Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
partners banka recenze
Partners Banka běžné účty
Recenze, poplatky, podmínky
partners banka recenze
Partners Banka běžné účty
partners banka recenze

Partners Banka běžné účtyRecenze, poplatky, podmínky

Veronika Kubalová
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Autor recenze
Matěj Bajer
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Ověřeno
Poslední aktualizace
17. 7. 2024
partners banka recenze

Hodnocení Finex.cz

- 2. místo -
81 %
Poslední aktualizace
17. 7. 2024

Běžný účet s mobilní aplikací a osobním přístupem

Běžné účty od Partners Banky jsou bez zbytečných poplatků a jejich součástí jsou také výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma. To je velká výhoda banky, vzhledem k tomu, že nemá žádné bankomaty. Vybírat lze ze tří hlavních typů běžných účtů, které jsou zpoplatněné dle balíčku služeb.

partners banka recenze

Hodnocení Finex.cz

- 2. místo -
81 %
Poplatky a podmínky
Hodnocena je zde celková poplatková politika a podmínky účtu. Konkrétně jsou brány v potaz poplatky za vedení účtu, za domácí a SEPA platby, výběry hotovosti, vklady hotovosti, výběry u cizích bank a další.

80%

Pokrytí na území ČR
Hodnocení zahrnuje počet bankomatů, poboček a počet vkladomatů na území České republiky včetně koncentrace obchodní sítě v menších městech a obcích. Do hodnocení zahrnujeme také cenu za výběry z bankomatů.

95%

Digitalizace a přívětivost
V hodnocení se soustředíme na to, zda je banka digitální či nikoliv a jak moc složité je, si sjednat služby nebo produkty online z pohodlí domova. Dále hodnotíme přívětivost internetového a mobilního bankovnictví, bezpečnost, logické uspořádání, snadné ovládání (funkcionalita, uživatelská přívětivost) a odezvu aplikací. V potaz bereme také názory a hodnocení uživatelů.

90%

Důvěryhodnost a stabilita značky
Hodnocení důvěryhodnosti banky zahrnuje dobu působení dané značky na trhu, velikost její uživatelské základny, hodnocení našich čtenářů, prohřešky značky v minulosti (např. pokuty), získaná ocenění bankou a obecnou reputaci. V této kategorii bereme také v potaz, zda za bankou stojí silná finanční skupina či nikoliv.

60%

Základní informace o Partners Banka běžné účty

Typ účtu Běžný účet
Sjednání online Ano
Poplatek za vedení účtu 0 Kč / 49 Kč / 99 Kč

Běžné účty jsou u Partners Banky bez zbytečných poplatků. Neplatíte za sjednání, správu (u účtu Pro jednoho), zrušení účtu ani za běžné transakce. Stejně tak jsou zdarma tyto platby: tuzemské, okamžité, SEPA, trvalé, SIPO a inkaso.

Banka dále poskytuje výběry ze všech bankomatů v Čechách i v zahraničí zdarma. K účtu si také lze bez poplatku objednat plastovou debetní kartu. Navíc automaticky získáte virtuální kartu a pro bezpečné online nákupy karty jednorázové.

Poznámka

K běžnému účtu si můžete zdarma založit spořicí účet s maximálním úrokem 5,06 % p.a.

Recenze Partners Banky

Nevíte, co od Partners Banky čekat? Co na banku, její ostatní služby a produkty říkají ostatní?

Partners Banka spadá pod českou finanční skupinu Partners Financial Services, která je největší nezávislou finančně poradenskou společností v České republice. Tato skupina poskytuje poradenství a finanční produkty skrze síť poradců a poboček Partners Market. Zakladateli skupiny jsou Radim Lukeš a Petr Borkovec.

V roce 2024 tato společnost zahájila provoz své nové Partners Banky. Jedná se o ryze českou banku s licencí od ČNB. Cílem je kombinace poradenství a bankovnictví, přičemž poradci budou klientům k dispozici na 175 pobočkách. Do budoucna však banka plánuje otevřít 250 poboček.

Klientům je po ruce více než 2 000 certifikovaných poradců, se kterými lze konzultovat své finanční plány a cíle od pojistek až po investice.

Chcete se dozvědět další podrobnosti o Partners Bance a jejích produktech? Přejděte na naši komplexní recenzi, ať vám neunikne žádná důležitá informace.

Co vše vám může běžný účet od Partners Banky nabídnout, jak jej založit a disponuje přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co nabízí běžný účet od Partners Banky?

Partners Banka má pro své klienty připravené tři balíčky služeb: účet Pro jednoho, Pro dva a Pro rodinu. Balíček Pro jednoho je zcela bezplatný pro všechny standardní služby, které klienti obvykle využívají, bez jakýchkoliv speciálních požadavků.

Pokud jde o páry a rodiny, nabízí banka prémiové balíčky, které mají za cíl zajistit rovné postavení obou partnerů. V současném manželství je často jeden partner vlastníkem účtu a druhý má status disponenta.

Partners Banka přichází s řešením v podobě společného účtu, kde oba partneři mají identická práva.

To pomáhá řešit situace, jako je úmrtí jednoho z partnerů, kdy se společný účet obvykle blokuje. Měsíční poplatek za balíček Pro dva činí 49 Kč.

Pro rodiny je k dispozici rozšířený balíček, který zahrnuje účty pro děti a další funkce za 99 Kč měsíčně. Tento balíček umožňuje rodičům přidat účty pro své děti a teenagery, přičemž aplikace nabízí speciální verzi určenou dětem, kde se mohou učit základním finančním dovednostem pod dohledem rodičů.

Banka umožňuje bezkontaktní platby pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Účet je úročen sazbou 0 % p.a.

Typy balíčků

Balíček Pro jednoho

Jak už název napovídá, tento balíček je určen pro jednoho klienta. Vedení účtu, výběry z bankomatů i příchozí a odchozí transakce jsou zdarma. Součástí účtu je jedna plastová debetní karta, virtuální karta a také jednorázové karty pro platby na internetu.

Sjednat si navíc můžete spořicí účet nebo využít služby finančního poradenství. Vedení balíčku pro jednoho stojí 0 Kč měsíčně. K balíčku pro jednoho nelze sjednat dětský účet, společný účet ani společný spořicí účet.

Balíček Pro dva

Balíček Pro dva je určen pro pár nebo dvojici, která chce vlastnit sdílený účet. Jedná se o jedinečný sdílený účet, kde mají oba vlastníci stejná práva, stejný přehled a každý má svou kartu. I zde jsou výběry z bankomatů, vedení účtu a všechny běžné transakce zdarma.

K účtu si lze navíc kromě klasického spořicího účtu sjednat také sdílené spoření. Oba vlastníci získají přehled o svých společných financích, každý zvlášť bude mít navíc svůj vlastní běžný účet, který je podmínkou. K účtu lze sjednat až 4 platební fyzické karty. Vedení účtu stojí 49 Kč měsíčně.

Balíček Pro rodinu

Tento balíček obsahuje vše výše zmíněné, ale navíc je jeho součástí dětský účet a dětská aplikace pro obsluhu financí těch nejmenších členů rodiny. K appce navíc náleží rodičovský dohled, jehož parametry si nastavíte sami.

Součástí balíčku je až 10 fyzických platebních karet VISA, stejně jako u předchozích balíčků i neomezený počet virtuálních a jednorázových karet a až 4 dětské platební karty. Vedení tohoto účtu stojí 99 Kč měsíčně.

Sazebník poplatků – běžný účet

Sjednání, vedení účtu Pro jednoho, zrušení účtu a běžné transakce jsou zdarma. Bez poplatků jsou také tuzemské, okamžité, SEPA, trvalé a SIPO platby nebo inkaso. Banka sice nemá bankomaty, ale nabízí výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma.

Součástí účtu je určitý počet fyzických platebních karet dle typu účtu. Pro jednoho 1 platební karta, Pro dva až 4 a Pro rodinu až 10 karet. Každá karta nad rámec balíčku stojí 100 korun jednorázově.

Zahraniční příchozí a odchozí platba s výjimkou SEPA plateb jsou zpoplatněné 200 korunami.

Poplatky běžný účet

  • Měsíční vedení účtu: 0 Kč / 49 Kč / 99 Kč
  • Příchozí tuzemské platby: 0 Kč
  • Odchozí tuzemské platby: 0 Kč
  • Příchozí úhrada v rámci EHP v měně EUR: 0 Kč
  • Odchozí úhrada v rámci EHP v měně EUR: 0 Kč
  • Provedení trvalého příkazu, SEPA platby a inkasa: 0 Kč

Do aktuálního ceníku Partners Banky můžete nahlédnout na stránkách Partnersbanka.cz.

