Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Air Bank spouští letní akci: Získejte až 1 000 Kč zpět za platby v zahraničí!

Air Bank spustila letní nabídku, která nabízí až 2% cashback ze zahraničních plateb kartou. Co je potřeba udělat pro získání odměn a na co si dát pozor?

Air Bank spouští letní akci: Získejte až 1 000 Kč zpět za platby v zahraničí!
Zdroj: depositphotos.com

Air Bank vyhlásila pro své klienty lákavou letní akci, v rámci které nabízí až 2% cashback z plateb kartou v zahraničí. Akci spustila 27. června, a potrvá do 30. září.

Cílem této iniciativy je odměnit klienty, kteří používají platební karty Air Bank k transakcím na fyzických místech mimo Českou republiku, včetně obchodů, restaurací, čerpacích stanic a dalších míst.

Z této nabídky jsou však vyloučeny online platby, například za rezervaci letenek nebo ubytování přes internet.

Recenze Air Bank

Odměna až 2 % z plateb kartou

Základní odměnou je 1 % cashback ze všech způsobilých transakcí. Pro získání nároku na odměnu si musí klienti aktivovat nabídku “Cestování s odměnou” v mobilní aplikaci My Air na kartě Odměny.

Platby lze provádět buď fyzickou kartou, nebo její digitalizovanou verzí v mobilní platební aplikaci či v chytrých hodinkách.

Pro ty, kteří zároveň využívají společnou nabídku Air Bank a telekomunikačního operátora O2 pod značkou Unity, lze získat další 1 % cashback. Takže celkový cashback činí 2 %.

Celkem v průběhu akce mohou klienti získat zpět na svůj účet až 1 000 Kč. Tento limit platí po celou dobu trvání kampaně, tedy od června do září, a nejedná se o měsíční limit.

Důležitým detailem, který by si klienti měli zapamatovat, je, že nárok na cashback mají pouze platby provedené v místních měnách, například v eurech.

Na co si dát pozor?

Klienti by si měli dát pozor na neúmyslné použití služby Dynamic Currency Conversion (DCC), která často nabízí méně výhodné směnné kurzy a transakci z akce cashback navíc nepočítá.

Zatímco některé banky umožňují klientům zablokovat nechtěné konverze měn, Air Bank tuto možnost nenabízí. Využitím cashbacku ve výši 1 % nebo 2 % si klienti efektivně snižují kurz u Air Bank, který je na trhu považován spíše za průměrný.

Poslouchejte naše podcasty, ať vám nic neunikne!

Víte, že máme dva podcasty? V krátkém podcastu Burza s odstupem každý týden odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát do měsíce si pak můžete poslechnout podcast Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Získejte díky těmto podcastům exkluzivní pohled na investiční strategie a naučte se, jak správně investovat a nakládat s osobními financemi.

Odebírejte a poslouchejte tyto podcasty, ať vám nic zajímavého neunikne.

Líbil se vám tento článek?
0
1

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.