Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Podvody » Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky. Návod, jak postupovat v případě, že jste si balíčky koupili!

Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky. Návod, jak postupovat v případě, že jste si balíčky koupili!

Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky. Návod, jak postupovat v případě, že jste si balíčky koupili!

Poslední dobou se nám stále častěji ozývají lidé, kteří se ptají na kryptoměnové balíčky, které je třeba aktivovat přes stránky The Best Vouchers. Ptáte se: co to je, jak si je vyzvednout a zda o nich něco nevíme?

My jako Finex.cz s těmito balíčky nemáme nic společného, neprodáváme je a nevíme, kdo to dělá. V tomto článku pouze informujeme o tom, co jsme díky komunikaci s našimi čtenáři zjistili.

Koupili jste si takový balíček nebo o tom přemýšlíte? Tak čtěte dál.

O jaké balíčky se jedná?

Jedná se o tzv. "startovací balíčky" nebo "investiční balíčky", které jsou na internetu prodávány různými společnostmi za cenu od 999 Kč až do několika desítek tisíc korun.

Takový balíček obsahuje sadu tří ebooků a několik tokenů kryptoměny, které je však nutno si od prodejce vyžádat. Většinou se jedná o XRP, ale jsou také BTC a další balíčky.

I když to samo o sobě nezní jako podvod, několik z našich čtenářů nás upozornilo, že k prodeji těchto nebo podobných krypto-balíčků mohou být využívány klamavé metody.

Dostat se ke svým kryptoměnám po jejich zakoupení přes podobné stránky je potom velmi obtížné a ne vždy se to podaří. Stačí si přečíst sekci komentářů pod tímto článkem, kde se vyjádřily již stovky lidí.

Někteří z našich čtenářů nám sdělili, že se k balíčkům dostali přes reklamu, která vedla na článek od neexistujícího profesora "Graham Le Roux z Harwardu", který nabízí pohádkové zbohatnutí a ujišťuje, že každý člověk se díky jeho zázračné metodě stane milionářem.

Podívejte se na obrázek níže – no nevypadá to jako nabídka snů?

Investice do XRP (Ripple) balíčků ("Graham Le Roux")
Vzhled stránky doporučující tuto investici. Různých variací je však více. (Zdroj: Money-Business.eu)

Ano vypadá, ale v tomto případě se jedná o podvod. Samozřejmě, že díky zakoupení několika ebooků a pár tokenů kryptoměny nevyděláte statisíce korun tak, jak stránka uvádí.

Kryptoměny jako takové nejsou podvod. Ani samotný prodej kryptoměnových balíčků na dobírku není vyloženě podvod, jen je to pro vás vysoce nevýhodné. Za vaše peníze získáte pouze ebooky v ceně několika málo korun a možná i nějaké tokeny či coiny, ke kterým se musíte zdlouhavě dostávat. Pokud kryptoměny chcete, určitě doporučujeme využívat pouze ověřené směnárny.

Další z nefér prodejních metod, které některé ze stránek prodávající tyto balíčky využívají, je odpočet, který vidíte na snímku níže. Stránka ukazuje, že je k dispozici už pouze 79 balíčků z 5000 a že pokud chcete vše stihnout, musíte si pospíšit.

Jedná se ale samozřejmě o lež, která má za cíl vyvolat ve vás pocit urgence a snažit se stihnout tento balíček zakoupit ihned bez zbytečného hledání recenze na internetu. Protože kdybyste si nějakou takovou recenzi našli, nic byste si nekoupili.

Další z používaných manipulativních technik je, že vám také rovnou ukáží, že o tyto balíčky má zájem "hrozná spousta lidí," čímž chtějí znovu dosáhnout toho, abyste kupovali bez zbytečného Googlování a přemýšlení. A bohužel tyto metody na lidi často fungují…

Přitom vše je samozřejmě jen lež.

Žádný omezený počet balíčků neexistuje a jedná se pouze o techniku, jakou se vás prodejce snaží nalákat a přimět nakupovat co nejrychleji, než si to rozmyslíte.

Video o balíčcích od Tesláčka

Nádherně celý systém těchto balíčků popisuje i Tesláček ve videu níže. Je to sice celá hodina vyprávění, ale protože má s těmito balíčky i reálnou zkušenost, vše dokáže pěkně vysvětlit a popsat. Doporučujeme video zhlédnout, máte-li nějaké pochybnosti.

Zdánlivě skvělé recenze uživatelů

Na takové prodejní stránce nemohou chybět ani recenze uživatelů. Problém ale je, že lidé na fotografiích pravděpodobně nemají ani tušení, že jejich obličeje někdo využívá k prodeji tohoto balíčku.

Všechny tyto komentáře totiž vypadají smyšleně – jsou tam pravděpodobně jen proto, aby přesvědčily pochybující čtenáře, stejně jako výše zmíněný apel na "vyprodání balíčků."

Ano, komentáře vypadají poměrně reálně, vždyť vypadají jako klasické komentáře z facebooku. Jenže nejsou. Nejde si ani prokliknout jednotlivé uživatele, ani jim odpovídat.

Komentář od uživatele Tobiase říká, že za 14 dní se jeho peníze více než zdesetinásobily. To je ale nesmysl, protože cena koupeného tokenu XRP žádný takový nárůst nezaznamenala. A už vůbec ne v době, kdy byl tento komentář zveřejněn.

Všechny komentáře jsou nastraženy napevno přesně tak, jak to tvůrce prodejních stránek zamýšlel a tak, aby potenciální kupující ujistili o tom, že se jedná o "velmi výhodnou investici".

Pokud jste si balíček už koupili, co teď?

Lidí, kteří si tento kryptoměnový balíček koupilo, se nám ozvalo překvapivě mnoho. A denně se ozývají další. Proto nebojte, nejste v tom sami.

Pokud vám balíček ještě nepřišel, nebo už přišel, ale ještě jste ho nepřevzali – nemusíte to dělat. Nemusíte ho přebírat.

Jak potvrdilo několik z diskutujících v komentářích níže – žádný problém z toho mít nebudete. Je to vaše právo.

Pokud jste ale balíček již převzali, stejně máte šanci na to, dostat část svých peněz zpět.

Díky pár uživatelům, se kterými jsme byli v kontaktu, jsme byli schopni zjistit, jak celý proces funguje. Pokud budete postupovat podle návodu níže, získáte i část peněz zpět.

Ještě není vše ztraceno. Ať už jste za balíčky utratili 999 Kč, 9 999 Kč nebo i více, část peněz ještě můžete získat zpět. Součástí balíčku je i určité množství kryptoměn, o které si ale do 6 měsíců od zakoupení musíte požádat.

To bohužel ale většina napálených neví. Proto, znáte-li někoho takového, určitě mu tento návod pošlete.

Návod: Jak získat část peněz zpět?

 1. Předpokládejme, že balíček již máte zaplacený a převzali jste ho. Našli jste v něm pravděpodobně plastovou kartičku s nápisem The Best Vouchers, na které je váš osobní kód, který vypadá nějak takto:
 1. Nyní navštivte stránky thebestvouchers.com, přes které se kartička aktivuje.
 2. Vpravo nahoře zvolte růžové tlačítko Aktivujte kód z karty, nebo pokud máte stránky v angličtině Use a gift card.
 3. Budete přesunuti na formulář, kam zadáte E-mailovou adresu, kterou jste použili při objednávce a Osmimístný kód ze zadní strany kartičky, která vám přišla.
thebestvouchers ripple balicek
Kód zadejte zde
Zdroj: TheBestVouchers.com
 1. Pokud jste udělali vše správně, budete na obrazovce mít tabulku, kde jsou odkazy na stažení ebooků, které jste si v rámci tohoto balíčku zakoupili. To ale není vše. Ve spodní části tabulky najdete odkaz na stránky CryptoEddu.com, které proklikněte a otevřete si v novém okně.
Jak vybrat peníze z XRP balíčku
Jak vybrat peníze z kryptoměnového balíčku – klikněte sem
Zdroj: TheBestVouchers.com
 1. Dostanete se na tmavé stránky se zlatým tlačítkem Přebírám kryptoměnu nebo I want to pick up cryptocurrency, pokud máte stránky v angličtině. Nejdříve (pokud nemáte) si stránky v pravém horním rohu překlikněte do češtiny pomocí vlaječky, a pak zmáčkněte toto zlaté tlačítko.
 2. Vyjede vám vyskakovací okno, které bude znovu chtít vaši E-mailovou adresu a osmimístný kód z kartičky. Vyplňte je.
Cryptoeddu formulář pro výběr peněz z XRP balíčku
Formulář, který je třeba vyplnit.
Zdroj: CryptoEddu.com
 1. Pokud jste postupovali podle návodu výše, dostanete se na stránku s dlouhým formulářem (viz obrázek výše), který budete muset vyplnit. Nebojte, pomůžeme vám, pokračujte podle návodu.
 2. V první sekci vyplníte údaje o své osobě (o osobě, která poukaz zakoupila). Vaše jméno, příjmení, datum narození, bydliště, atp.
 3. V další sekci vyplňujete vaše finanční informace. Nevím, k čemu jim tato data jsou, ale bohužel je musíte vyplnit. To, zda jste je vyplnili pravdivě, ale nikdo nekontroluje. ;-)
 4. Následující sekce, zkušenosti v oblasti investic, by mělo stačit vyplnit následovně:
  Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji? – ANO
  Pracovali jste v poledních 5 letech ve finančním odvětví, díky čemuž rozumíte rizikům, která jsou spojena s obchodováním s finančními nástroji?ANO
 5. V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány.
  (Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. mobilní aplikaci Coinomi, která je zdarma, a do které můžete přijmout jak XRP, tak BTC a i další kryptoměny. Pro návod k této aplikaci se podívejte zde. Pokud používáte Coinomi a Cryptoeddu po vás budou požadovat TAG číslo, sdělte jim, že TAG nemáte)
 6. Poté je třeba vyplnit ještě poslední sekci, Test znalostí. Ten je nutné vyplnit správně. Správné odpovědi bohužel nemůžeme poskytnout, protože se test časem mění.
 7. Na úplném konci formuláře je třeba nahrát požadované dokumenty. Tedy:
  A) Fotografii dokladu potvrzujícího vaší totožnost (občanský/řidičský průkaz či pas)
  B) Dokument potvrzující vaši adresu, např. fakturu za elektřinu, plyn nebo potvrzení o vedení bankovního účtu.
 8. KONEČNĚ. Nyní klikněte na Odeslat a čekejte, co vám přijde do emailu. Měli byste během pár hodin obdržet informaci o tom, že vám určitý počet vámi zakoupené kryptoměny bude doručován na zadanou adresu.
Email, který Vám přijde zhruba do 24h
Email, který vám přijde zhruba do 24h. Poté byste do 48h měli obdržet peníze.
 1. Sledujte vaši peněženku, měli byste do pár dní obdržet své kryptoměny.
 2. Pokud byste kryptoměny do pár dní neobdrželi, nebojte se a klidně této společnosti několikrát denně volejte a pište jim emaily. Oni mají vaše peníze a vy je chcete zpět, nebojte se, jste v právu. Dříve nebo později by vám je měli zaslat. S jedním z našich čtenářů to trvalo téměř měsíc s tím, že jim daný čtenář psal každý den. Nakonec se ale podařilo.
 3. Hned co své tokeny/mince na vaši adresu obdržíte, můžete už s nimi dělat cokoli. Buď si je ponechat a doufat, že vzrostou na hodnotě, nebo je za pomoci důvěryhodných směnáren prodat a obdržet peníze zpět na svůj bankovní účet.

