xtb broker

Polský CFD broker XTB získal v minulých dnech prestižní ocenění, za nejlepšího CFD brokera pro rok 2019 (“Best CFD Broker for 2019”). Toto ocenění vyhlašuje nezávislý web Brokerchooser, který se zaměřuje na důkladné srovnávání brokerských služeb.

XTB tak zvítězilo nad silnou konkurencí jako je IG, Etoro nebo Plus500. Dle mého názoru je ale např. Etoro o něco napřed hlavně z důvodu propracovanější platformy, dostupných informací o všech obchodovatelných aktivech a možnosti kopírování úspěšných obchodníků. XTB má ale lepší zákaznickou podporu, větší výběr jazyků a i celkovou orientaci na menší trhy, jako je např. ČR.

Server Brokerchooser udělil společnosti celkové hodnocení 4,5 z 5 možných bodů a hodnotil důvěryhodnost a kvalitu produktů a služeb. Brokerchooser zároveň doporučil XTB svým čtenářům, kteří hledají nejlepší služby pro své obchodní aktivity prostřednictvím FX a CFD instrumentů. Analýza byla provedena na základě více kritérií: poplatky, způsoby a rychlost vkladů a výběrů, regulace a kvalita zákaznického servisu.

Vedení britské pobočky XTB na toto ocenění reagovalo: „Velmi nás těší být vybrán webem Brokerchooser jako nejlepší CFD Broker pro rok 2019. Brokerchooser je respektovanou autoritou v oblasti analýz brokerských služeb. Proto skutečnost, že jsme po komplexní analýze hodnocení takto vysoko, nás utvrzuje, že naplňujeme své cíle poskytovat bezkonkurenční obchodní podmínky našim klientům“.

Hlavní body hodnocení Brokerchooser:

  • XTB získalo ocenění Nejlepší CFD broker pro rok 2019
  • XTB dosáhlo celkového hodnocení 4,5 z 5
  • Rychlé vklady a výběry jsou zdůrazněny jako výhoda
  • XTB získalo 5 bodů (z 5) pro rychlý a hladký proces otevírání obchodních účtů
  • XTB získalo 5 bodů (z 5) pro nízkonákladové procesy vkladů a výběrů
  • Analytické služby XTB získaly 4 body (z 5) a kvalita analytických zpráv byla označena jako „skvělá“

Další informace naleznete na webových stránkách brokerchooser.

XTB logo

Celkové hodnocení

97/100

Hlavní výhoda

Plně česká podpora

  • Dlouho fungující firma
  • Možnost nákupu akcií
  • Poplatky při malých objemech

Hlavní výhoda

Plně česká podpora

U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty.

Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Další informace o XTB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.