Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Zveme vás na 2. ročník otevřené kryptoměnové konference UTXO.23!

Aktualizováno
Zveme vás na 2. ročník otevřené kryptoměnové konference UTXO.23!
Zdroj: utxo.cz

V historických prostorách bývalého benediktinského kláštera Gabriel Loci na pražském Smíchově se první červnový víkend uskuteční kryptoměnová konference UTXO.23 nabitá hodnotným programem a známými hosty. Akce je součástí Prague Blockchain Week, největšího českého kryptoměnového festivalu určeného všem zájemců o kryptosvět a související témata.

Samotné UTXO.23 nabídne několik desítek přednášejících, kteří ve svých výstupech obsáhnou zajímavá témata od Bitcoinu, přes DeFi, DAOs a NFTs, až po regulatorní a společenské otázky kryptoměnového fenoménu. Mezi již potvrzené hosty patří například ekonom Lukáš Kovanda, anarchokapitalista URZA, právník Kirill Juran a několik kryptoYouTuberů, kryptoauditorů nebo kryptopodnikatelů.

Vstupenky na akci vás dnes vyjdou na 690 Kč, s jejich ubývajícím počtem se však jejich cena zvyšuje. Lístek na místě vás poté vyjde na tisíc korun.

Při použití promokódu FINEX nebo po prokliknutí přes jakýkoli odkaz z tohoto článku ale na vstupné získáte 10% slevu. Proto, plánujete-li na UTXO přijít, s nákupem neotálejte.

Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Poznámka

To nejpodstatnější ještě jednou:

Co: Kryptoměnová konference UTXO.23

Kdy: Sobota a neděle, 3.-4. června 2023 od 9:30

Kde: Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5 – Smíchov

Vstupenky: ZDE (při nákupu přes tento odkaz platí 10% sleva)

Kromě přednášek samozřejmě nebude chybět prostor pro networking a navázání kontaktů s podobně smýšlejícími lidmi. Odpočinek od někdy vyčerpávajících témat poskytne chillout zóna.

Na minulém ročníku si návštěvníci dále mohli vyzkoušet brýle pro virtuální realitu, zasoutěžit o drobné ceny, prohlédnout NFT galerii nebo poslechnout menší koncert.

Pokud chcete i vidět, co vás na UTXO.23 asi čeká, nebo jen předběžně nasát atmosféru akce, doporučujeme si níže pustit loňské aftermovie. Přednášky z minulého ročníku pak můžete zhlédnout na YouTube kanále konference.

Fandíte-li kryptoměnám, určitě si UTXO.23 nenechte ujít. Letošní ročník bude opět stát za to!

➡️ Více informací naleznete na stránkách konference UTXO.cz.

Líbil se vám tento článek?
7
1

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.