Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Revolut spustil doručení karty zdarma a bonus 300 Kč. Jak na to?

Publikováno
Revolut spustil doručení karty zdarma a bonus 300 Kč. Jak na to?

V našem žebříčku nejlépe hodnocená internetová peněženka Revolut nově nabízí doručení karty zdarma a k tomu ještě bonus 300 Kč. Pro získání těchto výhod stačí splnit jen jednoduché instrukce. Co Revolut umí a proč se vám ho vyplatí pořídit?

Nejprve se ve zkratce podíváme na to, co to Revolut je.

Jednoduše se jedná o internetovou peněženku, která disponuje i fyzickou kartou a aplikací. Ta funguje v podstatě jako internetové bankovnictví, kde si můžete upravovat nastavení účtu, provádět transakce, směňovat měny za super podmínek a spravovat svoje výdaje.

Podrobnější popis si můžete přečíst v naší recenzi níže.

Naše recenze služby Revolut

Favorit redakce

Zkontrolujte platné obchodní podmínky
Výhody
  • Skvělé kurzy pro směnu měn
  • Možnost využít Google Pay či Apple Pay
Nevýhody
  • Prémiové karty jsou až za příplatek
  • Výběry z bankomatu zdarma mají své limity

Výhodné kurzy, ale i úschova kryptoměn

Kartu můžete využít především pro směnu peněz za mnohem výhodnější kurzy, než které nabízejí tuzemské banky. Hodí se tedy např. na dovolenou, kde můžete z bankomatu vybírat peníze s mnohem lepším kurzem. V současné době je k dispozici směna do 25 světových měn.

Na Revolut účtu si můžete také koupit, držet a prodat kryptoměny. Momentálně appka podporuje Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a Ripple. Revolut zatím bohužel ale neumožňuje odesílat nebo přijímat v kryptoměnách platby. Držitelé karet Metal a Premium ale mají i další výhody, jako například obchodování akcií nebo vstupy do salonků na letištích zdarma.

revolut bonus 300 KčTeď se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu.

Jak získat tuto kartu zdarma a k tomu ještě bonus 300 Kč na váš Revolut účet, který můžete ihned utratit?

Jednoduše vám k tomu stačí kliknout na odkaz, a postupovat podle následujících kroků.

Jak na to: 4 kroky

  • Po vyplnení úvodního formuláře vám přijde SMS s odkazem na aplikaci, kterou si stáhnete.
  • Nainstalujte a otevřete aplikaci.
  • Nyní se budete muset zaregistrovat. Zadáte své telefonní číslo a osobní údaje.
  • Jako další krok je potřeba účet aktivovat tím, že si na něj pošlete minimálně 300 Kč – my doporučujeme vaši stávající platební kartu.

Peníze použité pro aktivaci si můžete poté poslat zpět, nebo je využít pro platbu vaší novou Revolut kartou. Nemusíte se bát, že byste o ně přišli. A k tomu můžete využít i zmíněných 300 Kč jako bonus.

.

Poté už vás čeká jen objednání karty (zdarma) a ověření vaší identity. Tedy vyfocení svého občanského průkazu nebo pasu a pořízení selfie. Během objednání karty si můžete vybrat, o který typ karty máte zájem.  Standard je zcela zdarma. Metal a Premium jsou naopak zpoplatněny. Karta vám pří výběru dopravy zdarma dorazí do 14 dní až domů.

Po doručení karty vám už jen stáčí provést svojí první platbu kartou. Nezáleží na tom, o jakou částku se jedná. Na provedení platby máte čas do 6. října.

Bonus navíc můžete využít i z pohledu uživatele a poslat odkaz svým známým, kteří získají bonus 300 Kč a vy rovněž dostanete ještě dalších 300 Kč jako odměnu za doporučení nového uživatele.

Karta pro cestovatele a pro platby na e-shopech

Když si shrneme vše, co Revolut umí, můžeme z nich vyvodit i výhody, které nám přináší.

Jednou z nich je právě rychlý převod měn pomocí aplikace, ale i výběr ze všech světových bankomatů zdarma. Další nespornou výhodou je i možnost kartu zablokovat nebo odblokovat na jedno kliknutí v aplikaci. Pokud tedy jedete do nějaké nebezpečnější země, jako jsou např. jihoamerické nebo asijské státy, určitě se tato možnost hodí.

Na cestách můžete také využít celosvětové zdravotní pojištění, ale i pojištění vašich věcí proti krádeži.

Revolut je vhodný i pro uživatele, kteří neradi dávají údaje o své kartě třetím stranám. Stačí si tedy kartu nabít na potřebnou částku (převodem či svoji původní kartou) a zaplatit s ní. Takto se nemusíte bát, že by ji někdo mohl zneužít a dostat se k vašemu bankovnímu účtu.

Zdroj úvodního obrázku: Obletsvet.cz

Líbil se vám tento článek?
7
1

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (6 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Daniel

Platí stále akce s bonusem prosím?
Díky Dan

Redakce Finex

Dobrý den Dane, nyní to už bohužel neplatí. :-(

Jirka

Dobrý den všem,
vrátil jsem se právě z Itálie, používal jsem kartu Revolut všude, kde to bylo možné a platby probíhali naprosto bez problémů. Pozor pouze u samoobslužných benzínových pump, tam se vyžadují pouze kreditní karty, takže tam Revolut nefunguje. U normálních pump, kde se platí v pokladně, platba bez problému.

Redakce Finex

Dobrý den,

děkujeme za sdílení vaší zkušenosti. My osobně Revolut také využíváme a zatím bez problémů.

Martinek

A ten bonus se přidá automaticky? A můžu si za něj hned něco koupit? Díky za odpověď, já už tedy čekám, tak snad to přijde.

Redakce Finex

Dobrý den, Martinku. Ano, až spolníte všechny potřebné kroky, přijde vám na telefon notifikace a 300 Kč se automaticky objeví ve vaší peněžence. Budete je moci využít pro platbu čehokoli – třeba nákupu kryptoměn. :-)

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