Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Říjen pokračuje na vlně nudy | Milióny v kryptoměnách (43)

Publikováno
Říjen pokračuje na vlně nudy | Milióny v kryptoměnách (43)
Zdroj: DepositPhotos.com

Za předchozí 3 měsíce se hodnota našeho kryptoměnového portfolia moc nezměnila a jinak tomu nebylo ani v říjnu.

Jak si vede naše milionové portfolio? Dozvíte se níže.

Poznámka

Sledujte naše portfolio živě: Hodnotu a vývoj portfolia každý měsíc publikujeme v článcích v této sérii. Kromě toho ho ale můžete sami sledovat i na CryptoCompare a Coingecko.

Jak si vede naše portfolio?

Dnes má naše portfolio celkovou hodnotu 564 000 Kč, což je asi o 8 % více, než minulý měsíc. V medvědím trhu, ve kterém se nacházíme, ale padá téměř vše, a není úplně ideální na základě toho, který token spadne o 60 % a který o 65 % dělat unáhlená rozhodnutí.

Proto s našim portfoliem nic neděláme a budeme dál čekat, stakovat a vyhlížet lepší zítřky, které věříme, že dříve nebo později přijdou.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Pokud chcete patřit mezi čtenáře, kteří se jako první dozví o tom, kde a jak kryptoměny držíme, zhodnocujeme a jak s nimi dále pracujeme, přidejte se do našeho newsletteru! Ten již odebírají tisíce spokojených čtenářů.

Před pár týdny jsme se všech odběratelů ptali, zda se jim naše newslettery líbí. Výsledky byly jasné: celkem 97 % z odběratelů je s našimi maily spokojena, na což jsme náležitě pyšní!

Chcete být jedním z odběratelů a mít tak všechny důležité informace ze světa kryptoměn ve své e-mailové schránce? Připojit se můžete vyplněním formuláře níže – zdarma.

Kde bitcoiny a další kryptoměny koupit?

Věříte, že se trh už konečně otočí? Chcete v tom být s námi? Podívejte se na námi ověřené a doporučené kryptoměnové směnárny a kryptoměnové burzy v tabulce níže. Většinu z nich pravidelně používáme a testujeme, a proto se za kvalitu jejich služeb můžeme postavit.

Favorit redakce

Výhody
  • Nízké poplatky
  • Možnost opakovaných nákupů skrze trvalý příkaz v bance
Nevýhody
  • Nelze nakupovat platební kartou

Pozor: V rámci tohoto seriálu jsme v roce 2019 investovali opravdové peníze (tehdy 100 000 Kč) se snahou je zhodnotit. Od té doby se hodnota portfolia často a rychle mění – propady i růsty o desítky procent jsou velmi časté. Kryptoměny jsou proto rizikovou investicí a naše články by neměly sloužit jako konkrétní investiční doporučení. Neručíme za případně vzniklé ztráty. Pokud se sami rozhodnete nějaké kryptoměny nakoupit, důkladně zvažte, které kryptoměny do portfolia zařadíte a jaká bude velikosti vaší investice. Nemyslíme si, že by se “ideální investiční portfolio” jednotlivce mělo skládat pouze z kryptoměn – mělo by zahrnovat i jiná aktiva. Je možné, zejména v případě nerozvážného jednání, přijít o celou investici.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Vojtěch se snaží čtenářům přinášet nejen kvalitní vzdělávací a aktuální obsah ze světa financí, ale také data, nástroje a zkušenosti z praxe.

Jeho záměrem je, aby byl Finex.cz platformou, která je užitečná jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory. Sám se věnuje neustálému rozšiřování a zlepšování celého portálu tak, aby stále odpovídal zvyšujícím se potřebám rostoucího množství čtenářů.

Své zkušenosti ze světa financí získal při studiích na Vysoké škole ekonomie a managementu, návštěvami desítek finančních konferencí po celé Evropě ale také praxí a správou svých vlastních investic. Jeho osobní investiční portfolio zahrnuje zejména kryptoměny a akcie, ale v menší míře i nemovitosti a další méně konvenční typy investic.

“Našim cílem není čtenáře jen informovat, ale také inspirovat, vzdělat a pomoci jim zhodnotit jejich peníze. Máme za sebou roky dobrých výsledků, ale stále před sebou vidíme i další vzrušující cestu.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.