Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Představujeme Prague Blockchain Week 2023: 33 událostí, 10 dní a nekonečné množství nových informací ze světa kryptoměn!

Publikováno
Představujeme Prague Blockchain Week 2023: 33 událostí, 10 dní a nekonečné množství nových informací ze světa kryptoměn!

V Praze se chystá velká událost, při které se rozhoří diskuse napříč kryptoměnovou tématikou, a to všemi směry. Praha bude od 2.-11. června 2023 hostit největší akci zaměřenou na kryptoměny na našem území, při které vystoupí 191 tuzemských i zahraničních řečníků, celkem na 15 místech po celé Praze. Na co vše se návštěvníci mohou těšit, jak se mohou na akci přihlásit a co je pro ně přichystáno? Dozvíte se níže!

Poznámka

PRAGUE BLOCKCHAIN WEEK 2023

📍 Na 15 místech po Praze (viz seznam událostí)

🗓️ 2.–11. června 2023

Na co se můžete těšit?

Po vzoru blockchainu se jedná o blok decentralizovaných setkání nadšenců do kryptoměn, které proběhne během deseti dnů a bude se odehrávat na 15 místech po celé Praze. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho konferencí, hackathonů, workshopů, komunitních setkání a také různých večírků a happy hours. Seznam míst konání můžete nález na odkazu ZDE.

Tato akce je jedinečná v tom, že se nejedná o propagaci jednoho blockchainu nebo jednoho pohledu na celou problematiku, ale jedná se o diskusi napříč celým spektrem témat.

Celý Prague Blockchain Week se ovšem ponese v duchu finanční svobody, decentralizace a soukromí. I přes to, že řečníci a pódia jsou již zabraná, si může každý zájemce vytvořit svojí vlastní konferenci, která bude přidána do programu této akce. Stačí pouze kontaktovat pořadatele.

Celkem 10 dní, 33 událostí, 191 řečníků a 15 míst. To je Prague Blockchain Week

Události

Prague Blockchain Week je skutečně nabitý informacemi. Ty se budou týkat témat, jako jsou jednotlivé blockchainy (Monero, Polkadot, Ethereum atd.), DeFi, NFT, DAO, těžba nebo například Metaverse.

Mezi ty nejzajímavější události, které se uskuteční, patří například:

  • 2. června – Kryptopunkový salonek na kopci
  • 3. června – Monero Meetup
  • 4. června – NFTs in Prague
  • 5. června – DeFi setkání
  • 6. června – Inteligentní zabezpečení smluv
  • 7. června – Metaverse Festival Praha
  • 8. června – Starknet Praha
  • 9. června – ReFi Praha
  • 10. června – Noc zakladatelů
  • 11. června – ETH Praha

Kompletní seznam akcí s doprovodným komentářem, je možné nalézt na webových stránkách Prague Blockchain Week.

Pár z událostí, které stojí za zmínku, jsou například:

NFTs in Prague

NFTs in Prague je jedna z 33 událostí PBW, která se bude konat 4. června v Paralelní Polis. Akce bude zaměřena na NFT, Polkadot a širší Web3 prostředí. Účastníci se mohou těšit na bohatý program s interaktivními workshopy, panelovými diskusemi a inspirativními přednáškami od předních řečníků. Cílem akce je propojit komunity nadšenců do kryptoměn a NFT nejen z České republiky, ale i z celého světa a společně přemýšlet o budoucnosti NFT a digitálního umění.

Kromě konference bude také k dispozici výstava, na které si účastníci budou moci vystavit svá NFT umělecká díla. Výstava bude doplněna o moderní LED obrazovky a poskytne skvělou příležitost pro prezentaci tvorby před ostatními vývojáři, sdílení nápadů a navázání nových kontaktů. Registrovat se na toto setkání můžete po kliknutí zde.

Polkadot Prague

5. a 6. června pak proběhne PolkadotPrague v prostorách Gabriel Loci, které jistě znáte díky konferenci UTXO. Konference bude zaměřena na novinky z oblasti blockchainové technologie zejména na platformě Polkadot a vyslechnout si zde budete moci 20 řečníků z celého světa.

Událost bude probíhat v anglickém jazyce. Pro zájemce o přednášení na téma blockchainu je možné navrhnout svou vlastní přednášku. Registrovat se na toto setkání můžete po kliknutí zde.

Shrnutí

Akce je otevřená všem účastníkům, kteří se rádi dozvědí něco nového, nebo si mají chuť nezávazně popovídat o kryptoměnách. Na akci není potřeba se nikde registrovat, každý účastník může navštívit libovolnou akci a sám si zvolit témata, která jej zajímají. Kompletního průvodce událostí naleznete na ZDE.

Uvidíme se tam?

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.