Finex.cz logo
Menu
Finex » Investiční platformy » Fumbi se svou televizní reklamou začíná dobývat i Česko – Co vám tato kryptoměnovová investiční platforma nabídne?

Fumbi se svou televizní reklamou začíná dobývat i Česko - Co vám tato kryptoměnovová investiční platforma nabídne?

Fumbi se svou televizní reklamou začíná dobývat i Česko - Co vám tato kryptoměnovová investiční platforma nabídne?
Zdroj: fumbi.network

Možná budete překvapeni, ale pravděpodobně první televizní reklama v Evropě, která propaguje konkrétní kryptoměnovou službu, se zrodila na Slovensku. Jedná se o součást marketingové strategie kryptoměnové investiční platformy Fumbi, která se svým televizním spotem zavítala už i do České republiky.

Fumbi je „originál“ mezi investičními platformami

Pokud vás reklama dosud nezasáhla a Fumbi vám nic moc neříká, v krátkosti vám investiční platformu představíme. Téměř všechny z oblíbených investičních platforem se zaměřují na investování do ETF – kolekcí akcií či dluhopisů. V případě slovenské společnosti tomu je však jinak. Ta přináší investorům poměrně jednoduchý a konzervativní (z hlediska kryptoměnového investora) přístup, jak investovat do digitálních aktiv.

Fumbi nabízí hned několik produktů, ale nejvíce je využívaný ten s názvem „Fumbi Index Portfolio“, který je sestaven z celkem 26 kryptoměn. Složení portfolia je řízeno algoritmem, který zajišťuje rebalancování kryptoměn tak, aby toto portfolio co nejvíce „zrcadlilo“ aktuální vývoj na kryptoměnovém trhu, i když ne úplně dokonale. V letošním roce jste například mohli být svědky toho, jak podíl bitcoinu v Indexovém Portfoliu pomalu klesá na úkor altcoinů. Navzdory diverzifikaci portfolia mezi 26 kryptoměn však stále platí, že téměř 80 % portfolia tohoto produktu tvoří Bitcoin a Ethereum – i když tyto dvě kryptoměny představují „pouze“ 60 % trhu.

Fumbi nabízí i další produkty pro začínající kryptoměnové investory. Navzdory vyšším poplatkům, oproti klasickým kryptoměnovým burzám, může být tato investiční platforma velmi zajímavým místem, kde nováček může s investováním do kryptoměn začít – prostřednictvím jediné investice může nakoupit koš 26 kryptoměn.

Zajímá vás více o tom, co investiční platforma Fumbi nabízí, kolik zaplatíte za nákup kryptoměn nebo jak si zřídit na platformě účet? Přečtěte si tuto komplexní recenzi.

Fumbi logo

Fumbi

★ 91 %

Při registraci využijte promo kód finexcz a ihned získáte 100 Kč na svoji první investici a 7% slevu na poplatky!

Investiční platformu Fumbi už využívá téměř 90 000 uživatelů ze Slovenska, České republiky a Polska

Kryptoměny jsou stále relativně mladým odvětvím. Ačkoliv zájem lidí o digitální aktiva zejména v době býčího trhu výrazně roste, pro řadu nováčku je kryptoměnový svět stále velkou neznámou. Právě na tyto investory Fumbi cílí – poskytuje jim produkty, díky nimž může do kryptoměn jednoduše investovat i široká veřejnost.

Ve zkratce lze říci, že díky Fumbi nemusíte trávit čas studiem kryptoměn ani sledováním tržních pohybů. Experti slovenské společnosti, a především její algoritmus, to udělají za vás. Jednoduše stačí vybrat si vhodný produkt z nabídky Fumbi a poslat do něj jednorázově nebo třeba opakovaně fiat peníze.

O tom, že se společnosti poměrně daří, hovoří čísla – od svého založení v lednu 2019 oslovila (k 20. 1. 2022) již 88 410 uživatelů ze Slovenska, České republiky a Polska, jejichž průměrná investice činí téměř 39 000 Kč.

K úspěchu Fumbi pravděpodobně přispěla také možnost nákupu jednotlivých kryptoměn prostřednictvím této platformy. Nutno však říci, že mnohem výhodněji nakoupíte jednotlivé kryptoměny na kryptoměnových burzách typu Binance nebo Crypto.com. Letos v létě přišla Fumbi také s novým produktem „Fumbi Bitcoin a Zlato“, v jehož rámci uživatelé investují nejen do Bitcoinu, ale také do Pax Gold, kryptoměny kryté skutečným zlatem v poměru 50:50. Zlato v tomto produktu hraje roli „stabilizátoru“ ceny a celková investice je méně volatilní, takže je tento produkt vhodný i pro konzervativnější investory.

Pokud vás tato krátká „ochutnávka“ Fumbi zaujala, měli byste ještě vědět, že minimální investice na platformě činí pouhých 1 400 korun nebo 50 eur. Dá se tak snadno investovat pravidelně, např. na měsíční bázi.

Reklama
Reklama

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
  • Jedna z nejvíce bezpečných peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky, zejména Model T

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
+4,36%
Aktuální cena
$26 897
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
+3,61%
Aktuální cena
$1 882
Graf posl. 7 dní
Graf BNB
Změna za 24h
+0,37%
Aktuální cena
$278,9

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 77 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 78.16 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Trading212 logo
Trading212 ★ 91 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo