Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
airbank-logo
Air Bank půjčka na cokoliv
airbank-logo
Air Bank půjčka na cokoliv
airbank-logo

Air Bank půjčka na cokolivRecenze, úroky, kalkulačka, podmínky a poplatky

Autor recenze
Poslední aktualizace
11. 5. 2024
airbank-logo

Hodnocení Finex.cz

Poslední aktualizace
11. 5. 2024

Půjčka na cokoliv bez poplatků

Půjčka od Air Bank je celkem férová půjčka na cokoliv bez zbytečných poplatků. Nenajdete zde tedy poplatek za sjednání, vedení ani za předčasné splacení. Banka si naopak pro své klienty připravila lákadla ve formě dvou měsíců splátkových prázdnin a bonusové úrokové sazby za včasné splácení. Půjčku si můžete sjednat online i na pobočce.

Promo akce

Získejte bonusový úrok

Air Bank nabízí bonusovou úrokovou sazbu za včasné splácení. Podmínkou je, abyste bance nedlužili na splátkách déle než 5 dnů a více než 100 korun.

Základní informace o Air Bank půjčka na cokoliv

Splátka od 100 Kč
Úrok od 4,9 % p.a.
RPSN od 5,02 % p.a.
Výše půjčky 5 000 Kč až do 1 200 000 Kč
Sjednání online Ano

Půjčka od Air Bank umožňuje půjčit si 5 000 Kč až do 1 200 000 Kč s bonusovou úrokovou sazbou od 4,9 % p.a.. Půjčit si můžete na cokoliv, a to bez nesmyslných poplatků za sjednání, vedení nebo předčasné splacení. Navíc při splacení první půjčky do 30 dnů vám banka vrátí zpět úroky.

Air Bank půjčka opět zvítězila v Indexu odpovědného úvěrování Člověka v tísni. Jako jedna z mála nabízí také dva měsíce splátkových prázdnin, kdy si můžete splátky o 2 měsíce posunout. Půjčku si můžete sjednat online během pár minut nebo na pobočce.

Obsah recenze půjčka Air Bank

Recenze Air Bank

Nevíte, co od banky Air Bank čekat? Co nabízí a jak si vede v rámci úvěrových produktů?

Air Bank vtrhla na český trh v listopadu 2011. Může se pochlubit rychlým růstem počtu klientů, aktuálně jich má více než 1,1 milionu. Díky tomu je sedmou největší bankou v ČR dle počtu klientů. Tato banka zaujala hlavně svým odlišným přístupem, prezentuje se totiž jako moderní a přátelská.

Air Bank je nízkonákladová banka a jejím cílem je své služby co nejvíce zjednodušovat.

Banka Air Bank spadá pod finanční skupinu PPF, která se řadí k největším finančním skupinám ve střední a východní Evropě. PPF je mezinárodní skupina, jež má kořeny v České republice, ale podniká ve 25 zemích na 3 kontinentech.

Air Bank je nízkonákladová banka a jejím cílem je své služby co nejvíce zjednodušovat. Proto její nabídka není tak široká, jak jsme zvyklí u klasických bank. Nabízí pouze několik základních produktů, které jsou ale přehledné a pro běžného člověka naprosto srozumitelné.

Kromě běžných a spořicích účtů najdete v její nabídce také spotřebitelský úvěr a hypotéku. Nabídka půjček není sice příliš široká, ale kromě sjednání nové půjčky banka umožňuje konsolidaci půjček, sjednání kontokorentu nebo rozložení plateb. Zřídit si můžete též pojištění nebo začít s Air Bank investovat.

Air Bank za dobu svého působení získala velké množství významných ocenění. V roce 2022 například obhájila první místo Indexu odpovědného úvěrování, kde zatím vítězí každý rok již od roku 2017. Banka také získala 1. místo za svou půjčku v soutěži Cena veřejnosti 2022 v kategorii Spotřebitelské úvěry.

Zajímá vás více informací o této bance a jejích dalších produktech? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Teď už k recenzi tohoto produktu. Co vše vám může půjčka Air Bank nabídnout, jak se pohybuje úroková sazba a disponuje úvěr přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co Air Bank půjčka nabízí?

S půjčkou od Air Bank si můžete půjčit od 5 000 Kč až do 1 200 000 Kč s úrokem od 4,9 % p.a.. Doba splatnosti je 6 až 120 měsíců. O půjčku můžete požádat v internetovém nebo mobilním bankovnictví, na pobočce nebo telefonicky. Banka je schopna vaši žádost zpracovat do druhého dne, a pokud bude vše v pořádku, peníze zvládne připsat i do hodiny od schválení.

Banka také nabízí bonusovou úrokovou sazbu, pokud budete svou půjčku splácet včas. Bonusová sazba je platná též u převedení nebo sloučení půjček. Jediným pravidlem, abyste tuto sazbu získali, je, že bance nebudete déle než 5 dnů dlužit na splátkách více než 100 korun. Výše bonusové sazby je určována individuálně a dozvíte se ji během žádosti.

Sjednání, vedení i předčasné splacení nebo mimořádné splátky jsou zdarma. Navíc při splacení první půjčky do 30 dnů od načerpání banka vrací úroky. Sjednat si můžete také pojištění pro případ nečekaných událostí. V nabídce je jedno pojištění pro šest různých druhů rizik. Pojistné činí 8,7 % z předepsané výše splátky, vaší půjčce se tak vždy přizpůsobí.

Banka také umožňuje dva měsíce splátkových prázdnin. Své splátky si tak můžete každý rok o dva měsíce posunout.

Možnost využít splátkových prázdnin však nezískáváte automaticky, ale banka vám je musí nejprve schválit. Více o podmínkách splátkových prázdnin si přečtěte přímo na stránkách banky.

Pozor však na to, že během splátkových prázdnin vám půjčku banka dále úročí stejnou úrokovou sazbou, jakou máte ve smlouvě. Celková splatná částka se vám tak zvedne o úroky i za dva měsíce splátkových prázdnin, a prodlouží se vám i délka splácení půjčky!

Info

Při sjednání půjčky vám Air Bank nejprve založí běžný účet (pokud jej ještě nemáte). Na tento účet vám následně zašle peníze z půjčky a také se vám z něj budou strhávat měsíční splátky. Vy si musíte pohlídat, abyste měli vždy v konkrétní den na tomto účtu částku alespoň ve výši jedné splátky.

Běžný účet Air Bank nabízí vedení zdarma bez podmínek. Nejsou zpoplatněné příchozí ani odchozí platby, vklady v hotovosti na pobočce ani pomocí vkladomatů. Za poplatek si klient může připlatit další služby podle svých preferencí. Air Bank se svým osobním účet získala již několik ocenění v soutěži Zlatá koruna.

Air Bank má ve své nabídce také možnost převedení půjček (nebo také konsolidace půjček), dále kontokorent nebo rozložení platby na 3 splátky. Nabízí též hypotéku nebo možnost převedení hypotéky (jinak také refinancování hypotéky).

Na co lze peníze Air Bank půjčky použít?

Air Bank půjčka je bezúčelový spotřebitelský úvěr bez zajištění. Peníze tedy můžete použít na cokoliv bez dokládání jejich využití a bez zástavy majetku.

Můžete je využít na studium, cestování, koupi nového auta, luxusní dovolenou, nebo pokud máte hluboko do kapsy jako půjčku do výplaty. Úvěr od Air Bank je vhodný pro kohokoliv, půjčit si může kdokoliv nad 18 let, kdo je schopný doložit svůj příjem. A to ať již zaměstnanci, živnostníci, rodiny s dětmi či maminky na mateřské dovolené nebo senioři.

Před sjednáním jakékoliv půjčky si ale nejprve vždy rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete, a jestli půjčené peníze dokážete i s úroky splatit.

Vyvarujte se zbytečným půjčkám, které vás mohou velmi rychle dostat do dluhové pasti.

Poplatky spojené s půjčkou

Sjednání, vedení nebo předčasné splacení půjčky Air Bank je zdarma. Banka si nic neúčtuje ani za mimořádné splátky nebo snížení splátek. Navíc pokud první půjčku splatíte do 30 dnů, banka vám odpustí úroky.

