednání na pobočce zaplatíte 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN činí 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem je 202 348 Kč.

Pokud budete úvěr řádně splácet, banka vám odpustí 12 splátek, doba splácení bude činit 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % p.a., RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem je 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Podrobnější podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Přibližný výpočet půjčky můžete provést přímo v úvěrové kalkulačce na stránkách banky.

Zdroj: Csas.cz
Úvěrová kalkulačka půjčka Česká spořitelna.
Úvěrová kalkulačka půjčka Česká spořitelna.

Podmínky pro získání půjčky

Nejedná se o půjčku bez registru ani o půjčku bez doložení příjmů, to znamená, že je nutné doložit své příjmy a projít schvalovacím procesem banky. Podmínkou je samozřejmě minimální věk 18 let, doložit příjem a nebýt ve zkušební nebo výpovědní době.

Pokud je na vaše jméno vedená exekuce nebo jste v insolvenci, s půjčkou to u České spořitelny to pravděpodobně nevyjde.

Jste-li klientem banky a posíláte si do České spořitelny výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. Pokud klientem banky nejste, místo předkládání dokladu lze využít ověření třeba přes bankovní identitu.

Také budete potřebovat doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Česká spořitelna nahlíží na každého klienta individuálně a při poskytnutí půjčky zohledňuje zejména jeho bonitu, tedy aby zvládal půjčku splácet a nedostal se do potíží. Žádáte-li o příliš vysokou částku, banka může žádost o úvěr zamítnout nebo vám nabídne reálnější nabídku.

Máte-li nedostatečnou bonitu (třeba jste-li na mateřské nebo rodičovské dovolené), můžete též přizvat vhodného spolužadatele, a to ať již například rodiče nebo sourozence. Spolužadatel je pak prověřován stejně jako hlavní žadatel. Prověřuje se jeho platební morálka v bankovních i nebankovních registrech a musí doložit své příjmy.

Jaké jsou požadavky na spolužadatele? Musí se jednat o zletilou osobu s českým občanstvím a trvalým bydlištěm v ČR. Pokud se jedná o cizozemce, podmínkou je opět minimální věk 18 let a přidělené rodné číslo a trvalý, přechodný, či dlouhodobý pobyt v České republice.

Pokud již máte u banky běžný účet, průběh žádosti je mnohem rychlejší. Nejen, že můžete zažádat rovnou v internetovém bankovnictví, ale pokud si necháváte na účet zasílat výplatu, banka také vidí vaše příjmy a aktuální informace o zaměstnání. Celý proces je tak rychlejší.

Jak podat žádost o půjčku?

Pojďme se podívat krok po kroku, jaké se nabízí možnosti a jak podat žádost o půjčku. V nabídce České spořitelny je rychlá půjčka online, případně můžete zažádat na pobočce nebo telefonicky (za poplatek).

Online půjčka je zdarma, a je dostupná jak pro nové, tak i pro stávající klienty. Ti si mohou spotřebitelský úvěr pohodlně sjednat v internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci George. A proč je tato online půjčka tzv. rychlá půjčka? Žádost online lze vyřídit během 5 minut, pokud dodáte všechny potřebné doklady. Doba schválení půjčky následně probíhá individuálně.

Postup při online půjčce

Pokud se rozhodnete podat online žádost, do úvěrové kalkulačky na stránkách půjčky České spořitelny zadáte potřebné údaje a kliknete na oranžové tlačítko “Sjednat online”. Zde vyberete, zda máte internetové bankovnictví George nebo ne.

Zdroj: Csas.cz
Žádost o půjčku České spořitelny.
Žádost o půjčku České spořitelny.

Pokud jste klientem České spořitelny, o půjčku online můžete snadno zažádat přímo v internetovém nebo mobilním bankovnictví. Tedy kliknete na “Mám internetové bankovnictví George” a následně budete přesměrování na přihlášení do bankovnictví.

Jste-li ale noví a přihlášení do George zatím nemáte, budete potřebovat nejprve provést ověření totožnosti pomocí bankovní identity, a to přímo na stránkách půjčky. Proto kliknete na “Nemám internetové bankovnictví George”.

Zobrazí se vám možnost ověření vaší totožnosti prostřednictvím bankovní identity pomocí přihlášení do účtu vaší původní banky. Pokud ve výpisu svou banku nenajdete, znamená to, že nepodporuje přihlášení pomocí bankovní identity. V takovém případě tedy budete muset provést žádost telefonicky nebo na pobočce.

Zdroj: Csas.cz
Žádost o půjčku České spořitelny.
Žádost o půjčku České spořitelny.

Pokud jste klientem banky, o půjčku snadno zažádáte již rovnou prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace George. Stačí provést přihlášení na stránkách České spořitelny george.csas.cz. Zde vám žádost zabere pár minut, obzvlášť, pokud si necháváte zasílat výplatu na účet u ČS a máte aktualizované veškeré informace o zaměstnavateli, celý proces bude rychlejší.

Stačí po přihlášení do vašeho bankovnictví George kliknout v hlavní nabídce na “Obchod” a následně kliknout v boxe Půjčka na tlačítko “To mě zajímá”. Budete přesměrováni na kalkulačku půjčky, kde si již sami intuitivně zvolíte potřebné parametry půjčky. Následně budete postupovat podle pokynů na obrazovce.

Půjčka České spořitelna.
Půjčka České spořitelna.

Možností je také sjednání na pobočce nebo telefonicky na +800 208 208 denně od 8:00 do 19:00 hodin

Pojištění schopnosti splácet

K půjčce od České spořitelny si samozřejmě můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje vaši půjčku v případě nečekaných událostí. Banka má v nabídce tři “balíčky” pojištění, které vám pomohou při pracovní neschopnosti, ošetřování blízkých, ztrátě zaměstnání, invaliditě 2. a 3. stupně i úmrtí.

Balíčky jsou v těchto variantách:

 • Balíček Standard: věk 18 – 62 let, nejste invalidní, nemáte průkaz TP, ZTP, ZTP/P
 • Balíček Plus (rozšířená krytí): věk 18 – 62 let, nejste invalidní, nemáte průkaz TP, ZTP, ZTP/P
 • Balíček S (pro seniory): jste starší 63 let a mladší 70 let, nepobíráte příspěvek na péči, nebyl/a jste hospitalizován/a s nemocí v posledních 12 měsících, nemáte nebo jste neměl/a onkologické onemocnění v posledních 10 letech
Zdroj: Csas.cz
Pojištění schopnosti splácet půjčku Česká spořitelna.
Pojištění schopnosti splácet půjčku Česká spořitelna.

U pojištění Standard činí poplatek za pojištění měsíčně 8,8 % p.a. z předepsané splátky půjčky. Platba se bude automaticky každý měsíc strhávat z účtu určeného ke splácení půjčky. Soubor pojištění Plus vás měsíčně vyjde na 11,3 % z výše pravidelné splátky a soubor pojištění S na 7,00 % z výše pravidelné splátky.

Pojištění si sjednáte přímo při žádosti o úvěr nebo konsolidaci. Jedinou podmínkou je, abyste byli ve věku mezi 18 a 70 lety a nebyli invalidní (žádný stupeň invalidity).

Závěr – Je půjčka od České spořitelny výhodná?

Online spotřebitelská půjčka od České spořitelny je určená prakticky pro kohokoliv nad 18 let s pravidelným příjmem a dobrou bonitou. Pokud si tedy potřebujete půjčit určitý obnos peněz bez dokládání využití a bez zajištění nemovitostí, může to být pro vás dobrá volba.

Pozor si však dejte na to, že ačkoliv půjčka je bez zbytečných poplatků, hned v úvodu by vás mohl překvapit poplatek za sjednání na pobočce. Je-li to tedy možné, zkuste si sjednání online, které je zdarma, a mohou jej zkusit i noví klienti. Jinak se Česká spořitelna očividně snažila půjčku odprostit od zbytečných poplatků, proto je zdarma nejen správa úvěru, ale také odložení splátek, změna data splátek, jejich snížení nebo zvýšení.

Půjčka na cokoliv od České spořitelny také umožňuje předčasné splacení zdarma, čímž exceluje například oproti Expres půjčce od Monety, která tento poplatek má.

A jak je na tom úrok, který žadatele zajímá nejvíce? Ten si snadno spočítáte v úvěrové kalkulačce půjčky České spořitelny. Stačí zadat potřebné parametry a hned se vám zobrazí přibližný výpočet.

Samozřejmě se nejedná o bezúročnou půjčku, úroková sazba se pohybuje od 7,99 % p.a. a RPSN od 8,41 % p.a. Půjčit si můžete v řádech desítek až stovek tisíc a splatnost si rozložit až na 10 let. Ve výjimečných případech spořitelna půjčí až 2 500 000 Kč, což může být rozhodující faktor při zvažování, u jaké banky si půjčku vezmete.

Půjčka od České spořitelny nemusí být špatná volba, naopak pro vás může být i výhodná. Zejména budete-li ji splácet řádně a včas, banka vám odpustí až 15 splátek. Ve výsledku tak půjčku doplatíte dříve a ušetříte. Základní úroková sazba není sice nízká, ale ušetřit také můžete, pokud si u banky sjednáte účelovou půjčku. V takovém případě banka nabízí úrok až o 2 % p.a. nižší.

Na co si dát pozor u půjčky?

Než si půjčku sjednáte, v klidu si promyslete, zda peníze opravdu potřebujete, a hlavně, jestli je zvládnete splácet. Nepůjčujte si více, než zvládnete splatit a vyvarujte se nedůvěryhodným poskytovatelům.

Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce. Spolehlivost poskytovatele se obvykle dozvíte v recenzích bank na internetu, ale poznáte ji také podle přehledných webových stránek banky i podle transparentní smlouvy, která neobsahuje podmínky psané malým písmem schované na konci smlouvy. Co musí obsahovat smlouva o půjčce si přečtěte zde.

Určitě si nepůjčujte půjčku na půjčku, čímž byste se dostali do bludného kruhu půjčování a dluhové pasti, která obvykle končí insolvencí. Pokud se přesto pro půjčku rozhodnete, projděte si srovnání půjček od nezávislých recenzentů nebo si nejvýhodnější půjčku spočítejte na kalkulačce vybrané banky.

Poznámka

Než podepíšete smlouvu, vždy si důkladně zjistěte veškeré podmínky, výši úrokové sazby, ale také RPSN, poplatky a dobu splatnosti i způsob splácení.
Nezapomeňte ani na pojištění úvěru (pojištění schopnosti splácet), které vám pomůže v případě nenadálých životních událostí.

Od roku 2016 také platí v České republice zákon o spotřebitelském úvěru, který pročistil vody českých půjček a úvěrů. Nyní musí mít všichni poskytovatelé půjček udělenou licenci Českou národní bankou.

Zákon o spotřebitelském úvěru také umožňuje předčasné splacení u všech typů spotřebitelských úvěrů, a to bez zbytečných sankcí, poskytovatel úvěru si ale může naúčtovat přiměřený poplatek za vzniklé náklady.

Užitečné zdroje:

FAQ – Co vás nejvíce zajímá o půjčce České spořitelny?

Jaký úrok banka nabízí?

Úroková sazba se pohybuje od 7,99 % p.a. a RPSN od 8,41 % p.a.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete již od 2 000 Kč, maximální výše půjčky činí až 1 200 000 Kč. Ve výjimečných případech vám banka půjčí až 2 500 000 Kč.

Jakou má půjčka splatnost?

Maximální dobu splácení půjčky si můžete nastavit až na 10 let, tím získáte nižší měsíční splátky, ale počítejte zpravidla s vyšší úrokovou sazbou.

Umožňuje půjčka odložit splátky?

Česká spořitelna nabízí hned několik možností. Splátky si můžete zdarma snížit, zvýšit nebo odložit. Nezapomeňte však, že se vám doba splácení prodlouží a celková splatná částka se navýší o úroky.

Je možné si půjčku pojistit?

Ano, sjednat si můžete pojištění schopnosti splácet, přičemž vybírat můžete ze třech balíčků: Standard, Plus a S. Cena pojištění u základního balíčku Standard je 8,8 % p.a. z měsíční splátky úvěru.

Je možné si půjčku sjednat online?

Půjčku si můžete sjednat zdarma online v internetovém nebo mobilním bankovnictví George, případně pokud jej ještě nemáte, lze provést ověření totožnosti prostřednictvím bankovní identity vaší banky. Další možností je zajít na pobočku, nebo můžete využít možnosti telefonického hovoru. Sjednání na pobočce nebo telefonicky je zpoplatněné.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Základní podmínky pro získání půjčky jsou: minimální věk 18 let, doložení dokladu totožnosti, bankovní výpisy a potvrzení o příjmu. Abyste půjčku získali, musíte být dostatečně bonitní a nemít žádné negativní záznamy v registru dlužníků, které banka prověřuje. Půjčka je bezúčelová, využít ji můžete opravdu na cokoliv, nemusíte tedy dokládat účel využití finančních prostředků. Také zde nebudete ručit nemovitostí nebo majetkem. Při vyšších částkách nebo při nedostatečné bonitě po vás banka může požadovat spolužadatele.

Jak získám nejlevnější půjčku?

Nejvýhodnější půjčku si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách banky České spořitelny. Všeobecně výhodnost půjčky ovlivňuje vaše bonita a schopnost splácet. Pokud doložíte, že máte dostatečný příjem a vaše záznamy v registru dlužníků nejsou negativní, tak máte větší šancí získat výhodnou půjčku. Také platí, že na čím kratší dobu zvolíte splácení (tedy čím vyšší zvolíte měsíční splátku), tím méně zaplatíte zbytečně na úrocích. Česká spořitelna navíc nabízí odpuštění až 15 splátek za řádné splácení. Přesné podmínky pro odpuštění splátek banka uvede ve smlouvě.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Banka uvádí, že délka zpracování žádosti je u každého klienta individuální a závisí na doložených dokumentech a dalších potřebných informacích. Vyplnění žádosti online trvá orientačně 5 minut a fáze schvalování může trvat 24 hodin, v některých případech méně, ale i déle.

Jak budu půjčku splácet?

Banka si splátku automaticky započítá přímo z vašeho běžného účtu u České spořitelny nebo u jiné banky, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků.

Přehled poplatků a parametrů pro Česká spořitelna půjčka

Jméno produktuČeská spořitelna půjčka na cokoliv
Typ půjčkyRychlá online půjčka na cokoliv
Typ úvěruBankovní úvěr
Poskytovatel půjčkyČeská spořitelna, a.s.
Parametry půjčky
Úrok od 7,99 % p.a.
RPSN od8,41 % p.a.
Výše půjčky 2 000 Kč až do 1 200 000 Kč
Splatnost12 až 120 měsíců
Splátka od 188 Kč
Sjednání online
Možnosti vyřízeníOnline, na pobočce, telefonicky
Povinný běžný účet
Na co lze půjčku využítPůjčka je na cokoliv
Možnost pojištění půjčky
Rychlost zpracování půjčky Individuálně
Podmínky pro poskytnutí půjčkyVěk minimálně 18 let, doklad totožnosti, výpisy z účtu, doložení výše příjmů
Vyplácení peněz a splácení
Způsob vyplácení půjčkyPřevodem z běžného účtu
Způsob splácení půjčkyPravidelné měsíční splátky
Možnost mimořádné splátky
Poplatky spojené s půjčkou
Poplatek za zřízení 0 Kč / 1 % z výše poskytnutého úvěru, max. 5 000 Kč
Poplatek za vedení0 Kč
Poplatek za předčasné splacení0 Kč
Poplatek za upomínku 300 Kč
Poplatek za výpis poštou50 Kč
Poplatek za elektronický výpis0 Kč
Poplatek za změnu smluvních podmínekNeuvádí
Poplatek za změnu data splátky0 Kč
Poplatek za pojištění schopnosti splácet 8,8 % p.a.
Další informace k půjčce
Nutnost zajištění půjčky Bez zajištění
Možnost převedení půjčky
Možnost konsolidace půjčky
Možnost refinancování půjčky
Půjčka bez ručitele
Půjčka pro nezaměstnané
Půjčka pro ženy na mateřské
Půjčka v hotovosti
Předčasné splacení
Bezúčelová půjčka
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
Nahlížení do rejstříků
Úprava výše měsíčních splátek
Sankce
Do kdy je možné půjčku vrátitPři splacení půjčky do 30 dnů od načerpání banka vrací úroky.
Smluvní pokuta
Sazba úroků z prodleníRepo sazba ČNB + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady 300 Kč
Další informace k půjčce
Odkaz na podmínky půjčkyhttps://www.csas.cz/cs/dokumenty-ke-stazeni#/
Ohodnoťte půjčku Česká spořitelna půjčka na cokoliv
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Půjčky, které by vás mohly zajímat