Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Chcete získat 6% úrok na spořicím účtu? Air Bank přišla s nabídkou, která vás bude zajímat!

Centrální banka snížila po roce a půl základní úrokovou sazbu, což povede k poklesu úroků na spořicích účtech. Přesto se našla banka, která jde proti proudu. Air Bank vám nabídne úrok 6 % p.a.! Jak jej získat?

Publikováno
Chcete získat 6% úrok na spořicím účtu? Air Bank přišla s nabídkou, která vás bude zajímat!
Zdroj: airbank.cz

Air Bank se nezdráhá jít proti proudu! Navýšila úrokovou sazbu na svém spořicím účtu dokonce na 6 % p.a. u vkladů nad 250 000 korun. A to i přesto, že Česká národní banka snížila úrokové sazby, což znamená, že úroky na spoření začnou postupně klesat.

Jaké si Air Bank stanovuje podmínky pro získání této zajímavé úrokové sazby? 

Úročení bez omezení výše vkladů

Air Bank chystá pro své klienty nový produkt pro zhodnocování financí. Než jej spustí, pro své nové i stávající klienty si připravila doslova novoroční překvapení. Zvýšila totiž úrok na svém spořicím účtu na lákavých 6 % p.a. u vkladů nad 250 000 Kč, a to bez jakéhokoliv omezení maximální výše vkladů. Tato marketingová akce je platná od 1. ledna 2024 do odvolání.

Jaké jsou podmínky pro získání úroku?

Stávajícím klientům banka rozesílá do 8. ledna email s nabídkou speciálního úroku. Pokud si do 31. ledna tuto nabídku klient aktivuje, získá na spořicím účtu úrok 6 % p.a. u částek nad 250 000 Kč. Podmínkou ale je uskutečnit 5 plateb kartou v předchozím měsíci. Zůstatek do 250 000 Kč je úročen 5 % p.a. ročně.

Noví klienti, kteří si založí účet během ledna 2024, získají výhodný úrok v prvních dvou měsících bez podmínky 5 plateb kartou. Pro udržení zvýhodnění v dalších měsících je nutné podmínku splnit. Tato nabídka se nevztahuje na podnikatelské spořicí účty.

  • Zůstatek do 250 tisíc korun: 5 % p.a.
  • Zůstatek nad 250 tisíc korun: 6 % p.a.
  • Zůstatek nad 1 milion korun: 6 % p.a.

Podle Jiřího Suchého, ředitele divize Produkty a inovace, Air Bank usiluje o poskytování nejlepších podmínek pro své klienty a pracuje na nové službě pro zhodnocení větších vkladů.

Mezitím nabízí zvýšený úrok na spořicích účtech jako dočasné řešení, přičemž podrobnosti o novém dlouhodobém produktu zveřejní až po jeho dokončení.

Chcete neustále vědět, co se děje na trzích?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, který vám budeme jednou týdně posílat. Z něj se dozvíte to nejdůležitější, co se za poslední týden na finančních trzích stalo a neuteče vám nic podstatné. Chcete-li odebírat náš pravidelný newsletter a mít všechny důležité informace ve své emailové schránce, připojte se vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
5
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.