Jaké jsou poplatky u půjčky Air Bank?

 • Sjednání půjčky online/na pobočce: 0 Kč
 • Správa úvěru: 0 Kč
 • Předčasné splacení: 0 Kč
 • Výpis z úvěrového účtu na žádost klienta: 100 Kč
 • Zaslání každé upomínky: 500 Kč

Pro detailní informace o poplatcích se podívejte na aktuální sazebník Air Bank.

Výhody a nevýhody půjčky od Air Bank

Výhody

 • Půjčku lze sjednat online i na pobočce zdarma
 • Sjednání, správa a vedení půjčky zdarma
 • Dva měsíce splátkových prázdnin
 • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek zdarma
 • Rychlé vyřízení žádosti a zaslání peněz na účet

Nevýhody

 • Nutnost doložit výpisy z účtu a potvrzení o příjmu
 • Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci
 • Poplatek za upomínku (běžné u všech bank)

Tabulka splátek půjčky

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Úrok* RPSN* Celkem*
10 000 Kč 12 měsíců 924 Kč od 7,40 % p.a. od 7,66 % p.a. 10 369 Kč
200 000 Kč 36 měsíců 6 262 Kč od 6,40 % p.a. od 6,60 % p.a. 219 602 Kč
500 000 Kč 83 měsíců 7 122 Kč od 4,90 % p.a. od 5,02 % p.a. 589 920 Kč
1 000 000 Kč 114 měsíců 11 044 Kč od 4,90 % p.a. od 5,02 % p.a. 1 250 025 Kč
1 200 000 Kč 114 měsíců 13 253 Kč Od 4,90 % p.a. od 5,02 % p.a. 1 500 024 Kč
*Výpočet je pouze reprezentativní, parametry odpovídají bonusové úrokové sazbě, kterou získáte za včasné splácení. V RPSN není zahrnutá částka za Pojištění schopnosti splácet, ani poplatek v případě předčasného splacení. Přesné parametry získáte při online žádosti.

Reprezentativní příklad Air Bank půjčky

Při půjčce 100 000 Kč bez pojištění bude měsíční splátka v případě bonusové úrokové sazby 7,4 % p.a. a RPSN 7,66 % p.a. činit 3 134 Kč. Počet splátek bude 36 (3 roky a 0 měsíců). Celkem zaplatíte 111 559 Kč. Sjednání i vedení úvěru, mimořádné splátky nebo předčasné splacení jsou zdarma.

Pokud nebudete půjčku řádně splácet a nedosáhnete na bonusovou úrokovou sazbu, základní úroková sazba je v tomto případě 8,4 % p.a. a RPSN 8,74 %, splátka bude stejná, tedy 3 134 Kč, ale doba splácení vychází na 3 roky a 1 měsíc. Celkem tedy celkem zaplatíte 113 402 Kč. Jedná se pouze o orientační reprezentativní příklad, výše úrokové sazby závisí na několika parametrech. Přesné údaje získáte při online žádosti.

Přibližný výpočet půjčky můžete provést přímo v úvěrové kalkulačce na stránkách banky.

Zdroj: Airbank.cz
Úvěrová kalkulačka Air Bank.
Úvěrová kalkulačka Air Bank.

Podmínky pro získání půjčky

Nejedná se o půjčku bez registru ani o půjčku bez doložení příjmů, to znamená, že je nutné doložit své příjmy a projít schvalovacím procesem banky. Podmínkou je samozřejmě minimální věk 18 let, doložit příjem a nebýt ve zkušební nebo výpovědní době.

Pokud je na vaše jméno vedená exekuce nebo jste v insolvenci, s půjčkou to u Air Bank pravděpodobně nevyjde.

Air Bank je sice moderní banka, ale v procesu dokládání je důsledná a požaduje hned několik následujících dokumentů:

 • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz nebo pas)
 • Cizinci dva různé doklady totožnosti (cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, řidičský průkaz, národní doklad totožnosti /pro občany EU/)
 • Jste-li ženatý/vdaná, banka po vás může u vyšších částek požadovat podpis dokumentu o Společném jmění manželů

Jako zaměstnanec budete dokládat také: poslední 3 výpisy z účtu, kam vám chodí příjem, potvrzení o výši příjmu (ne starší 30 dní) a pracovní smlouvu (pokud máte zkrácenou zkušební dobu nebo jste bez zkušební doby).

