Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Kyberbezpečnostní gigant CrowdStrike pokračuje ve vzestupu: ohromující růst příjmů a zisků!

Čtvrtletní výsledky společnosti CrowdStrike překonaly očekávání Wall Street a optimistická prognóza dál podpořila optimismus investorů. Akcie rostou.

Publikováno
Kyberbezpečnostní gigant CrowdStrike pokračuje ve vzestupu: ohromující růst příjmů a zisků!
Zdroj: depositphotos.com

CrowdStrike, přední poskytovatel softwaru pro kybernetickou bezpečnost, v úterý po ukončení obchodování zveřejnil své čtvrtletní výsledky a optimistickou revizi celoročního výhledu, který překonal očekávání Wall Street.

Nárůst příjmů podtrhuje rostoucí počet organizací všech velikostí spoléhajících na platformu Falcon, která uspokojuje jejich potřeby v oblasti kybernetické bezpečnosti.

V prodlouženém obchodování po zveřejnění výsledků vzrostly akcie Crowdstrike o téměř 7 %.

Aktuální vývoj ceny akcií Crowdstrike

Načítání
Načítání
Kupte si akcie CRWD Váš kapitál může být ohrožen*

Logo sponzora Koupit!

Falcon se těší stále větší oblibě

Za fiskální čtvrtletí končící 30. dubna 2024 vykázala společnost upravený zisk na akcii ve výši 93 centů, čímž překonala odhady analytiků, kteří čekali 89 centů na akcii.

Tržby společnosti za toto období dosáhly 921 milionů USD, což představuje výrazný 33% nárůst oproti stejnému čtvrtletí předchozího roku a překonání odhadu 905 milionů USD, který předpokládala Wall Street.

Klíčovým faktorem tohoto růstu tržeb byly příjmy z předplatného, které za čtvrtletí dosáhly 872 milionů USD, což představuje meziroční nárůst o 34 %, který poukazuje na rostoucí oblibu kyberbezpečnostních řešení společnosti CrowdStrike.

Společnost přičítá své dobré výsledky úspěchu své jednotné platformy Falcon. Inovativní architektura platformy nabízí konkurenční výhodu a umožňuje společnosti řešit některé z nejpalčivějších problémů v oblasti kybernetické bezpečnosti, IT a dat, kterým dnes podniky čelí.

Podle George Kurtze, generálního ředitele CrowdStrike, je důvodem širokého rozšíření platformy Falcon její schopnost poskytovat vynikající výsledky v oblasti bezpečnosti a zároveň snižovat celkové náklady.

Výhled je nad očekávání

Při pohledu do budoucna poskytla společnost slibný výhled pro nadcházející čtvrtletí i celý fiskální rok. Pro aktuální čtvrtletí končící v červenci společnost očekává tržby v rozmezí 958,3 až 961,2 milionu USD, přičemž upravený zisk by se měl pohybovat mezi 98 a 99 centy na akcii.

Pro celý fiskální rok CrowdStrike upravil svou prognózu tržeb na rozmezí 3,976 až 4,011 miliardy USD, což je více než předchozí prognóza 3,925 až 3,989 miliardy USD.

Střední hodnota tohoto nového výhledu, 3,994 miliardy USD, rovněž překonává odhad Wall Street ve výši 3,97 miliardy USD. Kromě toho společnost zvýšila svůj celoroční výhled upraveného zisku na rozmezí 3,93 až 4,03 USD na akcii oproti předchozímu výhledu 3,77 až 3,97 USD na akcii.

Technická analýza varuje

Silná výsledková zpráva společnosti a optimistický výhled podpořily pozitivní reakci trhu. Investoři by však měli zůstat obezřetní a sledovat klíčové úrovně technické analýzy.

Akcie nedávno v polovině května překonaly čtyřměsíční obchodní rozpětí, ale rychle se vrátily zpět, což naznačuje potenciální býčí past.

Býčí past

Falešný signál. Jde o situaci, kdy se po přesvědčivé rally trend akcie, indexu nebo jiného aktiva otočí a prolomí předchozí úroveň supportu.

Obchodníci nebo investoři, kteří jednali na základě nákupního signálu, se ocitají v pasti a generují ztráty na svých dlouhých pozicích.

V úterý akcie uzavřely pod 50denním klouzavým průměrem, což je ostře sledovaný technický ukazatel. Vzhledem k očekávané rally založené na výnosech by investoři měli věnovat velkou pozornost úrovni 338 USD, která označuje horní trendovou linii obchodního rozpětí.

Proražení nad tuto úroveň podpořené objemem by mohlo zrušit platnost signálu býčí pasti a potenciálně posunout akcie do dlouhodobějšího růstového trendu.

Uvažujete o investování do akcií? Zvážit můžete některého z námi recenzovaných brokerů:

Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.