Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Top 3 ještě nevydané kryptoměnové hry, na nichž můžete vydělat miliony

Blockchainové hry se vyvíjejí a začínají konkurovat špičkovým herním titulům. Nabízejí možnost hrát zdarma a vydělávat. Přilákají tradiční hráče?

Top 3 ještě nevydané kryptoměnové hry, na nichž můžete vydělat miliony
Zdroj: citizenconflict.com

Blockchainové hry nabírají na popularitě, ale až donedávna nemohli konkurovat top herním titulům vzhledem k nedostatku financí a zastaralým herním mechanikám.

To se ale pomalu mění. Několik herních novinek by mohlo přilákat i hráče, kteří dříve ohrnovali nos.

Night of the Living Dead

Jak už název napovídá, tato na Beamu (BEAM) postavená a blockchainem Solany (SOL) podporovaná hra bude zombie střílečkou. Hráči budou bojovat mezi sebou a zároveň budou stále v ohrožení ze strany oživlých mrtvol.

Budou si moc vybrat ze tří lokací, které jsou všechny věrné kopie měst New York, Londýn a Dubaj.

Zdroj: medium.com/realsatoshiclub
Night of the Living Dead
Přednosti a atributy hry Night of the Living Dead

Vzhledem k žánru hry battle royale, tedy souboje na velké mapě, kde vítězí ten, kdo přežije nejdéle, je titul konkurentem například her Fortnite nebo PUBG.

Hráči bude zcela zdarma a za hraní půjde získat tokeny SOS, za které bude možné nakupovat zbraně, vybavení a odemykat eventy.

Velmi zajímavý bude také Mercenary mód, tedy režim žoldáka, který umožňuje hraním vydělat peníze. Vstup do tohoto módu je zpoplatněný, vítěz, tedy poslední přeživší, pak může vyhrát celkový bank tokenů.

Hra tedy bude používat dva tokeny, kdy SOS bude herním tokenem a NOD governance tokenem, který umožní účastníkům hlasovat o nových funkcích, navrhovat aktualizace a další.

Zdroj: medium.com/realsatoshiclub
Night of the Living Dead
Dva tokeny herního ekosystému

Blocklords

Středověká multiplayer strategie, ve které vzniká svět vytvářený a řízený samotnými hráči. Ti mohou ovlivnit, jak se bude vyvíjet svět Blocklords hned v několika herních módech: farmaření, boj, správa zdrojů a vládnutí.

Celý ekosystém bude podporován hned několika kryptoměnami. Token LRDS bude hrát dvojí roli v hraní a správě.

Token ALE bude zase vznikat v herním Pivovaru z obilí a jeho výroba bude vyžadovat čas, strategii a zapojení hrdinů. Tato ekonomická hloubka dodává hře realističnost a činí z výroby ALE smysluplnou součást světa Blocklords.

Zdroj: epicgames.com
Blocklords gameplay screenshot
Ukázka světa ve hře Blocklords

Mimo tyto tokeny jde v Blocklords marketu nakupovat hrdiny a itemy za Polygon (MATIC) a Immutable (IMX).

Znalost kryptoměn, NFTs a web3 však není ke hraní de facto potřeba a i díky distribuci přes Epic Games hra může přilákat klasické hráče, kteří s kryptosvětem zatím nepřišli do styku.

Citizen Conflict

Futuristická týmová kompetitivní střílečka, která stylem asi nejvíc připomíná Overwatch a má značný potenciál stát se e-sportem, to je Citizen Conflict.

Běží na Unreal Enginu 5.0 a nabízí dynamickou hratelnost s přizpůsobenými pohybovými schopnostmi pro každého z řady hrdinů, což zvyšuje množství taktických možností v boji.

Propojuje web2 a web3 a hráči řídí její ekonomiku a hlasují o dalším směřování v decentralizované autonomní organizaci (DAO) pomocí tokenu QORPO, který odstartoval na konci února. Mimo to hráči z loot boxů získávají NFTs.

Zdroj: epicgames.com
Citizen Conflict gameplay screenshot
Screenshot ze hry Citizen Conflict

Hru opět nabízí zdarma Epic Games, takže pokud máte dostatečně výkonný hardware, není na co čekat.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
2
5

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.