Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Otázky, na které se často ptáte v emailech

Dobrý den, dnes jsem si pro vás připravil pár otázek, které od vás často dostáváme. Proto jsem se rozhodl, že vám na tyto otázky odpovím v tomto článku.

Je DEMO účet nějak ovlivněn ve prospěch nováčků, aby se “namlsali?”

Demo účet, který nabízí například společnost TopOption, je úplně v pořádku. Ale pokud budete zkoušet demo účet od nějakého pochybného a neodzkoušeného brokera, je možné, že mají “nastavené” demo účty ve váš prospěch.

U seriózních brokerů byste se s tímto ale rozhodně setkat neměli a ani nesetkáte. Možností jak se tomuto vyhnout, je brokera si pečlivě prověřit a až poté mu svoje peníze svěřit. Já osobně jsem se nikdy s manipulací ceny na demo účtu nesetkal.

Více informací o demo účtech můžete nalézt na našem velikém demo rozcestníku zde: https://finex.cz/binarni-opce-demo/

Kde se berou peníze, které já vydělám?

Na tuto otázku je naprosto jednoduchá odpověď. Peníze které vy dostanete, se berou od lidí, kteří o ně přišli. Bohužel je to tak. Většina obchodníků binárních opcí jsou proděleční. Ale věřím, že čtenáři webu finex.cz se řadí mezi menšinu – tu výdělečnou.

Má broker nějaký “strop” pro výdělek?

Pokud budete vydělávat 200 000 Kč měsíčně, broker asi nebude rád – už je to tak. Buďto vás požádá, abyste si zrušili účet sami, nebo vám ho prostě a jednoduše zruší. Já se k takovým částkám zatím ani zdaleka nepřibližuji, ale už jsem o tom slyšel. Mají to v podmínkách, ale problém je v tom, že podmínky nikdo nečte.

Ale když se budete držet na částkách okolo 20 000 Kč u brokera měsíčně, nebudete mít žádný problém.

Kolik se dá pomocí binárních opcí vydělat?

Tuto otázku dostáváme velice často a bohužel na ni neexistuje odpověď. Kolik budete vydělávat pomocí binárních opcí? To je pouze jen na vás, výše vašeho výdělku se bude odvíjet od toho, kolik času jste binárním opcím věnovali a jak moc jim rozumíte.

Kolik můžu maximálně vydělávat?

Tu částku opravdu neznám a daná taky není. Pokud by se vám dařilo a vydělávali byste něco kolem 150 000 Kč ( $6,000), tak už by to bylo trošku podezřelé. Jedná se o dost peněz, a brokerovi by se to asi už nelíbilo – jak už jsem řekl o bod výše. Všechno to jsou pouze spekulace, ale dávalo by to smysl.

Máte-li ještě další otázky, nebojte se mi napsat na mail a nebo komentář k tomuto článku.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “Otázky, na které se často ptáte v emailech”

 1. :DD No tak to je dobrý, to s tím stropem.

  A myslím, že to že někdo nečte podmínky ( já vím že je to dlouhé čtení) je špatně. Podmínky byste si měli přečíst, dozvíte se tam důležité věci a nebudete překvapeni :).

  Avšak, obdiv lidem kteří zvládnout vydělávat přes 100 Kč měsíčně (bez podvodů).

  1. jo, sorry 100 000 Kč jsem myslel :DD

   ——————–

   Jo to by bylo dobrý vydělávat, ale podle článku by to bylo to poslední co bys vydělal 😀

    1. Není to ale pak nepřehledné a zbytečně složité mít více brokerů? Ne třeba dva, to ještě jde ale více to už se mi zdá složité..

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.