Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem v únoru! Kde dostanete nejvíc peněz?

Jaký termínovaný vklad vám nabídne nejlepší úrokovou sazbu v únoru 2024? I přes pokles úrokových sazeb stále existuje banka, která nabízí celkem zajímavý úrok!

Veronika Kubalová
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Publikováno
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem v únoru! Kde dostanete nejvíc peněz?
Zdroj: Depositphotos.com

Po rozhodnutí České národní banky o snížení úrokových sazeb začaly banky pomalu snižovat úroky na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Tento postupný pokles nabízí stále příležitost pro získání výhodnějších úroků u bank, které naopak své úrokové sazby navýšily.

Pokud hledáte lepší výnosy na období jednoho roku nebo déle, doporučujeme s rozhodnutím nečekat, vzhledem k očekávanému dalšímu snižování sazeb.

Pro ty, kdo dávají přednost bezpečnému zhodnocení peněz, se termínovaný vklad jeví jako ideální volba, poskytující pevnou úrokovou sazbu na určité období, což může být v současné situaci klíčové.

Je pravděpodobné, že ČNB bude pokračovat ve snižování úrokových sazeb, což povede k dalšímu postupnému snižování úroků na spořicích účtech a vkladech. Některé banky již úroky snížily, ale stále existují výhodné nabídky termínovaných vkladů.

Jaký termínovaný vklad je v únoru nejlepší?

V únoru se jako nejlepší volba jeví NEY duální vklad od NEY Spořitelního družstva s možností úroku až 10,80 % p.a., za předpokladu dalšího vkladu ve výši 50 % hodnoty termínovaného vkladu.

Pojďme se podrobněji podívat na NEY duální vklad, který nabízí vysokou úrokovou sazbu až 10,80 % p.a., ale vyžaduje splnění určitých podmínek.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi termínovaného vkladu NEY duální vklad, kde se dozvíte, jak účet funguje.

Co vám nabídne NEY duální vklad?

Pro dosažení uvedeného úročení je nutné vložit kromě termínovaného vkladu i členský vklad ve výši 50 % hodnoty termínovaného vkladu. Zatímco termínovaná část vkladu je chráněna pojištěním až do limitu 100 000 EUR, členský vklad, jako investice do kapitálu družstva, není pojištěn.

NEY duální vklad je bez poplatků, a v případě předčasného výběru peněz nejsou účtovány sankční poplatky, ale ztrácíte nárok na úrokové výnosy. Smlouva o vkladu je uzavřena na jeden rok.

Chcete-li se dozvědět více o fungování a nabídce NEY Spořitelního družstva, přečtěte si naši recenzi.

Duální vklad si lze sjednat online nebo na pobočce, minimální vklad musí činit 100 000 Kč a dále je nutné vložit základní členský příspěvek 1 000 Kč.

NEY Spořitelní družstvo nabízí zajímavou možnost pro investory, kteří jsou ochotni splnit stanovené podmínky a hledají zajímavé zhodnocení. Je však třeba počítat s tím, že vklad vyžaduje vysokou minimální investici a nezaručuje pojištění vkladů. Pro investory ochotné splnit tato kritéria může představovat lákavou možnost.

Líbil se vám tento článek?
1
2

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.