V případě, že nechcete své dokumenty ani informace o sobě nikomu posílat, bohužel nemůžete pokračovat podle návodu výše a ani my už vám nijak nejsme schopni pomoci.

Samozřejmě, že není úplně 100% bezpečné těmto lidem posílat své osobní údaje. Rozhodnutí je ale na vás. Nečekejte ale dlouho, po 6 měsících od zakoupení balíčku vám možnost ho aktivovat vyprší (tak uvádí ve svých obchodních podmínkách).

Další možností je požadované údaje zaslat, ale posléze si na úřadě vystavit doklady nové.

A nebo můžete zkusit pokračovat podle druhého návodu níže.

Metoda č. 2 – vrácení peněz bez udání důvodu

Další metoda, kterou jsme vyzkoušeli s jednou čtenářkou, a která se jeví jako úspěšná, je:

Pokud jste se rozmysleli a kryptoměny ani edukační balíček nechcete, požádejte o vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu.

Dle ČOI máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet do 14 dní od dodání zboží.

Bohužel ale § 1837 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku uvádí, že:

[…] není možné odstoupení od smluv na dodávku zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu, k nimž může dojít i během 14 denní lhůty a které nezávisí na vůli podnikatele.

To znamená, že bychom toto právo v případě XRP balíčků mít neměli.

Očividně to ale prodejce neví, protože několika našim čtenářům peníze vrátil v plné výši – stačilo zavolat na tel. číslo uvedené u prodejce. V jedné z námi odchycených komunikací prodejce přímo napsal: "Kromě toho jste podle zákona měli čas na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od obdržení balíčku, ale tuto možnost jste nevyužili". Vypadá to tedy, že by tato metoda měla být možná!

Časté dotazy na toto téma

1️⃣ Kdo je Graham Le Roux?
Jedná se o smyšleného, neexistujícího pana profesora, který podle několika podvodných internetových stránek vymyslel úžasnou metodu pro vydělávání peněz. Problém je, že tato metoda nefunguje. Neztrácejte s tímto systémem od "pana Rouxe" čas.
2️⃣ Co je to ten startovací balíček?
Startovací balíček, který je na internetu prodáván za tisíce korun, obsahuje pouze pár bezcenných elektronických knížek a několik tokenů vámi zakoupené kryptoměny. Tyto tokeny je ale třeba si od prodejců balíčku vyžádat, jinak vám je automaticky nepošlou! K vyžádání ale musíte doložit mnoho citlivých osobních údajů. My tedy nedoporučujeme tyto balíčky kupovat.
3️⃣ Koupil jsem si startovací balíček. Co teď?
Vypadá to, že jste byli podvedeni. Ještě ale není nic ztraceno! Podívejte se na náš článek výše na stránkách Finex.cz a naleznete 2 ozkoušené metody, jakými je možno získat své peníze zpět. V první řadě ale doporučujeme balíček vůbec nekupovat a pokud jste si ho již objednali, doporučujeme ho nepřebírat a nic neplatit.

Pomohl vám tento článek? Nebo máte stále ještě nějaké otázky? Budeme rádi za každý komentář níže pod tímto článkem!

Ohodnoťte tento článek!

Pozor: Před odesláním komentáře či žádosti o pomoc si přečtěte pozorně celý článek výše. Na naprostou většinu otázek, které dostáváme, jsou odpovědi uvedeny v článku. Bohužel není v našich silách odpovědět na všechny vaše zprávy.
Diskuze k článku 492
Miroslav Kovalcik

Dobrý deň,

dnes som sa snažil vybrať peniaze z cryptoeddu. Test som spravil ale v súčasnej dobe tam nevidím ani formulár, ktorý by som im mal odoslať na ich email (predtým sa asi vypisoval na ich stránke).
Riešil to niekto v poslednej dobe? Prípadne rieši sa hromadná žaloba navrhovaná p. Košťálom?
Ďakujem.

Jana Nováková

Dobrý den,

velice děkuji Finexu za zveřejnění tohoto článku. Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti s Cryptoeddu se šťastným koncem. Postupovala jsem dle uvedeného článku. Aktivovala jsem bestvouchery. Pak přišla výzva k zaslání osobní identifikace na ukrajinskou adresu. Poslala jsem ji. U identifikačního čísla daně jsem uvedla číslo živnosti. U typu blochchainu jsem vyplnila: „softwarová peněženka“, k dopisu jsem přiložila také adresy kryptoměnové peněženky včetně QR kódů (i když je nevyžadovali). Dopis jsem poslala s úředně ověřeným podpisem. Zároveň jsem ho nechala pro jistotu konvertovat do elektronické podoby. Součástí identifikace byl další podobný dotazník, ale pátá otázka byla jiná: Na radu týmu Finex, jsem zaslala odpověď d) „Ne, pouze v EU“. Prošlo to. Pak chtěli emailem zaslat selfie s kódem a adresy krypopeněženky, poslala jsem, raději znovu s QR kódy. Pak přišel email, že do 21 dnů kryptoměny zašlou; neposlali. Poté jsem každý týden psala společnosti několik emailů. Dalších několik týdnů se nic nedělo. Napsala jsem tedy, že bude-li nutné, připojím se k žalobě a postup společnosti zveřejním. Postoupili komunikaci oddělení stížností a do dvou dnů byly kryptoměny připsány do peněženky. V mém případě tedy Cryptoeddu závazek vyplnilo. Přeji Vám mnoho štěstí při jednání s touto firmou, ale především duševní i tělesné zdraví.

Margit Hromková
Odpověď na Jana Nováková

Dobrý den, mohla byste mi prosím sdělit jak jste spokojena s množstvím kryptoměny, kterou Vám zaslali? Abych to vysvětlila: udělala jsem přesně to, co Vy, včetně ukrajiny a vyhrožování po mejlu a po 4 měsících dopisování a vyhrožování mi poslali kryptoměnu ADA v momentální hodnotě asi 5000 korun. Vzhledem k tomu, že jsem investovala 20 mi to přijde hodně málo. Nehledě k tomu, že první balíček, o kterém teď diskutujeme po mejlu mi údajně propadl. Pro všechny, kterým ti šmejdi tvrdí, že si musí koupit další balíček, aby svoje investice oživili – nedělejte to, jsou to jen zbytečně vyhozené další prachy.

Erika Jakabová

Dobry den!
Chcela by som sa informovat,tiez som objednala kryptomeny Stellar,ale zatial som neplatila nic.Objednavku som chcela zrusit ale vraj uz je odoslaná a nie je mozné zrusit.Môzem odmietnut prevzatie od kuriera?

Portál Finex.cz
Odpověď na Erika Jakabová

Dobrý den, pokud jste si “objednala kryptoměnu Stellar na dobírku”, pak se nic nestane, když si balíček nepřeberete. Doporučujeme si přečíst článek výše a komentáře níže a poté se rozhodnout. My bychom ho určitě nepřebírali.

BcA. Miroslav Ottmar

Mirek
Dnes, 4.3.2022 už zrušili i telefon a dá komunikovat jen e-mailem, poslední test mi prošel, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c, též se chci připojit k žalobě, tel.: 777 304 923, Miroslav Ottmar, Paculova 1116/3, 198 00 Praha 9, [email protected]

Květa Bocková
Odpověď na BcA. Miroslav Ottmar

Dobry den vdem.
Dnes jdem opet zkusila vědomostni test. Prošel

Je to: ano,ano, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c.

Tomáš Košťál

Dobrý den,

pro všechny kteří neztrácejí naději. Pokud se chcete zapojit do hromadné žaloby zareagujte prosím pod tento můj komentář kam napíšete Vaše tel číslo, jméno a příjmení. Policie se začíná zajímat. Mám zatím asi 15 podvedených. Takže pokud se chcete přidat. Učiňte tak co možná nejdříve.

Barbora Pachnerova
Odpověď na Tomáš Košťál

+421903860446 mama na to stratila peniaze

Vlastimil Cais
Odpověď na Barbora Pachnerova

Vlastimil Cais, 736152092

Eliška Holánová
Odpověď na Tomáš Košťál

Pane Košťále,
ráda se k hromadné žalobě připojím. Zakoupila jsem 5 balíčků, ale žádné
peníze jsem ani po výhrůžkách nevymohla. Na telefony nereaguji.
Tel., 604264267
Děkuji Eliška Holánová

Martin Kučera
Odpověď na Tomáš Košťál

Martin Kučera Taky bych se rád připojil

MÁRIA SKÁCELOVÁ
Odpověď na Tomáš Košťál

PRO TOMÁŠ KOŠŤÁL prosím o připojení k žalobě.rs [email protected]

Michal Ataký
Odpověď na Tomáš Košťál

Michal sú to zlodeji pripájam sa-+421949433106 spoločne.

BcA. Miroslav Ottmar
Odpověď na Tomáš Košťál

Miroslav Ottmar
tel.: 777 304 923

Jozef Balický
Odpověď na Tomáš Košťál

Jozef Balický,
tel.:728 087 421

Janka Kováčová
Odpověď na Jozef Balický

Zdravím, rada by som sa pripojila, tiež som bola obeťou tohto podvodu.

+421905796921

Květa Bocková
Odpověď na Tomáš Košťál

Dobry den všem.
Dnes jsem opět zkusila vědomostni test. Prošel

Je to: ano,ano, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c.

Květa Bocková
Odpověď na Tomáš Košťál

Dobrý den.
Také se chci připojit k hromadné žalobě.
Květa Bocková
Tel. 737 236 868
Mail: [email protected]

Jana Bursová
Odpověď na Tomáš Košťál

Dobrý den, manžel byl také podveden. Rádi bychom se připojili k žalobě. Ing. Milan Bursa. Tel. 604294484. E-mail [email protected]. Moc děkujeme.

Janka Kováčová
Odpověď na Tomáš Košťál

Zdravím, rada by som sa pripojila, tiež som bola obeťou tohto podvodu.

+421905796921, Janka Kováčová

BcA. Miroslav Ottmar
Odpověď na Tomáš Košťál

Miroslav Ottmar
Tel.: +420 777 304 923
e-mail: [email protected]

Tomáš Košťál

Vážení,

z cryptoeddu nic nedostanete jediné co můžete udělat je zajít na nejbližší policejní stanici a nahlásit to tam. Čím více lidí se připojí tím větší pravděpodobnost, že to pomahači a chrániči začnou řešit. Jinak už to bylo i v černých ovcích

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/221452801081130/0/814086-kryptomena/?fbclid=IwAR0H1wvC0EgvCJ62xuJAVrz4LYQLMvHeiIen6C7UWCSzeHwT4Wy3jh2kBVs

Takže ještě jednou zajděte prosím na POLICII a nahlaste to žádné kryptomeny vám nepošlou.

Andrea Dvořáková
Odpověď na Tomáš Košťál

No ale právě ze zkušenosti těch lidí z černých ovcí něco z nich dostat nakonec přeci jen lze…

Andrea Dvořáková

Dobrý den,
víte prosím odpověď na následující otázku v testu?
Podléhají kryptoměny zákonu o DPH? a) Ano, pouze v Polsku a Estonsku. b) Ano, v každé zemi, ve které jsou používány. c) Ne, pokud je hodnota držené kryptoměny nižší než 10 000 eur. d) Ne, ale pouze v EU.
(PS: Dohledala jsem, že se v Polsku DPH ještě před několika lety platilo, nyní, zdá se, ne)

Barbora Pachnerova
Odpověď na Andrea Dvořáková

Dobrý deň,

prosím Vás podarilo sa Vám nájsť odpoveď? Tiež by som ju potrebovala vedieť. Ďakujem

Portál Finex.cz
Odpověď na Andrea Dvořáková

Dobrý den, odpověď na tuto otázku by snad měla být D. Ale obecně celý tento formulář je tvořen neodborným překladem a otázky a odpovědi na ně z našeho pohledu nejsou tak úplně logické.

michal šubert

dobrý den byl sem také podveden přepojim se k žalobě okradly mě o 117000kč mé číslo773599123

MÁRIA

VČERA JSEM OBDRŽELA CELOU ČÁSTKU 55 000 KČ NA BANKOVNÍ ÚČET.RÁDA BYCH VÁS INFORMOVALA ,ŽE JSEM NEŽÁDALA O KRYPTOMĚNU ,ALE O VRÁCENÍ INVESTICE.MOŽNÁ ,ŽE JE VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST ZÍSKAT TYTO PENÍZE ZPĚT.TRVALO MI TO 8 MĚSÍCU.

Roman
Odpověď na MÁRIA

Dobrý den. Chtěl bych Vás poprosit o e-mail přes který jste s nimi komunikovala. Pořád si mě přehazují z jednoho e-mailu na druhý a nic se neděje. Díky moc za odpověď na e-mail [email protected].
Roman.

MÁRIA
Odpověď na Roman

K získání peněz mi pomohla policie ČR.Ale posílám adresy kam jsem 8 měsíců psala
[email protected]
[email protected]

Tomáš Košťál
Odpověď na MÁRIA

Můžete prosím napsat kontretní oddělení policie ? Děkuji

Josef Hrček
Odpověď na MÁRIA

Prosím a jaké papíry jste policii předložila

Zobrazit další odpovědi (3)
Vlastimil

Aktuálně je ombinace na test A, A, B, A, A, B, C hodně štěstí….

MÁRIA
Odpověď na Vlastimil

DNE 21.12. JSEM OBDRŽELA CELOU ČÁSTKU 55 000 KČ ZPĚT NA ÚČET

michal šubert
Odpověď na Vlastimil

je tam jen 5 otážek nemáte správné odpovědi

Květa Bocková
Odpověď na Vlastimil

Dobry den.
Rada bych se pripojila k hromadne zalobe.
Asi jsme taky naleteli. Ale presto bych se chtela zeptal jestli zna nekdo odpovědi na znalostni test.
Pro presnost jsem ho sem okopírovala.
Predem dekuji
Kveta Bockova

MENU
Vážený kliente,
Aby bylo možné vybrat jednotky vaší digitální měny, musíme ověřit vaše údaje a znalosti z oblasti kryptoměn. Za tímto účelem prosím vyplňte následující dotazník, který se skládá ze série otázek týkajících se vašich údajů a úrovně znalostí. Vyplnění formuláře je povinné a v případě jeho nevyplnění nebo poskytnutí neúplných informací bude formulář zamítnut a možnost žádosti o vydání kryptoměny bude odmítnuta. Proto si prosím pečlivě přečtěte otázky a uveďte pravdivé odpovědi. Dotazník budeme považovat za dokončený až v momentě, kdy správně zodpovíte všechny otázky. Pamatujte také na to, abyste uvedli přesné údaje, protože proces odeslání kryptoměny na adresu uvedenou v dotazníku je nevratný. Vaše údaje jsou v bezpečí a nezpřístupňujeme je třetím osobám.

ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI V OBLASTI INVESTIC
Chápete, jak kryptoměnové peněženky fungují, a jste si vědomi toho, že poskytnutí nesprávných údajů při převodu kryptoměn může mít za následek ztrátu vlastněných jednotek?

ANO
NE
Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji?

ANO
NE
TEST ZNALOSTÍ
1. Co je to kryptoměna

a) investiční aktivum v oblasti forexového trhu
b) distribuovaný účetní systém založený na kryptografii uchovávající informace o stavu vlastnictví ve smluvních jednotkách
c) bezpečnostní systém chránící bankovní měnu
2. Co je technologie blockchain?

a) blokový řetězec užívaný k ukládání a zasílání informací o internetových transakcích
b) technologie využívaná v nejnovějších počítačích a smartphonech
c) technika správy investičních aktiv
d) jedna tisícina Bitcoinu
3. Na čem závisí kapitalizace na trhu kryptoměn?

a) počet jednotek e-měny vynásobený cenou
b) přičtení naběhlých úroků ke kapitálu investujícího do kryptoměny
c) tržní hodnota internetové měny
d) poměr růstu hodnoty kryptoměny k počtu zakoupených jednotek
4. Co znamená zkratka BTC?

a) Bytecion
b) Bitcoin
c) Binance Coine
d) 10 miliard
5. Musím platit daň z příjmu z obchodování s kryptoměnami?

a) Ano, v každé zemi na světě
b) Ano, v celé Evropské unii
c) Záleží na zemi
d) Obchodování s kryptoměnami je v každé zemi bez daně z příjmu

Roman Kubinek

Take jsem naletel za 55 000 Kc,podal jsem trestni oznameni ve Vyskove a nikdose se mnou nebavil jen me prislo vyrozumeni ze trestni stihani je zastaveno a to se jeste pokouseli znovu abych si koupil kryptomenu znovu. moje tel cislo 776724799 na dotazy

rostislav

Take jsem naletěl a chci se připojít k žalobě koupil jsem 9 baličku. 736776772 17. 12. 2021. 19.06. hodin

Tomáš Košťál
Odpověď na rostislav

O kolik peněz jste prosím přišel ?

IC

Dobrý den, zakoupil jsem 5 produktů na uvedenou měnu a již měsíc se snažím peníze převést do své krytpopeněženky. Toto se mi nedaří, protože se nemohu dostat přes test, který mi vyplnil i odborník na měnu, stejně jsme test nepřekonali. Po telefonickém hovoru na čísle 483 579 039 kdy jsem mluvil po klíčí 0 s operátorem jsem se dozvěděl, že jsem hloupej, když nemohu takový jednoduchý test vyplnit a pak mi byl telefon ukončen. Tedy domnívám se že se jedná o PODVOD. Přes to mám dotaz, pokud někdo zná správné odpovědi, prosím o jejich zaslání na email [email protected]. Pokud je někde podané trestní stíhání prosím o sdělení policejní součásti, kam se mám obrátit. Děkuji IC

Jiří Pol.

Myslím si , že by bylo od věci v této situaci udělat veřejnou žalobu na banku, přes kterou šli peníze. Jelikož banka Má na majitele mít řádný kontakt. Prostředky tekly přes banku: MONETA.

Tomáš Košťál
Odpověď na Jiří Pol.

Dobrý den,

je možné se s Vámi spojit ?

Jiří Polívka

Proběhlo to podobně jako ostatní!!! Také se chci připojit k žalobě.!!

Libuše

Také jsem naletěla na sliby a jsem vtom za hodně už rok a půl. V září jsem musela koupit rozmrazovací balíčky celkem za 180 tisíc a už se mi nikdo neozval. Do 14 dnů se mi to prý vrátí /velký kulový/ Ráda bych se připojila ke hromadné žalobě.tel.728180664

karlos
Odpověď na Libuše

To je hrubka, zásadní chyba – do těchto kryptošmějdů znovu cpát peníze za účelem nějakého “odblokování” (ergo rozmrazení). Je to sále pouze černá díra ! Takže pěkná blbost a naivita, naletět 2x po sobě, ach jo .
Připojováním někam a pasivním čekáním na “zázrak” nikdo ničeho nedosáhne – každý musí aktivně hlavně makat aktivně sám za sebe proti těmto podvodníkům ! Anebo to odpískat , za blbost se platí…

Marcela

Taky se připojuji 723603554

Josef Šurda

Také jsem naletěl, mám těch kartiček asi 5 ks, jsou mi k ničemu, rád se připojím k hromadnému trestnímu oznámení, i když to nevidím růžově. Můj mobil 732209028. Pepa

Stanislava
Odpověď na Josef Šurda

Dobrý den také bych se ráda připojila k žalobě prosím kontaktujte na mě na tel. 739 059 274. Koupila jsem si 5 balíčků. Stáňa
Reagovat

MÁRIA

PODLE MĚ MOŽNÁ BY POMOHLO TUTO SPOLEČNOST VEŘEJNĚ ZOSTUDIT.UKÁZAT NA JEJÍ SYSTÉM.JENŽE NEVÍM NA KOHO SE OBRÁTIT.NEZNÁM NIKOHO KDO BY PUBLIKOVAL PŘÍBĚHY PODVEDENÝCH LIDI.

Mirek

Vše co jsem si vyslechl je přesně to samé co se stalo mě.Platil jsem tzv.poradce.Jakuba Krejčí,pana Nováka,Štedrého.,jedině co chtěli,tak posílejte,posílejte penízky a pak,ŽE jsem promeškal lhůtu 6 měsíců.Jestli se s tou bandou dá něco udělat,tak se také připojuji 739599707 Zdraví m všechny postižené

Renáta
Odpověď na Mirek

Mám to úplně stejné,snažím se s nimi komunikovat,ale pořád odepisují,že mám účet neaktivní,takže již nic nedostanu zpátky. A to jsem si zaplatila tzv.VIP službu,pro kterou se mi měli o to starat a průběžně mě kontaktovat. Chjo pak se odmlčeli,čas letěl a najednou mám účet zmražen.Pěkní podvodníci a my jsme pěkně naletěli,snad se nám všem podaří ,aby jsme naše peníze dostali zpátky.

lenka

Dobry den,kupila som si tiez kartu chcela by som previest svoje vlozene peniaze do penazenky dakujem

MÁRIA

1.11.2021 Jsem podala trestní oznámení,na policii v OLOMOUCI .Bohužel asi to nebude nic platné.Táto společnost není registrovaná na území České republiky. Já se snažím dostat své peníze zpět již 4.měsíce.

Alena
Odpověď na MÁRIA

Vydržte, já jsem jim psala e-maily každých 14 dní a po roce jsem se dočkala. Hlavně to nevzdávejte.

Karel
Odpověď na Alena

No, já jim píšu denně už přes rok – a zatím nic !!! Prý vypršela platnost !? Čeho, proč – když mě opakovaně ujišťovali, že je u nich kryptoměna XRP bezpečně uložena a já nemusím nic dělat, ve svých Podmínkách servisu – česky “všeobecných obchodních podmínkách” to navíc mají uvedeno zmatečně (ad jednou “dárek” – podruhé “bonus”).
Že je firma registrovaná jinde – no a co – tihle kryptošmejdi jsou zřejmě čecháčci (občané ČR nebo EU) – no, tak ať je slavná Policie ČR hezky honí za podvodné jednání atd. – nebo to taky neumí resp. to prý nelze ?

Lukáš
Odpověď na Alena

Dobrý den, můžu poprosit o kontakt nebo email kam jste psala? Děkuji Lorincz

jarda rous
Odpověď na Alena

vzhledem k tomu ze jsem dodrzel vsechny nesmyslne pozadavky z jejich strany tak dnes t.j.16.12 2021 jsem od nich obdrzel vsechny BTC , ETH i XRP je to od vyplneni vsech pitomosti az po zaslani dotazniku na ukrajinu a dalsi adalsi emaily od zakoupeni prvniho balicku 19.6 2021 slo oBTC do dnesni doby cca 6 mesicu takze ted jsem jiz mimo hru vam ostatnim preji totez abyste svoje prachy dostaly co nejdrive

IC
Odpověď na jarda rous

Mohl by jste mi sdělit do emailu [email protected] správné odpovědi na test a další podmínky, které jste splnil. Děkuji IC

Zobrazit další odpovědi (1)
Lukáš

Také se chci připojit k žalobě. 722 171 464

Vratislav

Už mám celkem10 kartiček vždy mě zavolají jestli jsem je aktivoval já jim to potvrdím poté my zavolá konzultant z Afriky Španělsko Itálie Anglie Polsko Portugalsko Irko, žádný z nich neumí pořádně český chtějí poznat moje peníze jestli mám 250eur.na založení účtu.Bohužel jsem na 1učet poslal vzápětí mě zavolali že už mám na účtu Platinex 22500eur.ale že jím musím poslat 2500eur. a že mi otevřou účet.přitom píšou že už nebude potřebovat žádné finance jenom vyďělavt což není bohužel pravda.Tak co dělat mám dál!

Vlastimil

Dobrý den, kde najdu správné odpovědi na test pro výběr?

Alena
Odpověď na Vlastimil

Take bych se pripojila k hromadne zalobe .

jarda rous
Odpověď na Vlastimil

vlastimile a dalsi co jste tak hezky naleteli tedy stejne jako ja dokonce jsem jim poslal na ukrajinu vyplnene formulare presne tak jak chteli a ted me tahaj dal za hubu ze jsou potreba dalsi a dalsi overovani takze hovna nesmysly a chce to hromadnou zalobu otazka kdo ji kde poda aby to melo smysl vlada totiz opet uzakonila hromadnou zalobu jako nstroj domoci se svych prav a majetku je treba dodat policii nacionale castky o ktere jsme se nechali obrat nasi blbosti vse si to sepsat a ja pres jednoho byvaleho policajta zkusim vse zjistit komu a kam toto podani smerovat dle meho odhadu okradaji celou evropu takze to jde cca do stovek miliard ne kc ale euro a s tim se nekdo uz zabyvat bude pristi tyden napisu co jsem zjistl ale porad tem hajzlum pisu at nemaj klid

filip stourek
Odpověď na jarda rous

Jardo bomba, diky moc, moc ti dekujeme vsichni, napis urcite a zavolej vsem co tady v komentarich dali cislo nebo email, at nas je co nejvice a konecne s tim nekdo neco udela. cisel tady je vice nez dost a spolecne budeme mit silu a hlas vetsi!

kodl
Odpověď na filip stourek

Bomba to bude – ale až se podaří tyhle kryptošmejdy dohnat a přitlačit ke zdi ! Dříve ne. A zatím to je pouze o nemohoucnosti, stížnostecha nářku, žvástech a přidávání se k někomu. Zpravidla nic aktivního ! To bohužel nic neřeší. A slavná Policie ČR to očividně, svým přístupem, “má na háku” …

jarda rous
Odpověď na filip stourek

zaloba je podana v moste dodal jsem svoje nacionale a kontakty lidi kteri se chteli pripojit policie predpokladam vas bude oslovovat kdy to bude nevim je to mozna nadsazka ale podal jsem to formou celoevropsky pusobici spolecnosti ktera okrada lidi po cele evrope se skodou presahujici 100miliard euro a ted budu cekat co se bude dit dal

Dominika
Odpověď na jarda rous

Dobrý deň, môžu sa k žalobe pripojiť aj občania SR?? Môj starý otec im tiež naletel a naťahujeme sa s nimi už pol roka a ak sa nám tam aj podarí dovolať tak samozrejme ten kto to dvihol nemá o tom informácie.

MirekS
Odpověď na jarda rous

Tak jsem naletěl taky, jako ostatní. Postupoval jsem podle Vašeho návodu jak získat kryptoměnu do vlastní peněženky. Na černé stránce cryptoeddu byly nahoře dva zlaté nápisy: hlavní stránka a odběr kryptoměny. Po kliknutí na odběr se mně zobrazil pouze vědomostní test. Vyplnil jsem ho podle Vašeho doporučení. Dostal jsem odpověď, že si mám doplnit vědomosti a dál nešlo pokračovat. Několikrát jsem to zkoušel a vždy stejný výsledek.
Rád bych se připojil k žalobě. S pozdravem tel 604632112

Zobrazit další odpovědi (2)
Zobrazit další odpovědi (2)
Hana SL.
Odpověď na jarda rous

Dd. Taky jsem naletěla a chtěla bych se přidat k žalobě těch podvodníků. 731317489

Jana
Odpověď na Hana SL.

Dobry ja som SK tiež naletela ale podarilo sa mi získať naspäť peniaze stále som posielala
e-maili vyhrážala sa im ináč sa to nedalo všetko čo žiadali som im poslala 2x na Ukrajinu lebo ten 1 sa záhadne stratil a zabralo to.

mikulas
Odpověď na Jana

Dobrý deň,ja som z SK a tiež som naletel mám u nich nemalé peniaze,rád by som pripojil k hromadným žalobcom,alebo keby ste dali radu ako postupovať.Lebo neviem sa dostať k svojím peniazom.Tč0905729446.Ďakujem.

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
renáta
Odpověď na jarda rous

chci se taky připojit k žalobě,taky jsem poslední kontakt měla na podzim,že mám peníze zmražené a pak po urgenci se další komunikace odehrává jen přes email a dopítrat se ke svým penězům taky nejde ,Balíčků mám 9 za 130 000,- chtěla jsem si vydělat tochun peněz na auto a budu ráda.když vůbec nějaké peníze dostanu zpět.moje tel.číslo 607506610

Josef Židů

Je to jako přes kopírák. Vložil jsem 4x celkem 100 tis. Pokud jsem chtěl odebrat kryptoměnu, rozmluvili mi to. Pak sdělili, že nic nemám, neboť účty jsou pro nečinnost zablokované. Pohrozil jsem žalobou a ozval se zřejmě jeden z “tutorů” s tím, že účty mohu snadno odblokovat zasláním pořizovací částky a že vložené peníze budu mít s jeho pomocí zpět za 14 dní. Provedl jsem to pro dva účty za celkem 40 tis. Tutor už se neozval a po vyplnění dotazníku na stránkách cryptoeddu jsem byl odkázán na adresu na Ukrajině. Tam žádné osobní údaje posílat nehodlám a sháním právníka. Pokud je možné se připojit k nějaké hromadné žalobě rád tak učiním. Tel. 603161618.

Helena Zemanová

Chci se připojit k trestnímu oznámení!

Před rokem jsem zakoupila 3 balíčky, s ujištěním odborného vedení konzultantem. S jeho pomocí jsem požádala o převod části jednotek do mé peněženky, která je dosud prázdná. Částka byla odeslána na zcela jiné číslo peněženky, které jsem já nemohla rozhodně vymyslet, ani se překlepnout, protože jsem je kopírovala a samozřejmě kontrolovala. Konzultant doporučl obrátit se na AtomicWallet team (zřizovatele peněženky). Výsledek dlouhého jednání byl, že nelze zjistit majitele peněženky, na kterou byla krypto.odeslána, peníze jsou pryč, příště se nesplést!
Konzultant přestal komunikovat a já se bála dokončit převod zbytku, abych nepřišla o vše.
Letos koncem září se ozval nový konzultant, že můj účet je zablokován,protože uplynula doba možnosti převodu do peněženky, spočítal mi výši zhodnocení o kterou bych přišla a samozřejmě i o vklad 135000.-Kč. Urychleně jsem musela zakoupit 3 balíčky ve stejné ceně (vzhledem k výši vkladu jsem se rozhodla risknout, než přijít o životní úspory určené vnoučatům – jsem důchodce!)
Po zaplacení balíčků 4.10.21, komunikace s konzultantem zeslábla, poslední informace byla “mám vše připraveno, zavolám ve čtvrtek 10.00h,7.10.21”, – nezavolal, nereaguje na urgence!!!
K dovršení všeho mi 22.10.21 přišla zpráva od [email protected], že na základě “mého” požadavku (o nic jsem nežádala!) byly převedeny jednotky kryptoměny do mé peněženky, ale bohužel stejného čísla, jako loni!!!??? Na Zprávu jsem okamžitě odepsala, odpověď zatím nepřišla, ale jsem si téměř jistá, že se bude opakovat loňský scénář.
To je příběh 75ti leté babči, která chtěla uchovat našetřené peníze pro vnoučata alespoň ve stejné výši, místo toho mne čeká, v lepším případě, boj o spravedlnost a důvěra v jeho šťastný konec. Veškerou komunikaci, kromě hovorů, mám uchovanou, v případě potřeby k disppozici. JDU DO TOHO!

Marie Nováková
Odpověď na Helena Zemanová

Chci se připojit k žalobě. Tel. 731490057

Sergey
Odpověď na Marie Nováková

Zdravim, takove šmejdi by měli zavřit do basy až zčernaji. Maji makat na stavbě, a ne okradat lidi. Připojim se. Co mam udělat.

Jaroslav
Odpověď na Marie Nováková

Jak to čtu tak jsem taky naletěl.Pry VIP zákazník od té doby co jsem zaplatil se někdo neozval.Pripojim se k žalobě.

Josef
Odpověď na Helena Zemanová

Mám také krypt měny a už nikdo semnou nekomunikuje dlouho mám telefon do prahy a furt obsazeno číslo nikdo nezná ani internet tak nevím kam se obrátit. Jestli je to stejné jako vy tak jse připojím k žalobě.
Můj mobil je 724279172.

helena Zemanová
Odpověď na Helena Zemanová

Helena
Chci se připojit k žalobě!!! tel.776117818

Vratislav

Připojuji se k žalobě. Tel.721761282

Josef
Odpověď na Vratislav

Doba uplinutí 6ti měsíců uplynula a samozřejmí skončila komunikace je možné podat trestní oznámení.

karl
Odpověď na Josef

To už bylo provedeno na přelomu roku 2020/21 – ale slovutná Policie ČR se tím odmítla vážně zabývat (neumí, nechce ?!). A věc odložila. Co “poradíte” dalšího tzv. chytrého, aby to mělo skutečnou váhu a účinnost ? Povídejte. ! Tady každý jenom žvaní, vyzývá jiné o ničem – a pouze by se někam připojoval (líný čecháček nic aktivního dělat asi nebude, co ?) – to je ovšem hodně málo. A kryptošmejdi aktivně pracují – v klidu a pohodě – dál, jak je vidno …

František

Udělal jsem chybu, že jsem uvěřil firmě Cryptoeddu. Použili na mě všechno, co ve svých pžíspěvcích popisujete. Termín 6 měsíců uplynul a komunikace skončila. Rozhodl jsem se proto, že na tuto firmu podám trestní oznámení za finanční podvod. Kdo se chce přidat, můžr zavolat na 776743065.

Radek
Odpověď na František

zasílám mail [email protected]
přidávám se k žalobě

František

Také já jsem udělal chybu, že jsem firmě Cryptoeddu uvěřil. Splnil jsem všechno, co si na mě vymysleli a natahovali čas. Tvrdili, že půlroční lhůta už neplatí, ale když uplynula, tak mně to okamžitě připomněli. Od té doby se mnou nekomunikují. Rozhodl jsem se proto, že na ně podám trestní oznámení za finanční podvod, budu kontaktovat ČOI , případně vystoupím v pořadu Jaromíra Soukupa. Pokud se chce někdo k žalobě připojit, můža mě zavolat na 776743065 nebo napsat na [email protected].

Jan Přibyl

Dobrý den také bych se rád připojil k žalobě prosím kontaktujte na mě na 728 825 944

František
Odpověď na Jan Přibyl

Také já jsem udělal chybu, že jsem jim věřil. Svojich peněz jsem se zatím nedočkal. Kontaktoval jsem je mnohokrát, ale pořád jim něco chybělo a tak natahovali čas. Termín 6 měsíců prý neplatí, ale když uplynul, tak mně to okamžitě připomenuli. Nyní se mnou přestali úplně komunikovat. Rozhodl jsem se proto, že na ně podám trestní oznámení za finanční podvod, budu informovat ČOI a žádat o prošetření a případně vystoupím v pořadu Jaromíra Soukupa. Pokud má někdo zájem se k trestnímu oznámení přidat, volejte na 776743065 nabo pište na [email protected]

Jiřina

Tak jsem zjistila, že jsem taky naletěla. Nyní mi volají abych poslala další peníze, aby mi mohli odblokovat alespoň nějaký balíček, protože jsem prošvihla těch 6 měsíců. Jsem v tom za cca 20 000 a chtějí dalších 10 000 a pak zbytek, aby postupně odblokovali všechny balíčky, mám jich 5. Takže i kdybych ty peníze poslala jen jim znovu přispěju a nic nedostanu zpět, pokud tomu rozumím dobře, podle přečtených diskuzí.
Takže pokud někdo opravdu bude podávat na ně žalobu, určitě se připojím kontaktní telefon na mě je 604365870

Kamil

Dobrý den,také jsem koupil.Něco jsem z nich dostal ,uplinulo 6 měsícu a napsaly,že už nemohu zbytek dostat.Musel jsek koupit další baliček a bych aktivoval to stare ,které by my měli poslat.Je to pořád samé psaní a ověřování .Naposledy to byla ta adresa na ukrajinu co psala paní.Psal jsem jim ,že tomu nevěřím,tak prý poslat elektronicky.Jestli někdo ví nějáké číslo kam volat tak napište.Přidám se k žalobě.
Moje číslo 777140902
Děkuji za rady

Jozef
Odpověď na Kamil

Ja sa tiež pripajam k žalobe
mohol by mi niekto napisať na nich kontakt a mail.
Ako postupovať ďalej ďakujem.
moje č. 00421902544616

Jana

Aj ja sa pripajam k vam a tiež sa pridam k žalobe pretože som zakupila 3 baličky a keď som žiadala do vlastnej peňaženky je v tom veľký problem .Ale určite to tak nenecham.

Jana
Odpověď na Jana

Napíšte mi ja som získala naspäť peniaze.

Barbora
Odpověď na Jana

Dobrý deň, prosím Vás ako ste získala naspäť peniaze? Moja mama od nich má balíčky, musela si kúpiť ďalší lebo vraj zmeškala polročnú lehotu, to aj urobila, následne si požiadala o vyplatenie crypto mien do peňaženky, dodala dokumenty mailom a teraz jej napísala aby ich poslal aj na Ukrajinu, čo sa mi zdá ako podvod. Ďakujem za pomoc a blahoželám k vrátenie peňazí od podvodníkov. Verím, že sa vrátia aj mojej mamine.

Miroslav

Velice rád se připojim k źalobě. Je v tom 130 tisíc. KRYPTO PIJAVICE 736643619

Karel

Také jsem nalít ,takže jestli má někdo sílu podat žalobu a ví jak na to PŘIDÁM SE. 775662598 tel
Děkuji

Hana

Dobrý den také bych se ráda připojila k žalobě prosím kontaktujte na mě na tel 777 972 771. Koupila jsem si 3 balíčky. Hana

jana

dobr ýden,
aké jsem zakoupila a nejde mi to. ráda bych se také přidala k žalobě.

jarda rous

tak dnes mi ty smejdi poslali dotaznik ktery mam odeslat postou na ukrajinu tak to tem hajzlum vyplnim a poslu mozna to doruci moji pratele z ruska ale to si zatim netroufam tvrdit zatim je vse s nimi v jednani tak se necham prekvapit v dotazniku jsou veci do kterych je jim hovno ktere jsem vyplnoval do emailu ktere mi posilali tak se uvidi adresu mame tak alespon neco na odarz pro znovu doplneni informaci pro interpol a FBI

Helena

Také bych se připojila k žalobě

jarda rous

lidi neblbnete na kazdou svini se vari voda tak trochu jsme jim svoji blbosti pridali na zradlo ktere znaji jen z filmu psal jsem na interpol protoze smejdi jsou mimo eu a napsal jsem i na FBI s tim ze jsou hrubim zpusobem porusovany financi zajmy USA policaji jsou tady pro cigany a vladni zlodeje ne pro obycejne lidi no spis pro pitomce jako jsme my okradeni bombardujte ty smejdy alespon 20 emaily denne moza se to vyplati to je jedina moznost protoze maji krytou adresu na islandu primo v rejkjaviku mozna dobrej hekr by to zmaknul bohuzel neznam jinak bych to dal k dispozici a rusove ktere znam by mi je prinesli v zubech chybi jejich jakakoli adresa takze zkousejme hledejme mozna se nekam dostaneme na to do prdele je vzdy dost casu jarda

kodl
Odpověď na jarda rous

No, tak z tebe se FBI určitě podělá, ty mysliteli ! Už jen z pravopisu – český je ubohost, tu tvoji angličtinu bych chtěl číst. Zatím se tady jen žvaní a každý by se jen někam přidal (to je málo !) – dělá pro to skutečně někdo něco ? Anebo jde stále jen o klasické čecháčkovské blábolení o ničem …

Václav

Zdravím. Odeslal jsem žádost o podrobný návod jak získat zakoupenou kryptoměnu do vlastní peněženky na jejich e-mail adresu. Tento návod jsem obdržel a opět se mně nejprve objevil vědomostní test, který jsem vyplnil 100% správně. Ale podle nich špatně. Takže se evidentně jedná o cílený podvod.
Rád bych se přidal k případné hromadné žalobě. Václav Škop

Rosťa
Odpověď na Václav

Taky vidím že o podvod jde určitě teď jsem si všiml že u obou balíčků jež jsem koupil mám stejná data pořízení a to už březnová, přitom jsem je kupoval v dubnu a v květnu. Kartičky podle kódů aktivovat jdou ale tlačítko odebrat kryptoměnu nereaguje…
Rád se přidám k žalobě [email protected]

jarda rous

pokud nekdo podava hromadnou zalobu rad zaslu svoje nacionale staci se ozvat

Babina

Chcem damn pripojit k homadnej zalobe

Babina

Startovaci balicek som si kupila v januari 2021, 14 maja 2021 som poziadala o vyplatenie coinovych jednotiek a vlozenie do penazenky,podla navodu,vsetko potvrdiili,ale potom len ziadali o trpezlivist,ze moja pozuadavka je v stadiu riesenia,uz je skoro koniec septembra a nuc sa nevyriesilo ani napriek urgenciam,preto chcem na nich podat trestne oznamenie,treba to podat na policiu v Ceskej republike?

jarda rous

jsem na tom stejne jako mnozi tez jsem debil ktery se nechal okrast ale kdyz se mam bavit za svji blbost tak jsem podal podnet na FBI s tim ze jsou touto spolecnosti ohrozeny financni zajmy USA no snad na prachy amici uslysi pokud ne oni mozna tv nova s tv prima a kdo vi mozna i interpol co dodat jsem totalni vul o to vic ted budu muset makat abych tuto ztratu nejak dohnl preju vsem hodne stesti ve vymahani svych penez

Iveta

Též jsem naletěla. Zatím tedy za 9000kč ale další za 10000 čeká na vyzvednutí. No nebudu po přečtení vůbec vyzvedávat a zachránim aspoň 10. A pokud prodáte hromadnou žalobu tak se připojím i já. Tel. 775079219

