arbolet

Představte si takový dokonalý svět kryptoměn. Chvíli o tom popřemýšlejte, než budete číst dále. Jak by takový dokonalý svět kryptoměn měl podle vás vypadat?

Co když vám najednou někdo řekne, že už snít nemusíte? Že takový dokonalý svět kryptoměn už skoro existuje?

Vize dokonalého světa kryptoměn

Představte si komunitu, která se snaží o vytvoření soběstačného ekonomického systému. Nezávislou komunitu, která se zcela obejde bez pomoci a infrastruktury států a úřadů. Komunitu, která si žije svým vlastním životem. Komunitu, která stojí na inteligentním rozhodování jejich členů a na jejich ziskových aktivitách. Prostě dle jejich vlastních slov nejlepší, nejzapálenější, nejinteligentěnjší, nejnezávislejší, nejpokrokovější a asi bychom mohli pokračovat dál a dál.

Tato komunita má už dost současného bankovního, byrokratického a politického světa se všemi jejich institucemi, kterým lidé přestávají věřit. Nový svět, který nebude stát na těchto institucích chce přeci každý, nebo alespoň většina. To je ta vize. To je dokonalý svět podle Arboletu. Arboletu?

Co je to Arbolet?

Arbolet je jeden vizionářský kryptoměnový startup. Je to prostě, dle jejich vyjádření, „banda lidí, která se rozhodla vytvořit prostředí pro nadcházející finanční revoluci“.

Arbolet je skupina lidí, která se o Bitcoin údajně zajímá již od roku 2011 a počínaje rokem 2015 spustili webové stránky s optimalizovaným uživatelským rozhraním.

Za projektem Arbolet stojí Češi

Nevíme jak vy, ale my jsme tak trochu na rozpacích. Není zcela jasné, zda má tato komunita vzbuzovat zvědavost anebo nahánět strach. Ještě větší otázky v nás vzbuzuje fakt, že za projektem stojí Češi. Panamští Češi, protože firma sídlí na Panamě. Ale pojďme si o projektu Arbolet povídat dál. Tato komunita je opravdu zajímavá.

Je libo Arbolet peněženku či nějakou aplikaci?

Arbolet toho nabízí opravdu hodně. Kromě online peněženek nabízí také aplikace vyvinuté ve vlastní dílně, jako je například diskusní fórum anebo MDB, díky kterému mohou uživatelé Arboletu sledovat filmy. Podívejme se na některé jejich aplikace blíže.

Podílové vrstvy

Uživatelé Arboletu mají možnost podílet se na aktivitách společnosti Arbolet Corp. v rámci podílových vrstev. Zkrátka uživateli vložené BTC či finanční prostředky použijí na obchodní aktivity a tím je zhodnotí. BTC peněženka má tři přihrádky, respektive vrstvy – jednu nulovou vrstvu a dvě podílové vrstvy.

 • 0. vrstva – V nulté vrstvě, což je vlastně peněženka samotná, se zůstatek nijak nezhodnocuje. Plní pouze funkci vkladovou a výběrovou, přičemž výběr z této vrstvy můžete uskutečnit okamžitě.
 • 1. vrstva – V první vrstvě se jedná už o investice, kde je zhodnocení 6 % ročně, přičemž převod z této vrstvy na nulovou vrstvu trvá 1 měsíc a s úrokem lze manipulovat po jednom týdnu.
 • 2. vrstva – U druhé vrstvy jde také o investici, kde je však zhodnocení už 10 % ročně. Nevýhodou je, že doba převodu na nulovou vrstvu je 1 rok a s úrokem lze manipulovat až po jednom měsíci.

Internetový obchod A-Shop

arbolet a-shopV internetovém obchodu Arboletu můžete prodávat a nakupovat téměř vše jak za české koruny, tak za bitcoin. Nejedná se o internetový obchod provozovaný jednou společností ale spíše o takový bazar/tržiště podobný Aukru či Bazoši. Vybírat můžete z více jak 800 produktů, ať už potřebujete mobilní telefon, hračky pro dítě, krmení pro rybičky anebo pneumatiky.

To všechno na A-Shopu najdete. V zájmu prodávajícího je, aby jednal při prodeji čestně. Jestliže se prodávající vůči kupujícímu dopustí podvodu a má finanční prostředky v 1. či 2. vrstvě, se kterými sám nemůže nakládat, zákaznická podpora internetového obchodu má právo tyto peníze vzít a převést je na účet podvedeného kupujícího.

Arbolet kvízy

Co se musí uznat, jejich kvízy jsou velmi zajímavé a je fajn, že za správné odpovědi jsou členové Arboletu odměňováni interní měnou aKredit. Za vyzkoušení určitě stojí kvízy ABC kryptoměnové bezpečnosti anebo Malý průvodce kryptoměnami.

Internetové peněženky

Arbolet vyvinul a také provozuje českou internetovou peněženku aKč. Dále pak pěněženku BTC, aEUR, aUSD, aGBP či aPLN. K peněženkám vám však bohužel Arbolet neposkytne žádné privátní klíče, jelikož, dle slov zástupců projektu, lidé stejně netuší, co to je.

Jak to tak ale vypadá, jejich internetové peněženky fungují dobře. Bez problémů funguje i zasílání peněz z Arboletu na běžný bankovní účet a naopak. Zatím.

Na co 6 konfirmací? Stačí 3

Jak zřejmě víte, u Bitcoinu je vyžadováno alespoň 6 potvrzení, aby bylo možné s 99,9 % jistotou říci, že transakce proběhla úspěšně. Čím více konfirmací pak získáte, tím jistější si svou transakcí můžete být. U Arboletu vám ale stačí jen 3 potvrzení, takže nebudete muset čekat tak dlouho, jako je tomu u transakcí na jiné služby. Je to dobře anebo špatně?

TIP: Pokud to s kryptoměnami myslíte vážně a nejste jen začátečník s 0.0001 BTC, rozhodně doporučujeme koupi hardwarové peněženky. Pouze s nimi máte své kryptoměny maximálně v bezpečí.

Možná je Arbolet letadlo

Možná to vůbec není vizionářský kryptoměnový startup, který chce vytvořit ten dokonalý kryptosvět, možná je jenom to letadlo. Takhle zajímavě odpovídá Arbolet ve svých FAQ na otázku „Jste letadlo?“ Odpověď začíná: „Možná ano, možná ne…“ každopádně to asi vědí pouze oni sami.

Sice nikdo neví, co Arbolet je nebo kdo za ním stojí, ale jednoho dne se to všichni dozví.

Dle svých vlastních slov si všechno naplánovali do nejmenších detailů. A dále tajemně pokračují: „To by přeci nebyla žádná hra. Jak by Vás bavilo, kdyby kouzelník odhalil všechny své triky před začátkem představení?“ Takhle popisují svůj záměr, sami sebe a do budoucna si věští, že otřesou „zajetými marketingovými teoriemi“.

Co si o Arboletu myslíme my?

Čím více je subjekt transparentní, tím je důvěryhodnější. Jenomže v Arboletu se o transparentnost ani nesnaží. Žádají důvěru od svých klientů, ale nazpět jim nedají žádné záruky. Tedy pokud nepočítáme sliby o dokonalém světě kryptoměn a koukání na filmy zdarma.

Arbolet toho nabízí skutečně hodně a musí se jim nechat, že mají opravdu vysoké cíle, jenomže není toho všeho až příliš? Na to, zda je či není Arbolet dobrou investiční příležitostí si musí odpovědět asi každý sám za sebe.

Sídlo na Panamě, snění a tak velké tajnůstkaření jim rozhodně na důvěře ale nepřidává, ba spíše naopak. Kromě toho jejich systém odměn se až příliš nápadně podobá podvodům typu Bitconnect či Bitcoin bank.

Chtěl bych upozornit na komentáře níže pod tímto článkem. Z nějakého důvodu se během jednoho dne vyrojilo podezřelé množství dlouhých a přehnaně optimistických názorů právě na tento projekt – Arbolet. Neříkám, že všechny komentáře psala jedna a ta samá osoba, ale myslím si to. Emaily lidí, kteří komentáře psali jsou dost zvláštní a jsou tam i další nejasnosti.

Osobně mi to přijde jako další ne úplně pozitivní věc na celém projektu, která zavání nějakou nekalostí, stejně jako články všude po internetu, o kterých jsem se zmiňoval v článku. Dokonce i na dalších stránkách s ne-úplně pozitivními recenzemi se stalo plus minus to samé. Během 2 dní několik opravdu skvělých a podrobných komentářů, jinak téměř žádné. Berte tyto komentáře tedy s rezervou.

Kdy Arbolet odhalí svou tvář?

Napadlo vůbec někoho, co se stane, když jednoho dne vyletí cena za 1 BTC k hodnotě 100,000 USD? Bude ještě Arbolet existovat? Budou mít klienti Arboletu peníze pořád ve svých peněženkách? A co první a druhá podílová vrstva? Dostanete se k penězům alespoň za ten jeden měsíc či rok? Poznají konečně klienti Arboletu, kdo tito tajnůstkáři jsou nebo i nadále zůstanou skryti v pohodlném stínu anonymity?

Vzhledem k tomu, že na jejich web chodí dle nezávislých statistik něco přes 200 tisíc uživatelů měsíčně a 91 % z nich je právě z České republiky a Slovenska, mohlo by se zdát, že mají u nás i u sousedů poměrně silnou pozici.

Nesnaží se Arbolet všechny jen zmanipulovat?

Na internetu se dá najít hned několik článků, ve kterých je Arbolet vychvalován až do nebes. Jenomže tyto články jsou velmi zvláštní. Jako by byly psány horkou jehlou a jedním člověkem, alespoň dle stylu psaní, který se až nápadně podobá stylu psaní na oficiálních stránkách Arboletu. Ostatně pokud si na Google vyhledáte “Arbolet”, můžete posoudit sami.

Je asi na místě ptát se, zda tyto texty nepíše sám Arbolet. Ono by na tom nebylo nic až tak zvláštního, protože Arbolet má takový projekt, který se jmenuje Czech dream. Právě díky tomuto projektu si můžete vydělat 3000 – 5000 Kč. O čem tento projekt je, si ostatně můžete přečíst sami na jejich webových stránkách. Ale právě v rámci tohoto projektu vytváří tým Arboletu články, aby veřejnost okolo kryptoměn zmanipuloval a dostal ji tam, kde ji chce mít.

Nemůžeme se zbavit ale dojmu, že se Arbolet snaží manipulovat veřejností okolo kryptoměn, i těmi, kteří jim důvěřují. Nabízí hodně pozlátek. Ale proč? Chtějí odvést pozornost klientů od jejich financí nebo vážně věří, že se jim Czech dream podaří uskutečnit? Co si myslíte vy?

Troufám si říci, že tato arbolet recenze je první objektivní recenzí na internetu, jelikož opravdu objektivní názor na Arbolet na internetu najdete.

Co se nám na Arboletu líbí?

 • Dělají osvětovou činnost v oblasti kryptoměn
 • Provozují také charitativní činnost
 • Nabízí podílové možnosti
 • Aktivním členům umožňuje investovat do některých výdělečných aktivit
 • Mají vlastní platební bránu s možností napojení na eshop
 • Jejich bazar (a-shop) má zajímavou protekci před podvodníky
 • Zveřejňuje novinky ze světa kryptoměn
 • Mají hezké a užitečné kvízy

Co se nám na Arboletu nelíbí?

 • “Too good to be true.” – Zní to až moc dobře, aby to celé byla pravda.
 • Je to každého volba, nicméně naši důvěru si tento projekt bohužel nezískal. Naprosto anonymní tým, který za tím stojí, sídlo firmy v daňovém ráji.

Jaký je váš názor? Podělte se s námi!

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
Arbolet
Hodnocení
21star1stargraygraygray

51 KOMENTÁŘE

 1. Zdravím
  Tak já využívám arbolet cca půl roku. Líbí se mi na něm články, spousty informací ohledně kryptoměn atd. teď mám ale problém s “nultou” vrstvou btc. Mám zadané dvě platby (na burzu Binance), první jsem zadával cca před dvěma týdny a druhou před 3dny za nejvyšší fee poplatek. Ani jedna zatím ještě nedošla, takže pro mě je arbolet jako peněženka momentálně nepoužitelná. Uvidíme jestli to dokáží opravit…

 2. Dobrý den,Arbolet je skvělá myšlenka která byla vytvořena lidmi kteří vy co chtějí. Každý v projektu vidí to svoje,anonymita přináší mnoho bonusu ale také své rizika. Lze kopat do něčeho,čemu nerozumíme. Arbolet mne naučil mnoho věci. A proto jen říkám pokud se vám tento projekt nelíbí…………………………………………………………………………………………………………………………………
  Vytvořte si svůj projekt který vám bude dávat více smysl.
  Čím více lidi v Česku bude vydělávat budeme silnější. Pokud máte nápad jak vydělávat na světě. Budeme rádi když ho přinesete do Česká.
  Děkují všem kteří dělají Česko silnější.
  S pozdravem Král

 3. Chci sdílet svůj pohled na celou věc a nikomu to necpu. Arbolet jsem nikdy nevyzkoušel a asi ani zkoušet nebudu (třeba budu jednou litovat), takže osobní zkušenost s funkcemi/službami, nemám. Ale samozřejmě jsem si o projektu něco málo zjišťoval a narazil jsem na tuto recenzi.

  Celá situace zde mi přijde více než vtipná. Přijde mi, jak kdyby sem naběhlo stádo lidí z Arboletu a hromadně začli komentovat, jak je to všechno fajn a růžový aby se o nich náhodou nemluvilo špatně. Nevím, jestli si myslíte, že jsou lidi hloupí, možná ano. Některé komentáře jsou opravdu peckový a působí na mě, jak kdyby je psal sám zakladatel big boss arboletu, nebo člověk co tam přinejmenším pracuje. Pán píše o všech funkcích, co se chystá, co nefunguje, co nefunguje a pak řekne, že s tím nemá nic společnýho, že je to jen domněnka, tak to je gól.

