Finex.cz logo
Menu
Finex » Naše investice do kryptoměn » (24) Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn: Dosáhli jsme jednoho MILIONU korun!

(24) Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn: Dosáhli jsme jednoho MILIONU korun!

(24) Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn: Dosáhli jsme jednoho MILIONU korun!
Zdroj: Depositphotos.com

Ačkoli byl z pohledu vývoje ceny bitcoinu březen trochu nudným měsícem, ostatní kryptoměny v našem portfoliu doslova zářily. Díky několika z nich, zejména Cardanu, Decentralandu nebo Binance Coinu, zažilo naše portfolium obrovský nárůst.

Nechceme Vás ale už dlouho napínat, takže jak je na tom naše stotisícová investice? Pojďme se na to podívat!

Vývoj celkové hodnoty naší investice do kryptoměn po 23 měsících – 1 058 000 Kč
Vývoj celkové hodnoty naší investice do kryptoměn po 23 měsících – 1 058 000 Kč

Vývoj naší investice

V tento moment by měly přijít ???? fanfáry, protože naše portfolio má nyní hodnotu přes jeden milion korun, což znamená, že za necelé 2 roky naše kryptoměny na ceně vyrostly o více než 900 %!

Kdybyste si zhodnocení našeho portfolia porovnali se zhodnocením běžného spořicího účtu, pravděpodobně byste tomu ještě před pár měsíci nevěřili a možná byste se dokonce smáli.

"Dosáhnout zhodnocení stovek procent je přeci naprosto nereálné, kryptoměny již dávno mají to nejlepší za sebou, jedná se pouze o něco virtuálního, co nemá žádný reálný přínos, tyto zisky vám nikdo nezaplatí."

I takové názory jsme si v posledních letech vyslechli. To však nic nemění na tom, že kdybychom naše portfolio v tuto chvíli prodali (např. na naší oblíbené kryptoměnové burze Binance), inkasovali bychom 1 058 000 Kč, které bychom si mohli poslat na svůj bankovní účet.

Mnoho z vás se nás ale ptá na jednu věc. Má ještě smysl kryptoměny kupovat? Může ještě přijít další růst, nebo už je pozdě? Kdy budeme zhodnocení našeho portfolia považovat za dostatečné a kdy bude nejvyšší čas kryptoměny prodat a realizovat zisk? Sledujte nás a naše měsíční shrnutí a dozvíte se to!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

Aktuální situaci na kryptoměnovém trhu shrnujeme v našem e-mailovém newsletteru, který posíláme několika tisícům našich čtenářů. Chcete-li být jedním z nich a mít tak všechny důležité informace ve své emailové schránce, připojit se můžete vyplněním formuláře níže.

Aktuální zhodnocení kryptoměn v rámci našeho portfolia

 • Bitcoin – Vloženo 20 000 Kč, nyní v hodnotě: 243 000 Kč (↑ 1 150 %).
 • Ostatní kryptoměny – Vloženo 80 000 Kč, nyní v hodnotě: 815 000 Kč (↑ 918 %).
 • Fyzické zlato (20g slitek) – Vloženo 20 170 Kč, nyní zhruba v hodnotě: 23 900 Kč (↑ 18 %). Nezapočítává se do celkové hodnoty portfolia.

.

Kde Bitcoin a další kryptoměny koupit?

Chcete v tom být s námi? Podívejte se na námi prověřené kryptoměnové směnárny:

Favorit redakce
 • Opravdu propracovaná a funkční platforma
 • Nízké poplatky
 • Kontakt zákaznické podpory bývá složitý
 • Platforma může na nové uživatele působit příliš složitě
Anycoin logo

Anycoin

★ 95 %

Bonus za nákup kryptoměn u CoinBank až 400 Kč. Více info v recenzi.

