Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Uživatelé Binance pozor! Ode dnes můžete zdarma farmařit tokeny AI

Publikováno
Uživatelé Binance pozor! Ode dnes můžete zdarma farmařit tokeny AI
Zdroj: x.com/binance

Od čtvrtka 28. prosince mohou držitelé BNB, FDUSD a TUSD dát své kryptoměny na staking do Binance Launchpoolu a začít farmařit dosud ještě nikde neobchodovanou kryptoměnu AI, k jejímuž zalistování na burzu Binance pak dojde 4. ledna.

Poznámka

Binance Launchpool je platforma dostupná jednoduše přímo z Binance. Slouží pro prvotní distribuci mincí, je tedy obdobou různých ICO či IEO. Na Launchpoolu však nové mince nekupujete, nýbrž získáváte zdarma právě za staking vybraných kryptoměn (nejčastěji BNB a FDUSD – Binance tak odměňuje své držitele). Nafarmařené kryptoměny se potom každou hodinu připisují do vaší spotové peněženky.

Co je Sleepless AI?

Sleepless AI nelze ignorovat už kvůli prominentnímu tickeru “AI” vyjadřující zkratku umělé inteligence, která, jak víme, je trendem uplynulého roku. Při bližší rešerši však zjistíme, že Sleepless AI nepřichází s žádnou novou převratnou AI technologií, nýbrž se jedná o další z řady NFT a gaming projektů, navíc se zvláštním, pro evropskou kulturu dalo by se říci až divným tématem.

Sleepless AI je ekosystémem her a NFTs přinášejícím uživatelům zkušenost s vlastním AI virtuálním přítelem či přítelkyní. Hry s názvem HIM a HER umožňují hráčům “zažít personalizované zážitky a autentická emocionální spojení”, například skrze chatování s virtuálnímu protějšky.

Projekt slibuje realistickou komunikaci a vysoké zapojení uživatelů. Po tom, co si vyberete jednoho či jednu z několika chlapeckých či dívčích protějšků, si jej můžete libovolně upravit a následně jej získáte jako soulbound token (SBT), tedy nepřevoditelný token, který již nikdy neopustí vaši peněženku.

Zdroj: sleeplessai.net
Virtuální protějšky svým vzhledem připomínají japonskou mangu

K čemu slouží tokeny AI?

AI jsou tokeny nacházející se na BNB Smart Chainu. Jejich držitelé je mohou použít:

  • k nákupům oblečení, doplňků či upgradovacích karet pro své virtuální přítele či přítelkyně,
  • k hlasování o budoucím směřování Sleepless AI v rámci governance
  • nebo ke stakingu a úročení.

AI se zatím nikde neobchodují, před zalistováním na Binance je možné je získat skrze již zmíněný Launchpool nebo jako airdrop. Airdrop, v rámci nějž bude rozděleno 1 % všech AI, získají zejména uživatelé, kteří:

  • se 31. 12. účastní aukce Genesis NFTs na nfprompr.io,
  • se denně přihlašují na web sleeplessai.net a provádějí check-in a
  • na stejném webu až do konce roku hlasují pro nejlepší HIM postavu, hlasovat lze každých 8 hodin a airdrop dostanou ti, kteří hlasovali pro vítěze.
Zdroj: sleeplessai.net
Hlasování aktuálně vede postava Leikkase

Celková maximální zásoba AI je 1 miliarda kusů, z toho v den zalistování na Binance bude v oběhu 13 % z nich. Zbytek bude uzamčen na adresách privátních investorů, vývojářského týmu či pokladnice ekosystému. Tokeny budou do oběhu vypouštěny dle schématu níže, poslední z nich v prosinci 2029.

Zdroj: binance.com/research
Plán uvolňování tokenů AI
Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz dohlížím na chod kryptoměnové redakce. Mým cílem je, abychom společně s redaktory a přispěvateli předali čtenářům každý den mnoho zajímavých a zejména užitečných informací.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.