Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Největší osobnosti ze světa investic a financí z historie i současnosti – Co jim přineslo úspěch a co se od nich naučit?

Stejně jako svět showbusinessu, i svět investování a financí má své superstar, které mnozí začínající investoři chtějí následovat. Není divu, neboť za posledních několik desítek let se objevila řada těch, kterým se podařilo nafouknout své jmění do astronomických částek.

Jak se dostali ti největší investoři na vrchol? Učit se od těch nejlepších může být nejen zajímavé, ale také nás může posunout obrovský kus dopředu.

Nechte se společně s námi inspirovat těmi největšími osobnostmi ze světa investování, financí i podnikání. Posuňte své dovednosti na další level.

Víte třeba, jakou investiční strategii uplatňuje Warren Buffett a od kolika let investuje? Myslíte si, že 13 let je příliš brzy na to, abyste mohli své děti začít učit o investování do akcií nebo nemovitostí? Tak s tím by Buffett určitě nesouhlasil.

Kiyosaki nás zase učí, že jako první máme zaplatit sami sobě. Dost možná už tuto myšlenku znáte, ale stačí vám jen to, abyste zbohatnuli? To patrně ne. Přečtěte si o něm náš článek a zjistíte, které dvě věci Kiyosakimu vydělaly nejvíce peněz.

Poučení z životních zkušeností a příběhů největších osobností ze světa investování a podnikání nás může v mnohému obohatit. I když určitě jen díky tomu nebudete závratně bohatí, rozhodně vás to naučí nad věcmi přemýšlet jinak a lépe. Nechce se inspirovat.

O těchto osobnostech jsme již napsali:

Líbil se vám tento článek?
14
0

Články v kategorii Největší osobnosti ze světa investic a financí z historie i současnosti – Co jim přineslo úspěch a co se od nich naučit?

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.