.
Pozor: V rámci seriálu Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn jsme investovali opravdové peníze se snahou je zhodnotit. Kryptoměny jsou rizikovou investicí a nechceme tímto nabádat nikoho k podobnému jednání. Neručíme za případně vzniklé ztráty. Pokud se rozhodnete do kryptoměn peníze vložit, sami se rozhodněte na velikosti vašeho vkladu, protože je možné, zejména v případě špatného zacházení s nimi, o vše přijít.

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

 • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
 • Vytvořena českou firmou
 • Pro začátečníky může působit složitě
 • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
+3,31%
Cena
$30 092
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
+1,86%
Cena
$2 005
Graf posl. 7 dní
Graf BNB
Změna za 24h
+4,16%
Cena
$305,4

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 11 komentářů
Tomáš

Škoda že to nenabízíme jako investiční fond třeba jen s 1% ročním poplatkem. Já bych do toho šel i s rizikem že to je opravdu extrémně riziková investice.

Portál Finex.cz
Odpověď na Tomáš

Dobrý den, Tome. Na takové investice bohužel nemáme potřebné licence a oprávnění. Zajímavé by to ale určitě bylo. :-) Nicméně podobnou službu nabízí třeba Fumbi – mrkněte na to! ;-)

Ondřej

Já jsem začal před rokem v tuhle dobu, do konce roku jsem tam dal cca 80k a nedávno jsem také překročil hranici 1 milionu. Není to nic nereálné, v naší skupině krypto nadšenců je plno takových lidí. Vypadá to, že mi krypto změní život, pokud to nepodĕlám. ???? Stačilo jen to krypto držet. :)

Portál Finex.cz
Odpověď na Ondřej

Ondro, také skvělý výsledek! Držíme palce i do budoucna, neudělejte nějakou hloupost… :-)

Vanas

Já investuji do nimiq. Je to jen v počátcích tak jsem zvědav!

Martin

Moc pěkné zhodnocení, gratuluji.
Nicméně si myslím, že jste jedni z mála (z běžných lidí, co investovali do krypto), komu se něco takového s danou částkou povedlo.
Mít volné peníze, sestavit vhodné portfolio, analyzovat jednotlivé měny, ustát výkyvy trhu a neprodat hned při dvojnásobném zhodnocení. Toto není pro všechny.

Vladimir
Odpověď na Martin

Krypto můžete kupovat od koruny takže věta nemám volné peníze je výmluva. Sestavit portfolio…. líný člověk se podívá na první stránku např coinmarketcap a má hned portfolio. Navíc existuje tolik infa na netu potažmo na YouTube např bitkojnovej kanál který je cz a Kicom kterému patří je v kryptu machr není možné aby se člověk zběžně v kryptu nevyznal max do týdne občasného poslouchání takže další výmluva ????. Volatilita trhu je a bude velká a tam je potřeba být flegmous. Zažil jsem 80% propad kdy mi hodnota portfolia klesla na zlomek hodnoty a trvalo to myslím víc jak rok. Ale investice mají jednoduchá pravidla a stačí se jimi držet a vše bude ok. Takže s chutí do toho ????

Martin
Odpověď na Vladimir

Hned tu vše nekritizujte. Já ale nepsal moje výmluvy. Nevíte, do čeho investuji. Psal jsem to obrazně, dost běžných lidí je nemá. No od koruny asi těžko zainvestujete, poplatky za vklady, převody mezi měnami, minimální vklady atd, ale budiž.
Zběžně něco nastudovat, kde žijete. Mnoho lidí ani neví, že nějaké krypto existuje, natož aby ho pochopili. Věřte, že někteří lidé ani v dnešní době neumí založit email, standardně obsluhovat PC, udělat tabulku v excelu, upravit PDF soubor. Vím to ze školení.

Garry

Tak takové zhodnocení ujde :D co teď s tím budete dělat?

Vladimir
Odpověď na Garry

Investor investuje. Konzument utratí za kraviny a má zas holej zadek ????

Portál Finex.cz
Odpověď na Garry

Garry, stačí sledovat naše články a odebírat náš newsletter a v čas se všechno dozvíte. :-)

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo