Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
Logo Smooth Love Potion
SLP
Kryptoměna Smooth Love Potion (SLP) – Kurz, cena, graf vývoje, kde koupit

$0,0031 (0,069 Kč)

-16 % za 7 dní

Logo Smooth Love Potion

Kryptoměna Smooth Love Potion (SLP) – Kurz, cena, graf vývoje, kde koupit

Graf SLP

$0,0031 (0,069 Kč)

-16 % za 7 dní

Uváděná cena a graf jsou pouze orientační.

Graf kurzu tokenu Smooth Love Potion (SLP)

Kalkulačka: SLP to CZK

SLP
CZK

Informace o Smooth Love Potion

Smooth Love Potion (SLP) je ERC-20 token, který je možné získat hraním hry Axie Infinity. Získává se buď plněním jednotlivých misí pro jednoho hráče, soupeřením v aréně s ostatními hráči nebo je možné ho koupit na Uniswapu či jiných decentralizovaných burzách.

K čemu se SLP používá?

Tento token má přímé herní využití, je totiž potřeba k vytváření nových příšerek Axies. K tomu jsou vždy potřeba dvě příšerky a k jejich spojení se používá právě SLP.

Každou příšerku je možné rozmnožit 7x. Počet SLP, který je nutný k vytváření nových Axies roste, a i když poprvé je potřeba pouhých 150 SLP, které je možné získat za jeden den hraní, spojit Axies po sedmé stojí již 3 150 SLP.

Poznámka

Získat takové množství zabere i zkušenějším hráčům několik týdnů.

A v tom leží celá dynamika tohoto tokenu. Hráči, kteří mají mnoho Axies, nemohou vydělat dostatek SLP, aby mohli rozšiřovat počty svých Axies a proto kupují SLP od ostatních hráčů. Když jich mají dost, vytvoří Axie.

Každá příšerka existuje ve formě NFT a na sekundárním trhu se prodávájí v závislosti na situaci na trhu. Když máte ale štěstí, můžete Axie sehnat i mnohem levněji.

Zdroj: marketplace.axieinfinity.com
cena axies infinity
Axies je možné sehnat i mnohem levněji, jedná se ale o výjimečnou situaci a hráči, kteří je prodávají obvykle netuší, jaká je jejich skutečná hodnota.

Jak začít vydělávat SLP?

Počáteční investice pro hraní Axie Infinity začíná zhruba na 450 dolarech (nebo pár dolarech, když máte štěstí), protože je potřeba mít alespoň 3 příšerky. Používání více účtů může vyústit v BAN, proto vznikl systém Scholarship.

Jedná se o neoficiální praktiku, kdy hráči s velkým množstvím herních NFT hledají žáky, kterým propůjčí 3 kusy, aby mohli vůbec začít hrát a zisk SLP si dělí obvykle v poměru 50:50. Protože domluva probíhá na Facebooku a Axies musí být v osobní peněžence, kterou má každý hráč svoji, jedná se ze strany toho, kdo půjčuje, o risk. Na Facebooku je potřeba rychle reagovat na zveřejněnou nabídku a zaujmout svým “životopisem”. K hraní je potřeba mít peněženku Ronin.

K hraní Axie infinity je potřeba promyšlená strategie, není možné se jen připojit a náhodně klikat. Je potřeba pochopit, jak tato hra funguje, vytvořit si silný tým a vylepšovat si Axies tak, aby v soubojích obstály proti jejich protivníkům.

Poznámka

Odměny již byly v minulosti sníženy kvůli udržení funkční tokenomiky.

Společnost Sky Mavis, která za hrou stojí, již v minulosti přistoupila k tomu, že odměny, které je možné získat hraním hry, snížila. Jak roste počet denních hráčů a klesá cena SLP, je možné předpokládat, že k tomu přistoupí znovu a hraní se již nevyplatí tak, jako dříve.

I tak se ale může pro mnohé jednat o velmi zajímavý přivýdělek, protože k zisku základního množství SLP stačí od určitého levelu hrát asi 15 minut denně. Zkušení hráči mohou získat i 4 500 SLP za měsíc, což už může být zajímavý přivýdělek. Záleží ale samozřejmě na ceně jednoho SLP.

Hodnocení Finex.cz

Smooth Love Potion

Jeden z tokenů figurujících ve hře Axie Infinity, pomocí jehož je možné množit své příšerky. Jeho cena se vyvíjí zejména na zájmu hráčů o tuto moderní blockchainovou hru.

Více informací o Smooth Love Potion

KryptoměnaSmooth Love Potion
SymbolSLP
Lze těžit?
Aktuální počet tokenů41 369 158 816
Maximální počet tokenů-
Obchodní objem (24h)$6 573 650
Tržní kapitalizace$125 913 081
Změna ceny za 24h-1,6 %
Ohodnoťte kryptoměnu Smooth Love Potion
4
1

Autor

Ahoj, jmenuji se Filip a pro Finex připravuji články o kryptoměnách, kterými se zabývám už několik let.

Studuji poslední ročník na VŠE a pracuji v investiční bance a mimo kryptoměn se zajímám i o svět investování a osobních financí. Žiji v permanentním strachu z toho, že nikdy nebudu mít žádný důchod, a tak masivně investuji do zahraničních ETF fondů, českých akcií a právě kryptoměn, které považuji za platidlo budoucnosti.

S kryptoměnami jsem se poprvé seznámil již před asi osmi lety, skutečně zajímat jsem se o ně však začal tři roky nazpět. Mám dvě portfolia, v prvním mám zavedené kryptoměny, ve druhém mám velké množství nejrůznějších shitcoinů.

Rád bych se jednou probudil do světa, kde mi instituce nebudou inflací likvidovat mé těžce vydřené peníze a kde půjdu k volbám tak, že použiji svůj governance token a zaklikám si všechno z mobilu.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Další Kryptoměny, které by vás mohly zajímat