Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Raiffeisenbank láká nové klienty: Zlatá karta a směnárna na rok zdarma!

Raiffeisenbank nyní nabízí klientům Aktivního účtu zlatou debetní kartu a službu RB směnárna na rok zdarma! Ale měsíčnímu poplatku za vedení účtu se nevyhnete.

Publikováno
Raiffeisenbank láká nové klienty: Zlatá karta a směnárna na rok zdarma!
Zdroj: depositphotos.com

Raiffeisenbank dočasně vylepšuje svůj Aktivní účet a novým uživatelům tohoto konta nabízí zlatou debetní kartu a službu RB směnárna na jeden rok zdarma.

Cílem tohoto kroku je přilákat nové klienty a motivovat ty stávající k přechodu z jiného tarifu právě na ten Aktivní.

Aktivní konto je jednou ze tří variant osobních účtů, které Raiffeisenbank nabízí. Od základního Chytrého účtu se odlišuje tím, že nabízí další nadstandardní služby, ovšem za měsíční poplatek.

Chytrý účet, který je k dispozici zdarma, zahrnuje neomezený počet tuzemských bezhotovostních plateb, bezplatné výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí, všechny SEPA platby a jednu debetní kartu, a to vše bez jakýchkoli podmínek.

Recenze Raiffeisenbank

Kód banky: 5500

Nové výhody pro uživatele Aktivního účtu

Naproti tomu Aktivní účet, který stojí 49 Kč měsíčně, zahrnuje výhody Chytrého konta, a navíc jednu debetní kartu (celkem tedy dvě).

Nabízí také multiměnový účet (až 18 měn pod jedním číslem účtu, což klientům pomáhá ušetřit na poplatcích za konverzi), využití povoleného přečerpání a dvě příchozí nebo odchozí platby mimo Evropský hospodářský prostor (EHP) měsíčně.

Klienti, kteří si nyní zřídí Aktivní účet, získají další výhody na jeden rok zdarma. Obvykle by si za ně připlatili, ale teď získají zlatou debetní kartu (běžně 149 Kč měsíčně) a službu RB směnárna (39 Kč měsíčně).

Tato nabídka platí jak pro nové klienty Raiffeisenbank, tak pro stávající, kteří si poprvé změní svůj stávající účet na Aktivní.

Co zlatá debetní karta a RB směnárna nabídnou?

Zlatá debetní karta je spojena s několika výhodami, mezi které patří cestovní pojištění s limitem až 10 milionů korun pro celou rodinu zdarma, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění storna zájezdu.

Dále zahrnuje minimálně čtyři volné roční vstupy do letištních salonků, zvýhodněné parkování na Letišti Praha, online lékařské konzultace, asistenční služby pro domácnost a další slevy nad rámec standardní nabídky RB Clubu. Výhody se mírně liší podle toho, zda klient obdrží kartu Mastercard nebo Visa.

Služba RB směnárna nabízí výrazně lepší směnné kurzy, srovnatelné se službami jako Revolut. Pro běžné konverze (platby kartou) pak Raiffeisenbank obvykle používá nejméně výhodné kurzy na trhu.

Exkluzivní účet může být bez poplatku

Třetí možností osobního účtu je Exkluzivní účet, který zahrnuje nejširší nabídku služeb banky, a za určitých podmínek může být bez měsíčních poplatků. Raiffeisenbank tyto podmínky navíc od května výrazně uvolnila.

Klienti nyní potřebují pro získání bezplatného Exkluzivního konta měsíční příjem na účet alespoň 50 000 Kč (počítají se pouze dvě nejvyšší platby). Druhou možností, jak se vyhnout paušálu, je mít u banky uloženo alespoň 1,5 milionu korun (na spoření nebo investicích). Ti, kdo tyto podmínky nesplní, platí měsíční poplatek 299 Kč.

Exkluzivní konto zahrnuje všechny služby Chytrého a Aktivního konta, a navíc další služby. Mezi ně patří kreditní karta RB Premium, cestovní pojištění, neomezený počet příchozích zahraničních plateb a dvě zlaté debetní karty.

Raiffeisenbank se zaměřuje na náročnější klientelu

Raiffeisenbank je vhodná pro náročné klienty, a to díky široké nabídce produktů, které zahrnují běžné a spořicí účty, termínované vklady, platební a kreditní karty, pojištění a hypotéky.

Banka se může pyšnit vysokým počtem poboček a moderním internetovým i mobilním bankovnictvím. Ačkoliv má co nabídnout, někteří klienti raději upřednostní banku bez zbytečných poplatků.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Lukas Samuel

Dokud jejich ruska pobocka generuje rekordni zisky a tim financuje Putinovu valku, tak se tehle bance vyhnu obloukem!!!

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.