Jak založit běžný účet u Partners Banky?

Běžný účet od Partners Banky si můžete založit prostřednictvím mobilní aplikace. Stačí si stáhnou mobilní aplikaci na stránkách banky, ověřit se přes BankID, vybrat si vlastní číslo účtu a konto máte připravené k používání! Založení účtu online vám zabere 5 minut. Sjednání je také možné na pobočce.

Účet lze pohodlně spravovat v mobilním bankovnictví. Klienti mohou v appce spravovat všechny své účty, investice, hypotéky, pojistky a další sjednané produkty. K dispozici také máte svého poradce, kterého si v aplikaci vyberete.

Do aplikace si také můžete připojit všechny své produkty z jiných bank. Banka nemá internetové bankovnictví.

Pro koho je běžný účet vhodný?

Běžný účet od Partners Banky je vhodný pro všechny, kdo chtějí využívat běžné služby této nové banky, zejména v oblasti tuzemského i zahraničního platebního styku.

Banka se také zaměřuje na finanční poradenství, účet u ní proto bude vhodný pro každého, kde chce těchto služeb využít. Pádným důvodem k založení běžného účtu také může být sjednání kvůli spoření s výhodnou úrokovou sazbou. Pro sjednání spořicího účtu je podmínkou mít u banky právě běžný účet.

Nezaujal vás běžný účet od Partners Banky? Zajímavou alternativou může být například účet Tom Plus od Monety Money Bank, jehož vedení je též zdarma bez podmínek. Moneta Money Bank nabízí výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí zdarma, navíc je v ceně účtu debetní karta i karta pro disponenta.

Přehled poplatků a parametrů pro produkt Běžné účty

Obecné informace o produktu
Jméno produktuPartners Banka běžné účty
PoskytovatelPartners Banka
Typ účtu Běžný účet
Účty v cizích měnách
Měna účtuCZK
Účet je určený proBěžné občany - Fyzické osoby
Sjednání online
Minimální vklad 0 Kč
Úrok0 % p.a.
Poplatky spojené s účtem
Poplatek za vedení účtu 0 Kč / 49 Kč / 99 Kč
Max. poplatek za vedení účtu 99 Kč
Podmínky pro neúčtování běžných poplatkůNe
Účet bez běžných poplatků
Poplatek za vklad hotovosti Neumožňuje
Výběr z vlastního bankomatu Nemá bankomaty
Výběr na přepážce Neumožňuje výběr na přepážce
Výběr z cizího bankomatu CZ 0 Kč
Výběr z bankomatu EU 0 Kč
Výběr z bankomatů mimo EU 0 Kč
Dotaz na zůstatek u jiné banky 0 Kč
Fyzický bankovní výpis100 Kč
Elektronický výpis 0 Kč
Mimořádný výpis100 Kč
Poplatky spojené s platbami
Příchozí platby ČR 0 Kč
Odchozí platby ČR 0 Kč
Zahraniční platba odchozí200 Kč
Zahraniční platba příchozí200 Kč
Odchozí SEPA platba0 Kč
Příchozí SEPA platba 0 Kč
Expresní platbaNenabízí
Okamžité platby 0 Kč
Platební karty
Typy vydávaných karetPlatební karty VISA
Platební karta k účtu Počet karet dle typu účtu
Poplatek za kartu 0 Kč / 100 Kč
Vlastní design karty
Pojištění karty
Poplatek za novou kartu 100 Kč
Kreditní karta
Příkazy / SIPO / Inkaso
Trvalý příkaz zřízení0 Kč
Inkaso zřízení0 Kč
SIPO zřízení0 Kč
Trvalý příkaz platba0 Kč
Inkaso platby 0 Kč
SIPO platby 0 Kč
Možnosti placení
Google Pay
Apple Pay
Fitbit Pay
Garmin Pay
Bankovnictví
Internet banking
Zabezpečení bankingu Biometrické ověření nebo PIN.
iOS aplikace
Android aplikace
Kontokorent
Kontokorent
Další informace
Bonus k účtu
Pojištění vkladů
Sazebník úrokových sazeb https://www.partnersbanka.cz/cenik-a-urokove-sazby
Sazebník poplatkůhttps://www.partnersbanka.cz/cenik-a-urokove-sazby
Ohodnoťte produkt Partners Banka běžné účty
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Další Produkty, které by vás mohly zajímat