  Stačí se podívat na pár podobných stylů komentářů a vývoj diskuze na fórech, nebo pod články. Na pár webech jsem koukal že byli recenze arboletu staženy, kdo ví, co za tím bylo…
  Třeba se pletu a bude to mega úspěšný projekt. Každý si udělejte názor sami a investujte kolik chcete, to vůbec není moje věc, ale pak nebrečte 😉

 4. Článek vypadal na první pohled hezky informačně, ale po jeho celém přečtení (a komentářů autora) jsem naprosto zklamán. Autor sám sebe vyvrací, článek si zřejmě nepřečetl a nezkontroloval a nerozezná subjektiví od objektivního. Ano, objektivní recenze neexistuje a zdůrazňovat, že vy jste ji vytvořil je smutnou známkou těžkého, novinářské amatérismu. Viz: “Troufám si říci, že tato arbolet recenze je první objektivní recenzí na internetu, jelikož opravdu objektivní názor na Arbolet na internetu najdete.” – “Článek byl koncipován jako rychlé představení stránek a můj názor na ně.”

 5. Když jsem se poprvé o Arboletu dověděl, musel jsem si samozřejmě udělat nějaký průzkum. Pokud má člověk alespoň trošku selského rozumu, nic jiného mu ani nezbývá. No a při průzkumu jsem narazil na poměrně dost komentářů, kde lidé tvrdili, že se jedná o letadlo, podvod, scam, a že by se takové služby nedotkly ani klackem. Potíž však byla v tom, že když se někdo dotyčných zeptal na konkrétní špatnou zkušenost, žádná odpověď se neobjevila. Další komentáře pak byly na druhou stranu velmi pozitivní a to i s konkrétními příklady proč se lidem Arbolet líbí.

  Toto byl první impuls, díky kterému jsem se rozhodl, že se na projekt podívám blíže. No a od té doby, jsem s tím neskončil. Zhodnotil jsem trochu peněz, dověděl se spoustu informací, zapojil se do několika projektů, rozšířil si obzory o tom o čem kryptosvět doopravdy je….a tento čas se již počítá na roky.

  V době kdy jsem začínal s Arboletem, jsem začínal s kryptoměnami obecně. Za tu dobu, co se tomu věnuji, jsem se dost naučil a hlavně zažil. Dennodenně vidím spoustu kryptoprojektů, kde veškerý úspěch autorů jsou webové stránky a vlastní peněženka. Reálné užití nikde, zato spousta slibů a keců. Pouze Arbolet a pár dalších má za sebou reálné úspěchy a před sebou nějakou budoucnost. Arbolet projekty, které byly slibovány již existují a fungují a další se chystají. Všechno má své mouchy a občas se něco zasekne, ale celkové fungování je v pořádku. Ukažte mi nějaký zahraniční kryptoprojekt, který toho zvládá tolik jako tento český nástroj.

  Pokud se Vám Arbolet nelíbí, troufnu si říct, že je to z nedostatku zkušeností. Avšak je to naprosto v pořádku. Každý jsem nějaký a každý máme jiné preference. Já jsem však rád, že jsem u jeho zrodu (stále se jedná pouze o začátek) a budu jeho součástí i v budoucnu, protože věřím, že se mi to více než vyplatí.

  PS: Pokud se redakci či autorovi článků nelíbí podivné nicky (emaily) autorů komentářů, případně “podezřele” pozitivní reakce na nástroj o kterém píšete recenzi, pak by bylo možná lepší komentáře úplně zakázat. A pokud jde o anonymitu, tak ta bude časem jedna z nejdražších komodit na světě:)

  • Dobrý den Kmxl45,
   díky za komentář. Nejprve bych rád podotknul, že s vašimi zkušenostmi ohledně komentářů na Arbolet na internetu souhlasím. Existují desítky negativních komentářů, kde nejsou žádné pádné argumenty. Právě proto jsem se snažil tuto recenzi pojmout opravdu objektivně a zmínit vše co se mi na Arboletu líbí a nelíbí – tedy fakta. Žádné plácání do větru. A momentálně pracuji na rozšíření této recenze. Na druhou stranu se musím vyjádřit i k pozitivním komentářům , které jste zmínil, a k těm jsem obzvláště skeptický. Často totiž opravdu vypadjí, jako by si je napsali zakladatelé sami.
   Jinak samozřejmě uznávám – je to i v recenzi výše – že Arbolet má některé opravdu dobré stránky. Jako např. denní zpravodajství z oboru, výukové kvízy, atp. Neříkám, že se mi projekt nelíbí. Líbí se mi. A hlavně funguje. Jediné, co mě trochu zaráží je otázka, na kterou se musím sám sebe ptát a sice: Bude fungovat i nadále? Za 10 let? Za rok? Za půl roku? Nebo zmizí a s ním i peníze investorů a uživatelů? ;–)
   Vojtěch, Finex.cz

   • Zdravím pane redaktore,
    Já když sem hledal informace na netu pri svém vstupu do projektu na začatku 2017, tak jediné co jsem našel byly negativní clanky nebo diskuze a nasledné až pod nima byly pozitivni reakce údajných uživatelů. Já jsem se hlavné díky Arboletu naučil dbát o svoje soukromí a bezpečnost. když nejsem na mobilu využívám VPN a snažim se mít na každou dúležitéjsi službu, kde mám buď finance a nebo své osobní údaje separatni email a hesla, tak nás to učí i samotný Arbolet. Ze své vlastní zkušenosti vím, co je to přijít o peníze kvúli nedostatečnemu zabezpečení a dřive jsem ani netušil že se databáze s ukradenými emaily a hesly prodávají. Co se týka vaši poslední rétorické otázky, stejnou si pokládali před 10 lety prvni uživatelé bitcoinu a podívejte se kde je dnes

   • Bude fungovat i nadále? Zajímavá, bohužel lehce zcestná otázka….tímto si nemůžete být jistý abolutně u ničeho. Respektive všechno jednou skončí:) Pokud jde však konkrétně o Arbolet, pak by jeho majitelé byli naprostí idioti, kdyby v nejbližší době zmizeli s penězi svých uživatelů. Jejich potenciál růstu v odvětví kryptoměn a s tím spojených odvětvích je v porovnání s tím, kde se aktuálně nacházejí gigantický. Díky know how z oblasti kryptoměn ve spojení s jejich (některými již realizovanými) vizemi mají potenciál enormního růstu. Vlastní měna propojená napříč mnoha projekty, vlastní exchange atd…. Já vidím potenciál stát se velkou korporací (a s tím samozřejmě i nutnost výstupu z anonymity – na které se již mimochodem pracuje). Co ale skutečně budoucnost přinese, to se uvidí…já ovšem budu chtít být u toho.

    • Osobně mi přijde spíše zcestný Váš argument. Ale to je na dlouhou diskusi.
     “tímto si nemůžete být jistý abolutně u ničeho. Respektive všechno jednou skončí:)”
     – To je přeci nesmysl. Je pravda, že teoreticky všechno “někdy” skončí. Jsou ale projekty či instituce, které dělají vše pro to, aby vydržely co nejdéle. Ne roky, ale desetiletí či staletí. Kromě toho jsou i dozorovány dalšími institucemi a jsou věci, které prostě dělat nesmí. Arbolet nic takového nemá. To riziko, že Arbolet doletí je dle mého mnohonásobně vyšší, než u jakékoli jiné burzy/banky/směnárny…
     “Pokud jde však konkrétně o Arbolet, pak by jeho majitelé byli naprostí idioti, kdyby v nejbližší době zmizeli s penězi svých uživatelů.”
     – Proč myslíte? Měli by spoustu peněz od svých klientů. A díky jejich kompletní anonymitě by je nikdo nikdy nevypátral. Takže by mohli být pěkně mezi námi a nikdo by to nevěděl. Jediný důvod proč by byli hloupí je, kdyby se jim stále hnali noví uživatelé, což věřím, že se děje – pak by totiž mohli potenciálně ukrást mnohem více peněz.
     Jak říkáte: Buďte u toho, držím palce. Já budu jen přihlížet.

     • Dovolím si poslední obhajobu mých argumentů a pak už diskuze zanecháme. Na těchto řádkách stejně nic nevyřeším. Přesto jsem rád, že jsem si každý mohl napsat to svoje.
      Ano všechno někdy skončí a staré je nahrazováno novým (někdy to může být i pozvolná transformace). Píšete, že existují instituce, které dělají vše proto aby vydrželi co nejdéle. Pokud by jste s Arboletem nějakou dobu pobyl, viděl by jste jeho růst, spouštění nových služeb a obecně spoustu práce, kterou její autoři vykonávají. Takto se chová společnost, která něco buduje a chce tady být co nejdéle.
      Což je zárověň i odpověď na Vaši otázku proč si myslím, že by byli idioti. Proč bych si rozkradl a zničil něco, co buduju x let a má to potenciál mnohokráte větších (legálních) zisků? S tím samozřejmě souvisí i výstup z anonymity, který aby to vše bylo možné prostě postupně nastane.

 6. Rád bych pozdravil zde přítomné přispěvatele a redaktora recenze.
  Jelikož jsem původně nechtěl reagovat na tuhle recenzi,nedal mi hlavně počet příspěvků a samotná recenze načasovaná přesně tak,aby dosáhla svého cíle,rozhodl jsem se přeci jen sdělit pár okolností nad kterými momentálně přemýšlím.
  První okolnost je samotná recenze pasivního uživatele Arboletu,dále redaktora a její načasování.Kdo v Arboletu je registrován nebo sleduje dění ví,že probíhá transformace z webové stránky na řádnou firmu a k tomu i expanze do okolních zemí.Tudíž vše s tím spojené si nese daň,že tu a tam jsou výpadky nebo že něco nefunguje jak by mělo.Neznám firmu,která by tohle vše zvládla bez problémů.Že je sídlo v Panamě nic podstatného neznamená,může si tam vytvořit firmu každý a je to jen jedna z možností.Věřím,že spousta lidí s tím má problém,ale v podstatě to neznamená pro uživatele vůbec nic,co by je mělo ohrozit.
  Spíš se mi nelíbí zmíněné načasování recenze,kdy mi to příjde jako úmysl poškodit projekt.Ono,když Arbolet jel na plný plyn a nebyly žádné problémy,žádný redaktor neměl zájem zmínit tento projekt a napsat recenzi,jednoduše,neměl by o čem psát.Tudíž pasivní uživatel projektu a zdejší redaktor využil jemu známých momentálních problémů a recenzí se tak snaží manipulovat s názorem na projekt Arbolet,jelikož tím cílí na nespokojené uživatele,kteří když něco nefunguje hned jsou schopní projekt i zničit.
  Třeba se mýlím v redaktorovi,ale jelikož si neuměl vybrat lepší okamžik na tuto recenzi,tak se domnívám,že to celé má splnit svůj účel.
  Za mne osobně,v Arboletu jsem dva roky a neshledal jsem nic,co by mně mělo nenechat klidným.Pokud se uživatel projektu drží vepsaných pravidel trhu a investování,nemá se čeho obávat.Jestli je nějaké riziko?Vždy a všude riziko je,tak proč by měl být Arbolet vyjímkou.Za další a to je asi nejdůležitější,že něco nefunguje dnes neznamená,že nebude fungovat nikdy.
  V komentářích pod recenzí jsou ohlasy různé a to podle kategorie,kdo a jakou má zkušenost.Pokud někdo špatnou a to jen proto,že mu v složitější situaci není někdo po vůli hned,tak takový uživatel projekt ani nepochopil.Ti spokojení ví o čem píši.Do budoucna se zaměřím na objektivitu recenzí o Arboletu zcela určitě,jelikož pokud nezazní v popisovaném projektu vše,ale pouze jen okrajové části,jen aby nějaká recenze vznikla,protože zbytek dodělají respondenti pod recenzí,tak taková recenze mne neosloví.Zkuste pane redaktore být aktivní hráč v projektu o kterém chcete psát,jelikož i Vy sám se o mnohé ochuzujete a to je myslím si škoda.Určitě,kdyby jste byl aktivní,vytvoříte recenzi mnohem obsáhlejší.Pokud si má někdo neznalý udělat představu,co zde prezentujete,tak z toho co zde v recenzi zaznělo je jen málo napsáno a popsáno.Arbolet jako celek je mnohem robustnější projekt,než který jste vylíčil,který by si určitě zasloužil lepší prezentaci,popis,diskusi.(recenzi)

  Přeji všem hezký den
  P.H.

  • Zdravím Petře.
   Díky za tento komentář. Budu reagovat jen krátce, ať tu nemáme tisíce řádků textu, které by si stejně pravděpodobně nikdo celé nepřečetl. Jsem rád, že jste s Arboletem spokojený a dokonce nám i na email psalo pár spokojených uživatelů. Samozřejmě že proti tomu nic nemáme, naopak!
   Každopádně mluvíte o nějakém načasování. To je bohužel asi jen shoda náhod. Článek na Arbolet jsme chtěli napsat již měsíce, protože se jedná o poměrně známý projekt, ale kvůli kvantům dalšího obsahu který vydáváme jsme se k němu dostali až teď. Nejedná se tedy o žádné pomstichtivé načasování, nebo něco takového.
   Druhou věc, kterou jste zmínil je, cituji: “že něco nefunguje dnes neznamená,že nebude fungovat nikdy.” S tím musím naprosto souhlasit, ale také připomenu, že by tato věta mohla být otočena a stále bych souhlasil. Tedy: Že něco dnes funguje neznamená, že to bude fungovat navždy. A to je právě ten problém, který osobně v Arboletu vidím a který jsem uváděl i v článku jako ten hlavní – dnes sice funguje, ale bál bych se jeho dlouhodobého trvání.
   PS: Tato recenze zhruba 2 týdny po vydání nabrala nečekaný nárůst zájmu, takže nebojte, momentálně pracuji na jejím rozšíření.
   S pozdravem
   Vojtěch, Finex.cz

   • Ještě jednou zdravím,
    dá se samozřejmě s Vámi souhlasit,ale uvedu jednoduchý příklad k Vašemu přirovnání.Do své oblíbené pekárny pro rohlík budete taky chodit,ikdyž tu a tam ten rohlík nebudou mít kvůli rozbité peci,hlavně když bude třeba druhý den.A když se pec nepodaří spravit a oni kvůli tomu zavřou pekárnu,určitě kvůli tomu nepřestanete jíst rohlíky,jen si najdete jinou pekárnu.Proto ten kdo dle vepsaných pravidel investuje do projektu Arbolet,tak se nemá čeho obávat.Proto kladu důraz na ty vepsaná pravidla trhu a investování.Všichni víme,že nic není na věky a bavit se o budoucnosti Arboletu mi připadá jako věštění z koule,pravdu můžou mít obě strany,ale to nikdo není schopný posoudit nyní.Takže držme se toho co jsou fakta a nikoliv spekulace.Arbolet na trhu je již nějaký ten rok,nikomu nikdy nic nevzal ba naopak dal.Co více si přát.

    Hezký den

    P.H.

    • Zdravím Petře,
     to je přeci úplně něco jiného a nesrovnatelného. Samozřejmě že bych rohlíky nepeřstal jíst, kdyby pekárnu zavřeli. Problém je, že v pekárně nemáte předplaceno na 100 000 rohlíků dopředu. Když zavřou, prakticky nepřijdete o nic, než o příležitost si tam rohlíky kupovat. Když zavřou Arbolet, bitcoiny si samozřejmě koupíte a uschováte jinde, ale ty, které jste měl u nich, budou nenávratně pryč. A v Arboletu budou do smrti jíst jen vaše rohlíky.
     Jinak máte pravdu. Momentálně faktem je, že firma spolehlivě funguje a peníze vyplácí, kdy je třeba (byť občas s malými prodleními). Co je však faktem také ale je, že stránka i s vašimi bitcoiny může kdykoli zmizet a prakticky od toho zakladatele dělí jedno zmáčknutí tlačítka. Nemusí, ale může. Dále už asi diskutovat nemusíme. 🙂

     Vojtěch, Finex.cz

     • Tak ještě jednou pro úplné pochopení,zdůraznil jsem větu vepsaná pravidla trhu a investování,které s tím souvisí.Kdo se jich drží a investuje jen tolik,kolik si může dovolit ztratit,tak se nemá čeho bát,buď to vyjde nebo ne,je to jen příležitost jako každá jiná na trhu a investování.

      P.H.

 7. V Arboletu jsem nějaký čas a je to jako všude jinde,něco funguje,něco nikoliv.Momentálně nejdou platby,podpora nefunguje vůbec a to podle komentářů ani nikdy nefungovala ,zřejmě nepodstatná věc.Momentálně se snažím svých pár drobných vybrat,což se mi již měsíc nedaří a zmizet z tohoto projektu.Nepřesvědčil mě o ničem poctivém,spíše tam převládá fanatické prostředí,něco jako sekta.Do jejich fora se nedá zapojit,pokud nemám souhlasný názor,jako že jsou skvělí a podobně,proto po dvou návštěvách takových diskusí jsem tam už nelezl raději.Pokud hlásají,že nemají konkurenci,tak asi neví,že veškerá konkurence je už předběhla.Panamou jen vykopali vlastní hrob a zřejmě se nacházejí ve stádiu klinické smrti,tudíž ještě na chvíli ožijou a pak se slehne zem za nimi.Osobně nedoporučuji,špatné zkušenosti jak s funkcemi,peněženkou,tak i fanatiky,kteří tam za jejich komunitu vystupují.Kdo je kdo nikdo neví,třeba si tvoří i tu komunitu oni sami sobě.Ostatně,k čemu mi je zhodnocení prostředků,když je nevyberu,k čemu mi je taková peněženka z které nezaplatím,tudíž jestli to má být jejich heslo porazíme banky,tak bohužel banky tvrdě nad nimi vítězí,tam své máte jisté.

  • Podle posledních informací, na zlepšení podpory se intenzivně pracuje.

   Pokud ti neodejde platba do 48h, napiš na podporu v Kategorii Vedení a ne Členská.
   Vyřeší se to rychle (vlastní zkušenost).

  • Čau, já su taky na Áčku už nějako dobu a musím se smát tomu co tu píšeš. Mi tam podpora odpověděla jedno do hodiny a po druhý druhé den. Žeby sa nedalo zapojit do fóra. To by mě zajímalo co tam píšeš, protože co viděl já, tak je tam hafo i negativních komentů nad kterýma si lidi přitakávaj. Takže fanatické prostředí dost těžko. Zkus sa tam zapojit znovu schválně. Platby sa teď odesílaj pozděj, to je celkem na **** ale podle jejich vedení to bude ok nejpozděj do června nebo tak nějak. Tak uvidíme. Pro mě osobně je Arbo hlavně super investice. Nechávám si tam zhodnocovat peníze a to pořád funguje. Na platby btc teď používám ale jino peněženku, což ti taky doporučuju. Jinak podle mě má Arbo porad víc + než –

 8. Nedá se přehlédnout, že zde komentující se dělí na dvě skupiny:
  1. Ti, co Arbolet jen ochutnali. Zatím jej úplně nepochopili a tím pádem ještě nedokáží docenit.
  2. Ti, co s Arboletem jsou již několik let.

  Čí komentáře můžou mít větší váhu?

  První skupině si dovolím doporučit neinvestovat, stačí pouze sbírat aKredity, vyděláte na tom.

 9. Důvěra v kryptosvětě se buduje na základě historie a anonymita jako “záruka” podvodu s postupem času ztrácí svou sílu a jakýkoliv význam.
  Autor bohužel neměl šanci projít si tím, čím mnozí členové Arboletu, proto tato pseudo-objektivní recenze takhle dopadla.
  Na druhou stranu, vyjádřil jen svůj prvotní názor, na který má výsostné právo.

 10. Podle všech informací tento “projekt” jasně eviduje letadlo, ponzi, nebo HYIP. Je to od každého trochu. Radím všem: Určitě ruce pryč od tohoto podvodného arboletu, který “ještě nespadl” ale jistě se k zemi blíží. Nastudujte si to na internetu, co to je.

  HYIP: HYIP je zkratka pro High Yeld Investment Program – Vysoko výnosný investiční program.
  Hyip fondy vznikají a zanikají denně. Naleznete společnosti, co bezproblémově platí investorům své výnosy z obchodování roky. Potom najdete takové, které ať se snaží sebevíc, zkrachují pro špatná obchodní rozhodnutí, až už jsou marketingového, nebo přímo obchodně strategického rázu. Dále pak, najdete vykutálené “investiční společnosti”, které se za tyto slušnější vydávají a jsou přitom předem určeny k zániku. Spekuluje se o tom, že v podstatě pouze přerozdělují peníze novějších investorů těm starším.

  Ponzi: Výraz Ponziho schéma vznikl podle Charlese Ponziho. Je to označení pro podvodné investiční operace, kde investoři svěřují provozovateli fondu peníze za účelem jejich zúročení, avšak provozovatel tyto peníze dále neinvestuje, a namísto toho pouze vyplácí prostředky fondu jen některým investorům. A to většinou těm, kteří investovali dříve. Tento systém může omezeně fungovat dokud přicházejí noví investoři a prostředky se dají vyplácet ostatním. Když už ve fondu nezbudou žádné peníze na vyplácení, fond zkrachuje a vyplaceni tak jsou jen někteří investoři, zatímco ostatní nedostanou nic.

  A teď mi zastánci Arboletu můžete oponovat. Kde je jediný rozdíl mezi těmito dvěmi slovy a Arboletem? Kde je ta přidaná hodnota, kterou Arbolet peníze zhodnocuje a může si tak dovolit vám vyplácet zisk? Nikde. Takže je to jasný.

  Nik

  • Doporučil bych přečíst články například o ripplu, moneru nebo iotě, kde máte jeden z důkazů jak se prostředky zhodnocují, sám jsem podle těch zveřejněných dat obchodoval a zisk 100-300% opravdu není k zahození. Apropo v sekci VČJ byly i další výdělečné projekty, pak se vraťte a můžeme si povídat dále

   • Muffe to by mě teda fakt zajímalo, o čem teď mluvíte. Arbolet své zákazníky nechává obchodovat něco s 300% zisky? ha ha

    • Jednou z výdělečných aktivit Arboletu je dle jejich slov aktivní obchodování a zveřejňuje k tomu i články, na jakých úrovní nakupují a kdy vystupují, pokud si zkušenější obchodník, můžeš se na tom docela pěkně svézt, jako se to povedlo nejednou mě
     arbolet.net/clanek/1046-investicni-prilezitosti-ripple
     arbolet.net/clanek/1054-ripple-uspesny-obchod
     arbolet.net/clanek/3566-vime-co-delame-jak

     Případně po lopatě, vstup + výstup na konci těchto článků
     fxstreet.cz/blackstorm-zajimave-prilezitosti-v-nadchazejicim-obdobi-nejistoty.html
     fxstreet.cz/blackstorm-srpen-nadelil-vanocni-darky.html
     fxstreet.cz/blackstorm-jaky-bude-vyvoj-ceny-bitcoinu.html

 11. Ja jsem na arboletu od roku 2017 a maximální spokojenost. Všechno ma občas nejake ty výpadky a i u Arboletu se na nedostatcích pracuje, takže né úplně vše jede vždy na 100% ale jinak tým arboletu vytvořil dle mého nazoru velice vydařený a celosvětově unikátní projekt, na který nic jiného opravdu nemá.

 12. Dobrý den,

  S arboletem mám dobre zkušenosti. Vše co bylo vloženo je zhodnoceno a převedeno na burzy kde diky nabitým vědomostem a podpoře arboletaku již uskutečňuji i výnosné obchody. Každý musí zjistit sám. Poznat arbolet jde i bez toho, aby jste tam hned vkládali nějaké peníze. Občas se vyskytne nějaká chyba nebo převod déle trvá, ale vždy je vše uvedeno na pravou míru a důvody objasněny. Navíc kdo neriskuje ten nevyhraje. Můžete pro příklad začít vkládat to co kuřáci daji za cigarety nebo hráči za sportku to jsou stejně vyhozené peníze 😉 na arboletu je aspoň zhodnotite.

 13. dostal som sa na arbolet v lete keď som videl reklamu na warforum, páči sa mi možnosť okamžitých smien eur/ btc s minimálnym poplatkom a tokendomains vyzerá ako super nápad.Neisom tam tak dlho aby som mohol napísať nejaký hlbší komentár, ale ako podvod mi to nepríde

 14. Chtěl bych upozornit na komentáře níže pod tímto článkem. Z nějakého důvodu se během jednoho dne vyrojilo podezřelé množství dlouhých a přehnaně optimistických názorů právě na tento projekt – Arbolet. Neříkám, že všechny komentáře jsou od stejné osoby, ale někdo by si to mohl myslet. Osobně mi to přijde jako další ne úplně pozitivní věc na celém projektu, která zavání nějakou nekalostí, stejně jako články všude po internetu, o kterých jsem se zmiňoval v článku.
  Vojtěch, Finex.cz

  • “Vzhledem k tomu, že na jejich web chodí dle nezávislých statistik něco přes 200 tisíc uživatelů měsíčně a 91 % z nich je právě z České republiky a Slovenska, mohlo by se zdát, že mají u nás i u sousedů poměrně silnou pozici.” 😀
   Ku mne sa dostal odkaz skrz Telegram a sám som ho preposlal známym čo viem že sú v Arboletu tiež …. možno by bolo najlepšie vydať článok s odkazom vo arbovinkách, aby tých komentárov pár pribudlo 😀 ja som v Arboletu taky spokojný, hlavne asi kvôli tomu, že mi zarobil veľa peňazí

  • Pane Vojtěchu, již jsem starší ročník a pár let do důchodu, ač duchem stále svěží. Snažme se udržet tuto diskusi bez předpojatostí neřkuli smyšlených dohadů. Do Arboletu mě pozval můj syn v roce 2016, dozvěděl jsem se hodně nových informací a začal více přemýšlet o kryptoměnách, decentralisaci, ochraně soukromí a finančním systému, ve kterém žijeme tak říkajíc z ruky do huby. Tímto chci Arboletu poděkovat za tuto možnost zjistit i něco více, než se jen píše v našem denním tisku.

   Přeji mnoho úspěchů v novém roce,
   František Nedorost

  • Nevypadá to že by někdo tvrdil o našem Áčku, že je bezchybné. Nedostatky se najdou jako například já a mnoho dašlích členů vytýká vedení malou informovanost a speciálně potom co začala transformace. Taky mi přijde že se snaží dělat všechno naráz a zbytečně mají rozpracovaných mnoho projektu současně, já bych byla určitě radši kdyby se nejdřív dotáhla jedna věc a jelo se pěkně postupně. Doufám že se to v novém roce zlepší! Přivedla jsem do áčka několik známých a takhle postupně rostla celá členská základna, teda apsoň dřív to tak fungovalo

  • tak Vojto ty chceš nějakej ten kratkej pesimismus jó? hehe no proč ne! mě občas nasere dlouhá doba loadovani a do toho jeste ten blbej cloudflare s tim by vazne meli neco udelat! některý ty citáty jsou vazne dost zcestny a kdyz sem cet zapisky z karibiku nebo kde to byli, tak jsem si rikal ze asi nebudou uplne v poradku ale jestli byli predtim x let zavreny nekde ve sklepe a vsechno planovali tak se to jejich nadseni snad i da pochopit. Většinu bitcoinu mám v hardware peněžence anebo electrum, u nich mam jen neco malo ve vrstvach pro par %

 15. Za mě zatím dobrý. Nejsem členem dlouho, cca rok, ale zatím spokojenost. Pravdou je, že toho obsahu je na webu strašně moc a pokud má člověk málo času na čtení, tak je téměř nemožné všechno projít a přečíst. Kdyby existoval nějaký “průvodce”, kde by byl sumář článků od administrátorů, možná by to začátečníkům pomohlo v orientaci a měli by lepší představu o vývoji arboletu v čase

