Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Přemýšlíte o Trezoru modelu T? Mohla by být ta správná doba, neboť firma nabízí slevu

Přemýšlíte o Trezoru modelu T? Mohla by být ta správná doba, neboť firma nabízí slevu

Přemýšlíte o Trezoru modelu T? Mohla by být ta správná doba, neboť firma nabízí slevu
Zdroj: cardaniers.com

O problémech souvisejících s nedostatkem čipů a polovodičů jste pravděpodobně slyšeli. Vlastníte kryptoměny a stále vám leží na burze? Proveďte rezervní objednávku Trezoru ještě dnes, abyste ušetřili peníze a pomohli vyvážit poptávku s odloženým doručením.

Firmu trápí problémy

Globální nedostatek dodávek čipů ovlivňuje produkci krypto hardwaru, kritické infrastruktury jako jsou těžaři, komponenty uzlů a samozřejmě hardwarové peněženky. Ve spojení se šokem v dodavatelském řetězci byla logistika nezbytná pro fyzický hardware ochromena v době, kdy nová maxima na trzích s kryptoměnami vytlačila poptávku po bezpečnosti na snad nejvyšší úrovně.

Vývoj ceny BTC
CZK
USD
EUR
Normální osa
Logaritmická osa

Předstihne poptávka nabídku?

Vlastní úschova je nezbytnou součástí držby kryptoměn a mnoho lidí si začíná uvědomovat, že je čas zlepšit své zabezpečení a přesunout mince do bezpečného trezoru. Bohužel s tím jak ceny rostou a dodavatelské řetězce se stále hroutí, poptávka by nakonec mohla předstihnout nabídku.

Stále je dostatek zásob na provoz naléhavějších požadavků pro ty, kteří se nemohou dočkat, ale jak firma říká: "Stalo se nezbytným naplánovat potenciální komplikace a vyvážit poptávku předem."

Řešení problému

Společnost se potíže rozhodla řešit dočasnou změnou možností umístění objednávek. Dnes lze objednávky hardwarových peněženek Trezor Model T zadávat dvěma způsoby:

  1. Zákazníci, kteří potřebují, aby byla jejich dodávka splněna co nejdříve, mohou zadat objednávku jako obvykle s expresní dopravou.
  2. Ovšem ti lidé, kteří jsou schopni počkat, ale rádi by se v budoucnu vyhnuli případnému nedostatku, si mohou objednat Trezor Model T z obchodu Trezor a získat 13% slevu na svou objednávku! Ty budou doručeny do 3 měsíců od data platby.
Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Jak na objednávku?

Pokud se rozhodnete pro express objednávku, jednoduše přejdete na web, kde se pro vás nic nemění. Zadáte objednávku, zaplatíte a balíček vám bude doručen do tří dnů. Jestliže se chcete ujistit, že nebudete překvapeni potenciálním nedostatkem, kliknete na možnost "Compare" níže a vyberete doručení do třech měsíců s patřičnou slevou.

Náhled k nákupu
Postup při nákupu
Zdroj: shop.trezor.io

Změny jsou dočasné

I když se tyto zprávy mohou jevit jako větší problém, firma ujišťuje, že změny jsou dočasné. Tato opatření pomohou vyvážit rostoucí poptávku, aby nikdo nezůstal bez bezpečného a snadného způsobu, jak si své mince bezpečně uschovat.

"Zavedení rezervních příkazů je nejúčinnějším způsobem jak zajistit, aby k němu měl přístup každý, kdo potřebuje Trezor. Spíše než doufat v to nejlepší volíme tento proaktivní přístup v očekávání dalšího narušení dodávek čipů a logistiky," stojí na webu.

"Situaci budeme monitorovat a snažit se o odstranění opatření, přičemž plánujeme brzký návrat k normálnímu provozu. Doufáme, že tato opatření budou mít minimální dopad na naše zákazníky. Neočekáváme žádný takový dopad na dodávky zařízení Trezor Model One, která poskytují stejnou úroveň zabezpečení, takže i nadále budeme mít k dispozici různé možnosti tak, aby vyhovovaly všem preferencím zákazníků," dodala firma.

Black Friday

Pokud zvažujete zakoupení peněženky, mohla by být ta správná doba. Počínaje včerejškem začal slavný Black Friday, díky kterému můžete veškerý hardware zakoupit s patřičnými slevami. Neváhejte, neboť akce trvá do konce týdne či do vyprodání zásob!

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$57 212
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$4 615
Graf posl. 7 dní
Graf Binance Coin
Změna za 24h
0%
Cena
$621,4
Aktualizováno 3.12.2021 12:00

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo