Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Changelly a Indacoin oslavují partnerství tím, že nabízejí velké slevy

Changelly a Indacoin oslavují partnerství tím, že nabízejí velké slevy

Changelly, jedna z předních světových směnáren, která dobývá kryptoměnový trh už od roku 2015, a přední poskytovatel směny fiat měn Indacoin, slaví čtvrté výročí svého úspěšného partnerství.

Už od počátku svého partnerství v roce 2016 vyvíjeli oba průkopníci v oboru bezproblémovou a spolehlivou fiat-to-crypto bránu, kterou v současné době používají více než 2 miliony uživatelů.

Oslavující kampaň začala dnes 31. srpna a bude pokračovat až do 11. září. Zakončena bude velkou společnou relací AMA, kdy za Changelly bude vystupovat její generální ředitel Eric Benz.

Poplatky za nákupy kryptoměn na Changelly prostřednictvím platební brány od Indacoinu budou během celého tohoto období sníženy o 30 %. Ale to je jen začátek.

Jakmile kampaň začne (tedy již dnes), Changelly a Indacoin, jakož i další podpůrní partneři, jako jsou Elrond, Aidos Kuneen, Komodo a HEX, uspořádají čtyři třídenní slavnostní rozdávání jejich tokenů, tzv. giveaway.

Každý, kdo se chce zúčastnit, bude mít možnost vyhrát cenu ve formě jednoho ze čtyř výše uvedených tokenů. Další podrobnosti o těchto soutěžích naleznete na sociálních sítích Changelly a Indacoin.

Partnerství mezi Changelly a Indacoin je postaveno na dlouhodobé historii poskytování spolehlivých a snadných nákupních řešení uživatelům. Indacoin byl na palubě Changelly jako první exkluzivní poskytovatel fiat-to-crypto v roce 2016. Dříve v roce 2020 byl uváděn jako jeden z obyvatel tržiště fiat-to-crypto společnosti Changelly.

Tým Indacoin, který upozornil na to, jak tato spolupráce pozitivně ovlivnila vývoj obou uváděných značek, naznačil, že v současné době se jeho projekt vyvinul v inovativní platební bránu, která poskytuje možnosti nákupu Visa a Mastercard jak mezi podniky (B2B), tak mezi koncové zákazníky (B2C) po celém světě.

Benz, CEO Changelly, popsal, jak cenné toto partnerství pro něho je: “Indacoin je jedním z nejdéle fungujících poskytovatelů fiat-to-crypto a Changelly má to potěšení být poslední čtyři roky jejich partnerem. Na oslavu tohoto partnerství budeme provozovat několik velmi vzrušujících akcí a kampaní. Jsem velmi nadšený z budoucích funkcí a služeb, které bude Indacoin poskytovat, a jsem si jist, že i naši zákazníci a partneři.

Guilherme Jovanović, hlavní ředitel pro rozvoj podnikání společnosti Indacoin, byl ohledně nových příležitostí také optimistický. Uvedl:

Náš tým nadšeně oslavuje čtyřleté partnerství s Changelly.” Jsme hrdí na naši společnou cestu; neuvěřitelný růst, kterého jsme dosáhli, nám dává sílu a inspiraci k dosažení mnohem více. Společně jsme vytvořili rychlé a uživatelsky přívětivé rozhraní pro nákup a směnu kryptoměn, které otevírá dveře na kryptometrhu bez ohledu na předchozí znalosti a zkušenosti. Stále musíme přispět mnohem více a jsme si naprosto jistí, že tato spolupráce přinese finskému průmyslu mnoho inovací a zajímavých funkcí.

O Indacoinu

Indacoin je platební brána a průkopník fiat-to-crypto zpracování s Visa a Mastercard po celém světě. Zůstává jedním z hlavních hráčů v poskytování okamžitých a bezrizikových transakcí pro více než 100 obchodníků po celém světě, včetně burz, peněženek, projektů nabízejících tokeny, mediálních kanálů a dalších.

Hlavní zaměření Indacoinu spočívá v zdokonalení jeho softwaru proti podvodům, který pracuje s technologií AI a umožnil milionům uživatelů bezpečně nakupovat kryptoměny pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní.

Společnost byla založena podle zákonů Spojeného království od začátku roku 2014 a její tým je rozdělen do Velké Británie, Nizozemska, Německa, Turecka, Estonska a Ruska.

O Changelly

Changelly poskytuje ekosystém produktů a služeb, který zákazníkům umožňuje jednat na jednom místě při práci s kryptoměnami. Od roku 2015 působí Changelly jako prostředník mezi kryptoburzami a uživateli a nabízí přístup k více než 160 kryptoměnám, které lze bez námahy vyměnit do 10 minut na počítači nebo na cestách prostřednictvím mobilní aplikace Changelly.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.