Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

(15) Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn: Trh zpomalil. Chystá se něco?

(15) Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn: Trh zpomalil. Chystá se něco?
Zdroj: Depositphotos.com

Radikální růst kurzu bitcoinu o 200 % mezi březnem a květnem se v červnu zpomalil a kurz se tak trochu plácá na místě.

Jak je na tom naše investice 100 000 Kč do kryptoměn a co čekáme dál? Dočtete se v tomto článku!

Vývoj celkové hodnoty naší investice do kryptoměn po 13 měsících – 114 700 Kč
Vývoj celkové hodnoty naší investice do kryptoměn po 14 měsících – 114 700 Kč

Vývoj naší investice

Momentálně je naše investice ve zhruba 14% zisku a to i díky našim dobrým a včasným změnám v tomto portfoliu. Nyní mají naše coiny a tokeny hodnotu zhruba 114 700 Kč.

Aktuální zhodnocení kryptoměn v rámci našeho portfolia

  • Bitcoin – Vloženo 20 000 Kč, nyní v hodnotě: 36 150 Kč (↑ 80 %).
  • Ostatní kryptoměny – Vloženo 80 000 Kč, které trochu povadly a nyní myjí hodnotu: 78 500 Kč (↓ 2 %).
  • Fyzické zlato (20g slitek) – Vloženo 20 170 Kč, nyní zhruba v hodnotě: 28 100 Kč (↑ 39%). Nezapočítává se do celkové hodnoty portfolia.

Co se vlastně v uplynulém měsíci stalo?

Články z tohoto seriálu dříve shrnovaly i informace, novinky a změny, které udály na celém trhu v předchozím měsíci. Přišlo nám ale, že měsíc je dost dlouhá doba na to, abychom informovali o žhavých a důležitých “novinkách”.

A proto jsme se rozhodli pro změnu – dění na kryptoměnovém trhu budeme nově shrnovat každý týden v naší rubrice kryptoměnových novinek. Určitě se na to podívejte a nezapomeňte nás odebírat na Facebooku, kde každý důležitý článek sdílíme.

Kromě toho jsme v článcích také uváděli predikce následujícího možného vývoje, ale protože zde na Finexu již několik měsíců každý týden analýzy publikuje Blockspace, můžete je tedy najít tam.

Věříme, že to bude změna k lepšímu a Vy tak budete své informace dostávat častěji a rychleji.

Tento seriál bude nadále pouze shrnovat vývoj naší investice a možné změny, které bychom v našem portfoliu prováděli spolu s důvodem, proč jsme se pro ně rozhodli.

Budeme rádi, když nám dáte vědět, co si o těchto změnách myslíte níže v komentářích! Děkujeme.

.

Kde Bitcoin a další kryptoměny koupit?

Chcete v tom být s námi? Podívejte se na námi prověřené kryptoměnové směnárny:

Favorit redakce

Výhody
  • Nízké poplatky
  • Široký výběr kryptoměn
Nevýhody
  • Nelze nakupovat platební kartou

.
Pozor: V rámci seriálu Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn jsme investovali opravdové peníze se snahou je zhodnotit. Kryptoměny jsou rizikovou investicí a nechceme tímto nabádat nikoho k podobnému jednání. Neručíme za případně vzniklé ztráty. Pokud se sami rozhodnete do kryptoměn peníze vložit, sami se rozhodněte na velikosti vašeho vkladu, protože je možné, zejména v případě špatného zacházení s nimi, o vše přijít.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Vojtěch se snaží čtenářům přinášet nejen kvalitní vzdělávací a aktuální obsah ze světa financí, ale také data, nástroje a zkušenosti z praxe.

Jeho záměrem je, aby byl Finex.cz platformou, která je užitečná jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory. Sám se věnuje neustálému rozšiřování a zlepšování celého portálu tak, aby stále odpovídal zvyšujícím se potřebám rostoucího množství čtenářů.

Své zkušenosti ze světa financí získal při studiích na Vysoké škole ekonomie a managementu, návštěvami desítek finančních konferencí po celé Evropě ale také praxí a správou svých vlastních investic. Jeho osobní investiční portfolio zahrnuje zejména kryptoměny a akcie, ale v menší míře i nemovitosti a další méně konvenční typy investic.

“Našim cílem není čtenáře jen informovat, ale také inspirovat, vzdělat a pomoci jim zhodnotit jejich peníze. Máme za sebou roky dobrých výsledků, ale stále před sebou vidíme i další vzrušující cestu.”

Přečíst více

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.