Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
logo trinity bank
Trinity Bank spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient – Recenze, úroky, podmínky
logo trinity bank
Výhoda+ Dobrý klient spořicí účet
logo trinity bank

Trinity Bank spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient – Recenze, úroky, podmínky

Poslední aktualizace recenze 2. 10. 2023 | Veronika Cvejnová
Promo akce
S marketingovou akcí Dobrý klient můžete do 31. 12. 2023 získat maximální úrokovou sazbu 5,68 % p.a. u vkladů do 500 000 Kč.

Základní informace o Výhoda+ Dobrý klient spořicí účet

Běžný úrok 4,08 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 5,68 % p.a.
Sjednání online Ano
Běžný účet podmínkou Ne

Trinity Bank nabízí spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient. Maximální úroková sazba činí 5,68 % p.a. u vkladů do 500 000 Kč. Tato sazba je garantovaná do 31. 12. 2023 a platí na účtech zřízených od 22. 3. 2023. Částky nad 500 000 Kč jsou úročeny 4,08 % p.a.

Založení i vedení spořicího účtu je zdarma, účet si můžete sjednat bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Můžete si jej založit online, nemusíte chodit na pobočku. Příchozí platby a převody mezi účty u banky Trinity jsou zdarma. Trinity Bank nabízí ještě “standardní” spořicí účet Úrok+ s úrokovou sazbou 1,78 % p.a.

Poznámka

TIP: Trinity Bank také nabízí běžný účet v CZK. Podívejte se na naši recenzi, kde se dozvíte, jak si tento účet vede.

Recenze Trinity Bank

Nevíte, co od Trinity Bank čekat? Co na banku, její ostatní služby a produkty říkají ostatní?

Trinity Bank je česká banka, která na našem trhu působí od roku 1996. Původně Trinity vystupovala jako záložna pod názvem Moravský Peněžní Ústav. V roce 2018 však obdržela bankovní licenci a o rok později svůj název přejmenovala na Trinity Bank.

Tato banka poskytuje své služby klientům osobního, korporátního a privátního bankovnictví a zaměřuje se především na zhodnocení financí. Jedná se o banku s ryze českým kapitálem a 25letou historií. V současné době má banka více než 50 000 klientů. Disponuje 4 pobočkami, konkrétně v Praze, v Brně, v Ostravě a ve Zlíně. Bankomaty nemá žádné.

Chcete se dozvědět další podrobnosti o Trinity Bank a jejích produktech? Přejděte na naši komplexní recenzi, ať vám neunikne žádná důležitá informace.

Co vše vám může spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient od Trinity Bank nabídnout, jak jej založit a disponuje přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Úroková sazba na spořicím účtu

Tento spořicí účet nabízí v rámci marketingové akce Dobrý klient zhodnocení maximální úrokovou sazbou 5,68 % p.a. u vkladů do 500 000 Kč.

Úroková sazba je v rámci marketingové akce Dobrý klient (Výhoda+ Dobrý klient) garantována do 31. 12. 2023 a platí na účtech zřízených od 22. 3. 2023 při vložení nového vkladu. Akce je určená pro nové i stávající klienty. Vklady nad 500 000 Kč jsou pak úročené úrokem 4,08 % p.a.

Zvolit můžete ještě variantu s fixací na 12 měsíců. V tomto případě získáte úrok 5,58 % p.a. u vkladů do 400 000 Kč a nad 400 000 Kč sazbu 4,58 % p.a. Od 17. 2. 2023 ale již není možné zřídit účet Dobrý klient s fixací na 12 měsíců, pro klienty, kteří variantu s fixací již mají, se nic nemění.

  • Maximální úroková sazba u vkladů do 500 000 Kč: 5,68 % p.a.
  • Úroková sazba u vkladů nad 500 000 Kč: 4,08 % p.a.
  • Úroková sazba u varianty s fixací (do 400 000 Kč): 5,58 % p.a.
  • Úroková sazba u varianty s fixací (nad 400 000 Kč): 4,58 % p.a.

Pevná úroková sazba

Po celou dobu trvání fixace je úroková sazba pevná. Může ale být navýšena na základě vývoje na finančním trhu.

Pojištění vkladů

Všechny vklady jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše 100 000 EUR.

Peníze máte kdykoliv k dispozici

S penězi můžete nakládat podle svých potřeb, máte je totiž neustále k dispozici.

Připisování úroků

Úroky jsou na váš spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci. Nadále se také zhodnocují připsané úroky za předešlý měsíc.

Poznámka

TIP: Zajímá vás, která banka nabízí lepší podmínky pro spoření? Podívejte se na naše velké srovnání spořicích účtů pro rok 2023!

Sazebník poplatků u spořicího účtu

Založení a vedení spořicího účtu je zdarma a bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Příchozí i odchozí tuzemské úhrady jsou zdarma.

S penězi ze spořicích účtů můžete volně nakládat kdykoliv a jakkoliv chcete, aniž byste přišli o úrokové zhodnocení. To je hlavní rozdíl mezi spořením a termínovanými vklady, přičemž termínovaný vklad se úročí během sjednané doby a nelze jej v tu dobu vybrat (přišli byste o zhodnocení).

  • Vedení účtu: 0 Kč
  • Převod z účtu na účet v rámci banky: 0 Kč
  • Příchozí platba v Kč z jiné banky: 0 Kč

Do aktuálního ceníku Trinity Bank můžete nahlédnout na stránkách Trinitybank.cz.

Založení a přehled o spořicím účtu

Spořicí účet Výhoda+ s akcí Dobrý klient si můžete sjednat plně online. Proces založení je jednoduchý a rychlý. V online formuláři vyplníte své osobní a kontaktní údaje, adresu a nahrajete fotku svého občanského průkazu. Veškeré podklady vám budou zaslány elektronicky. Založení je také možné na pobočce, kam si s sebou vezměte občanský průkaz.

Účet lze pohodlně spravovat v internetovém bankovnictví Trinity Bank. V rámci přihlášení zadáte vaše uživatelské jméno a ověříte den a měsíc narození. V dalším kroku budete vyzváni k zadání hesla a ověřovacího kódu, který vám bude zaslán na mobilní telefon.

Další produkty od Trinity Bank

Pro koho je spořicí účet Výhoda+ vhodný?

Spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient nabízí v porovnání s konkurencí celkem zajímavou úrokovou sazbu. Kromě toho jej lze snadno sjednat online a jeho vedení je zdarma.

Účet bude vhodný pro všechny, kdo si chtějí odkládat své finance bokem a zhodnocovat je. Pokud chcete své finance zhodnotit zajímavějším úrokem, vyzkoušejte spíše investování.

Nezaujal vás spořicí účet Výhoda+? Aktuálně se jedná o spořicí účet s jednou z nejvyšších úrokových sazeb na trhu v porovnání s jinými spořicími účty. Vyšší úrok aktuálně nabízí již jen spořicí účet od Max Banky nebo Spoření bez limitů od VÚB banky.

Hodnocení Finex.cz

Spořicí účet se zajímavou úrokovou sazbou

Spořicí účet Výhoda+ s akcí Dobrý klient nabízí zajímavou úrokovou sazbu, která však platí u vkladů do 500 000 Kč a je garantovaná do 31. 12. 2023. Výhodou je, že účet lze sjednat plně online, což je u banky Trinity Bank přímo nutností, protože má pouze 9 poboček. Sjednání, vedení a tuzemské příchozí úhrady i převody v rámci banky jsou zdarma. Účet bude vyhovovat všem, kdo si chtějí odložit peníze bokem a zároveň je zúročit. Oproti spořicím účtům ostatních bank tento účet nabízí lepší úrokovou sazbu, avšak v poměru s inflací se stále nejedná o závratné zúročení.

Přehled poplatků a parametrů pro produkt spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient

Obecné informace o produktu
Jméno produktuVýhoda+ Dobrý klient spořicí účet
PoskytovatelTrinity Bank
Typ účtu Spořicí účet
Účty v cizích měnách
Měna účtuCZK
Sjednání online
Bankovnictví
Internet banking
Zabezpečení bankingu Uživatelské jméno + ověření dne a měsíce narození + heslo + autorizační SMS kód
iOS aplikace
Android aplikace
Další informace
Pásmové úročení
Vedení účtu0 Kč
Počáteční vklad0 Kč
Běžný úrok 4,08 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 5,68 % p.a.
Běžný účet podmínkou
Minimální zůstatek0 Kč
Převod z účtu na účet v rámci banky0 Kč
Příchozí platba v Kč z jiné CZ banky0 Kč
Podmínka pro úrokMaximální úroková sazba je platná pouze u vkladů do 500 000 Kč.
VkladyDo 500 000 Kč 5,68 % p.a.
VkladyNad 500 000 Kč 4,08 % p.a.
Maximální výše spořeníNeuvádí
Připisování úrokůMěsíčně
Pojištění vkladů
Sazebník úrokových sazeb https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Sazebník poplatkůhttps://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Ohodnoťte produkt Výhoda+ Dobrý klient spořicí účet
27
9

Autor

Ráda píši o bankách a bankovních produktech. Zaměřuji se zejména na běžné účty, spořicí účty i recenze jednotlivých bank. Baví mě prozkoumávat oblast financí, protože se vždy dozvím nové a přínosné informace, které poté využiji nejen v pracovním, ale také v osobním životě.

Když zrovna nesedím u počítače a nepíšu texty, věnuji se svým zálibám, mezi které patří jízda na koni, různé sportovní aktivity, čtení knih nebo cestování.

Práce v týmu Finex má pro mě obrovský smysl, protože je to práce pro vás, čtenáře, které se snažíme srozumitelně edukovat v oblasti financí, podávat důkladně prověřené informace a předávat i osobní zkušenosti.

Díky tomu všemu se tak můžeme podílet na zlepšení finanční gramotnosti a zvýšit zájem jak o oblast financí, tak o investování celkově.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Produkty, které by vás mohly zajímat