Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Získejte tisíce od českých bank! Jaké jsou podmínky lákavých odměn?

Banky v ČR nabízejí zajímavé odměny, aby přilákaly nové klienty. Získat můžete nejen finanční bonusy za založení účtu, ale i další zajímavé výhody! Jaké banky vás štědře odmění?

Publikováno
Získejte tisíce od českých bank! Jaké jsou podmínky lákavých odměn?
Zdroj: depositphotos.com

V českém bankovním sektoru panuje tvrdá konkurence, která však vede k lákavým nabídkám pro nové klienty. Můžete díky tomu získat zajímavé odměny za založení běžného účtu nebo při splnění daných podmínek.

Mezi banky, které vás štědře odmění nejen za založení účtu, ale za posílání důchodu na účet nebo za platby kartou, patří například Raiffeisenbank, Komerční banka, UniCredit Bank a ČSOB.

Odměna až 3 000 Kč u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí celkem zajímavou nabídku, která neobsahuje složité podmínky. Novým klientům, kteří si u ní založí osobní běžný účet, poskytne celkem 3 000 Kč.

Tato odměna je rozložena do měsíčních splátek ve výši 500 Kč po dobu šesti měsíců a je podmíněna tím, že klient provede alespoň tři platby měsíčně pomocí debetní nebo kreditní karty od Raiffeisenbank.

Tato odměna je oproti jiným nabídkám bank celkem zajímavá, výhodou je hlavně jednoduchost splnění podmínek.

Chytrý účet, základní varianta bankovního účtu u Raiffky, nemá žádné poplatky ani závazky. Pro získání nároku na měsíční odměnu musí být platby kartou v příslušném kalendářním měsíci nejen provedeny, ale také zaúčtovány.

Proto doporučujeme neodkládat transakce na konec měsíce a provádět více plateb u různých obchodníků, aby nedocházelo ke zpoždění při zpracování.

Měsíční odměna 500 Kč je připsána do 15. dne následujícího měsíce a klient může nasbírat maximálně 3 000 Kč. K tomu je nutné splnit podmínky každý měsíc po dobu šesti po sobě jdoucích měsíců, počínaje měsícem následujícím po založení účtu.

Nárok na tuto odměnu mají pouze noví klienti, kteří dosáhli věku 18 let, v předchozích šesti měsících neměli u Raiffeisenbank osobní běžný účet a v loňském roce se neúčastnili předchozí akce “6 x 500 Kč”. Nárok na odměnu máte při sjednání jednoho z těchto účtů: Chytrý, Aktivní nebo Exkluzivní.

Přečtěte si naši recenzi banky Raiffeisenbank:

Kód banky: 5500

Bonus 2 000 Kč od Komerční banky

Také Komerční banka nabízí bonus 2 000 Kč pro nové klienty, kteří si do konce května založí účet prostřednictvím její nové mobilní aplikace KB+.

Akce je určena novým klientům, kteří neměli od 1. března 2023 do 29. 2. 2024 u Komerční banky žádný bankovní produkt. Akce probíhá v období od 1. 3. 2024 do 31. 5. 2024.

Klienti si mohou vybrat ze čtyř tarifů běžného účtu, přičemž základní tarif Start poskytuje základní služby a výběry ze sítě sdílených bankomatů zdarma. Další tarify jsou zpoplatněné, a naopak zahrnují levnější nebo bezplatné výběry z cizích bankomatů nebo multiměnový účet.

Pro získání odměny 2 000 Kč musí klienti starší 18 let provést alespoň dvě platby kartou do dvou měsíců od založení účtu v mobilní aplikaci. Termín získání bonusu závisí na tom, kdy je účet založen, a pohybuje se od konce června do konce srpna.

Přečtěte si naši recenzi Komerční banky:

Volné vstupenky do kina a až 4 000 Kč s UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí novým klientům až dvanáct volných vstupenek do kina v multiplexech CineStar, nebo finanční odměnu až 4 000 Kč za pravidelné investice.

Pro získání vstupenek do kina si klienti musí do konce června založit běžný účet, při založení účtu online zadat promo kód “cinestar24” a provést alespoň tři platby kartou měsíčně.

Pokud je splněna podmínka třech plateb kartou v jakémkoliv z šesti měsíců, banka poskytne jako odměnu dvě vstupenky na jakýkoliv 2D film v dané síti kin. Platby kartou mohou být provedeny v jakékoli výši, a to jak na terminálech v kamenných obchodech, tak online.

Další možností je finanční odměna až 4 000 Kč, která je rozdělena do dvou částí. Skládá se z odměny 1 000 Kč za aktivní účet s minimálně třemi platbami kartou v celkové výši alespoň 4 000 Kč měsíčně po dobu šesti měsíců.

Další částí je bonus 3 000 Kč za zřízení pravidelné investice do konce dubna prostřednictvím UniCredit Bank ve výši alespoň 1 000 Kč měsíčně po dobu šesti měsíců.

Přečtěte si naši recenzi UniCredit Bank:

500 Kč pro seniory nebo děti od ČSOB

Na seniory nad 65 let cílí ČSOB jednorázovou odměnou 500 Kč pro nové nebo stávající klienty. Podmínkou je založit si do konce března 2024 účet pro seniory a nechat si tam zasílat důchod. Odměnu 500 Kč banku pošle do konce července.

Stejnou nabídku má ČSOB k účtu pro děti. Stačí dítěti založit účet v ČSOB Smart nebo v internetovém bankovnictví, poslat na něj do 30 dnů 500 Kč a odměnu 500 Kč získáte do 31. 5. 2024.

Přečtěte si naši recenzi ČSOB:

Mějte přehled o tom, co se děje na trzích!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám nic neuteče.

Jednou týdně vám do schránky přijde naše Burza s odstupem, ve které odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát měsíčně se pak můžete těšit na sérii Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