Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny - Seznam, kurzy, investice » Směnárny: Kde koupit kryptoměny » Velké novinky u směnárny CoinMate: Podpora v Trezoru + XRP

Velké novinky u směnárny CoinMate: Podpora v Trezoru + XRP

Velké novinky u směnárny CoinMate: Podpora v Trezoru + XRP

Kryptoměnová směnárna Coinmate provedla v minulých týdnech několik změn ve funkcích a uživatelském rozhraní. Asi nejzásadnější změnou je implementace Coinmate do hardwarové peněženky Trezor Wallet.

V praxi to znamená, že můžete obchodovat prostřednictvím Coinmate přímo v Trezoru, takže vše obsloužíte v jedné aplikaci. Přibyly ale i nástroje jako stop-loss, immediate-or-cancel order, nebo upozorňování e-mailem na změnu ceny.

Co je Trezor Wallet víme, ale přeci jenom…

Trezor je první hardwarovou peněženkou/úložištěm, která slouží výhradně k uchovávání kryptoměn. Protože funguje off-line, nemůže se stát cílem hackerů, ani ji nelze jinak zneužít nebo vykrást. Původně sloužil Trezor čistě k uchování bitocoinů, dnes už ale umožňuje uchovat stovky dalších kryptoměn. Dodnes je BTC nejpopulárnější ze všech, ačkoliv byl opakovaně kopírován konkurencí kvůli své otevřené architektuře. I přesto si před konkurencí ovšem udržel slušný náskok, a je tak stále hráčem číslo jedna.

Co přinese propojení Trezoru a Coinmate?

Cílem bylo zjednodušit uživatelské rozhraní, takže se teď namísto do dvou účtů přihlašujete pouze do jednoho, a sice do Trezoru. To v praxi znamená, že pokud používáte obě z utilit, přeskočíte spoustu kroků, a můžete ovládat oba dva účty z jednoho místa.

coinmate v trezoru

CoinMate naleznete přímo v rozhraní Trezoru

Sám jsem chtěl ale vyzkoušet přímo uvnitř trezoru směnu z LTC na BTC, ale bohužel mi byly nabízeny pouze směnárny Changelly a CoinSwitch. CoinMate tedy na plně funkčním propojení pravděpodobně teprve pracuje.

Další významná zlepšení pro CoinMate i uživatele

Aby toho nebylo málo, vzali si tvůrci k srdci požadavky a tipy svých uživatelů. Díky partnerství s Bitperia, která je významným zdrojem zpráv ze světa kryptoměn, budou teď data z Coinmate k zobrazení přímo v Bitperii. Na stránkách této bitcoinové aplikace najdete vzdělávací videa, tutoriály, články, rozhovory s odborníky aj.

Změnami ale prošla i samotná platforma Coinmate, která vylepšila některé funkce. Byly například přidány obchodní páry s kryptoměnou XRP, konkrétně se jedná o: CZK/XRP; XRP/EUR a XRP/BTC. Shodou okolností zrovna pár dní zpět XRP zalistoval i CoinBase. Náhoda? 🙂

Asi nejvíce uživatelé směnárny volali po přidání nového typu objednávek – k limit a market objednávkám tak přibyl i stoploss. Díky ní můžete nastavit nákupní nebo prodejní limitní příkaz a cenu stop-loss, tedy automatickou ochranu proti ztrátám.

Přibyl rovněž nástroj tzc. skryté objednávky (hidden order), která se nezobrazí v order booku, čímž zabrání ostatním obchodníkům, aby na základě vašich objednávek přizpůsobovali ty svoje. Na druhou stranu ale za takové objednávky platíte tzv. taker fee, které bývá větší.

Personilazivoané notifikace a upozornění na změnu ceny

Dále coinmate již zvládne oznamovat, kdy vybraný obchodní pár dosáhne minima nebo maxima, a to každých 7 nebo 14 dní.

Pokud nechcete dostávat non-stop notifikace, můžete si je upravit tak, aby vám přišlo na e-mail upozornění v momentě, kdy vámi vybraná kryptoměna dosáhne určitého kurzu.

Implementovány byly i „immediate-or-cancel objednávky“ pro případ, že bude zbytek objednávky pouze částečně přizpůsoben. Otevřené objednávky pak můžete dále třídit, aby v nich nevznikal chaos.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

Velké novinky u směnárny CoinMate: Podpora v Trezoru + XRP
4.2 (84%) 5 hlasování

Připojte se k diskuzi

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finex.cz academy
Akademie
Finex.cz
Učební materiály ve formátu článků, videí a e-booků ze světa online investování a obchodování. To vše zdarma!
Vstoupit do akademie zdarma
“Nemám v arzenálu nic, co by si nemohl dovolit průměrný student,” říká Tomáš Kadeřávek
“Nemám v arzenálu nic, co by si nemohl dovolit průměrný student,” říká Tomáš Kadeřávek
Delegace zodpovědnosti: nemusí to být vždy jen na vás
Delegace zodpovědnosti: nemusí to být vždy jen na vás
RECENZE

TOP Kryptoměnové směnárny

Simplecoin logo
Simplecoin★ 97 %
CoinMate logo
CoinMate★ 95 %
Coinbase logo
Coinbase★ 93 %
RECENZE

TOP Kryptoměnové burzy

Binance logo
Binance★ 96 %
CoinMate logo
CoinMate★ 95 %
Bitfinex logo
Bitfinex★ 95 %
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
RECENZE

TOP Kryptoměnové peněženky

Trezor logo
Trezor★ 100 %
Ledger Nano logo
Ledger Nano★ 95 %
Mycelium logo
Mycelium★ 93 %