Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Směnárny » Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Návod: Nákup kryptoměn u Bitbeli krok za krokem

Bitbeli je sice jednou z novějších směnáren, ale je již ověřená a komunitou velmi oblíbená. Abyste viděli, jak jednoduché je u Bitbeli kryptoměny nakoupit, připravili jsme pro vás tento článek a to včetně videe průvodce.

Prvně je nutné upozornit, že směnárna je místo, kde dochází ke směně. Tedy v kryptoměnové sménárně si nemůžete peníze uložit. Na to potřebujete kryptoměnovou peněženku. Ostatně je to stejné, jako když si měníte české koruny na zahraniční měnu, peníze uložíte hotovostně do peněženky v kapse nebo na bankovní účet v dané měně.

A pokud chcete zůstat u video návodů, navštite recenzi Coinomi. Je to jednoduchá mobilní kryptoměnová peněženka. Navíc je zdarma, řadíme ji mezi ověřené a v naší recenzi najdete video s návodem, jak si ji založit.

Jak nakoupit kryptoměny u Bitbeli

  1. Prvním bodem je registrace na stránkách směnárny, budete muset vyplnit svůj e-mail a heslo.
  2. V dalším kroku vás Bitbeli vyzve ke spárovní účtu s GoPay, přihlašte se jako do GoPay účtu, případně účet GoPay založte.
  3. Následně budete požádáni k ovření identity.
  4. V intuitivním prostředí je nutné nahrát fotku přední a zadní strany občasnkého průkazu. Bitbeli požaduje i vaši fotku, jak občasnku držíte. Takovou fotku snadno pořídíte jedním klikem přímo v prostředí Bitbeli – aktivujete kameru u vašeho notebooku nebo telefonu. Pokud jste na počítači bez webkamery, doporučujeme fotku pořídit třeba mobilním telefonem a poslat si ji do PC. Na Bitbeli místo pořídit fotografii zvlolíte vložit fotografii z PC.
  5. Vyplníte bankovní účet, kde dojde k jeho ověření platbou 10 CZK. O těchto 10 korun nepřijdete, získáte je v další transakci na Bitbeli.
  6. Ověříte svoji adresu, stačí povolit polohové služby v prohlížeči (samo vyskočí okno s touto žádostí)
  7. Jakmile bude vše ověřeno (ověření občasnkého průkazu a platba 10 CZK může den až dva trvat), obdržíte e-mail, že byl váš účet aktivován.
  8. Přihlásíte se do vašeho Bitbeli účtu a můžete nakupovat nebo prodávat kryptoměny. V tomto kroce budete potřebovat adresu vaší kryptoměnové peněženky, protože to je to místo, kde jsou kryptoměny uloženy. Podívejte se například na Coinomi.

Jak vidíte, není to žádná věda a nakoupit kryptoměny, případně je prodat je snadné. Pokud máte jakékoliv dotazy, případně poznatky, podělte se s námi o ně v komentářích. A pokud chcete vědět více o Bitbeli, přečtěte si naši recenzi této krypoměnové peněženky.

Nic nenalezeno!

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo