Sweatcoin

Cena Sweatcoin

$0
0 CZK

Základní informace o kryptoměně Sweatcoin
Jednotka
SWC
Max. počet tokenů
0
Vytvořeno
2016
Dostupných tokenů
0
Typ těžby
Těžba pomocí telefonu a chození 🙂
Tvorba bloku

Sweatcoin je kryptoměna kterou získáváte za chození. Stáhnete si aplikaci do telefonu a jednoduše chodíte. Není to kryptoměna jako taková, protože pokud vím, nemají ani žádný veřejný blockchain a kryptoměnu nelze těžit jinak než chůzí. Na druhou stranu sweatcoin vytváří něco hodně blízkému původnímu účelu kryptoměn. Svůj vlastní trh, na kerém můžete směnit mince za zboží.

Celé je to spíše jen projekt, který by měl lidi motivovat k více chození a ne měna typu monero či litecoin, které si za cíl dávají rychlé a anonymní platby. Zatím není možné sweatcoin získat jinak než chůzí. Není ještě na žádné burze ani směnárně.

Donedávna byl Sweatcoin czech republic ještě snem, ale teď už je možné v Česku SWC chůzí vydělávat. Vypadá to ale, že na Slovensku to ještě nejde. Je dobré projet si i jejich oficiální Reddit, kde si lidé radí a posílají i svoje “výhry”.

Zakladatel Derlyatka říká: “If you remember that your steps can be converted into something valuable, you’re slightly more likely to walk rather than take a bus.” S tímto nám nezbývá než souhlasit.

Jsou různé typy účtů, u toho základního můžete vydělávat pouze 5 SWC denně. Za ostatní musíte platit měsíční poplatek v SWC.

Odměny za SWC

Audioknihy, slevové kupony na jiné produkty, samotné peníze na PayPal a nebo dokonce nejnovější model iPhone.

Na internetu jsou lidé, kteří se snaží sweatcoin hacknout. Nebo např. na youtube radí nějaký svůj vyvinutý 100% sweatcoin hack. To je samozřejmě hloupost a i kdyby to fungovalo, pochybuji, že byste za takovéto sweatcoiny něco získali. Aplikace by si určitě ověřila, zda jste k nim přišli tou správnou cestou – chozením.

Kurz sweatcoinu je poměrně zvláštní. Existuje totiž určité tržiště, kde se se sweatcoiny obchoduje. Průměrná cena je tam asi 0.01 USD za SWC. V aplikaci ale můžete vytáhnout 1000 USD na svůj bankovní účet za 20 000 SWC, což by tedy bylo 0.05 USD/SWC. Ale ještě jsem nenašel důkaz, že by to někdo udělal.

Náš závěr na kryptoměnu sweatcoin

Je to zajímavé a pokud denně chodíte či běháte, určitě to můžete zkusit. Nejhorší, co se může stát je, že se vám bude rychleji vybíjet telefon. A nejlepší? Vyděláte si peníze, a nebo si můžete nechat poslat nějaké předměty. 🙂

Nelíbí se mi ale, že je třeba mít nonstop zapnutou lokaci.

Lidé také vyhledávají:

  • sweatcoin recenze
  • sweatcoin czech republic
  • sweatcoin hack
  • sweatcoin paypal
  • sweatcoin kurz
  • sweatcoin aplikace
  • sweatcoin diskuze
Kryptoměna Sweatcoin
Jednotka SWC
Zakladatel Oleg Fomenko a Anton Derlyatka
Vytvořeno 2016
Webové stránky https://sweatco.in
Lze těžit?
Typ těžby Těžba pomocí telefonu a chození 🙂

Získat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.