Richard Vávra
Odpověď na Iveta

Pořád čekám na převod 118XRP do mé peněženky. Za 5664 CZK. Nechápu proč jsem tak naletěl. Mám pocit že je za tím vším Babiš,

Mlčochová Eva

Dobrý den,
i já jsem si zakoupila kouzelný balíček, teprve až jsem si ho vyzvedla na poště a doma s napětím otevřela, mi došlo, že je to podvod. Kartičku mám a včera po téměř roce a něco jsem ji našla a již nevěděla k čemu jí mám. Zjišťováním, hledáním na internetu jsem jednak nejdříve byla upozorněna firmou Eset a po té našla odkaz na “POZOR na kryp.balíčky” Za to vám velmi děkuji! Balíček jsem zakoupila za jeden tisíc Kč. Ráda bych dodala, že již je to také nějaká doba co se mi ozval člověk česky mluvící abych zainvestovala, a že obchody jsou zprostředkovávány na Maltě, a pokud bych měla zájem mohu se rozhodnout a klidně přijet zapojit se do obchodů a žít na krásné Maltě. Vzhledem k tomu, že jsem v důchodu, nastal okamžik, že jsem po kategorickém odmítnutí o tom uvažovala. Praciji však v zahraničí a tam mám své jisté. Telefonát trval minimálně půl hodiny a díky mé otevřenosti, mi zřejmě proto, od té doby chodí telefonáty z celé Evropy. Požádala jsem tel.operátora, aby mi tyto hovory eliminoval, služba je placená. Londýn, Wídeň, Portugalsko, Španělsko. Přesto, že jsem již smířená, že za blbost se platí, jsem ochotna se k žalobě také připojit. Zdravím vás a děkuji Mlčochová

Jozef

Mého známého také okradli.Ja bych jim šanci na vraceni peněz uz asi nedal.

Václav

Dobrý den.
Postupoval jsem podle Vašeho návodu jak získat kryptoměnu do vlastní peněženky. Na černé stránce cryptoeddu byly nahoře dva zlaté nápisy: hlavní stránka a odběr kryptoměny. Kliknula jsem na odběr, kde se mně zobrazil pouze vědomostní test. Vyplnil jsem ho podle Vašeho doporučení. Dostal jsem odpověď, že si mám doplnit vědomosti a dál nešlo pokračovat.
Rád bych se připojil k žalobě. S pozdravem Václav Škop

Jiří

Také se připojuji k trestnímu oznámení.Mám v tom 75000 kč. Mé telefonní číslo je 739522272.

František

Dobrý den
Prakticky jsem na tom stejně, akorát jsem tam zahučel 100 000 kč.
Samozřejmě mi říkali, že tam mám kryptoměny nechat, že jsou u nich ve větším bezpečí atd. Tímto jsem prošvihnul 6 měsíců. Tak mi řekli, že mi pošlou kryptoměny za hodnotu 100 000, ale s aktuálním kurzem. Samozřejmě pro mě značně nevýhodným. A už to trvá 9 měsíců. Prý mám být trpělivý. Pokud to pomůže, přidám sek žalobě.

karl
Odpověď na František

Každému říkají něco jiného, dle situace. Jsou to prostě šmejdi – lháři a podvodníci, tihle “the best vouchers, order confirmation a cryptoeddu” (nebo jak se vlastně jmenují) ! Neznám osobně nikoho, komu by dobrovolně a bez podmínek-vytáček (např. ad další nákup kryptoměn aj. nesmysly) vrátili “investované” peníze nebo převedli původně nakoupenou kryptoměnu …

Martin
Odpověď na František

Zdravím všechny, no co k tomu říct asi jak každý tady 62000kč je v prdeli, a kripto peněženka zeje prázdnotou skoro celí rok, taky se přidávám k žalobě
[email protected]

Riesova
Odpověď na František

Též som naletela. Odvtedy si s nimi písem, odkazuje má k certovi dablovi, len seriózní odpověď chyba. Pokial je na thebestvouchers resp. Cryptoeddu podávána hromadná žaloba, pripojujem sa. Tel. 00420607159282. U mna to činí cca 5000 Kč. Já mám totiž dojem, že sa usilují o proniknutí na účet a jeho vybielenie….

Eva Rydziová
Odpověď na František

Dobrý den, připojuji se k žalobě. 607985975

Eva Rydziová
Odpověď na František

Prosím pana Františka, jaký má na ně kontakt. Díky

oldrich sevcik
Odpověď na František

stalo me to 2000 kc karticka nejde aktivovat nevi co stim delat

55255gogo

A ešte ak je to možné pridávam sa aj ja k tej žalobe. Ďakujem za ochotu všetkým.

Mirek

Také bych se rád přidal k žalobě 602394414.

Luboš

Rád se připojím k žalobě .

Ivana

Velice ráda se připojím k hromadné žalobě. Na vás všechny apeluji dát na státním zastupitelství trestní oznámení čím víc nás bude tím je větší šance dostat peníze zpět. Zdravím všechny a vydržte

karlos
Odpověď na Ivana

A už jste to trestní oznámení osobně podala na státní zastupitelství, jak zde nabádáte !? Povídejte, jak to dopadlo …

Jaroslava

Dnes jsem si založila peněženku a chtěla jsem vyplnit formulář, který není úplný . psala jsem na adresu cryptoeddu.com ale pošta se mi vrací jako nedoručitelná. Do šestiměsíční lhůty mi ještě zbývají dva měsíce. Máte někdo radu jak dále postupovat? Ráda se přidám k žalobě .

AS
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den!

Mohu se zeptat, zda máte na mysli tuto adresu:

The Best Vouchers
14000, Chernigov
Pushkina str. 16
Office 606

Ze zoufalství už jsem přemýšlela, že bych přece jen vyplnila papírový formulář a odeslala jim ho. Ale zřejmě to tedy nemá cenu.

Děkuji,
s pozdravem
Alena

kodlos
Odpověď na AS

Sídlo na Ukrajině ? Tak proto do toho slovutná a odvážně akční Policie ČR nechce jít a nic řešit ! Už jsou dopředu “podělaní” až za ušima, to je už jasné. Pomáhat a chránit …

Jirka

Obdržel sem baliček včera a potom co sem si přečetl a poslechl video tak ani kartu nebudu aktivovat protože sem stim skoro počítal že to je podvod tak že sem o něco přišel ale když je blbá hlava troí celé tělo.Zýtra mi má volat poradce tak ho kapku vyzpovídám.

Svatopluk Jirák

Takže su další blb co naletěl – a chtěl bych se připojit též k té žalobě – mě v tom lítá téměř 8000,-kč bo sem do stejné kaluže vstoupil podruhé – poprvé jiní gauneři a ted tito hakzlové!! Ten dnešní nemám ještě aktivovaný – mám ho aktivovat. Díky za rady Svatopluk Jirák.

Roman Krompašský

Dobrý den také bych se rád připojil k žalobě prosím kontaktujte na mě na tel 605430418 dekuji

josef

Já jsem ho převzal 23.8. jelikož mě odkázali na emailovou stránku abych se zaregistroval ,stránek je tam hodně .Tak si myslím že je to podvod balíček mi byl poslán z Českého Těšína asi poštou . To se ta firma nebo lidé nebojí okrádat poctivé lidi jinak se přidávám k žalobě u mě se jedná o 1707 Kč

kodl
Odpověď na josef

No, v jejich e-mailech se někdy objeví polština (některé údaje), tak kdoví, zda to třeba nejsou šmejdi – Poláci !? To by vysvětlovalo, proč slovutná Policie ČR s nimi nic neumí udělat (viz odložené trestní oznámení) …

Martina

Dobrý den,také jsem objednala, ale již 2 měsíc mi nic nepřišlo poštou. Nepřečetl jsem podmínky. Chci se zeptat zda z toho něco budu mít, pokud je ne vyzvednu.

Jakob Mašat

Dobrý,

Kéž bych chtěl poděkovat za detailní návod který popisujete v článku. Přesně jsem ho dodržel vyplnil formulář. Načež mi přišel email že mám poslat fotku s kódem abych ověřil svojí totožnost – i to jsem provedl teď po mě najednou chtějí abych stejný formulář, který jsem vyplnil online vyplnil ještě jednou v papírové podobě a zaslal někam na Ukrajinu. To jsem odmítl a poslal výhružný email že zapojím právníka, že mají 48 hodin na to převést kryptoměnu. Načež mi přišel email z oddělení stížností že bohužel tento formulář musím vyplnit. Jsem zoufalý – investoval jsem přes 40.000 Kč a nevím jak dál. Dokážete poradit? Máte nějaký kontakt na právníka který se s touto tématikou zabývá?

Předem děkuji.

Jan
Odpověď na Jakob Mašat

Tak investoval, cha ? Spíše tzv. projebal, chytráku. Zatím s nimi asi nikdo nehnul, když ve svých švindlech a okrádání naivních čecháčků jedou klidně dál, akorát vymýšlejí nové a nové obstrukce – proč z nich nic nedostanete. Sleduji to už od 10/2020 – policajti nic nesvedou (neumí, nechtějí … ?) a že by to, dokonce úspěšně, řešil nějaký jiný orgán nebo média, nic nevím. To už by se vědělo. Oni tihle šmejdi ví zjevně moc dobře, co si mohou dovolit a že jsou pod nějakou ochranou – a je tedy otázkou, kam až tento “byznys” sahá …

Iva

Dobrý den.
Teť jsem dočetla recenze a zjistila, že i já na letěla podvodníkům.V tomto týdnu 2.8.2021;mě přišla karta od theBESTVOUCHERS za 5000.Prosím o radu,jak dostat peníze zpět a nebo kam se obrátit a co proto udělat,aby je potrestali.Děkuji za info.

Mirek

Dobrý den, také jsem si naletěl. Chci se ale registrovat, ale nemohu dostat do peněženky měnu XLM. Na uvedeném seznamu peněženky Coinomi není Steller ani odkaz na lumeny. Stíle mně přichází meil, že mne nemohou registrovat protože XLM chybí. Můžete poradit jak dostat do peněženky Coinomi XLM ? Jsem laik.

Tomss
Odpověď na Mirek

Zkuste jinou peněženku, například exodus

Vlastislav

celkem jsem si zakoupil pět balíčků a dlouhé písmné tahzanici s krypto edu mi bylo sděleno že po 6 měsícím nemám na nic nárok. xrp mám u blockchaingroop.
Rád se přidám k žalobě. 773 124 033

Marie

Dobrý večer,nyní jsem se dostala na stránky,kde se dozvídam kolik důvěřívých lidí naletělo podvodníkům.I já jsem mezi vámi. Určitě se připojím k hromadné žalobě.

Josef Jordán
Odpověď na Marie

mám zájem se připojit k .žalobě.Děkuji.Tel. 776818487

Magdalena
Odpověď na Josef Jordán

Taky bych se chtěla připojit k žalobě. Tel. 733 364 714

Pavel VALTR

Dobrý den.
Moje zkušenost s kryptoměnou je taková, že jsem si koupil balíčky XRP, TEZOS, REN, BITCOIN, všechny karty jsem ihned aktivoval. Vyplnil jsem formulář na založení účtu, aby mi byla převedena kryptoměna na můj účet, což se do dneška nestalo. Zaslal jsem mail na:[email protected]. Ten se mi vrátil jako nedoručitelný. Zaplatil jsem si konzultanta za 1.500.-Kč, ten se mi ozval jednou s tel.č. 538 755 818 a více se mi neozval a když na toto číslo zavlám, tak se ozve automat.

karel
Odpověď na Pavel VALTR

A tak to bude trvat 6 měsíců, až prošvihnete tu “jejich lhůtu” a vaše (prý dárek – nebo bonus ?) kryptoměna propadne v jejich prospěch. To je takový jejich běžný scénář. Dříve to běžně dělali tak, že sice více komunikovali (tzn. dokonce i zvedli telefon), ale lhali v této věci při telefonátu (prý nic nemusíte dělat s vaší kryptoměnou, je u nás bezpečně uložena !?) a poté se ovšem vždy už pouze odkazovali na promarněnou dobu 6 měsíců dle jakýchsi zmatečních jejich Podmínek servisu. Šmejdi ! Žijeme prostě v ČR, českém Švejkostánu a skvělém “právním” státě …

Zdeněk
Odpověď na Pavel VALTR

Dobrý den všem podvedeným
teď musím všechny povzbudit a nakopnout, aby se nevzdávali a bojovali o své investice. Já jsem taky naletěl, v květnu 2020 “nakoupil” balíčky za 40004,-Kč. Když jsem jako všichni ostatní nevědomky propásl lhůtu na převod jednotek a tito podvodníci přestali komunikovat tak jsem se začal zajímat jak získat investici zpět. Bylo to až letos v březnu kdy objevil tyto stránky plné dotazů a zoufalých lidí. V prvním kroku jsem se řídil návodem, který je tu perfektně popsán a podle něj postupoval. Ten boj trval vlastně až do teď kdy mě byly 30.6. všechny peníze do koruny vráceny na účet. Nevím jestli je cesta přes podání trestního oznámení účinná ale já jsem šel nato šel sám tvrdě a nekompromisně. Musíte neustále vyhrožovat podáním trestního oznámení, zveřejněním reportáží v TV Nova, ČT 1 atd. Na odpovědi, že musíte být trpělivý odpovídejte ihned a zase jen výhrůžkama, pořád dokola. Když se nebudou ozývat, nebo reagovat pište i několikrát po sobě. Bombardujte je, vyhrožujte, napadejte jejich trapné výmluvy, dlouhé vyřizovací lhůty. Je to boj ale jsou si vědomi podvodu, bojí se publicity v médiích, tento způsob na ně platí a mě to vyšlo. Kdo půjde tvrdě za svým tak to dokáže. Věřím, že spousta lidí zůstane okradena a i když občas nějakému “vytrvalci” vrátí peníze tak pořád mají nakradeny miliony. Přeji všem pevné nervy a nevzdávejte to, nenechte těm hajzlům parazitovat na důvěřivém člověku. Ještě bych chtěl strašně moc poděkovat tvůrcům postupu-naděje na vrácení investice. Bez toho bych to sám nikdy nedokázal. Jste super a moc mě těší, že na světě nejsou jen lhostejní lidi. Zdeněk

Karl
Odpověď na Zdeněk

Hezké, skoro neuvěřitelné. Na které e-mailové adresy nebo jiné kontakty jste jim psal – můžete nám to jmenovitě uvést ? Děkuji.

noname
Odpověď na Karl

Aha, tak pan Zdeněk nic konkrétního uvést nemůže, nesmí, nechce. Jen chytré řeči o ničem. Asi nějaký kecálek ! Tvrdě a nekompromisně …

Zobrazit další odpovědi (1)
sac
Odpověď na Zdeněk

Neuvěřitelné ! Já je obdobným způsobem (tvrdě, denně e-mailem) uháním již od Listopadu 2020 a o nižší částku – zatím ale nebyli ochotni věc vyřešit a vrátit mi moje peníze …

Marcela
Odpověď na Zdeněk

Dobrý den a zdravím všechny podvedené ke kterým patřím též. Vyslechla jsem si profesionální video, přečetla celý článek a chci poděkovat za možnou nabídku k hromadnému trestnímu podání.
Lhůta na reklamaci a vrácení financí je pryč a věřím, že projít tímto procesem s těmito podvodníky je jen pro silné nervy.

Voják Vladimír
Odpověď na Zdeněk

Zdenku prosím pomohl by jste mi získat mou kryptoměnu.Obdivuji vás.Jsem bezradný.Voják

stefan

co treba urobit

Portál Finex.cz
Odpověď na stefan

Dobrý den, Štefane, doporučujeme přečíst celý článek. Hlavně pak sekci Pokud jste si balíček už koupili, co teď?

Marek Veselský

Dobrý den, v roce 2019 jsem nakoupil celkem 3 balíčky v domnění, že kupuji přímo Riple. Ve fázi, kdy šel Riple nahoru (začátek letošního roku) jsem je kontaktoval s žádostí, že chci odprodat a zjistil jsem, že se jedná o podvod. Několikrát jsem je kontaktoval, následně i vyhrožoval soudem, jejich reakce byla, že jsem měl jednal do 6 měsíců od obdržení voucherů. K hromadné žalobě bych se připojil. Kontakt 775 409 599.

Alena
Odpověď na Marek Veselský

Dobrý den chci se též připojit k hromadné žalobě tel?777328618

Hana
Odpověď na Alena

Dobrý den, také bych se chtěla přidat k žalobě, tel. 605131763.

olga Fedakova

Lidičky pondělí se mi ozvala paní ,ohledně nabídky , dala jsem řeč ohledně balíčku ,způsobilo to tak že Bestvuchers existuje ,ja jsem měla zakoupeno z roků 2019 žádné informace kontrakty od roků 2019 nedostavila, pak jsem hledala pod kteoru společnost patří a paní mí dělila že to mám , ptala jsem že nedostávám informací ,tak mi dala stránku http://www.coingecko.com podivala
Ptala jsem se kde mají společnost tak mi bylo zdekeno ostrava, podívejte se snad vám pomůže

Zdenda
Odpověď na olga Fedakova

Dobrý den.
Vážená paní, Vaše komunikace je tak trochu podivná. Samozřejmě, že Bestvouchers existuje. Od nich jste si zřejmé koupila nějaký balíček. ,ALE POZOR. Firma , nebo stránky coingecko s tím NEMAJÍ naprosto NIC společného!! A ani Vám ani nikomu jinému nemohou pomoci v Kauze podvodných firem:
Bestvouchers, Blockchain a Cryptoeddu!!!!!!!!
Bestvouchers Vám prodá Startovací balíček, ale neprodávají Vám žádné krypto jednotky!!!!! Tyto Vám pouze dávají, jako dárek. (hodnota je zhruba o 20-25% nižší, než Vaše platba. Onen Startovací balíček sestává ze tří sešitků , které jste si koupili jako startbalíček. Proto těžko lze vymáhat nějaký DÁREK!!!!
Blockchain – jsou blbečkové a blbky telefonisti, kteří nikdy nic nevědí, ale tváří se jako by věděli. Ti jsou jen na nahánění lidí aby si koupili balíčky.
Cryptoeddu – je držitelem našich krypto jednotek, který stále znovu a znovu píše stejné emaily (asi to dělá počítačový automat) protože, když jim napíši “Vy hajzlové a hovada zlodějská”, tak mi stejně odpoví, že má přihláška je zaznamenána a bude prověřena otd. atp.
Tolik jako reakce na Váš (prominte) pomýlený a těžko srozumitelný odkaz.

Pokud má někdo zájem se přidat k žalobě, mohu poskytnout informace. Zdeněk 602709623

Eva
Odpověď na Zdenda

Ráda bych se připojila k žalobě, stálo mne to 20tisic. Stale volaly různé jejich poradkyně, ale žádná neporadila, o uložení do peněženky. Teď na to číslo už se nedá dovolat, hned se volání ukončí! Také se ozvala po dlouhé době paní, že by se daly peníze zachránit, když tu částku zaplatím znova. To si myslí, že jsme úplný blbci, tak jsem zacala pátrat.

Erji
Odpověď na Zdenda

Ráda bych se připojila k žalobě tel.739721446

Renáta Valčikevičová
Odpověď na olga Fedakova

Chci se připojit k žalobě.
Děkuji Renáta 725736377

Hynek

Dobrý den,
tak naše babička nakoupila taky. A nyní jsem před krokem “vyzvednutí” těch XRP do vlastní peněženky.
Na stránce cryptoeddu.com ale chtejí, jak již v článku uvedeno, detailní formulář osobních údajů, které jim nehodlám poskytnout.
Mám někdo zkušenost co se stane když jim tam vyplním jen základní udaje, které již mají, ale místo scanu občanky a faktury za elektřinu pošlu jen prádný soubor?
Dostal vůbec někdo nějaké XPR když tyto osobní údaje poskytl?
Děkuji

Jarka
Odpověď na Hynek

Zkušenost mám z minulého týdne. Zkusila jsem odeslat bez požadovaných scanů. Formulář byl okamžitě vracen se žádostí o doplnění chybějící části. Už jsem to vzdala. Za blbost se platí. Oželím 2.000,- Kč.

jakoubek2864

Máte nekdo takovou skušenost že vám všechno probehlo vporadku že kryptomeny dorazili na vašu peneženku ? myslim tim baličky od thebestvoucher, a do té 6 mesiční doby . Mne ešte neuplinula tak se dnes pokusim o zazrak a snád mi pošlou to co maji .

Milda

Dobrý den, právě jsem chtěl aktivovat balíček a narazil jsem na toto diskusní forum. Nemohu uvěřit, že jsem naletěl. Dokonce jsem připlatil za to, že budu mít osobního poradce na půl roku, který se o mne bude ,,starat”. Dnes mi má volat. Tak mám připraveny otázky.

Dana
Odpověď na Milda

Dobrý den, také jsem se nechala přesvědčit, že pokud investuji více, budu mít svého poradce. Ten mi akorát řekl, že pokud nechci s ripply obchodovat, tak je nemusím převádět do své peněženky. Poslední poradkyně ( celkem jsem měla tři) mi dala na sebe tel. kontakt, který nefungoval.Po šesti měsících už se neozval nikdo, kromě neustálých telefonátů o dalším nákupu balíčků. Tito lidé nemají žádné svědomí, že okrádají naivní a důvěřivé osoby. Chtělo by to medializovat, aby se tento podvod zastavil.