Pokud jste penzisté, samozřejmě nebudete dokládat výši příjmu, ale doložíte důchodový výměr, potvrzení o pobírání důchodů / ústřižek z pošty a 1× výpis z bankovního účtu. O půjčku můžete zažádat také jako živnostník, přičemž v takovém případě bude banka pravděpodobně požadovat, abyste přišli na pobočku. S sebou si vezměte daňové přiznání, potvrzení o bezdlužnosti, 3x výpis z bankovního účtu a samozřejmě doklady totožnosti.

Jestliže jste se rozhodli pro online žádost na webu Air Bank nebo prostřednictvím internetového bankovnictví, potřebovat ještě budete mobilní telefon nebo počítač.

TIP

Doklady můžete nahrát přímo v internetovém bankovnictví v části nastavení / žádosti a smlouvy / rozpracované žádosti nebo je můžete odeslat na [email protected]. Pokud ještě nejste klientem banky a žádáte prostřednictvím online žádosti na webu Air Bank, banka vám po dokončení žádosti zašle email informacemi, které doklady bude od vás potřebovat. Až je odešlete, banka vaši žádost zpracuje zpravidla do druhého dne.

Další TIP pro vás. Pokud vám chodí výplata na účet v jiné bance a máte možnost dodat bance k žádosti výpis z účtu, můžete využít možnosti propojení účtu v jiné bance. Celý proces kontroly dokladů lze značně zrychlit.

To zvládnete přímo během žádosti. Stačí jako doklad pro ověření příjmu vybrat Výpis z účtu. Pak se můžete rovnou přihlásit do své druhé banky. Výpis si pak stáhneme sami a během chvilky budeme moci v žádosti pokračovat.

Máte-li nedostatečnou bonitu, můžete též přizvat vhodného spolužadatele, a to ať již například rodiče nebo sourozence. Spolužadatel je pak prověřován stejně jako hlavní žadatel. Prověřuje se jeho platební morálka v bankovních i nebankovních registrech a musí doložit své příjmy.

Jaké jsou požadavky na spolužadatele? Musí se jednat o zletilou osobu s českým občanstvím a trvalým bydlištěm v ČR. Pokud se jedná o cizozemce, podmínkou je opět minimální věk 18 let a přidělené rodné číslo a trvalý, přechodný, či dlouhodobý pobyt v České republice.

Pokud již máte u banky běžný účet Air Bank, průběh žádosti je mnohem rychlejší. Nejen, že můžete zažádat rovnou v internetovém bankovnictví, ale pokud si necháváte na účet zasílat výplatu, banka také vidí vaše příjmy a aktuální informace o zaměstnání. Celý proces je tak rychlejší.

Jak podat žádost o půjčku?

Pojďme se podívat krok po kroku, jaké se nabízí možnosti a jak podat žádost o půjčku. V nabídce Air Bank je rychlá půjčka online, případně můžete zažádat na pobočce nebo telefonicky.

Online půjčka je dostupná jak pro nové, tak i pro stávající klienty, kteří si mohou spotřebitelský úvěr pohodlně sjednat v internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci MyAir. A proč je tato online půjčka tzv. rychlá půjčka? Žádost je obvykle vyřízená do druhého dne, pokud dodáte všechny potřebné doklady. Pokud vám je půjčka schválená, peníze můžete získat i do hodiny. Žádost nejrychleji probíhá na pobočce, kde vše vyřídíte najednou.

Zdroj: Airbank.cz
Úvěrová kalkulačka Air Bank.
Žádost o půjčku u Air Bank.

Postup při online půjčce

Při žádosti o půjčku u Air Bank online máte dvě možnosti. Jste-li nový klient, můžete využít webového formuláře, který vás žádostí provede během pár minut.

Zdroj: https://www.airbank.cz/produkty/pujcka/
Online žádost o půjčku Air Bank.
Online žádost o půjčku Air Bank.

Pokud jste klientem banky, využít můžete sjednání prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace MyAir. Stačí provést přihlášení na stránkách Air Bank ib.airbank.cz. Zde vám žádost zabere také přibližně 10 – 15 minut, ale pokud si necháváte zasílat výplatu na účet u Air Bank a máte aktualizované veškeré informace o zaměstnavateli, celý proces bude rychlejší.

Možností je také sjednání na pobočce nebo telefonicky na +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00 hodin

Pojištění schopnosti splácet

K půjčce od Air Bank si samozřejmě můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje vaši půjčku v případě nečekaných událostí. Toto pojištění zvládne 6 rizik najednou a pomůže vám při pracovní neschopnosti, ošetřování blízkých, ztrátě zaměstnání, hospitalizaci, invaliditě 2. a 3. stupně i úmrtí.

Pojišťovna kryje tyto pojistné události:

 • Nedobrovolná ztráta zaměstnání trvající alespoň 30 dní
 • Pracovní neschopnost trvající déle než 30 dnů
 • Ošetřování člena rodiny trvající déle než 30 dní
 • Hospitalizaci v nemocnici – pojišťovna zaplatí výši splátky, která je splatná v době vaší hospitalizace
 • Přiznaná invalidita II. a III. stupně od České správy sociálního zabezpečení, nebo mimořádné výhody III. stupně (průkaz ZTP/P)
 • Úmrtí klienta pojišťovna uhradí dlužnou částku půjčky až do výše 1 800 000 Kč

Pojištění si sjednáte přímo při žádosti o úvěr nebo konsolidaci. Jedinou podmínkou je, abyste byli ve věku mezi 18 a 65 lety a nebyli invalidní (žádný stupeň invalidity). Poplatek za pojištění činí měsíčně 8,7 % z předepsané splátky půjčky. Platba se bude automaticky každý měsíc strhávat z účtu určeného ke splácení půjčky.

Závěr – Je půjčka od Air Bank výhodná?

Rychlá spotřebitelská půjčka od Air Bank je určená prakticky pro kohokoliv nad 18 let s pravidelným příjmem, kdo si potřebuje půjčit určitý obnos peněz bez dokládání využití a bez zajištění nemovitostí.

Půjčku si lze sjednat hned několika způsoby. Jako klient Air Bank si ji můžete zřídit prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví, pokud však nejste klientem, využít můžete online žádosti, které vám zabere pouze pár minut. Nejrychleji však žádost probíhá na pobočce, případně můžete využít i telefonického sjednání. Banka se tak snaží vyhovět všem a nabídnout několik možností, a to i pro klienty, kteří nemají možnost se dostavit na pobočku nebo se naopak neorientují ve světě internetu.

Výhodou je, že sjednání i vedení půjčky je zdarma. Stejně tak předčasné splacení nebo mimořádná splátka. Půjčka na cokoliv od Air Bank nedisponuje žádnými zbytečnými poplatky, v čemž vyniká například oproti Expres půjčce od Monety, která několik poplatků má.

A jak je na tom úrok, který žadatele zajímá nejvíce? Ten si snadno spočítáte v úvěrové kalkulačce půjčky Air Bank. Stačí zadat potřebné parametry a hned se vám zobrazí přibližný výpočet.

Samozřejmě se nejedná o bezúročnou půjčku, ačkoliv Air Bank nyní nabízí bonusovou úrokovou sazbu za řádné splácení, která se pohybuje od 4,9 % p.a. a RPSN od 5,02 % p.a. Výhodou je, že si můžete půjčit v řádech desítek až stovek tisíc a splatnost si rozložit až na 10 let.

Air Bank si se svou půjčkou vede na trhu bankovních úvěrů velmi dobře. Díky tomu, že nemá zbytečné poplatky, je mezi klienty poměrně oblíbená. To ale kompenzuje o něco vyšší základní úrokovou sazbou. Na druhou stranu ve výsledku vychází půjčka od Air Bank téměř stejně, neli lépe, jako například zmíněná Expres půjčka od Monety.

Banka vám navíc nedá půjčku bez doložení příjmů a bez registru, díky čemuž je bezpečnější, a i to je právě jeden z důvodů, proč dokáže nabídnout lepší úrok než nebankovní půjčky.

Na co si dát pozor u půjčky?

Než si půjčku sjednáte, v klidu si promyslete, zda peníze opravdu potřebujete, a hlavně, jestli je zvládnete splácet. Nepůjčujte si více, než zvládnete splatit a vyvarujte se nedůvěryhodným poskytovatelům.

Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce. Spolehlivost poskytovatele se obvykle dozvíte v recenzích bank na internetu, ale poznáte ji také podle přehledných webových stránek banky i podle transparentní smlouvy, která neobsahuje podmínky psané malým písmem schované na konci smlouvy. Co musí obsahovat smlouva o půjčce si přečtěte zde.

Určitě si nepůjčujte půjčku na půjčku, čímž byste se dostali do bludného kruhu půjčování a dluhové pasti, která obvykle končí insolvencí. Pokud se přesto pro půjčku rozhodnete, projděte si srovnání půjček od nezávislých recenzentů nebo si nejvýhodnější půjčku spočítejte na kalkulačce vybrané banky.

Poznámka

Než podepíšete smlouvu, vždy si důkladně zjistěte veškeré podmínky, výši úrokové sazby, ale také RPSN, poplatky a dobu splatnosti i způsob splácení.
Nezapomeňte ani na pojištění úvěru (pojištění schopnosti splácet), které vám pomůže v případě nenadálých životních událostí.

Od roku 2016 také platí v České republice zákon o spotřebitelském úvěru, který pročistil vody českých půjček a úvěrů. Nyní musí mít všichni poskytovatelé půjček udělenou licenci Českou národní bankou.

Zákon o spotřebitelském úvěru také umožňuje předčasné splacení u všech typů spotřebitelských úvěrů, a to bez zbytečných sankcí, poskytovatel úvěru si ale může naúčtovat přiměřený poplatek za vzniklé náklady.

Užitečné zdroje:

FAQ – Co vás nejvíce zajímá o půjčce Air Bank?

Jaký úrok banka nabízí?

Bonusová úroková sazba se aktuálně pohybuje od 4,9 % p.a. a RPSN od 5,02 % p.a. (v případě řádného splácení), základní úroková sazba činí od 5,9 % p.a. a RPSN je 6,07 % p.a.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete již od 5 000 Kč, maximální výše půjčky činí až 1 200 000 Kč.

Jakou má půjčka splatnost?

Maximální dobu splácení půjčky si můžete nastavit až na 10 let, tím získáte nižší měsíční splátky, ale počítejte zpravidla s vyšší úrokovou sazbou.

Umožňuje půjčka odložit splátky?

Pokud jste se dostali do finanční nouze, Air Bank nabízí hned několik možností. Splátky si můžete zdarma snížit, případně odložit. Banka také nabízí dva měsíce splátkových prázdnin každý rok, to znamená, že si můžete každý rok splátky o dva měsíce posunout. Nezapomeňte však, že se vám celková splatná částka navýší o úroky a doba splácení se vám prodlouží.

Je možné si půjčku pojistit?

Ano, sjednat si můžete pojištění schopnosti splácet, které vám bude krýt 6 nejčastějších rizik. Cena pojištění je 8,7 % z měsíční splátky úvěru.

Je možné si půjčku sjednat online?

Půjčku si můžete sjednat online prostřednictvím webového formuláře. Pokud jste klientem banky Air Bank, sjednání je možné provést v internetovém nebo mobilním bankovnictví. Další možností je zajít na pobočku, přičemž sama banka uvádí, že na pobočce je sjednání nejrychlejší. Také můžete využít možnosti telefonického hovoru. Všechny způsoby sjednání jsou zdarma.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Základní podmínky pro získání půjčky jsou: minimální věk 18 let, doložení dvou dokladů totožnosti, bankovní výpisy a potvrzení o příjmu. Abyste půjčku získali, musíte být dostatečně bonitní a nemít žádné negativní záznamy v registru dlužníků, které banka prověřuje. Půjčka je bezúčelová, využít ji můžete opravdu na cokoliv, nemusíte tedy dokládat účel využití finančních prostředků. Také zde nebudete ručit nemovitostí nebo majetkem. Při vyšších částkách po vás banka může požadovat spolužadatele.

Jak získám nejlevnější půjčku?

Nejvýhodnější půjčku si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách banky Air Bank. Všeobecně výhodnost půjčky ovlivňuje vaše bonita a schopnost splácet. Pokud doložíte, že máte dostatečný příjem a vaše záznamy v registru dlužníků nejsou negativní, tak máte větší šancí získat výhodnou půjčku. Také platí, že na čím kratší dobu zvolíte splácení (tedy čím vyšší zvolíte měsíční splátku), tím méně zaplatíte zbytečně na úrocích. Air Bank navíc nabízí bonusovou úrokovou sazbu, kterou můžete získat za řádné splácení. Tuto sazbu vám banka uvede ve smlouvě, a pokud dodržíte podmínky pro její získání, na konci splátkového kalendáře vám banka odpustí vypočítanou část splátek.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Pokud doložíte veškeré potřebné dokumenty, banka je schopná vaši žádost posoudit a vyřídit do druhého dne. Splníteli všechny podmínky pro získání půjčky, peníze můžete získat na účet již do jedné hodiny od schválení.

Jak budu půjčku splácet?

Banka si splátku automaticky započítá přímo z vašeho běžného účtu u Air Bank, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků.

Přehled poplatků a parametrů pro Air Bank půjčku

Jméno produktuAir Bank půjčka na cokoliv
Typ půjčkyRychlá online půjčka na cokoliv
Typ úvěruBankovní úvěr
Poskytovatel půjčkyAir Bank a.s.
Parametry půjčky
Úrok od 4,9 % p.a.
RPSN od 5,02 % p.a.
Výše půjčky5 000 Kč až do 1 200 000 Kč
Splatnost6 až 120 měsíců
Splátka od 100 Kč
Sjednání online
Možnosti vyřízeníOnline, na pobočce, telefonicky
Povinný běžný účet
Na co lze půjčku využítPůjčka je na cokoliv
Možnost pojištění půjčky
Rychlost zpracování půjčky Do druhého dne
Podmínky pro poskytnutí půjčkyVěk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti, výpisy z účtu, doložení výše příjmů
Vyplácení peněz a splácení
Způsob vyplácení půjčkyPřevodem z běžného účtu Air Bank
Způsob splácení půjčkyPravidelné měsíční splátky
Možnost mimořádné splátky
Poplatky spojené s půjčkou
Poplatek za zřízení0 Kč
Poplatek za vedení0 Kč
Poplatek za předčasné splacení0 Kč
Poplatek za upomínku500 Kč
Poplatek za výpis poštou100 Kč
Poplatek za elektronický výpis0 Kč
Poplatek za změnu smluvních podmínekBanka neuvádí
Poplatek za změnu data splátky0 Kč
Poplatek za pojištění schopnosti splácet 8,7 %
Další informace k půjčce
Nutnost zajištění půjčky Bez zajištění
Možnost převedení půjčky
Možnost konsolidace půjčky
Možnost refinancování půjčky
Půjčka bez ručitele
Půjčka pro nezaměstnané
Půjčka pro ženy na mateřské
Půjčka v hotovosti
Předčasné splacení
Bezúčelová půjčka
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
Nahlížení do rejstříků
Úprava výše měsíčních splátek
Sankce
Do kdy je možné půjčku vrátit Při splacení půjčky do 30 dnů od načerpání banka vrací úroky.
Smluvní pokuta
Sazba úroků z prodleníRepo sazba ČNB + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady500 Kč za jednu upomínku
Další informace k půjčce
Odkaz na podmínky půjčkyhttps://www.airbank.cz/file-download/1601-podminky-pro-pouzivani-uveru.pdf
Ohodnoťte půjčku Air Bank půjčka na cokoliv
1
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Půjčky, které by vás mohly zajímat