 16. Jsem v Arboletu uz hodne dlouho a zkusim teda napsat k clanku svuj pohled. Docela chapu pohled autora clanku, pravdepodobne stravil par hodin nebo dni, aby si utvoril pohled na vec. Arbolet chce ale mnohem vice casu na pruzkum a mozna je to tak i dobre, kdyz ma clovek nekam cpat prachy, tam by si mel nejdriv zjistit co nejvic informaci. Ze zacatku jsem se na Arbolet dival taky skepticky, kvuli anonymite a vysokym urokum a tomu ze nekdo bude mit kontrolu nad bitcoiny ktere tam sverim (to je ale stejny jako treba u burz, smenaren nebo jakychkoli jinych investicnich krypto projektu – proste verite treti strane). Proto jsem taky na zacatku hodne cetl a postupne vkladal 10k, 30k na otevreni 4.vrstvy a nasledne zainvestoval jeste mnohem vic. Zisky postupne vybiram uz dva roky a nikdy jsem nemel problem, az letos o vanocich jsem musel na vyber cekat dva dny, protoze se podle clanku od vedeni schvaluji vybery manualne kvuli postupnemu stahovani investic a nahlemu padu BTC z 6k na 3k. Forum neobsahuje ani jedinou zminku o neobdrzene platbe a dost pochybuju ze by se dotycny nevztekal na foru, sem tam bylo nejake zdrzeni kvuli vypadkum, ale neznam jediny pripad kdy by nekomu nakonec bud neprisla nebo neodesla platba z Arboletu. Po prvnich mesicich kdy me anonymita taky vrtala hlavou, se to ale zmenilo, naco znat jmena, nebo nastrcene bile kone? Zname nespocet zlodejskych projektu za kterzmi stoji figurky s hezkyma nebo zkusenostma oplyvajicima tvarema, specialne v kryptu byly zname ksichtiky zneuzivany k propagaci ICO scamu, jediny na cem mi ted po mnoha letech v kryptu zalezi je historie protistrany, to jedine je v krypto prostredi nezpochybnitelne. V clanku je zminen system odmen, tim bylo mysleno odmeny za praci v redakci, nebo ze doplnovani terminu do kryptopedie (slovniku) pro ostatni uzivatele, preklady nebo praci na podpore? Autor mozna myslel jen projekt Czech Dream, ale ten by se uz beztak mohl prejmenovat na World dream, ale jeho naplni neni jen psat clanky. Arbolet rozhodne neni letadlo a to z duvodu logiky. Proc by ten, kdo by vedel ze jednou svuj projekt polozi a zmizi mrhal casem a penezma na preklad tisicu vet do slovenstiny? vzdyt to nema zadny efekt, stejne tak by stacilo udelat rychlo preklad do anglictiny a neztracet cas s nejakou polstinou a dalsimi jazyky. Proc by travil nespocet hodin vyvojem funkci ktere zabezpecuji ucet? (SMS, 2FA, PIN, zavet, whitelist IP adres, kontrolni algoritmus na hesla obsazena z hacknutych stranek) Proc by zpristupnil web zabudovanim ctecek textu slepym lidem (to asi nebudou majetni lide vhodni pro scam projekt)? Proc by ztraceli cas vytvarenim nocniho modu, volitelnych palet zobrazeni? Proc by udelali forum kde nikdo ani vcetne moderatoru nemuze smazat prispevky clenu? Proc uz davno neutekli, kdyz bitcoin stal na zacatku 2016 $350 a dostal se pred rokem k $20 000? Proc jsou naopak jeden z mala krypto projektu ktery posledni rok misto aby propoustel, osekaval naklady a omezoval sluzby, tak expanduje a neustale se dal vyviji? Autor clanku by mel najit sam odpovedi na tyhle otazky a pak mozna svuj pohled na Arbolet pozmeni

  • Dobrý den, děkujeme za váš názor a sdílení vašich zkušeností.

   Pokud se bavíme o těch třetích stranách, kterým musí člověk věřit, tak si myslím, že je něco jiného věřit například směnárně CoinMate a Arboletu. Pro mě osobně to teda obrovský rozdíl je – coinmate má milióny účtů a nespočet provedených transakcí a to samo o sobě je pro mě „dobré znamení“.

   Je anonymita a anonymita. Samozřejmě, že nastrčení bílých koní, by nemělo význam. Ale podle mého názoru, kdyby lidé věděli, kdo za projektem stojí, tak by to zvýšilo jeho důvěryhodnost. Přeci chcete vědět, kdo za věcí (projektem), do kterého hodláte investovat peníze, stojí, nebo ne? Já tedy ano.

   Důvody, které na „obhajobu“ Arboletu uvádíte, nebo řekněme důvody, proč si myslíte, že Arbolet není podvod, mi na rozdíl od vás přijdou nelogické.
   – Proč by dotyčný mrhal peníze za překlady do slovenštiny, polštiny a tak podobně? Přeložit texty do pár jazyků není vůbec nákladné, jak byste se možná mohl domnívat.
   – Naprogramovat bezpečnostní prvky SMS, 2FA atd… asi taky nebude nějaká extra drahá záležitost.
   – Noční mód, fórum a ty další věci co uvádíte, nejsou nic náročného na vytvoření.

   Mně osobně to tedy jako logické důvody, proč bych něčemu měl věřit, nepřijdou. To je ale můj názor, vy zas máte ten svůj. Když se na to podíváte s nadhledem a podíváte se do historie, nebo i do současnosti, kolik na internetu koluje podvodů a jak jsou propracované, tak byste se možná divil, kolik se do takových věcí investuje. A já bych se pravděpodobně divil také.

   Proč už dávno neutekli? Bohužel na tuto otázku nedokážu ani si netroufám odpovědět. Možná se pletu a Arbolet je super projekt ve kterém nevidím potenciál a bojím se ho, i to je možné. Přeci jen jsme lidé a občas se spleteme, nebo ne? To jestli je Arbolet seriózní nebo ne, tak to musí každý posoudit sám.
   Ještě jednou děkujeme za sdílení vašich zkušeností. Přejeme hezký den.

   Finex.cz

 17. Já mám zatím s Arboletem zatím pouze pozitivní zkušenosti. Všechny převody a transakce se mi provedly bez problémů a komplikací, je sice pravda, že jejich vize působí trochu utopicky, mají ale nadruhou stranu plno zajímavých nápadů na to, jak krypto využít. Když jsem se asi před půl rokem začal o krypto zajímat, bylo to právě na Arboletu, kde jsem si poprvé zkusil založit digitální peněženku a plno se dozvěděl a naučil díky jejím kvizům, kvestům a vstřícné komunitě.

  Líbí se mi, že se snaží dohromady zakomponovat více věci a člověk tak na Arboletu toho plno najde, například momentálně plánovaná tokenizace domén či ve článku zmíněný Ashop. S tím jak se momentálně otázka krypta v ČR vyvíjí se nedá tomu, že má společnost sídlo v Panamě ani tolik divit a jediné co se dá Arboletu snad vytknout je to, že by svou myšlenku, vizi a nápady mohli ve fromě svých webových stránkách trochu ucelit, avšak věřím, že i toho se jim brzy podaří docílit. Z mého pohledu Arbolet komukoliv, kde má zájem o krypto či finanční technologie doporučím.

  • Díky za zkušenosti Falcone. Ano, kvízy jsou udělané hezky, to musím uznat a psali jsme to i v článku. Každopádně určitě bych osobně nedoporučili využívat jejich peněženku pro nějaký větší obnos kryptoměn. Využívání jejich peněženky totiž prakticky znamená, že jim pošleme všechny své kryptoměny a musíme věřit a doufat, že až budeme chtít, oni nám je vrátí. Naopak při použití Trezoru či jiné ověřené peněženky jsou kryptoměny opravdu v našem vlastnictví a nikdo jiný k nim přístup nemá. Což se sice u Arboletu může zdát také, ale není to tak.
   Vojtěch, Finex.cz

 18. Zdravím Vás, zde bych chtěl reagovat za prvé na recenzi a za druhé a hlavně na komentáře pod tímto článkem. Tedy k samotnému článku.. Vážený pane redaktore/redaktorko, mohu se Vás zeptat na pár otázek a to:
  1) Jak dlouho byl Arbolet z Vaší strany zkoušen?
  2) Kolik financí jste investovali do vrstev,aby jste si Arbolet vyzkoušeli i z pohledu investora?
  3) Na jakých projektech jste zkoušeli spolupracovat?
  Za další, v článku mi tak nějak chybí informace o chystaných produktech, jako jsou například ivestiční domény a nebo vlastní kryptoměna, která příjde již v tomto roce a kterou si nyní můžete prozatím sbírat pouze za čtení článků a tedy zcela zadarmo. Pokud chcete skutečně psát nezávislou a nestranou recenzi, pak uvádějte skutečně vše a ne jen jakýsi “výcuc” z Vašich neúplných zkušenností. Děkuji předem

  Dále k panu Martinovi.. Můžete mi říct prosím, která podpora funguje i přes svátky? Myslíte třeba banku? 😀 Upřímně u tohoto komentáře jsem se velice pobavil a vypovídá to spíše jen o Vašem IQ, nezlobte se, nic ve zlém. Za další, telefonická podpora rozhodně odpovídá úplně všem, ale je potřeba si uvědomit, že zde pracují pouze 2 a ti samí lidé a obsluhují něco kolem 25 000 uživatelů, kteří na Arboletu jsou. Navíc jsou to taky jenom lidé, jenže z Vašeho komentáře usuzuji, že byste byl raději, kdyby za telefonem seděl robot.
  Kdo, že se vymlouval na svátky prosím? O tom jsem se tedy nikde nic nedočetl, ba naopak, kdybyste četl pravidelně zpravodajství od vedení, tak jste se mohl již začátkem prosince dozvědět informace o tom, proč to nyní takto vázne a kdy bude vše opět v pořádku, takže si laskavě nechte své hloupé připomínky a výmysly pro sebe, jelikož nečtete a tudíž nevíte a jen si vymýšlíte.

  K panu Kájovi se raději nebudu ani vyjadřovat. Nelíbí? Nechoďte 🙂 Já jsem v Arboletu již 3 roky a nelituji ani jedné minuty s nimi. A Všichni se budete již tento rok hodně divit, nebojte 🙂

  Hezký den, přeju

  • Zdravím a děkuji za názor Walkmane.

   Osobně jsem Arbolet zkoušel pouze pasivně, tedy registroval jsem se a díval se, co a jak lze v platformě dělat. Neměl jsem odvahu vkládat ani investovat žádné své peníze a proto jsem je ani neinvestoval, na tom přeci není nic špatného. Každopádně už to samo o sobě o něčem svědčí, nebo ne?

   Článek byl koncipován jako rychlé představení stránek a můj názor na ně. Cílem ani nebylo zmínit všechny existující informace, které jsou o Arboletu dostupné. Budete-li ale chtít, ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře a můžete nám pomoci recenzi rozšířit. Vypadá to, že o projektu víte více, než my. Dokonce to podle toho, co píšete, vypadá, že jste snad i jeden ze zakladatelů projektu. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit Vaši potřebu obhájit Arbolet takto veřejně a dokonce i urážet diskutující zde v komentářích.
   Vojtěch, Finex.cz

   • Zdravím Vás,
    takže k tomu prvnímu odstavci.. V podstatě jste si odpověděl sám, zdali je tato recenze napsána skutečně, až tak objektivně. Za prvé, “zkoušel pasivně” (!!bitcoinovou službu prosím!!) – to jako vážně? 😀 Za druhé, “Neměl jsem odvahu vkládat ani investovat žádné své peníze a proto jsem je ani neinvestoval” – To, že jste si nevyzkoušel ani, jak funguje platební systém s pouhou 50Kč, tak je to ještě taková dodatečná odpověď k prvnímu bodu. Tedy, jak moc jste si systém vyzkoušel.. A v neposlední řadě, “Každopádně už to samo o sobě o něčem svědčí, nebo ne?” – No ano! Svědčí! Že o tom celém tímpádem ví možná víc informací i Váš soused 🙂

    Dále, “Cílem ani nebylo zmínit všechny existující informace” – No tak všechny rozhodně nemusíte, ale ty zásadní informace o Arboletu a jeho činnosti a funkcích, bych v nezaujatém článku čekal tedy, nezlobte se na mě.

    O projektu vím rozhodně víc, než Vy. V tom jediném s Vámi mohu souhlasit. Neznamená to však, že jsem spoluautor. Pokud si však myslíte, že ano, je to opět a jen Vaše domněnka. Arbolet je totiž především o informacích, které získáváte poměrně dlouho, než vše pochopíte a jak Vy říkáte “už to pak o něčem svědčí”
    Proč Arbolet hájím? Tento projekt mi v životě neskutečně pomohl a otevřel oči.

    Urážet diskutující? Ale no tak. Jakou přesně urážku myslíte? Myslím, že výše jsem uvedl dost silné argumenty proč. A to, že si to nedokážete vysvětlit… nic se neděje. To se někdy stane, když nad věcmi nedokážete hlouběji přemýšlet 🙂

 19. Dobrý den. mám dotaz. kde je nejlepší kryptoměny obchodovat? Chtěl bych to zkusit, ale nevím kde a jak začít. slyšel jsem že prý broker plus500 a coinbase nejsou špatní na obchodování, máte s nimi dobré zkušenosti? Moc děkuji za každou radu

  • Dobrý den,
   obchodovat kryptoměny je nejlepší na kryptoměnových burzách. To je prakticky jediné místo, kde se obchoduje s kryptoměnami jako takovými a většinou je možné si je z burzy hned vybrat nebo tam vložit. Plus500 který zmiňujete je pouze CFD broker, kde můžete spekulovat na růst nebo pokles ceny, ale vklad, zisky/ztráta a výběr probíhá vždy pouze v korunách, dolarech nebo eurech. Coinbase je pak pouze směnárna, kde lze koruny či eura směnit za bitcoin, který pak můžete na kryptoměnovou burzu vložit. Směnárny pro obchodování moc vhodné nejsou.
   Vojtěch, Finex.cz

  • Já bych doporučil Binance, Bittrex nebo Bitstamp každá z těchto burz je spolehlivá a má své výhody, oproti Coinbase určitě nižší poplatky za obchody a výběry (nepodporují tedy CZK, ale předpokládám, že obchodováním jste nemyslel jen čistý převod CZK – BTC a zpět)

 20. Arbolet vôbec neodporúčam, ako peňaženku zadáte prevod a čakáte 72 hod a viac stále nič a oni sa vyhovoria, že boli sviatky atď… Inde my to odošlú do 5 min podpora je o ničom žiadna odozva-7 den cakam na podporu a stale tam nikto neni skusite volat na tie ich tel.c: a nic. Inde sú online aj cez sviatky len toľko k tejto stránke.

  • Já mám odlišnou zkušenost než tady popisujete Martine. Na jejich podporu jsem volal dvakrát a vždy mi vyšli vstříc a pomohli.

   Platbu jsem měl jednu zaseklou loni po nějakém upgradu, přes ticketovou podporu byl ale problém rychle vyřešen a vše OK.

   O omezeném provozu podpory přes svátky jsem četl článek v zajímavostech, možná to byl důvod proč jste nedostal odpověď na Váš problém.
   Petr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.