Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
logo banky ceska sporitelna
Česká spořitelna peníze na klik
logo banky ceska sporitelna
Česká spořitelna peníze na klik
logo banky ceska sporitelna

Česká spořitelna peníze na klikRecenze, úroky, kalkulačka, podmínky a poplatky

Autor recenze
Poslední aktualizace
11. 5. 2024
logo banky ceska sporitelna

Hodnocení Finex.cz

Poslední aktualizace
11. 5. 2024

Finanční rezerva v případě nenadálých událostí

Půjčka peníze na klik od České spořitelny je revolvingový úvěr, který poslouží jako rezerva bokem k běžnému účtu. Pokud ji nevyužijete, neplatíte žádné poplatky. Jakmile ale začnete stanovený limit čerpat, čeká vás poplatek. Výhodou je, že peníze můžete čerpat opakovaně a kdykoliv můžete měnit datum nebo výši splátek, případně si splátky odložit. Nevýhodou pak je vysoká úroková sazba.

Základní informace o Česká spořitelna peníze na klik

Splátka od 150 Kč
Úrok od 16,90 % p.a.
RPSN od 18,18 % p.a.
Výše půjčky 5 000 Kč až do 50 000 Kč
Sjednání online Ano

S úvěrem peníze na klik od České spořitelny si můžete půjčit 5 000 Kč až do 50 000 Kč a peníze využít například jako rychlou půjčku do výplaty. Sjednání je možné v bankovnictví George nebo na pobočce. Výhodou je, že si nastavíte vhodný limit a peníze čerpáte opakovaně.

Jedná se o půjčku na cokoliv, půjčit si tedy můžete třeba na nové vybavení domácnosti, servis auta nebo platby školného. Splátky jsou flexibilní, to znamená, že si lze upravit jak den, tak výši splátek nebo celkový limit. Doplacení celé půjčené částky je zdarma, každé čerpání půjčky je však zpoplatněné.

Obsah recenze půjčka Česká spořitelna

Recenze Česká spořitelna

Nevíte, co od banky Česká spořitelna čekat? Co nabízí a jak si vede v rámci úvěrových produktů?

Česká spořitelna je podle počtu klientů největší bankou v České republice a současně bankou s nejdelší tradicí na českém trhu. Je součástí finanční skupiny Erste Group, která operuje ve střední a východní Evropě.

Banka se zaměřuje na poskytování služeb jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům i obcím. Financuje ale také velké korporace a poskytuje služby finančním trhům. Kromě běžných a spořicích účtů najdete v její nabídce také širokou nabídku spotřebitelských úvěrů a hypoték, ze které si každý vybere.

Mnoho z jejích produktů a služeb jsou těmi nejlepšími na českém trhu. Za své bankovní služby také obdržela desítky významných ocenění. Například byla oceněna jako Privátní banka roku 2022 a za rok 2023 získala 1. místo za svou hypotéku v soutěži Zlatá koruna nebo 3. místo za svou online půjčku.

Zajímá vás více informací o této bance a jejích dalších produktech? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Teď už k recenzi tohoto produktu. Co vše vám může půjčka peníze na klik od České spořitelny nabídnout, jak se pohybuje úroková sazba a disponuje úvěr přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co půjčka peníze na klik nabízí?

S půjčkou peníze na klik od České spořitelny si můžete půjčit od 5 000 Kč až do 50 000 Kč s úrokem od 16,90 % p.a. Maximální doba splatnosti není stanovena, jedná se o úvěr na dobu neurčitou. O půjčku můžete požádat v internetovém nebo mobilním bankovnictví George (jste-li klient), na pobočce nebo telefonicky.

Peníze na klik slouží jako rezerva na neočekávané výdaje. Čerpat můžete až 50 000 korun, a to opakovaně. Stačí si nastavit vhodný limit (až zmíněných 50 000 Kč), ze kterého můžete v případě potřeby čerpat. Banka doporučuje limit stanovit ve výši jeden a půl měsíčního příjmu. Tato půjčka tedy funguje jako revolvingový úvěr (opakované čerpání).

Vaše splátky pak budou odcházet každý měsíc automaticky. Půjčenou částku můžete doplatit kdykoliv zdarma. Výše splátky je stále stejná a závisí na aktuálně sjednaném úvěrovém limitu, z něhož si nastavíte splátku 3–10 %. Nezapomeňte, že každé čerpání ze stanoveného limitu je zpoplatněno.

Den a výši splátky nebo celkový limit si můžete upravit v bankovnictví George podle svých potřeb.

Info

Pro sjednání půjčky České spořitelny je podmínkou mít běžný účet u této banky. V nabídce má účet Standard a účet Plus.

Česká spořitelna poskytuje širokou nabídku úvěrů, ve své nabídce má dále například půjčku na cokoliv, konsolidaci půjček, kontokorent, kreditní kartu nebo úvěry na bydlení. Nabízí též hypotéku, refinancování hypotéky a americkou hypotéku.

Na co lze peníze na klik od České spořitelny použít?

Tato půjčka slouží jako rezerva pro neočekávané výdaje, jako jsou nedoplatky za energie či vodu, rozbitý domácí spotřebič, havárie v bytě či nákladný servis auta. Jedná se o bezúčelový spotřebitelský úvěr bez zajištění, půjčit si můžete na cokoliv. Peníze tedy můžete použít na co potřebujete, a to bez dokládání jejich využití a bez zástavy majetku.

Můžete je využít na platby až do výše 50 000 Kč nebo pokud máte hluboko do kapsy, jako krátkodobou půjčku do výplaty. Peníze na klik od České spořitelny jsou vhodné pro kohokoliv nad 18 let, kdo je schopný doložit svůj pravidelný příjem.

Před sjednáním jakékoliv půjčky si ale nejprve vždy rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete, a jestli půjčené peníze dokážete i s úroky splatit.

Pokud víte, na co si chcete půjčit, můžete také využít účelovou půjčku od České spořitelny, se kterou můžete získat úrokovou sazbu od 5,99 % p.a. Pozor však, na účelovou půjčku se nevztahuje odpuštění splátek za řádné splácení.

Poplatky spojené s půjčkou

Sjednání online, správa úvěru nebo předčasné splacení půjčky České spořitelny je zdarma. Banka si nic neúčtuje ani za změnu výše nebo data splátek. Odklad splátek je též zdarma. Naopak za každé čerpání půjčky si banka strhne poplatek 50 Kč.

Jaké jsou poplatky u půjčky České spořitelny?

 • Sjednání půjčky online/na pobočce: 0 Kč
 • Správa úvěru: 0 Kč
 • Předčasné splacení: 0 Kč
 • Výpis z úvěrového účtu na žádost klienta: 50 Kč
 • Zaslání každé upomínky: 300 Kč

Pro detailní informace o poplatcích se podívejte na aktuální sazebník České spořitelny.

Výhody a nevýhody půjčky od České spořitelny

Výhody

 • Půjčku lze sjednat i spravovat online zdarma
 • Změna výše i data splátek či odklad zdarma
 • Předčasné splacení celé vypůjčené částky zdarma
 • Možnost opakovaného čerpání až do výše stanoveného limitu
 • Možnost si snadno změnit datum a výši splátky v Georgi

Nevýhody

 • Vysoká úroková sazba
 • Poplatek 50 Kč za každé čerpání úvěru
 • Banka k této půjčce již nevydává platební kartu, u které bylo čerpání zdarma
 • Nízký limit půjčky a krátká doba splácení

Tabulka splátek půjčky

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Úrok* RPSN* Celkem*
10 000 Kč Na dobu neurčitou** 300 Kč 16,90 % p.a. 19,07 % p.a. 13 521 Kč
20 000 Kč Na dobu neurčitou** 600 Kč 16,90 % p.a. 18,51 % p.a. 26 991 Kč
30 000 Kč Na dobu neurčitou** 900 Kč 16,90 % p.a. 18,33 % p.a. 40 462 Kč
40 000 Kč Na dobu neurčitou** 1 200 Kč 16,90 % p.a. 18,24 % p.a. 53 933 Kč
50 000 Kč Na dobu neurčitou** 1 500 Kč 16,90 % p.a. 18,18 % p.a. 67 404 Kč
*Výpočet je pouze reprezentativní, parametry odpovídají úrokové sazbě, kterou získáte v případě řádného splácení. Počítejte také s poplatkem za každé čerpání ve výši poplatek 50 Kč. **Jedná se o revolvingový úvěr, proto je doba splácení nastavena na neurčito a závisí na tom, jak si splátky nastavíte.

