Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Směnárny » Tip na vánoční dárek: Darujte poukaz na nákup kryptoměn od směnárny Anycoin!

Tip na vánoční dárek: Darujte poukaz na nákup kryptoměn od směnárny Anycoin!

Tip na vánoční dárek: Darujte poukaz na nákup kryptoměn od směnárny Anycoin!
Zdroj: cryptonews.com

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále ještě nemáte všechny dárky? Pokud máte v rodině nebo mezi známými někoho, kdo rád zkouší nové věci a technologie, máme pro vás skvělý tip na dárek, který se jen tak nevidí!

Co takhle koupit dárkový poukaz na nákup kryptoměn? Můžete ho dát pod stromeček například místo tradičních obálek s penězi nebo výherními losy.

Kde takový poukaz sehnat?

Jednoduchým a velmi rychlým řešením je vytvořit jej on-line -> na webové stránce ZDE, pomocí nástroje kryptoměnové směnárny Anycoin, certifikovaného člena České kryptoměnové asociace. Jedná se o bezpečnou a spolehlivou českou směnárnu fungující od roku 2019.

Anycoin nabízí směnu více než 130 mincí a tokenů, což ji mezi českými společnostmi řádí suverénně na první místo. Více o jejím fungování se dočtete v naší recenzi.

Pokud jste se již dostali proklikli na stránky směnárny, jako první krok si můžete zvolit, jakou kryptoměnu budete chtít darovat. Kromě přednastavených možností na nákup satoshi si můžete vybrat jakoukoli jinou minci či token. Oblíbenou volbou uživatelů bývá například Ethereum (ETH) nebo Dogecoin (DOGE).

Poukaz 1 Anycoin
Dárkový poukaz můžete vytvořit pro více než 130 kryptoměn
Zdroj: anycoin.cz

Maximální hodnota dárkového poukazu je omezena částkou 25 000 Kč nebo 1 000 EUR. Minimální objednávka pro Bitcoin činí 40 Kč a například pro Ethereum 280 Kč.

Dárkový poukaz můžete objednat buď ze svého registrovaného Anycoin účtu nebo anonymně jako neregistrovaný uživatel. Platba je možná buď bankovním převodem nebo převodem z registrovaného účtu.

Zde doporučujeme použít okamžitou nebo expresní platbu, Anycoin totiž upozorňuje, že v případě pozdějšího přijetí platby a pohybu kurzu může dojít k situaci, kdy objednávka nebude realizována.

Poukaz 2 Anycoin
Poukaz mohou zakoupit registrovaní i neregistrovaní uživatelé
Zdroj: anycoin.cz

Po kliknutí na tlačítko "Vytvořit dárkový poukaz" se vám zobrazí rekapitulace objednávky a případně i bankovní účet, na který je třeba objednávku uhradit.

Nezapomeňte, že platba musí být zaslána z bankovního účtu vedeného na vaše jméno. Anycoin se tak chrání před podvodníky a zloději.

Platba 3 Anycoin
Posledním krokem je uhrazení objednávky, nejlépe okamžitou platbou
Zdroj: anycoin.cz

Po zaplacení je objednávka dokončena a na váš e-mail zamíří poukaz včetně kódu pro vyzvednutí kryptoměn. Tedy ideální dárek, který můžete vyřešit i 24. prosince, po tom, co všechny obchody zavřou. Pak stačí jen najít tiskárnu, poukaz vytisknout, zabalit a hurá pod stromeček.

Na závěr přejeme vám i nově obdarovaným příjemné prožití Vánočních svátků!

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo