Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Kryptoměna Binance Coin (BNB) jako první dosahuje nového ATH!

Kryptoměna Binance Coin (BNB) jako první dosahuje nového ATH!

Kryptoměna Binance Coin (BNB) jako první dosahuje nového ATH!

Token Binance Coin láme rekordy a stává se první kryptoměnou, která od přelomu roku 2017/2018 dosahuje své nové ATH. Čím je vzestup hodnoty této kryptoměny způsoben a jak se bude situace vyvíjet dál?

Binance coin na vzestupu

Binance Coin (BNB) svou hodnotu oproti americkému dolaru zvýšila o překvapivých 14 % během pouhých 24 hodin. Jiné kryptoměny naproti tomu klesají. Ty, které vznikly před rokem 2019 jsou stále dole o o 20 až 50 % a u některých starších kryptoměn (např. Dentacoin) je propad ještě výraznější, a to až o 99 %.

Svůj vrchol si kryptotrh prožil v roce 2017. Od tohoto momentu se oživení trhu podařilo docílit už jen kryptoměně EOS a právě Binance Coin, která v současnosti překonala i svůj vrchol z ledna 2018, kdy činila jeho hodnota konkrétně 24,65 USD.

Tržní kapitalizace
$3,15 mld.
Změna za 24h
-0,22%
Cena
$20,27
Aktualizováno 17.11.2019 13:07

Vyšší nárůst v relativně krátkém časovém úseku ukazuje, že investoři této kryptoměně stále důvěřují, přestože řada traderů naopak tvrdí, že investovat do této kryptoměny se již po tomto nárůstu nevyplatí. K takto významnému zvýšení hodnoty zcela jistě přispěla řada faktorů. Mezi nimi je taktéž založení blockchainové sítě Binance Chain.

Budoucnost Binance Coin

Sem by se také měl přesunout BNB token, který byl doposud založený na standardu ERC20 z Etherea. Datum migrace je naplánováno konkrétně na zítra, 23. dubna. Na Binance Chain už se z Etherea přesunuly také některé další projekty, mezi nimi například Red Pulse a Mithril. Svou podporu Binance chain a BNB vyjádřily i mnohé další, například Enjin.

Druhým důvodem, proč cena BNB tak masivně narůstá, je bezesporu i to, že se tokeny přímo na burze Binance používají k placení poplatků za jednotlivé transakce. Ze strany Binance jsou tak uživatelé motivováni k tomu, aby tokeny drželi a využívali je.

V budoucnu by se tento princip měl udržet i na připravované decentralizované směnárně DEX. Ta by podle aktuálních informací měla i podporovat softwarové a hardwarové peněženky. Víme, že do směnárny bude integrovaná Binance Trust Wallet i Nano S.

K navýšení ceny přispívá i mechanismus zpětného odkupu a pálení mincí, pro nějž se využívají zisky vygenerované z Binance.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

RECENZE

TOP Kryptoměnové směnárny

SimpleCoin logo
SimpleCoin★ 97 %
Coinbase logo
Coinbase★ 95 %
ccShop logo
ccShop★ 93 %
Bitbeli logo
Bitbeli★ 92 %
RECENZE

TOP Kryptoměnové burzy

Binance logo
Binance★ 98 %
CoinMate logo
CoinMate★ 96 %
Coingi logo
Coingi★ 96 %
Bitmex logo
Bitmex★ 95 %
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
RECENZE

TOP Kryptoměnové peněženky

Trezor logo
Trezor★ 100 %
Trust Wallet logo
Trust Wallet★ 96 %
Ledger Nano logo
Ledger Nano★ 95 %

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC