Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
logo trinity bank
Trinity Bank spořicí účet Výhoda+ Skvělý účet – Recenze, úroky, podmínky
logo trinity bank
Výhoda+ Skvělý účet spořicí účet
logo trinity bank

Trinity Bank spořicí účet Výhoda+ Skvělý účet – Recenze, úroky, podmínky

Poslední aktualizace recenze 30. 11. 2023 | Veronika Cvejnová
Promo akce
S marketingovou akcí Skvělý účet můžete do 31. 12. 2023 získat maximální úrokovou sazbu 6,28 % p.a. u vkladů do 250 000 Kč.

Základní informace o Výhoda+ Skvělý účet spořicí účet

Běžný úrok 5,68 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 6,28 % p.a.
Sjednání online Ano
Běžný účet podmínkou Ne

Trinity Bank nabízí spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Skvělý účet. Maximální úroková sazba činí 6,28 % p.a. u vkladů do 250 000 Kč. Tato sazba je garantovaná do 31. 12. 2023 a platí pro stávající i nové klienty. Banka si vyhrazuje právo akci automaticky prodlužovat. Částky nad 250 000 Kč jsou úročeny 5,68 % p.a.

Založení i vedení spořicího účtu je zdarma, účet si můžete sjednat bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Můžete si jej založit online, nemusíte chodit na pobočku. Příchozí platby a převody mezi účty u banky Trinity jsou zdarma.

Banka nabízí ještě “standardní” spořicí účet Úrok+ s úrokovou sazbou 1,78 % p.a. nebo spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient a úrokem 5,68 % p.a.

Poznámka

Trinity Bank také poskytuje běžný účet v CZK. Podívejte se na naši recenzi, kde se dozvíte, jak si tento účet vede.

Recenze Trinity Bank

Nevíte, co od Trinity Bank čekat? Co na banku, její ostatní služby a produkty říkají ostatní?

Trinity Bank je česká banka, která na našem trhu působí od roku 1996. Původně Trinity vystupovala jako záložna pod názvem Moravský Peněžní Ústav. V roce 2018 však obdržela bankovní licenci a o rok později svůj název přejmenovala na Trinity Bank.

Tato banka poskytuje své služby klientům osobního, korporátního a privátního bankovnictví a zaměřuje se především na zhodnocení financí. Jedná se o banku s ryze českým kapitálem a 25letou historií. V současné době má banka více než 50 000 klientů. Disponuje 4 pobočkami, konkrétně v Praze, v Brně, v Ostravě a ve Zlíně. Bankomaty nemá žádné.

Chcete se dozvědět další podrobnosti o Trinity Bank a jejích produktech? Přejděte na naši komplexní recenzi, ať vám neunikne žádná důležitá informace.

Co vše vám může spořicí účet Výhoda+ Skvělý účet od Trinity Bank nabídnout, jak jej založit a disponuje přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Úroková sazba na spořicím účtu

Tento spořicí účet nabízí v rámci marketingové akce Skvělý účet klient zhodnocení maximální úrokovou sazbou 6,28 % p.a. u vkladů do 250 000 Kč.

Úroková sazba je v rámci marketingové akce Skvělý účet (Výhoda+ Skvělý účet) garantována do 31. 12. 2023 a platí na účtech zřízených od 13. 11. 2023 při vložení nového vkladu. Akce je určená pro nové i stávající klienty. Vklady nad 250 000 Kč jsou pak úročené úrokem 5,68 % p.a.

  • Maximální úroková sazba u vkladů do 250 000 Kč: 6,28 % p.a.
  • Úroková sazba u vkladů nad 250 000 Kč: 5,68 % p.a.

Pojištění vkladů

Všechny vklady jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše 100 000 EUR.

Peníze máte kdykoliv k dispozici

S penězi můžete nakládat podle svých potřeb, máte je totiž neustále k dispozici.

Připisování úroků

Úroky jsou na váš spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci. Nadále se také zhodnocují připsané úroky za předešlý měsíc.

Zajímá vás, jaká banka nabízí lepší podmínky pro spoření? Podívejte se na naše velké srovnání spořicích účtů pro rok 2023
Zajímá vás, jaká banka nabízí lepší podmínky pro spoření? Podívejte se na naše velké srovnání spořicích účtů pro rok 2023

Sazebník poplatků u spořicího účtu

Založení a vedení spořicího účtu je zdarma a bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Příchozí i odchozí tuzemské úhrady jsou zdarma.

S penězi ze spořicích účtů můžete volně nakládat kdykoliv a jakkoliv chcete, aniž byste přišli o úrokové zhodnocení. To je hlavní rozdíl mezi spořením a termínovanými vklady, přičemž termínovaný vklad se úročí během sjednané doby a nelze jej v tu dobu vybrat (přišli byste o zhodnocení).

  • Vedení účtu: 0 Kč
  • Převod z účtu na účet v rámci banky: 0 Kč
  • Příchozí platba v Kč z jiné banky: 0 Kč

Do aktuálního ceníku Trinity Bank můžete nahlédnout na stránkách Trinitybank.cz.

Založení a přehled o spořicím účtu

Spořicí účet Výhoda+ s akcí Skvělý účet si můžete sjednat plně online. Proces založení je jednoduchý a rychlý. V online formuláři vyplníte své osobní a kontaktní údaje, adresu a nahrajete fotku svého občanského průkazu. Veškeré podklady vám budou zaslány elektronicky. Založení je také možné na pobočce, kam si s sebou vezměte občanský průkaz.

Účet lze pohodlně spravovat v internetovém bankovnictví Trinity Bank. V rámci přihlášení zadáte vaše uživatelské jméno a ověříte den a měsíc narození. V dalším kroku budete vyzváni k zadání hesla a ověřovacího kódu, který vám bude zaslán na mobilní telefon.

Další produkty od Trinity Bank

Pro koho je spořicí účet Výhoda+ vhodný?

Spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Skvělý účet nabízí jednu z nejvyšších úrokových sazeb na trhu. Kromě toho jej lze snadno sjednat online a jeho vedení je zdarma.

Účet bude vhodný pro všechny, kdo si chtějí odkládat své finance bokem a zhodnocovat je. Pokud chcete své finance zhodnotit zajímavějším úrokem, vyzkoušejte spíše investování.

Nezaujal vás spořicí účet Výhoda+? Aktuálně se jedná o spoření s jednou z nejvyšších úrokových sazeb na trhu v porovnání s jinými účty. Podobně “vysoký” úrok aktuálně nabízí již jen spořicí účet od Max Banky nebo Spoření bez limitů od VÚB banky.

Hodnocení Finex.cz

Spořicí účet s atraktivním úrokem

Spoření Výhoda+ s akcí Skvělý účet nabízí jednu z nejlepších úrokových sazeb na trhu spořicích účtů. Tato sazba ale platí pouze u vkladů do 250 000 Kč a je garantovaná do 31. 12. 2023. Výhodou je, že účet lze sjednat plně online, což je u banky Trinity Bank přímo nutností, protože má pouze několik poboček. Sjednání, vedení a tuzemské příchozí úhrady i převody v rámci banky jsou zdarma. Účet bude vyhovovat všem, kdo si chtějí odložit peníze bokem a zároveň je zúročit. Trinity Bank si v oblasti spořicích účtů snaží udržet pozici lídra na trhu a zatím se jí to daří dobře.

Přehled poplatků a parametrů pro produkt spořicí účet Výhoda+ Skvělý účet

Obecné informace o produktu
Jméno produktuVýhoda+ Skvělý účet spořicí účet
PoskytovatelTrinity Bank
Typ účtu Spořicí účet
Účty v cizích měnách
Měna účtuCZK
Sjednání online
Bankovnictví
Internet banking
Zabezpečení bankingu Uživatelské jméno + ověření dne a měsíce narození + heslo + autorizační SMS kód
iOS aplikace
Android aplikace
Další informace
Pásmové úročení
Vedení účtu0 Kč
Počáteční vklad0 Kč
Běžný úrok 5,68 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 6,28 % p.a.
Běžný účet podmínkou
Minimální zůstatek0 Kč
Převod z účtu na účet v rámci banky0 Kč
Příchozí platba v Kč z jiné CZ banky0 Kč
Podmínka pro úrokMaximální úroková sazba je platná pouze u vkladů do 250 000 Kč.
VkladyDo 250 000 Kč 6,28 % p.a.
VkladyNad 250 000 Kč 5,68 % p.a.
Maximální výše spořeníNeuvádí
Připisování úrokůMěsíčně
Pojištění vkladů
Sazebník úrokových sazeb https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Sazebník poplatkůhttps://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Ohodnoťte produkt Výhoda+ Skvělý účet spořicí účet
2
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Produkty, které by vás mohly zajímat