21 faktu o bitcoinu

Bitcoin – to je v poslední době velice diskutované téma a to především kvůli jeho stále rostoucí hodnotě. Někdo se o bitcoin, nebo jiné kryptoměny (Litecoin, Ethereum, ICO, atd…) zajímá více a někdo méně. Znám lidi, kteří jsou obchodováním bitcoinu úplně posedlí a jeho kurz kontrolují každou půl hodin. Také znám lidi, kteří ani nevědí, co to bitcoin je a že něco takového vůbec existuje.

Každý tomu přisuzuje jinou váhu, ale osobně si myslím, že pokud obchodujete na burze, měli byste aspoň základní principy fungování bitcoinu znát. Určitě byste také rádi věděli, jak na bitcoinu vydělat, že ano? To a mnohem více se dozvíte v našem rozstáhlém článku – Co je to bitcoin?

Ve dnešním článku si ale ukážeme něco trochu jiného – zajímavou infografiku, která shrnuje spoustu zajímavých faktů o bitcoinu!

21 Zajímavých faktů o bitcoinu

A teď už pojďme na to! 😉

Jak jste již asi z názvu článku pochopili, připravil jsem si pro vás bitcoin infografiku, ve které si můžete přečíst 21 zajímavých faktů o této stále více rostoucí kryptoměně. Příprava této infografiky mě velice bavila a to z jednoho prostého důvodu, sám jsem se dozvěděl spoustu nových věcí, které jsem předtím netušil.

Snad se vám bude také líbit. Budu rád, když pod článkem zanecháte svůj komentář se zpětnou vazbou a nebo budete infografiku sdílet s přáteli 😉 Děkuji!

[easy-social-share buttons=”facebook” style=”text-align: center” counters=0 style=”button” template=”metro-retina” fixedwidth=”yes” fixedwidth_px=”260″ url=”https://finex.cz/bitcoin-infografika” text=”Sdílet na facebooku” facebook_text=”Sdílet infografiku na facebooku”]

bitcoin infografika

Velice mě těší, že je čím dál tim více firem, které se snaží platby bitcoiny integrovat a přijímat, je víc bitcoinových automatů a že také přibývá firem, přes které se dá samotný bitcoin pořídit, jako například (Gappa, EasyCoin, atd…). Už párkrát jsem si řekl (asi jako každý), kde bych teď byl, kdybych si před pár lety pár těch bitcoinů býval koupil. 😀 Jak jistě víte, tak se cena bitcoinu velice rychle mění, proto mohou být hodnoty v této infografice odlišné od těch aktuálních.

Na závěr bych vám chtěl dát jednu radu – bitcoin je skvělá příležitost, jak vydělat peníze a to nejen z pohledu obchodování. Můžete si například psát nějaký blog, těžit, atd… je opravdu spousta způsobů.

Obchodujete bitcoin, nebo jiné kryptoměny? Zaujaly vás některé z uvedených skutečností o bitcoinu? Dejte nám vědět, ať už tady v komentářích, nebo na náš email.

Zaujala vás tato infografika? Sdílejte ji s přáteli! 

[easy-social-share buttons=”facebook” style=”text-align: center” counters=0 style=”button” template=”metro-retina” fixedwidth=”yes” fixedwidth_px=”260″ url=”https://finex.cz/bitcoin-infografika” text=”Sdílet na facebooku” facebook_text=”Sdílejte infografiku s přáteli!”]

Další informace o bitcoinu

6 KOMENTÁŘE

  1. Víc takového obsahu na českém internetu! Nesnáším takový ty rádoby “profesionální weby” který si hrajou na to, jak mají hrozně fajn unikátní informace, přitom pořád píšou o nějakých sračkách, jako kdo kde koho podvedl, komu dali pokutu atd… pro mě tohle jsou sračky… pomůže mi to nějak v obchodování? Nepomůže! Z týhle infografiky, nebo nějakýho článku o TA, FA se aspoň dozvím něco praktickýho a to mám rád. STOP RÁDOBY RÁDCŮM.

    Díky kluci za takovýhle materiály, to si snad vytisknu a nalepím na ledničku 😀 😀 😀

  2. Začínám se trošku zajímat o kryptoměny a tohle mi rozšířilo obzory 😉 díky moc, že si dáváte práci s takovýmto obsahem.

  3. Je to skvělý! Miluju infografiky a tahle je fakt skvělá. Spoustu věcí jsem vůbec nevěděla a jsem moc ráda, že jsem se dozvěděla něco nového. Nejvíc mě zaujal asi fakt, že počet BITCOINŮ je omezený. A samozřejmě i fakt s Pizzou, haha 😉 Díky kluci!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.