Finex.cz logo
Menu
Finex » Investiční platformy » Ve Fumbi proběhl nezávislý audit kryptoměn v klientských peněženkách – je tato investiční platforma bezpečná?

Ve Fumbi proběhl nezávislý audit kryptoměn v klientských peněženkách – je tato investiční platforma bezpečná?

Ve Fumbi proběhl nezávislý audit kryptoměn v klientských peněženkách – je tato investiční platforma bezpečná?
Zdroj: fumbi.network

Slovenský startup Fumbi přistoupil k dalšímu auditu, díky kterému si chce získat větší důvěru svých stávajících, ale i potenciálních klientů. Jednalo se již o pátý nezávislý audit v řadě, který se setkal s úspěchem. K jeho dokončení si Fumbi přizvala slovenskou společnost SGS Slovakia, jakožto odborníka na poli kontroly a certifikace systémů.

Fumbi provedla již pátý audit v řadě

Slovenský kryptoměnový startup Fumbi od svého založení v roce 2019 přistoupil již k pátému nezávislému auditu kryptoměn v peněženkách svých klientů. Konkrétně se společnost pokusila porovnat součtové zůstatky u 26 nabízených kryptoměn v peněženkách s hodnotami na jednotlivých blockchainech.

Ve výsledku audit dopadl úspěšně, díky čemuž společnost opět dokázala, že má kontrolu nad všemi prostředky. K auditu si přizvala i člena skupiny SGS, která je jednou z nevětších organizací zaměřujících se na ověřování, kontrolu a certifikaci systémů. Její přítomnost tak samotnému auditu připisuje mnohem větší váhu.

K auditu a dlouhodobému cíli společnosti, se vyjádřil i její zakladatel a zároveň ředitel Juraj Forgács: “Snažíme se vybudovat Fumbi jako společnost s velkým důrazem na důvěru a ukázat tak lidem, že investování do kryptoměn může být bezpečné. Jsem velmi rád, že spolupracujeme s SGS Slovakia, která pravidelně kontroluje a certifikuje stav na našich kryptoměnových peněženkách.”

Bezpečnost na prvním místě

Fumbi chtěla auditem dokázat svým stávajícím, ale i budoucím klientům, že se řadí mezi důvěryhodné, a především bezpečné investiční platformy. Právě bezpečnost je u Fumbi na prvním místě, což potvrzuje i její spolupráce s jedním z lídru na poli kryptoměnové bezpečnosti Ledger Vault.

Audit se zaměřil i na tuto oblast, kdy bezpečnost ověřil přesunem kryptoměn z kontrolovaných adres na úplně nové adresy, díky čemuž bylo prokázáno, že společnost opravdu má kontrolu nad všemi prostředky. Kryptoměny u Fumbi jsou navíc pojištěny i pro případ útoku ze strany hackerů, a to do 150 milionů dolarů.

Kvalita nad kvantitou

Společnost aktuálně nabízí možnost investovat do více než 20 kryptoměn, které u ní prochází striktním výběrem. Pokud tedy jakákoli kryptoměna přestane vyhovovat stanoveným pravidlům, je následně vyřazena z nabídky. Tímto způsobem se snaží svým klientům nabízet především kvalitu nežli kvantitu, čímž se chce odlišit i od své konkurence.

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$42 148
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$3 129
Graf posl. 7 dní
Graf Tether
Změna za 24h
0%
Cena
$1
Aktualizováno 19.1.2022 14:50

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo