Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
partners banka recenze
Partners Banka spořicí účet
Recenze, úroky, podmínky
partners banka recenze
Spořicí účet Partners Banka
partners banka recenze

Partners Banka spořicí účetRecenze, úroky, podmínky

Veronika Kubalová
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Autor recenze
Matěj Bajer
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Ověřeno
Poslední aktualizace
24. 7. 2024
partners banka recenze

Hodnocení Finex.cz

- 1. místo -
90 %
Poslední aktualizace
24. 7. 2024

Spořicí účet bez omezení výše vkladů

Spořicí účet od Partners Banky nabízí zajímavou úrokovou sazbu bez omezení výše vkladu, přičemž jeho založení a správa probíhají přes mobilní aplikaci. Nejvyšší úrok však získají jen klienti s placenými balíčky Pro dva nebo Pro rodinu, případně s balíčkem Pro jednoho za splnění podmínky 5 plateb kartou.

partners banka recenze

Hodnocení Finex.cz

- 1. místo -
90 %
Poplatky a podmínky
Hodnocena je celková poplatková politika a podmínky účtu. Konkrétně jsou brány v potaz poplatky za vedení účtu, vklady/výběry hotovosti, převody peněz a další.

90%

Úrok
Hodnocena je výše minimální úrokové sazby a maximální úrokové sazby. Dále jsou hodnoceny podmínky pro získání daného úroku.

85%

Flexibilita
Hodnoceny jsou možnosti přístupu k penězům bez ztráty úroku a podmínky pro vklady a výběry.

100%

Digitalizace a přívětivost
Hodnocena je zde přívětivost internetového a mobilního bankovnictví, bezpečnost, logické uspořádání, snadné ovládání (funkcionalita, uživatelská přívětivost). Dále se do hodnocení promítá možnost spořicí účet sjednat a ovládat pohodlně online bez nutnosti chodit na pobočku.

85%

Základní informace o Spořicí účet Partners Banka

Běžný úrok 2,50 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 5,06 % p.a.
Sjednání online Ano
Běžný účet podmínkou Ano

Součástí nabídky Partners Banky je spořicí účet s atraktivní úrokovou sazbou 5,06 % p.a. Banka nepožaduje minimální vklad ani maximální zůstatek. Vzhledem k tomu, že se jedná o spořicí účet, peníze máte kdykoliv k dispozici.

Účet je zcela bez poplatků, neplatíte poplatky za sjednání, správu účtu, zrušení ani za transakce mezi účty banky. Vklady na účtu jsou ze zákona pojištěné do výše 100 000 EUR.

Poznámka

Podmínkou pro sjednání spoření je vést nebo si sjednat u této banky také běžný účet.

Recenze Partners Banky

Nevíte, co od Partners Banky čekat? Co na banku, její ostatní služby a produkty říkají ostatní?

Partners Banka spadá pod českou finanční skupinu Partners Financial Services, která je největší nezávislou finančně poradenskou společností v České republice. Tato skupina poskytuje poradenství a finanční produkty skrze síť poradců a poboček Partners Market. Zakladateli skupiny jsou Radim Lukeš a Petr Borkovec.

V roce 2024 tato společnost zahájila provoz své nové Partners Banky. Jedná se o ryze českou banku s licencí od ČNB. Cílem je kombinace poradenství a bankovnictví, přičemž poradci budou klientům k dispozici na 175 pobočkách. Do budoucna však banka plánuje otevřít 250 poboček.

Klientům je po ruce více než 2 000 certifikovaných poradců, se kterými lze konzultovat své finanční plány a cíle od pojistek až po investice.

Chcete se dozvědět další podrobnosti o Partners Bance a jejích produktech? Přejděte na naši komplexní recenzi, ať vám neunikne žádná důležitá informace.

Co vše vám může spořicí účet od Partners Banky nabídnout, jak jej založit a disponuje přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Úroková sazba na spořicím účtu

Spořicí účet od Partners Banky nabízí maximální dosažitelnou úrokovou sazbu 5,06 % p.a. a platí bez omezení výše vkladu.

Banka nepožaduje žádný minimální vklad ani maximální zůstatek. Úrok počítá každý den z vašeho aktuálního zůstatku a součet za celý měsíc vám připíše na účet. Vklady na účtu nejsou nijak vázané, můžete je vybrat, jak potřebujete.

Jaké jsou podmínky pro získání úrokové sazby?

U balíčků Pro dva a Pro rodinu získáte základní úrokovou sazbu bez podmínek. U balíčku Pro jednoho je potřeba každý měsíc uskutečnit minimálně 5 plateb kartou. Pokud tuto podmínku nesplníte, banka vám po třech měsících sníží úrok na 2,50 % p.a.

Sazbu vám opět navýší, jakmile začnete pravidelně platit kartou, nebo pokud přejdete na balíček Pro dva či Pro rodinu.

V rámci balíčků Pro dva a Pro rodinu je v nabídce také společný spořicí účet, kde získáte oba přehled o společných úsporách na spoření.

Poznámka

Zajímá vás, která banka nabízí lepší podmínky pro spoření? Podívejte se na naše velké srovnání spořicích účtů pro rok 2024!

Sazebník poplatků u spořicího účtu

Účet je bez poplatků za zřízení, vedení i zrušení. Také převody mezi běžným a spořicím účtem jsou zdarma.

  • Vedení účtu: 0 Kč
  • Převod z účtu na účet v rámci banky: 0 Kč
  • Příchozí platba v Kč z jiné banky: 0 Kč

Do aktuálního ceníku Partners Banky můžete nahlédnout na stránkách partnersbanka.cz.

Založení a přehled o spořicím účtu

Spořicí účet od Partners Banky si můžete založit prostřednictvím mobilní aplikace. Stačí zvolit možnost “Založit nový produkt” a vybrat buď “Spořicí účet” nebo “Sdílený spořicí účet” v rámci nabídky “Pro dva” nebo “Pro rodinu”.

Poté už jen stačí převést peníze na účet a vaše peníze se začnou zhodnocovat. Ke sjednání spořicího účtu je podmínkou mít běžný účet u této banky.

Účet lze pohodlně spravovat v mobilním bankovnictví. Klienti mohou v appce spravovat všechny své účty, investice, hypotéky, pojistky a další sjednané produkty. K dispozici také máte svého poradce, kterého si v aplikaci vyberete.

Další produkty od Partners Banky

Pro koho je spořicí účet vhodný?

Spořicí účet od Partners Banky nabízí zajímavou maximální úrokovou sazbu 5,06 % p.a., jednu z nejvyšších na českém trhu. Tento atraktivní úrok je navíc bez omezení výše vkladu.

Spořicí účet je bez zbytečných poplatků za sjednání, vedení a převody. Spoření lze sjednat v mobilní aplikaci (podmínkou je sjednání běžného účtu) nebo na pobočce.

Pokud chcete své finance zhodnotit ještě zajímavějším úrokem, vyzkoušejte spíše investování.

Přehled poplatků a parametrů pro produkt spořicí účet Partners Banka

Obecné informace o produktu
Jméno produktuSpořicí účet Partners Banka
PoskytovatelPartners Banka
Typ účtu Spořicí účet
Účty v cizích měnách
Měna účtuCZK
Sjednání online
Bankovnictví
Internet banking
Zabezpečení bankingu Biometrické ověření nebo PIN.
iOS aplikace
Android aplikace
Další informace
Pásmové úročení
Vedení účtu0 Kč
Počáteční vklad0 Kč
Běžný úrok 2,50 % p.a.
Bonusový úrok (max. sazba) 5,06 % p.a.
Běžný účet podmínkou
Minimální zůstatek0 Kč
Převod z účtu na účet v rámci banky0 Kč
Příchozí platba v Kč z jiné CZ banky0 Kč
Podmínka pro úrokMaximální úrokovou sazbu automaticky získáte k balíčkům Pro dva a Pro rodinu. Úrok platí také pro balíček Pro jednoho, ale je zde podmínka splnění 5 plateb kartou měsíčně.
Maximální výše spořeníNemá
Připisování úrokůMěsíčně
Pojištění vkladů
Sazebník úrokových sazeb https://www.partnersbanka.cz/cenik-a-urokove-sazby
Sazebník poplatkůhttps://www.partnersbanka.cz/cenik-a-urokove-sazby
Ohodnoťte produkt Spořicí účet Partners Banka
1
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Další Produkty, které by vás mohly zajímat