Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Top 3 kryptoměny s cenou pod 1 dolar s potenciálem masivního růstu

Jedním ze způsobů vydělávání na kryptoměnách je investice do tokenů, které mají momentálně nízkou cenu a zároveň určitý potenciál. U jakých 3 kryptoměn toto můžeme sledovat?

Publikováno
Top 3 kryptoměny s cenou pod 1 dolar s potenciálem masivního růstu
Zdroj: AI

Cena Bitcoinu v posledních týdnech stagnuje a kryptoměnoví obchodníci se v očekávání alt season poohlížejí po projektech s menší kapitalizací. My přinášíme nyní pohled na konkrétní 3 kryptoměny, které mají potenciál zajímavého zhodnocení.

Yield Guild Games (YGG)

Yield Guild Games (YGG) je decentralizovaná autonomní organizace (DAO), která spojuje hráče a vývojáře na blockchainu. Zaměřuje se na oblast play-to-earn gamingu.

Zdroj: yieldguild.io
Výběr her dostupný z Yield Guild Games
Výběr her dostupný z Yield Guild Games

Samotná organizace se skládá z více DAOs, kdy každá DAO potom sdružuje skupinu hráčů z konkrétní hry nebo z konkrétní lokality. Tento model umožňuje hráčům lépe spolupracovat a dosahovat tak větších zisků.

Governance token YGG dává držitelům právo podílet se na správě DAO a také se slouží jako platidlo v rámci celého ekosystému.

A jak je na tom cena Yield Guild Games (YGG)? Aktuálně se pohybuje na $0,65.

Cronos (CRO)

Cronos (CRO) je mince od kryptoměnové burzy Crypto.com. Jedná se o kryptoměnu, která funguje v rámci ekosystému burzy Crypto.com i v rámci vlastního decentralizovaného smartchainu Cronos.

Pokud jste vlastníkem kryptoměny Cronos nebo pokud provedete staking tokenu, můžete kromě odměny za samotný staking získat od Crypto.com určité výhody. Těmi jsou třeba vyšší cashback k platební kartě Crypto.com nebo snížené poplatky na burze.

Na smartchainu Cronos pak slouží CRO k placení transakčních poplatků nebo jako token pomocí něhož je vykonáváno hlasovací právo v governance.

Zdroj: cronos.org
Aktuální statistiky sítě Cronos
Aktuální statistiky sítě Cronos

Cronos (CRO) má ze všech zmiňovaných tokenů nejnižší cenu, ta aktuálně činí $0,093. Zato má největší kapitalizaci, a to 3,1 miliardy USD, což jej řadí do top 40 největších kryptoměn. Za poslední měsíc narostla jeho cena o 95 %.

Ondo (ONDO)

Poslední ze zmíněných kryptoměn sice v posledních dnech přesáhla cenovou hranici 1 dolaru, nicméně její potenciál je obrovský, a tak stojí za to zmínit. Jedná se o kryptoměnu Ondo (ONDO), což je governance token ekosystému Ondo Finance nacházející se na Ethereu.

Cílem Ondo Finance je zpřístupnit produkty a služby pomocí blockchainu, a to prostřednictvím tokenizace reálných aktiv (RWA), což je proces, při kterém dochází k převodu hmotných aktiv ze skutečného světa na digitální tokeny v blockchainu.

Pro investory je na projektu zajímavá hlavně spolupráce Onda s Blackrockem, který se o sektor RWA velmi zajímá. Kryptoměnu je možné koupit na Coinbase i Bybitu.

A jak si Ondo vede? Momentálně se jeho cena pohybuje kolem hranice 1 USD. Od poloviny ledna, kdy kryptoměna vznikla, se její cena zvýšila dokonce 6násobně.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
1
1

Autor

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.