Reprezentativní příklad půjčky České spořitelny

Při půjčce ve výši 20 000 Kč na dobu neurčitou činí výše povinné měsíční splátky 600 Kč. Pevná úroková sazba je 16,9 % p.a. a cena za čerpání úvěru 50 Kč. RPSN v tomto případě činí 18,6 % p.a. Celková částka splatná klientem je 21 960 Kč. Sjednání a vedení úvěru je zdarma.

Mimo povinné měsíční splátky můžete půjčku splácet v termínu a ve výši podle svých potřeb. Uvedené RPSN je platné pouze, pokud jste úvěr spláceli řádně 12 stejně vysokými splátkami vždy k 5. dni v měsíci. Parametry jsou pouze orientační a závisí na výši vaší půjčky, vašem splácení a úvěrové smlouvě.

Přibližný výpočet půjčky můžete provést přímo v úvěrové kalkulačce na stránkách banky.

Zdroj: Csas.cz
Úvěrová kalkulačka k půjčce peníze na klik od České spořitelny.
Úvěrová kalkulačka k půjčce peníze na klik od České spořitelny.

Podmínky pro získání půjčky

Nejedná se o půjčku bez registru ani o půjčku bez doložení příjmů, to znamená, že je nutné doložit své příjmy a projít schvalovacím procesem banky. Podmínkou je samozřejmě minimální věk 18 let, doložit příjem a nebýt ve zkušební nebo výpovědní době.

Pokud je na vaše jméno vedená exekuce nebo jste v insolvenci, s půjčkou to u České spořitelny to pravděpodobně nevyjde.

Jste-li klientem banky a posíláte si do České spořitelny výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. Pokud klientem banky nejste, je potřeba předložit ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Česká spořitelna nahlíží na každého klienta individuálně a při poskytnutí půjčky zohledňuje zejména jeho bonitu, tedy aby zvládal půjčku splácet a nedostal se do potíží. Žádáte-li o příliš vysokou částku, banka může žádost o úvěr zamítnout nebo vám nabídne reálnější nabídku.

Máte-li nedostatečnou bonitu (třeba jste-li na mateřské nebo rodičovské dovolené), můžete též přizvat vhodného spolužadatele, a to ať již například rodiče nebo sourozence. Spolužadatel je pak prověřován stejně jako hlavní žadatel. Prověřuje se jeho platební morálka v bankovních i nebankovních registrech a musí doložit své příjmy.

Jaké jsou požadavky na spolužadatele? Musí se jednat o zletilou osobu s českým občanstvím a trvalým bydlištěm v ČR. Pokud se jedná o cizozemce, podmínkou je opět minimální věk 18 let a přidělené rodné číslo a trvalý, přechodný, či dlouhodobý pobyt v České republice.

Pokud již máte u banky běžný účet, průběh žádosti je mnohem rychlejší. Nejen, že můžete zažádat rovnou v internetovém bankovnictví, ale pokud si necháváte na účet zasílat výplatu, banka také vidí vaše příjmy a aktuální informace o zaměstnání. Celý proces je tak rychlejší.

Jak podat žádost o půjčku?

Pojďme se podívat krok po kroku, jaké se nabízí možnosti a jak podat žádost o půjčku. Jste-li klientem České spořitelny, zažádat můžete snadno online prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví George. Pokud ještě klientem nejste, pak budete muset zavítat na pobočku, kde vám bankéř sjedná běžný účet a k němu finanční rezervu peníze na klik.

Žádost online lze vyřídit během 5-10 minut, pokud dodáte všechny potřebné doklady. Doba schválení půjčky následně probíhá individuálně.

Postup při sjednání v bankovnictví

Pokud se rozhodnete podat online žádost a jste klientem České spořitelny, do úvěrové kalkulačky na stránkách půjčky České spořitelny zadáte potřebné údaje a kliknete na oranžové tlačítko “Mám zájem” a následně “Sjednat online”. Poté budete přesměrování na přihlášení do bankovnictví George.

Zdroj: csas.cz
Žádost o půjčku peníze na klik od České spořitelny.
Žádost o půjčku peníze na klik od České spořitelny.

Po přihlášení budete automaticky přesměrováni na žádost o půjčku, kde nastavíte výši limitu a získáte více informací o půjčce. V dalším kroku zaškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a žádost potvrdíte. Délka vyhodnocení žádosti je závislá na tom, zda má banka od vás potřebné údaje.

Zdroj: Csas.cz
Žádost o půjčku v internetovém bankovnictví George.
Žádost o půjčku v internetovém bankovnictví George.

Možností je také sjednání na pobočce nebo telefonicky na +800 208 208 denně od 8:00 do 19:00 hodin.

Po vyhodnocení žádosti a jejím schválení máte peníze připravené ve formě rezervy bokem. Když budete potřebovat, převedete si je na účet stejně jednoduše, jako když posíláte úhradu z účtu na účet v internetovém bankovnictví nebo po telefonu.

Pojištění vyčerpané částky

K půjčce peníze na klid od České spořitelny si můžete sjednat pojištění vyčerpané částky. Banka za vás uhradí čerpanou část peněz v případě ztráty zaměstnání, invalidity 3. stupně nebo pokud budete dlouhodobě nemocní, ale také v případě toho nejhoršího – úmrtí.

Balíčky jsou v těchto variantách:

 • Balíček Standard: věk 18 – 60 let, nejste invalidní, nemáte průkaz TP, ZTP, ZTP/P
 • Balíček Plus (rozšířená krytí): věk 18 – 59 let, nejste invalidní, nemáte průkaz TP, ZTP, ZTP/P
 • Balíček S (pro seniory): jste starší 60 let a mladší 70 let, nepobíráte příspěvek na péči, nebyl/a jste hospitalizován/a s nemocí v posledních 12 měsících, nemáte nebo jste neměl/a onkologické onemocnění v posledních 10 letech
Zdroj: Csas.cz
Pojištění vyčerpané částky.
Pojištění vyčerpané částky.

Za pojištění hradíte od 0,5 % z částky, kterou jste do konce účetního období vyčerpali. Pokud úvěr nečerpáte, nic hradit nemusíte.

Závěr – Jsou peníze na klik od České spořitelny výhodné?

Peníze na klik je malá půjčka, která slouží jako rezerva bokem k opakovanému použití. Do doby, než ji využijete, nic vás nestojí. Pokud se rozhodnete ji čerpat, zaplatíte poplatek. Následně začnete i s pravidelnými měsíčními splátkami.

Výhodou je, že tato půjčka je flexibilní, a můžete tak kdykoliv poslat mimořádnou splátku nebo úvěr předčasně zdarma splatit. Upravovat si také můžete den i výši splátky, ale také celkový limit půjčky. To vše bez poplatku.

Jedná se tak o celkem výhodnou alternativu k mikropůjčkám nebo nákupům na splátky nebankovních poskytovatelů. Na druhou stranu, úroková sazba je i tak vysoká a pohybuje se od 16,90 % p.a. Navíc je zde již zmíněný poplatek za čerpání úvěru.

Peníze na klik od České spořitelny jsou určené prakticky pro kohokoliv nad 18 let s pravidelným příjmem a dobrou bonitou. Tato půjčka je vhodná pro fyzické osoby, které potřebují krátkodobou půjčku nebo okamžitou finanční rezervu. Pokud si tedy potřebujete opakovaně půjčit menší obnos peněz bez dokládání využití, může to být pro vás dobrá volba.

A jak je na tom úrok, který žadatele zajímá nejvíce? Ten si snadno spočítáte v úvěrové kalkulačce půjčky České spořitelny. Stačí zadat potřebné parametry a hned se vám zobrazí přibližný výpočet.

Samozřejmě se nejedná o bezúročnou půjčku, úroková sazba se pohybuje od 16,90 % p.a. a RPSN od 18,18 % p.a. Půjčit si můžete maximálně 50 000 Kč a splácení si rozložit dle svých potřeb.

Tento “miniúvěr” od České spořitelny nemusí být špatná volba, pokud jej budete umět správně využívat. Může vám sloužit jako rezerva bokem v případě nenadálých událostí. Vzhledem k vysoké úrokové sazbě ale nedoporučujeme půjčku používat za každé situace.

Na co si dát pozor u půjčky?

Než si půjčku sjednáte, v klidu si promyslete, zda peníze opravdu potřebujete, a hlavně, jestli je zvládnete splácet. Nepůjčujte si více, než zvládnete splatit a vyvarujte se nedůvěryhodným poskytovatelům.

Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce. Spolehlivost poskytovatele se obvykle dozvíte v recenzích bank na internetu, ale poznáte ji také podle přehledných webových stránek banky i podle transparentní smlouvy, která neobsahuje podmínky psané malým písmem schované na konci smlouvy. Co musí obsahovat smlouva o půjčce si přečtěte zde.

Určitě si nepůjčujte půjčku na půjčku, čímž byste se dostali do bludného kruhu půjčování a dluhové pasti, která obvykle končí insolvencí. Pokud se přesto pro půjčku rozhodnete, projděte si srovnání půjček od nezávislých recenzentů nebo si nejvýhodnější půjčku spočítejte na kalkulačce vybrané banky.

Poznámka

Než podepíšete smlouvu, vždy si důkladně zjistěte veškeré podmínky, výši úrokové sazby, ale také RPSN, poplatky a dobu splatnosti i způsob splácení.
Nezapomeňte ani na pojištění úvěru (pojištění schopnosti splácet), které vám pomůže v případě nenadálých životních událostí.

Od roku 2016 také platí v České republice zákon o spotřebitelském úvěru, který pročistil vody českých půjček a úvěrů. Nyní musí mít všichni poskytovatelé půjček udělenou licenci Českou národní bankou.

Zákon o spotřebitelském úvěru také umožňuje předčasné splacení u všech typů spotřebitelských úvěrů, a to bez zbytečných sankcí, poskytovatel úvěru si ale může naúčtovat přiměřený poplatek za vzniklé náklady.

Užitečné zdroje:

FAQ – Co vás nejvíce zajímá o půjčce peníze na klik?

Jaký úrok banka nabízí?

Úroková sazba se pohybuje od 16,90 % p.a. a RPSN od 18,18 % p.a.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete již od 5 000 Kč až do 50 000 Kč.

Jakou má půjčka splatnost?

Vzhledem k tomu, že se jedná o revolvingový úvěr (úvěr čerpaný opakovaně), doba splácení není určená a je stanovená na dobu neurčitou. V případě jednorázového čerpání banka doporučuje úvěr do dvou let zcela splatit.

Umožňuje půjčka odložit splátky?

Česká spořitelna nabízí hned několik možností. Upravit si můžete výši i den splátek, nebo splátky odložit. A to bez poplatků. Nezapomeňte však, že se vám doba splácení prodlouží a celková splatná částka se navýší o úroky.

Je možné si půjčku pojistit?

Ano, sjednat si můžete pojištění vyčerpané částky. Cena za pojištění se pohybuje od 0,5 % z částky vyčerpané na konci účetního období.

Je možné si půjčku sjednat online?

Pokud jste klientem České spořitelny, půjčku si můžete sjednat zdarma online v internetovém nebo mobilním bankovnictví George. Pokud klientem ještě nejste, budete muset zajít na pobočku.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Základní podmínky pro získání půjčky jsou: minimální věk 18 let, doložení dokladu totožnosti, bankovní výpisy a potvrzení o příjmu. Abyste půjčku získali, musíte být dostatečně bonitní a nemít žádné negativní záznamy v registru dlužníků, které banka prověřuje. Půjčka je bezúčelová, využít ji můžete opravdu na cokoliv, nemusíte tedy dokládat účel využití finančních prostředků. Také zde nebudete ručit nemovitostí nebo majetkem.

Jak získám nejlevnější půjčku?

Nejvýhodnější půjčku si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách banky České spořitelny. Všeobecně výhodnost půjčky ovlivňuje vaše bonita a schopnost splácet. Pokud doložíte, že máte dostatečný příjem a vaše záznamy v registru dlužníků nejsou negativní, tak máte větší šancí získat výhodnou půjčku. Také platí, že na čím kratší dobu zvolíte splácení (tedy čím vyšší zvolíte měsíční splátku), tím méně zaplatíte zbytečně na úrocích.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Banka uvádí, že délka zpracování žádosti je u každého klienta individuální a závisí na doložených dokumentech a dalších potřebných informacích. Vyplnění žádosti online trvá orientačně 5 minut a fáze schvalování může trvat 24 hodin, v některých případech méně, ale i déle.

Jak budu půjčku splácet?

Pokud jste z vaší rezervy již čerpali, spustí se splácení povinné měsíční splátky. Tu si banka automaticky započítá přímo z vašeho běžného účtu u České spořitelny, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků.

Přehled poplatků a parametrů pro Česká spořitelna peníze na klik

Jméno produktuČeská spořitelna peníze na klik
Typ půjčkySpotřebitelský úvěr s možností opakovaného čerpání (revolvingový úvěr)
Typ úvěruBankovní úvěr
Poskytovatel půjčkyČeská spořitelna, a.s.
Parametry půjčky
Úrok od16,90 % p.a.
RPSN od18,18 % p.a.
Výše půjčky5 000 Kč až do 50 000 Kč
SplatnostÚvěr na dobu neurčitou
Splátka od 150 Kč
Sjednání online
Možnosti vyřízeníOnline, na pobočce, telefonicky
Povinný běžný účet
Na co lze půjčku využítPůjčka je na cokoliv
Možnost pojištění půjčky
Rychlost zpracování půjčky Individuálně
Podmínky pro poskytnutí půjčkyVěk minimálně 18 let, doklad totožnosti, výpisy z účtu, doložení výše příjmů
Vyplácení peněz a splácení
Způsob vyplácení půjčkyPřevodem z úvěrového účtu
Způsob splácení půjčkyPravidelné měsíční splátky
Možnost mimořádné splátky
Poplatky spojené s půjčkou
Poplatek za zřízení0 Kč
Poplatek za vedení0 Kč
Poplatek za předčasné splacení0 Kč
Poplatek za upomínku300 Kč
Poplatek za výpis poštou50 Kč
Poplatek za elektronický výpis0 Kč
Poplatek za změnu smluvních podmínekNeuvádí
Poplatek za změnu data splátky0 Kč
Poplatek za pojištění schopnosti splácet 0,5 %
Další informace k půjčce
Nutnost zajištění půjčkyBez zajištění
Možnost převedení půjčky
Možnost konsolidace půjčky
Možnost refinancování půjčky
Půjčka bez ručitele
Půjčka pro nezaměstnané
Půjčka pro ženy na mateřské
Půjčka v hotovosti
Předčasné splacení
Bezúčelová půjčka
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
Nahlížení do rejstříků
Úprava výše měsíčních splátek
Sankce
Do kdy je možné půjčku vrátitNení omezeno
Smluvní pokuta
Sazba úroků z prodleníRepo sazba ČNB + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady300 Kč
Další informace k půjčce
Případné poznámky poplatek 50 Kč
Odkaz na podmínky půjčkyhttps://cdn0.erstegroup.com/content/dam/cz/csas/www_csas_cz/dokumenty/produkty/osobni-finance/pujcky/penize-na-klik/produktova-stranka/new_penize_na_klik-produktove_informace.pdf?forceDownload=1
Nastavení titulku tabulky (kvůli kotvě)
Ohodnoťte půjčku Česká spořitelna peníze na klik
1
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Půjčky, které by vás mohly zajímat