Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Herní tokeny dosahují nových maxim. Které jsou nejlepší investicí?

Že jste ještě neslyšeli o tokenech XAI, BEAM, PRIME nebo MAVIA? Všechny se zhodnotily o stovky procent a na investici možná ještě není pozdě.

Publikováno
Herní tokeny dosahují nových maxim. Které jsou nejlepší investicí?
Zdroj: mavia.com

Kryptoměny v současnosti zažívají prudký vzestup a to zejména v AI a herním sektoru. Tokeny spojené s významnými blockchainovými hrami, který překonává i boom na trzích s Bitcoinem (BTC) a Ethereem (ETH).

V čele tohoto nárůstu stojí tokeny herních sítí, jako Xai (XAI) a Beam (BEAM), a také tokeny blockchainových her, jako Heroes of Mavia (MAVIA) a Echelon Prime (PRIME).

Podle údajů z kryptoměnových burz tyto tokeny nejenže zvýšily svou hodnotu, ale v posledních dnech dosáhly nových historických maxim.

Xai (XAI)

Token herní sítě Xai založené na druhé vrstvě Etherea, Arbitrum (ARB), zaznamenal v neděli pozoruhodný vzestup. Za 24 hodin cena tokenu vyrostla o dalších 30 % a dotkla se nového kolem 1,4 USD, než mírně ustoupila.

Při této ceně se XAI může pochlubit tržní kapitalizací přes 300 milionů USD a místem v první dvoustovce kryptoměn.

Tento působivý výkon následuje po lednovém uvedení XAI na trh, které doprovodil masivní airdrop pro provozovatele uzlů a majitele některých NFTs připojených k herní síti. Hodnota airdropnutých 125 milionů XAI nyní přesahuje 162 milionů USD.

Zdroj: xai.games
Hry, které najdete na Xai Network
Hry, které najdete na Xai Network

Beam (BEAM)

Dalším tokenem, který na sebe strhává pozornost, je BEAM, jenž je spojen se stejnojmennou herní sítí postavenou na Avalanche (AVAX).

BEAM se vyšplhal až na cenu kolem 0,035 USD, což je jen mírně pod jeho historickým maximem téměř 0,036 USD.

Provoz Beamu řídí Merit Circle decentralizovaná autonomní organizace (DAO) zaměřená na hry.

S tržní kapitalizací téměř 1,8 miliardy USD je BEAM 53. největší kryptoměnou a druhým největším tokenem zaměřeným na hry, zaostává pouze za Immutable (IMX).

Zdroj: meritcircle.io
Beam nabízí rozsáhlý ekosystém, jehož součástí je chytrá aplikace, sada nástrojů i gaming hub
Beam nabízí rozsáhlý ekosystém, jehož součástí je chytrá aplikace, sada nástrojů i gaming hub

Echelon Prime (PRIME)

PRIME je tokenem platformy Echelon Prime, která vytváří a distribuuje nástroje na podporu růstu nových blockchaunových her. První hrou, která přijala a využila PRIME, je Parallel, sci-fi sběratelská karetní hra.

Tento token také dosáhl nového rekordu s cenou 14,8 USD, než došlo k poklesu. Současná tržní kapitalizace činí cca 400 milionů USD.

Heroes of Mavia (MAVIA)

Token pro mobilní strategickou hru Heroes of Mavia, také vystoupal na historické maximum 10,6 USD, než prošel prudším poklesem.

MAVIA byla spuštěna před necelými třemi týdny a od svého debutu již zaznamenala ohromující 360% nárůst.

Heroes of Mavia, připomínající populární hru Clash of Clans, nastínila ambiciózní plán včetně blížícího se oznámení sítě druhé vrstvy.

Heroes of Mavia, která je od ledna k dispozici na iOS a Androidu má více než 2 miliony stažení s denní aktivní základnou kolem 280 000 uživatelů.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
2
2

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.