Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Dobrý den, dnes jsem si pro vás připravil pár otázek, které od vás často dostáváme. Proto jsem se rozhodl, že vám na tyto otázky odpovím v tomto článku.

Je DEMO účet nějak ovlivněn ve prospěch nováčků, aby se “namlsali?”

Demo účet, který nabízí například broker IQ Option je úplně v pořádku. Ale pokud budete zkoušet demo účet od nějakého pochybného a neodzkoušeného brokera, je možné, že mají “nastavené” demo účty ve váš prospěch.

U seriózních brokerů byste se s tímto ale rozhodně setkat neměli a ani nesetkáte. Možností jak se tomuto vyhnout, je brokera si pečlivě prověřit a až poté mu svoje peníze svěřit. Já osobně jsem se nikdy s manipulací ceny na demo účtu nesetkal.

Kde se berou peníze, které vydělám?

Na tuto otázku je naprosto jednoduchá odpověď. Peníze které vy dostanete, se berou od lidí, kteří o ně přišli. Bohužel je to tak. Většina obchodníků binárních opcí jsou proděleční. Ale věřím, že čtenáři našeho webu se řadí mezi menšinu – tu výdělečnou.

Má broker nějaký “strop” pro výdělek?

Pokud budete vydělávat 200 000 Kč měsíčně, broker asi nebude rád – už je to tak. Buďto vás požádá, abyste si zrušili účet sami, nebo vám ho prostě a jednoduše zruší. Já se k takovým částkám zatím ani zdaleka nepřibližuji, ale už jsem o tom slyšel. Mají to v podmínkách, ale problém je v tom, že podmínky nikdo nečte.

Ale když se budete držet na částkách okolo 20 000 Kč u brokera měsíčně, nebudete mít žádný problém.

Kolik se dá pomocí binárních opcí vydělat?

Tuto otázku dostáváme velice často a bohužel na ni neexistuje odpověď. Kolik budete vydělávat pomocí binárních opcí? To je pouze jen na vás, výše vašeho výdělku se bude odvíjet od toho, kolik času jste binárním opcím věnovali a jak moc jim rozumíte.

Máte-li ještě další otázky, nebojte se mi napsat na mail a nebo komentář k tomuto článku.

6 KOMENTÁŘE

  1. :DD No tak to je dobrý, to s tím stropem.

    A myslím, že to že někdo nečte podmínky ( já vím že je to dlouhé čtení) je špatně. Podmínky byste si měli přečíst, dozvíte se tam důležité věci a nebudete překvapeni :).

    Avšak, obdiv lidem kteří zvládnout vydělávat přes 100 Kč měsíčně (bez podvodů).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.