Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nárůst herních kryptoměn: Axie Infinity dosahuje šestiměsíčního maxima, ApeCoin a Iluvium rovněž strmě rostou

Publikováno
Nárůst herních kryptoměn: Axie Infinity dosahuje šestiměsíčního maxima, ApeCoin a Iluvium rovněž strmě rostou

Herním tokenům se aktuálně výrazně daří. Svou výkonností vynikají tokeny Axie Infinity (AXS), ApeCoin (APE) a Iluvium (ILV), které podle tržní kapitalizace patří mezi 100 největších kryptoměn a v poslední době zaznamenaly výrazné zisky.

Token AXS společnosti Axie Infinity zaznamenal silný výkon, když za poslední týden vzrostl o 12 %. O víkendu dokonce dosáhl téměř šestiměsíčního maxima 7,55 USD. Smooth Love Potion (SLP), další token v ekosystému Axie, navzdory týdennímu poklesu vzrostl za měsíc o 17 %.

Rostoucí zájem zaznamenala také síť Ronin, která rovněž podporuje hraní na blockchainu. Její token RON vyskočil za týden o 27 % a nyní stojí 1,06 USD, čímž se jeho hodnota za měsíc zdvojnásobila. Tento nárůst se částečně připisuje spuštění nové hry na Roninu.

ApeCoin, spojený s NFT Bored Ape Yacht Club a připravovanou hrou Otherside, vzrostl tento týden o 7 %. Cena APE nyní činí 1,63 USD, přičemž o víkendu dosáhla tříměsíčního maxima 1,77 USD.

Další výkony herních tokenů

Dařilo se i dalším herním tokenům. Stepn (GMT) vzrostl o 11 % na téměř 0,29 USD a Iluvium (ILV) se vyšplhal o 9 % na přibližně 114 USD. Token ekosystému Treasure (MAGIC) po oznámení vlastního blockchainu vzrostl o téměř 24 % na 0,83 USD.

Tyto trendy zjevně zdůrazňují rostoucí propojení mezi kryptoměnami a blockchainovými hrami. S tím, jak se toto odvětví rozšiřuje a objevují se nové hry, mohou související tokeny představovat pro investory slibné příležitosti.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

O investování a finanční trhy se zajímám od roku 2013. Krátce na to jsem se spálil jako aktivní day trader. Zaplacené „školné“ se mi však celkem vyplatilo. Vrhnul jsem se do studia a od roku 2017 dlouhodobě investuji, přičemž v rámci své strategie kombinuji pasivní a aktivní investiční přístup s výhradním zaměřením na akciové trhy.
Inspirací mi jsou především Warren Buffett a jeho učitel Benjamin Graham, z českých investorů pak Daniel Gladiš. Nabyté vědomosti se snažím předávat čtenářům, přičemž se nejraději věnuji textům o investičních strategiích, psychologii obchodování a analýzám jednotlivých akcií.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.