Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance už zase nabízí platební kartu. Díky partnerství s Blackcatcard

Binance znovu nabízí možnost platit kryptem pomocí platební karty od Blackcatcard. Účet je zdarma a přináší exkluzivní výhody pro uživatele Binance.

Publikováno
Binance už zase nabízí platební kartu. Díky partnerství s Blackcatcard
Zdroj: blackcatcard.com

Binance Card tento měsíc skončila, burza ale dlouho nelenila, uzavřela spolupráci s Blackcatcard a její uživatelé tak zase mohou utrácet krypto skrze platební kartu.

Jak to funguje

Pokud máte účet Blackcatcard, můžete si nově dobít kartu z Binance a využít bezplatný okamžitý převod z Tetheru (USDT) na Eura, která následně použijete k platbě debetní kartou Blackcatcard online i offline.

Binance na svém webu celý proces dobití účtu a karty popisuje velmi přehledně a názorně. Provedete ho rychle v mobilní aplikaci, takže vaše kryptoměny u Binance budete moci používat daleko flexibilněji než doteď.

Pokud účet nemáte, můžete ho založit online, ale z pochopitelných důvodů je třeba provést úplné ověření totožnosti (KYC) prostřednictvím cestovního pasu nebo řidičského průkazu. S účtem získáte mobilní bankovnictví spolupracující s kryptoměnami, ke kterému dostanete platební kartu a osobní kód IBAN. 

Zdroj: Blackcatcard.com
Blackcatcard
Třeba takto může vypada vaše karta Blackcatcard

Exkluzivní výhody pro uživatele Binance

Spolupráce mezi platformami přináší speciální výhody pro zákazníky Binance. Vydání i doručení karty je pro ně zdarma, stejně jako IBAN, který lze využít k odeslání i přijetí plateb. K dispozici jsou platby SEPA, na platbách SWIFT se pracuje.

Uživatelé Binance si také mohou vybrat si jeden z bonusových programů:

  • 4% úrok, kterým Blackcatcard úročí zůstatek na kartě,
  • 0,5% cashback na všechny nákupy,
  • 2% cashback na nákupy na Amazonu,
  • či 5% cashback na nákupy na Google Play.

Pořídíte si Blackcatcard?

Líbil se vám tento článek?
19
3

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.