Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Sweatcoin (SWC) – Kurz, graf ceny, jak získat

Sweatcoin (SWC) – Kurz, graf ceny, jak získat

Sweatcoin je měna, kterou získáváte za chození. Není to ale kryptoměna v pravém slova smyslu, jak se občas lidé mylně domnívají. Sweatcoin nemá žádný blockchain a tedy nelze nijak těžit. Je to jednoduše jen takový token fungující pouze v rámci aplikace Sweatcoin, kde ho můžete posílat dalším uživatelům, nebo ho směňovat za zboží v obchodě v aplikaci.

Na druhou stranu sweatcoin vytváří něco hodně blízkému původnímu účelu kryptoměn. Svůj vlastní trh, na kerém můžete směnit mince za zboží.

Obsah recenze Sweatcoinu

1.Co je Sweatcoin2.Odměny za SWC3.Sweatcoin hacks4.Náš závěr na Sweatcoin5.Diskuze o Sweatcoinu

Co je Sweatcoin

sweatcoin aplikace

Peněženka v aplikaci Sweatcoin

Sweatcoin jako takový je spíše jen projekt, který by měl lidi motivovat k více pohybu a ne měna typu Monero či Litecoin, které si za cíl dávají rychlé a anonymní platby. Zatím není možné sweatcoin získat jinak než chůzí. Sweatcoin nelze koupit na žádné burze ani směnárně, nejedná se totiž vůbec o kryptoměnu.

Donedávna byl Sweatcoin czech republic ještě snem, ale teď už je možné v Česku SWC chůzí vydělávat. Je dobré projet si i jejich oficiální Reddit, kde si lidé radí a posílají i svoje “výhry”.

Zakladatel celého projektu Derlyatka říká: “If you remember that your steps can be converted into something valuable, you’re slightly more likely to walk rather than take a bus,” což jednoduše znamená, že pokud stále myslíte na to, že vám kroky můžou pomoci získat něco hodnotného, radši se projdete, než abyste jeli zastávku tramvají. S tím musím souhlasit. Aplikaci mám a od té doby o něco více chodím.

V aplikaci Sweatcoin existují různé typy účtů. Liší se v tom, kolik SWC si denně můžete “nachodit”. U základního účtu zdarma můžete vydělávat pouze 5 SWC denně, všechny kroky nad tento počet už se nezapočítává.

Za ostatní typy účtů musíte platit měsíční poplatek v SWC. Ceny jsou následující:

 • Typ účtu Mover, Cena: Zdarma, Max. denní výdělek: 5 SWC
 • Typ účtu Shaker, Cena: 4.75 SWC měsíčně, Max. denní výdělek: 10 SWC
 • Typ účtu Quaker, Cena: 20 SWC měsíčně, Max. denní výdělek: 15 SWC
 • Typ účtu Breaker, Cena: 30 SWC měsíčně, Max. denní výdělek: 20 SWC
 • Typ účtu Trouble Maker, ještě momentálně není k dispozici

Odměny za SWC

50% sleva na brýle Skog, kterou je možno za 19.99 SWC odemknou

50% sleva na brýle Skog, kterou je možno za 19.99 SWC odemknou

Jak již bylo zmíněno na začátku této recenze Sweatcoinu, své vydělané SWC je v aplikaci možné směnit za zboží, audioknihy, trial verze aplikací zdarma nebo třeba slevové kódy uplatnitelné v jiných internetových obchodech.

Kromě toho lze ale využít i “velkých nabídek” které mají vysokou hodnotu.

Marathon Offers

Ve Sweatcoinovém obchodě jsou k dispozici tzv. Marathon Offers, které si jen tak někdo nemůže dovolit. Momentálně (květen 2019) jsou k dispozici tyto věci:

 • iPhone XS = 20 000 SWC
 • GoPro HERO7 = 16 999 SWC
 • Letenky v hodnotě 1 000 dolarů od KLM = 20 000 SWC
 • 1 000 euro na váš PayPal účet = 20 000 SWC

Jak si ale můžete snadno dopočítat, dosáhnout takového množství SWC není vůbec snadné. V případě, že byste měli účet typu Shaker a denně si vydělali opravdu 10 SWC, za jeden měsíc byste měli 295 SWC. Např. abyste si vychodili dostatek sweatcoinů na již zmíněný iPhone, museli byste tak chodit celých 68 měsíců (= 5 a půl roku!!) tyto nabídky jsou tedy pravděpodobně jen proto, aby uživatele motivovaly, ale stejně jich asi nikdo nikdy nevyužije.

Sweatcoin hacks

Na internetu jsou lidé, kteří se snaží aplikaci Sweatcoin hacknout. Např. na YouTube radí nějaký svůj vyvinutý 100% sweatcoin hack. To je samozřejmě hloupost a i kdyby to fungovalo, pochybuji, že byste za takovéto sweatcoiny něco získali. Aplikace by si před tím, než vám pošle nový iPhone, určitě ověřila, zda jste k nim přišli tou správnou cestou – chozením.

Kurz sweatcoinu je poměrně zvláštní. Na internetu existuje totiž určité tržiště, kde se se sweatcoiny obchoduje. Průměrná cena je tam asi 0.01 USD za SWC. V aplikaci je ale jasně nastavená cena 1 000 EUR = 20 000 SWC. Oficiální cena je tedy 0.05 EUR/SWC.

Ale ještě jsme na internetu nikde  nenašli důkaz, že by to někdo udělal.

Náš závěr na Sweatcoin

Sweatcoin je zajímavý projekt, kde pokud denně chodíte či běháte, si můžete přijít asi tak na 2 Kč. Určitě to můžete zkusit a nejhorší, co se může stát, je, že se vám bude rychleji vybíjet telefon. A v nejlepším? Vyděláte si peníze, a nebo si můžete nechat poslat nějaké předměty.

Nelíbí se nám, že je třeba mít nonstop zapnutou lokaci, takže o něco rychleji vybíjí telefon. Já aplikaci používám již několik měsíců a mám asi 300 SWC, ale ještě jsem nenašel žádné předměty, které by stály za to, bych si za ně SWC směnil.

Lidé také hledají:

 • sweatcoin recenze
 • sweatcoin czech republic
 • sweatcoin hack
 • sweatcoin paypal
 • sweatcoin kurz
 • sweatcoin aplikace
 • sweatcoin diskuze
stars
85 %
Sweatcoin
Nejedná se o kryptoměnu jako takovou, je to pouze token od vývojářů aplikace Sweatcoin. Nelze obchodovat na burze.
 • Možnost získat zdarma
 • Směnitelné za slevy na produkty v rámci aplikace
 • Cena 0,05 za kus se pravděpodobně již nezmění, protože není veřejně obchodovatelná

✅ KryptoměnaSweatcoin
✅ JednotkaSWC
✅ Tržní kapitalizaceNeomezeno
✅ Max. počet tokenůNeomezeno
✅ Počet tokenůNeznámé
✅ Volume+2 973%
✅ ZakladatelOleg Fomenko a Anton Derlyatka
✅ Vytvořeno2016
✅ Webové stránkyhttps://sweatco.in
✅ Lze těžit?
✅ Typ těžbyTěžba pomocí telefonu a pohybu
✅ Tvorba blokuNemá bloky

Ohodnoťte tuto kryptoměnu


Diskuze k tomuto článku: 9 komentářů
Milan Kosina

Ahojte, prosím o radu, při registraci, resp. zadání mého tel. čísla ve formátu +420 606 … … mi přijde hláška o chybě. Dá se s tím něco dělat, děkuji.

Magazín Finex

Milane, to bohužel nevím. Vyzkoušel jste číslo zadat s předvolbou, bez předvolby, s mezerami, bez mezer,…. ? Jinak by to na česká čísla mělo normálně fungovat, viděl jsem tuto aplikaci fungovat už u několika lidí a to bez problému.

Andrej

Zdravím, napríklad ja som si zarobil na tejto super appke 88€ staci sa prihlasit a mozete aj vy 👍👍👍

Vlastimil

Podle mě to není špatný nápad, je jasné, že na tom nikdo nezbohatne, ale zraví a pár kaček zadarmo k tomu? No proč ne ;) Rozhodně mi to nepřidje trapné ani nijak převratné ale nápad dobrý, rád to vyzkouším:)

Radek Šťastný

A k čemu je těch pár kaček když není možné si je vyzvednout?

berry

Ak môžem k tomu niečo povedať tak len to že je to dosť sprostá aplikacia pretože každy den nabeham aj 30.000 krokov a hovno s toho mám ked si chcem transferovať peniaze nedá sa to tak že celú aplikaciu vymažem je to zbytočné tak že neodporúčam

Magazín Finex

Dobrý den, Berry, máte aplikaci správně nastavenou? Nesmí se vypínat a musí mít povoleno využívat polohové služby na pozadí. Já ji používám už několik měsíců a vše funguje tak, jak má.

AntiHejter

Si to najprv nadstav ty 30 000 tisícový trosečník. Typický slovák ak to zajtra nepošle 10€ na účet je to podvod. Mal by si si aspoň článok prečítať alebo nepísať komentáre skoro ráno lebo píšeš totálne z cesty. Inač si celkom loser ostatný dávajú 40 000 asi na tom dosť biedne :P triggered :DDD

Saga

Sweatcoin je jen trapná aplikace, ale ne kryptoměna ;-)

RECENZE

TOP Kryptoměnové směnárny

SimpleCoin logo
SimpleCoin★ 97 %
CoinMate logo
CoinMate★ 96 %
Coinbase logo
Coinbase★ 93 %
ccShop logo
ccShop★ 92 %
RECENZE

TOP Kryptoměnové burzy

Binance logo
Binance★ 98 %
CoinMate logo
CoinMate★ 96 %
Coingi logo
Coingi★ 96 %
Bitmex logo
Bitmex★ 95 %
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
RECENZE

TOP Kryptoměnové peněženky

Trezor logo
Trezor★ 100 %
Trust Wallet logo
Trust Wallet★ 96 %
Ledger Nano logo
Ledger Nano★ 95 %

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC