Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměnové peněženky » Bread

Mobilní kryptoměnová peněženka Bread Wallet

Základní informace o Bread

Podporované kryptoměny

Bitcoin, Bitcoin Cash, 0x Tron, a další

Typ peněženky

Mobilní peněženka

Počet aktiv

50

Bread wallet je poměrně jednoduchá mobilní peněženka, do které lze vložit Bitcoin a několik desítek dalších menších kryptoměn. Použití této mobilní peněženky je velice snadné a měl by to zvládnout každý se základními znalostmi anglického jazyka. Češtinou totiž bohužel tato aplikace nedisponuje.

Obsah recenze Bread Wallet

1.Jak funguje Bread Wallet?2.Nákup kryptoměny v Bread Wallet3.Bread Wallet bezpečnost4.Vaše zkušenosti s Bread Wallet (komentáře)

Jak funguje Bread Wallet?

Bread Wallet úvodní obrazovka

Úvodní obrazovka

Jak už jsme zmínili, do Bread Wallet lze poslat kryptoměny jako je např. Bitcoin, Binance Coin či Tron. Pro další známé kryptoměny, jako je např. Litecoin či Ethereum je bohužel nutné stáhnout si jinou peněženku, což považuji za největší nevýhody Bread Wallet.

Pokud chcete ale nějakou peněženku na začátek, nemusíte hledat dál. Kávu v Paralelní polis díky Bread Wallet jednoduše zaplatíte. Ovládání aplikace je intuitivní a jednoduché i v případě, že jste ještě nikdy žádnou kryptoměnovou peněženku neobsluhovali.

Nevýhoda BRD Wallet je, že z velkých kryptoměn podporuje pouze Bitcoin a kromě něho pouze menší měny, jako je Tron, atp. Litecoin ani Ripple do peněženky vložit nelze.

Nákup kryptoměny v Bread Wallet

Nákup kryptoměny přímo v aplikaci

Nákup kryptoměny přímo v aplikaci

Výhoda této peněženky je, že si v ní můžete kryptoměny i koupit pomocí platební karty. Je to však zpoplatněno cca 10 EUR (270 Kč) za transakci. A i když to je v BRD Wallet nová funkce, poslední dobou však se stala trendem a nabízí ji i jiné peněženky jako je např. Wirex.

Je to jeden z hlavních způsobů, jak kryptoměnové peněženky vydělávají peníze, aby mohly zaplatit své vývojáře. Právě proto jsou na tyto nákupy uvaleny poměrně velké poplatky. S nižšími poplatky doporučujeme nakupovat kryptoměny hlavně na ověřených směnárnách s velkým počtem uživatelů.

Seznam takových směnáren, kde si můžete kryptoměny koupit, naleznete níže.

Bread Wallet bezpečnost

Pokud se zaměříme na bezpečnost, žádná mobilní peněženka nemůže konkurovat peněženkám hardwarovým, jako je např. český Trezor. Jejich použití je však značně náročnější. Bezpečnost mobilních peněženek je bohužel často velice chabá, což je jejich nevýhoda.

Zpravidla doporučujeme větší částky uchovávat v hardwarových peněženkách a v peněženkách mobilních mít vždy pouze nezbytnou malou částku, se kterou plánujete v brzké době platit.

Námi doporučené TOP 3 směnárny

Favorit redakce
  • Rychlý nákup kryptoměn
  • Platby platební kartou i přes účet v Kč
  • Při větších objednávkách nutnost prokázání totožnosti

Kromě směnáren uvedených výše ale samozřejmě můžete využít např. i kryptoměnových automatů rozmístěných všude po světě včetně mnoha měst v České republice.

stars
92 %
4. místo
Dobrá peněženka!
Dobrá mobilní peněženka, která uživateli poskytuje privátní klíče a záložní seed. Obsahuje i vlastní směnárnu a lze do ní vložit desítky různých kryptoměn.
  • Velice snadné použití
  • Pouze v angličtině
  • Nepodporuje LTC, ETH, XRP,..

Jméno firmyBread
Webová stránkahttps://brd.com/
V češtině?
Sídlo společnostiFreienbach, Švýcarsko
Minimální vklad1 satoshi
Minimální obchod1 satoshi
Zákaznická podporaPouze FAQ
Typ peněženkyMobilní peněženka
Počet aktiv50
Další poplatkyOkolo 10 USD za nákup kryptoměn
Metody vkladuPouze kryptoměny
Metody výběruPouze kryptoměny
Měna účtuČeské koruny, Eura, Dolary
Mobilní verze?
Webová verze?
Možnost obchodovatBitcoin, Bitcoin Cash, 0x Tron, a další
Podporované kryptoměnyBitcoin, Bitcoin Cash, 0x Tron, a další

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Nahrávaný obrázek
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo