Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nová česká banka otřásá trhem: Sází na technologie i spoření s úrokem přes 5 %!

Partners Banka, nový hráč na české bankovní scéně, spojuje moderní technologie s finančním poradenstvím. Chce nabízet půjčky, hypotéky a umožnit vyřízení všeho v jedné aplikaci.

Nová česká banka otřásá trhem: Sází na technologie i spoření s úrokem přes 5 %!
Zdroj: depositphotos.com

Partners Banka, která zahájila svou činnost 6. března, rychle upoutala pozornost českého trhu s bankovními službami.

Od začátku dubna spustila výraznou reklamní kampaň pod heslem: “Když neví kámoš, když neví mamka, poradí mi Partners banka.” Kampaň podporuje známý písničkář Pokáč, což značně přispívá k budování povědomí o značce.

Propojení technologií a osobního přístupu

Partners Banka se odlišuje od ostatních bankovních ústavů v Česku tím, že kombinuje moderní technologie s osobním přístupem finančních poradců.

Jak uvedl generální ředitel Marek Ditz, banka funguje výhradně prostřednictvím mobilní aplikace, což ji činí takzvaně “mobile only.” Tento přístup umožňuje klientům spravovat své finance snadno a efektivně na jednom místě.

“Naše banka v sobě spojuje jednak poradenství a jednak technologii nejmodernější banky. Z tohoto pohledu jsme unikátní, protože vše, co děláme, je zarámováno do poradenství,” vysvětluje Ditz.

Finanční poradci se nejprve ptají klientů na jejich finanční cíle a teprve potom navrhují konkrétní cesty a finanční produkty.

Podívejte se na recenzi Partners Banky

Tři balíčky služeb

Partners Banka nabízí tři základní balíčky služeb: Pro jednoho, Pro dva a Pro rodinu. Každý z těchto balíčků je navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám různých skupin klientů.

Balíček Pro jednoho

Balíček Pro jednoho nabízí vedení běžného účtu a všechny služby zdarma. Klienti mají možnost si vybrat vlastní číslo účtu, například na základě svého telefonního čísla, data narození nebo čísla účtu z předchozí banky, který lze jednoduše převést z původní banky.

Výběry z bankomatů jsou bez poplatků, ať již v Česku nebo v zahraničí.

Tuzemské platby jsou okamžité a zdarma, stejně jako SEPA platby v eurech. Zahraniční platby vyjdou na 200 korun / platba. Balíček zahrnuje také spořicí účet s úrokem 5,06 % p.a., bez omezení výše vkladů. Klienti mají k dispozici neomezený počet virtuálních platebních karet a jednu plastovou kartu zdarma.

Balíček Pro dva

Balíček Pro dva je určený pro páry a nabízí jedinečný sdílený účet, kde oba partneři mají stejná práva a přehled o financích, ale každý má svou vlastní kartu.

Tento balíček stojí 49 korun měsíčně a zahrnuje také vlastní běžné účty pro každého z partnerů. Sdílený účet je efektivní řešení pro komplikace v případě nečekaných životních situací, jako je smrt jednoho z partnerů.

Pár může sdílet také spoření, informace o investicích, pojištění a úvěrech.

Balíček Pro rodinu

Balíček Pro rodinu je výjimečnou novinkou na českém bankovním trhu. Kromě výhod předchozího balíčku umožňuje rodičům připojit účty pro své děti nebo teenagery. Mobilní aplikace má speciální dětskou a teen verzi, která pomáhá dětem získávat základní finanční návyky.

Rodiče mají přehled o všech transakcích a mohou nastavit limity i pravidla pro používání karty. Tento balíček stojí 99 korun měsíčně.

Partners apka: vše na jednom místě

Mobilní aplikace Partners apka je klíčovým nástrojem Partners Banky pro správu financí. Klienti zde najdou veškeré informace k běžnému či spořicímu účtu, ale také přehled o úvěrech, pojištění, spoření a investicích.

Aplikace využívá moderní bezpečnostní nástroje, jako je biometrické ověření nebo PIN, který je platný pouze pro jednu instalaci aplikace.

Plány do budoucna

Partners Banka má ambiciózní plány do budoucna. Již na podzim plánuje zavést úvěry, nejprve spotřebitelské a od listopadu i hypotéky. “První věcí, kterou bychom chtěli ale odstartovat už koncem května, jsou zahraniční platby,” prozrazuje Ditz.

Banka také plánuje umožnit vyřízení všech služeb prostřednictvím aplikace, s výjimkou zápisu do katastru, který zatím nelze technologicky vyřešit.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
7
1

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Adam Černý

Za sebe můžu říct, že ta aplikace je fakt vydařená. Mám v ní přehled úplně o všem, a to na jednom místě, což mi šetří čas, a i když od začátku úrok klesl, tak na spořáku je stále hodně dobrý.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.