Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Směnárny » Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Bitbeli je sice jednou z novějších směnáren, ale je již ověřená a komunitou velmi oblíbená. Abyste viděli, jak jednoduché je u Bitbeli kryptoměny nakoupit, připravili jsme pro vás tento článek a to včetně videe průvodce.

Prvně je nutné upozornit, že směnárna je místo, kde dochází ke směně. Tedy v kryptoměnové sménárně si nemůžete peníze uložit. Na to potřebujete kryptoměnovou peněženku. Ostatně je to stejné, jako když si měníte české koruny na zahraniční měnu, peníze uložíte hotovostně do peněženky v kapse nebo na bankovní účet v dané měně.

A pokud chcete zůstat u video návodů, navštite recenzi Coinomi. Je to jednoduchá mobilní kryptoměnová peněženka. Navíc je zdarma, řadíme ji mezi ověřené a v naší recenzi najdete video s návodem, jak si ji založit.

Jak nakoupit kryptoměny u Bitbeli

  1. Prvním bodem je registrace na stránkách směnárny, budete muset vyplnit svůj e-mail a heslo.
  2. V dalším kroku vás Bitbeli vyzve ke spárovní účtu s GoPay, přihlašte se jako do GoPay účtu, případně účet GoPay založte.
  3. Následně budete požádáni k ovření identity.
  4. V intuitivním prostředí je nutné nahrát fotku přední a zadní strany občasnkého průkazu. Bitbeli požaduje i vaši fotku, jak občasnku držíte. Takovou fotku snadno pořídíte jedním klikem přímo v prostředí Bitbeli – aktivujete kameru u vašeho notebooku nebo telefonu. Pokud jste na počítači bez webkamery, doporučujeme fotku pořídit třeba mobilním telefonem a poslat si ji do PC. Na Bitbeli místo pořídit fotografii zvlolíte vložit fotografii z PC.
  5. Vyplníte bankovní účet, kde dojde k jeho ověření platbou 10 CZK. O těchto 10 korun nepřijdete, získáte je v další transakci na Bitbeli.
  6. Ověříte svoji adresu, stačí povolit polohové služby v prohlížeči (samo vyskočí okno s touto žádostí)
  7. Jakmile bude vše ověřeno (ověření občasnkého průkazu a platba 10 CZK může den až dva trvat), obdržíte e-mail, že byl váš účet aktivován.
  8. Přihlásíte se do vašeho Bitbeli účtu a můžete nakupovat nebo prodávat kryptoměny. V tomto kroce budete potřebovat adresu vaší kryptoměnové peněženky, protože to je to místo, kde jsou kryptoměny uloženy. Podívejte se například na Coinomi.

Jak vidíte, není to žádná věda a nakoupit kryptoměny, případně je prodat je snadné. Pokud máte jakékoliv dotazy, případně poznatky, podělte se s námi o ně v komentářích. A pokud chcete vědět více o Bitbeli, přečtěte si naši recenzi této krypoměnové peněženky.

Vstupte do světa kryptoměn!

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Tržní kapitalizace
$257,5 mld.
Změna za 24h
+4,29%
Cena
$13 894
Tržní kapitalizace
$44,38 mld.
Změna za 24h
+2,99%
Cena
$391,9
Tržní kapitalizace
$16,59 mld.
Změna za 24h
+0,09%
Cena
$1
Aktualizováno 31.10.2020 14:12

Ohodnoťte tento článek

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Nahrávaný obrázek
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo