Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Přemýšlíte o Trezoru modelu T? Mohla by být ta správná doba, neboť firma nabízí slevu

Publikováno
Přemýšlíte o Trezoru modelu T? Mohla by být ta správná doba, neboť firma nabízí slevu
Zdroj: cardaniers.com

O problémech souvisejících s nedostatkem čipů a polovodičů jste pravděpodobně slyšeli. Vlastníte kryptoměny a stále vám leží na burze? Proveďte rezervní objednávku Trezoru ještě dnes, abyste ušetřili peníze a pomohli vyvážit poptávku s odloženým doručením.

Firmu trápí problémy

Globální nedostatek dodávek čipů ovlivňuje produkci krypto hardwaru, kritické infrastruktury jako jsou těžaři, komponenty uzlů a samozřejmě hardwarové peněženky. Ve spojení se šokem v dodavatelském řetězci byla logistika nezbytná pro fyzický hardware ochromena v době, kdy nová maxima na trzích s kryptoměnami vytlačila poptávku po bezpečnosti na snad nejvyšší úrovně.

Předstihne poptávka nabídku?

Vlastní úschova je nezbytnou součástí držby kryptoměn a mnoho lidí si začíná uvědomovat, že je čas zlepšit své zabezpečení a přesunout mince do bezpečného trezoru. Bohužel s tím jak ceny rostou a dodavatelské řetězce se stále hroutí, poptávka by nakonec mohla předstihnout nabídku.

Poznámka

O tom, jak globální nedostatek čipů ovlivňuje krypto hardware si můžete přečíst zde.

Stále je dostatek zásob na provoz naléhavějších požadavků pro ty, kteří se nemohou dočkat, ale jak firma říká: “Stalo se nezbytným naplánovat potenciální komplikace a vyvážit poptávku předem.

Řešení problému

Společnost se potíže rozhodla řešit dočasnou změnou možností umístění objednávek. Dnes lze objednávky hardwarových peněženek Trezor Model T zadávat dvěma způsoby:

  1. Zákazníci, kteří potřebují, aby byla jejich dodávka splněna co nejdříve, mohou zadat objednávku jako obvykle s expresní dopravou.
  2. Ovšem ti lidé, kteří jsou schopni počkat, ale rádi by se v budoucnu vyhnuli případnému nedostatku, si mohou objednat Trezor Model T z obchodu Trezor a získat 13% slevu na svou objednávku! Ty budou doručeny do 3 měsíců od data platby.

Favorit redakce

Výhody
  • Jedna z nejvíce bezpečných peněženek
  • Vytvořena českou firmou
Nevýhody
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky, zejména Model T

Jak na objednávku?

Pokud se rozhodnete pro express objednávku, jednoduše přejdete na web, kde se pro vás nic nemění. Zadáte objednávku, zaplatíte a balíček vám bude doručen do tří dnů. Jestliže se chcete ujistit, že nebudete překvapeni potenciálním nedostatkem, kliknete na možnost “Compare” níže a vyberete doručení do třech měsíců s patřičnou slevou.

Zdroj: shop.trezor.io
Náhled k nákupu
Postup při nákupu

Změny jsou dočasné

I když se tyto zprávy mohou jevit jako větší problém, firma ujišťuje, že změny jsou dočasné. Tato opatření pomohou vyvážit rostoucí poptávku, aby nikdo nezůstal bez bezpečného a snadného způsobu, jak si své mince bezpečně uschovat.

Zavedení rezervních příkazů je nejúčinnějším způsobem jak zajistit, aby k němu měl přístup každý, kdo potřebuje Trezor. Spíše než doufat v to nejlepší volíme tento proaktivní přístup v očekávání dalšího narušení dodávek čipů a logistiky,” stojí na webu.

Situaci budeme monitorovat a snažit se o odstranění opatření, přičemž plánujeme brzký návrat k normálnímu provozu. Doufáme, že tato opatření budou mít minimální dopad na naše zákazníky. Neočekáváme žádný takový dopad na dodávky zařízení Trezor Model One, která poskytují stejnou úroveň zabezpečení, takže i nadále budeme mít k dispozici různé možnosti tak, aby vyhovovaly všem preferencím zákazníků,” dodala firma.

Black Friday

Pokud zvažujete zakoupení peněženky, mohla by být ta správná doba. Počínaje včerejškem začal slavný Black Friday, díky kterému můžete veškerý hardware zakoupit s patřičnými slevami. Neváhejte, neboť akce trvá do konce týdne či do vyprodání zásob!

Líbil se vám tento článek?
5
6

Autor

Finanční trhy mě doslova okouzlily, nejvíce pak kryptoměny, kde stojíme na počátku něčeho naprosto revolučního v oblasti finančnictví.

Přináším analýzy, denní zprávy a komentáře k aktuálnímu dění.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.