Tomáš S.

Dobrý den.
Nejdříve vám chci poděkovat za návod na převedení kryptoměn do své elektronické peněženky. Váš popis celého postupu je přehledný a lehce jsem to ač laik zvládl.
Asi po týdnu mi s BestVouchers odepsali, že by mi rádi poslali mé prostředky, ale k ověření jim ještě chybí XRP a nějaké číslo TAG a potom ještě číslo přijímacího portfolia kryptoměny TRX. Peněženka TRX má mít 34 znaků a začíná na “t” a nemá číslo TAG.
Jsem naprostý laijk. Můžete mi říci a jaká čísla jde a co po mě vlastně chtějí?
Děkuji za odpověď Tomáš S.

Evžen
Odpověď na Tomáš S.

Dobrý den,nevím jakou máte kryptopeněženku já mám EXODUS a tam má každa kryptoměna svůj kód který Vám EXODUS přidělí,celá operace je pro člověka který neumí anglicky složitá!Dělal jsem to přes překlaladač na Google je to pracné ale získal jsem kód pro propříjem kryptoměny. Ale ani tak nemáte vyhráné,asi po dvou měsících jsem měl nadějí že vše klapne,dostal jsem email že na převedení mají 72.hod.já jsem jím oznámil že jsem měl 5.karet ale oni chtěli převést jen 3. oni se ozvali že na to mají 14.dní, tím jsem to asi pohnojil protože kontakt byl 16.4.21. a do dnes 6.5.2021 se už neozvali!!!!!!!!!

Portál Finex.cz
Odpověď na Tomáš S.

Dobrý den, pokud používáte svoji vlastní peněženku, např. Trust Wallet nebo Coinomi – není potřeba TAG uvádět. BestVouchers tedy můžete říci, že TAG nemáte. Pokud chcete kryptoměny přijmout na účet na směnárně nebo burze, pak je uvést musíte, přičemž Vám ho vygeneruje sama burza/směnárna, když zvolíte volbu DEPOSIT XRP nebo DEPOSIT TRX.

Václav

Zdravím

Zná někdo pravé jméno Jakuba Krejčího?
Má stejný hlas jako Tomáš Werner.
Podvede každého,nic nekupujte!
Když poradíte jak dostat kryptomeny od Cryptoeddu.com
Děkuji

alex
Odpověď na Václav

Dobry den existuje nejaka krypto penezenka xlm v cestine?

Jiří
Odpověď na Václav

Jakub Krejčí byl mým poradcem, po půl roce se přestal ozývat a já přišel o 5000 Kč. Volal jsem, e-mailoval ale bylo to marné. Nikdy už doufám že nenaletim.

Reno

Mám s tím také zkušenost. Koupil jsem první balíček který jsem nevyzvednul do 6měsíců jak píší v obchodních podmínkách,abych se k němu dostal a nebyl nenávratně pryč,jsem byl nucen koupit další balíček ve stejné hodnotě. Neměl jsem však vyhráno. Komunikovat s touto firmou je Velmi obtížné, a splnit všechny jejich požadavky aby k přesunu tokenů došlo je ještě obtížnější- né však nemožné. Protože jsem do toho investoval nemalou částku, tak jsem se nevzdával. Všem doporučuji totéž. Pokud by jste chtěli poradit můžete mi zavolat na 777807080

Karel
Odpověď na Reno

Jednoduše řečeno a shrnuto: jsou to velcí lháři a podvodníci (nikoliv obchodníci), prostě šmejdi. Mají předem vymyšlené a nachystané vyložené pasti na zákazníky/klienty – jakýchsi 6 měsíců s “automatickým propadnutím” kryptoměny v jejich prospěch, všeobecné obchodní podmínky (VOP) se u nich jmenují Podmínky servisu, kde v bodě 1 a 6 (7) používají jiné a tím zavádějící definice-názvosloví (dárek – bonus ?), když má (včas) dojít k převodu kryptoměny na zákazníka/klienta, tak buď nekomunikují anebo mají “připravenu” řadu podivných podmínek a nesmyslně komplikovaných požadavků, aby kryptoměnu nemuseli převést. Toto nedělá žádný oficiální-licencovaný prodejce (směnárna) kryptoměn ! A navíc, v jejich “balíčcích” je kryptoměna i dost předražená (asi jako kdybyste si dobrovolně kupovali Euro za 35,-Kč !). Pryč od jejich tzv. skvělých nabídek !!! A slovutná Policie ČR tyhle šmejdy neumí (nebo nechce ?!) nijak řešit …

Miloš

Také patřím k postiženým firmou thebestvouchers, nákupem dvou balíčků kryptoměny v dubnu 2020, připojím se také ke společné žalobě.

Bohuslav Kolář
Odpověď na Miloš

Dobrý den. Také patřím mezi napálené touto společností. Zmiňujete společnou žalobu. Rád bych se připojil.

Václav
Odpověď na Bohuslav Kolář

Dobrý den, tak mi zavolejte 775310001

Ela
Odpověď na Bohuslav Kolář

Ráda bych se také připojila ke společné žalobě. Koupila jsem 2 balíčky v prosinci 2019.

Iris Barak

Já jsem vložila částku, reaktivace proběhla XRP a ETH. Doplnila jsem vše co po mě požadovali a pak poslali další dotazník pokud neodpovim,že mi to neproplatí. A teď si dopisuji a volám, otravuji, vše, že dám do tisku a do Primy, protože konzultanti Vám odpoví,že to mají vše v pořádku a i policie si nic nepomůže odpověď konzultanta.

František
Odpověď na Iris Barak

Ja som z bestvouchers objednal balíčky dva. Z jedného neposlali nič a z druhého len tu lacnú jednotku. Stále im volám píšem posielam dokumenty ale jednotky nikde. Vždy odpoved že majú toho na spracovanie veľa a trvá to.

Alexandra Havlikova
Odpověď na František

Dobry den,
ja jsem rovnez naletela stali me to 1700 jeden balicek. Pripohuji se k zalibe. S podravem Halikova

veronika
Odpověď na František

k žalobě se i já ráda připojím

Václav Jáchim

Dobrý den Dámy a Pánové, nakoupil jsem KRYPTOMĚNOVÉ BALÍČKY od thebestvouchers.
Před nedávnem jsem se pokoušel začít komunikovat s cryptoeddu, kvůli výběru a nastal problém. Jelikož s nimi není normální domluva, rozhodl jsem se sepsat trestní oznámení, kde vám chci umožnit přidat se k hromadné žalobě.
Náhled na odkaz:

https://drive.google.com/file/d/1LGq04MvRFdj0GlK24HKeVzXPh4O_fl19/view?usp=sharing

Budu rád, když každy z vás se k tomuto trestnímu oznámení připojí.
Pro připojení k trestnímu oznámení, je potřeba mít aktivované kartičky a započatou žádost o výběr.
Je jedno zda je to z roku 2021, 2020, 2019, 2018 …
Kdo má zájem volejte telefonní číslo + 420 775 310 001 Nebo zašlete SMS
Při nedostupnosti volejte + 420 602 709 623 Nebo zašlete SMS

Budete připsáni do seznamu společné žaloby, doufejme že společně toho dokážeme víc.
S pozdravem Václav Jáchim, Zdeněk Svrček

Jana
Odpověď na Václav Jáchim

Já jsem si kryptomeny koupila v roce 2019.Zkousela jsem to vrátit do 14 dnů bez úspěchu a pak jsem to zkoušela přes kartu.Nevim jestli jsem se přihlásila.ted to bez internetu nezjistím.j.Zkousela jsem je se s nima spojit.ale bez úspěchu.Investovala jsem do toho 1328kc

Pavla

Já to udělala podle vašeho návodu, pouze tu peněženku mám v angličtině a měna je dolar????. Dnes mi napsali, že jsem promeškala 6 měs. lhůtu, takže jsem ztratila nárok. Ale budu to zkoušet dál jim psát maily, byť jsem víceméně smířená s tím, že peníze již neuvidím. Ale děkuji za pomoc.

Hana
Odpověď na Pavla

Já jsem žádala o převod do peněženky už více než měsíc před vypršením 6 měsíční lhůty. 24.4.21 to budou už 2 měsíce a v peněžence 0. Sem tam mi přijde e-mail ať pro bezpečnost a spokojenost zákazníků odpovím na otázky níže a pošlu selfi s jejich uvedeným kódem. To mi přišlo už několikrát. Posledni e-mail byl ve znění, že pro velky zájem se prodlužuje doba převodu ze 72 hodin na 14 dnů. . Ráda se přidám hromadnému podání trestniho oznámení vůči těmto podvodníkům.

Zdenda
Odpověď na Hana

Zavolejte na telefon 775310001 a připojte se k hromadné žalobě

Karel
Odpověď na Zdenda

Ale vždyť, jak výše uvádí Václav Jáchym, je k připojení k té hromadné žalobě nutné mít “aktivované balíčky” a navíc “započatou žádost o výběr” ! Ale tady je řada poškozených, kteří to neudělali do 6 měsíců, nikoliv svojí chybou – opomenutím, ale proto, že jim kryptošmejdi namluvili, že mají “měnu” uloženou bezpečně u nich anebo lhali, že to nemusí dělat, že jim přidělený “bankéř” to pro ně vevhodnou dobu zajistí …

Zobrazit další odpovědi (1)
55255gogo
Odpověď na Hana

Čo mám robiť keď sa nedá dostať na stránku ďalej. Nechce ma to pustiť aj keď zadám všetko či kód či adresu správne? A ešte ma napadlo odkiaľ majú vaše kartičky keď je to teda podvod? Či vy sa nijak nebránite že sa zneužívajú? Lebo vyzerajú ako originál? Ako potom sa máme presvedčiť že to je pravé?

Ludmila
Odpověď na Pavla

Je nás mnoho, jen si projděte diskuzi…

Václav
Odpověď na Pavla

Tak nevím jestli volat HEUREKA. S cryptoedu bojuji od 15.ledna 21, stalo se to mým koníčkem. Dvakrát týdně, poctivě každé pondělí a pátek,se jim připomínám mailem a mnohdy i nevybíravým způsobem. A světe div se: dnes jsem našel v peněžence převedené všechny mé XPR. Ale o koníčka jsem nepřišel. Mám u nich ještě nějaký zlomek BTC a to mi neposlali.Tak budu pokračovat.Vždyť by mi to možná “chybělo”. Vydržte,jsou to vaše peníze.

Robert
Odpověď na Václav

A poslal jste jim rovnou adresu vasi penetenky?

Václav
Odpověď na Robert

Ano. Adresu peněženky jsem jim zaslal hned se žádostí o výběr už v prosinci 2020. Nejdřív zkoušeli fintu,že taková adresa je nesprávná a že jsem ji asi zadal špatně. Zkontroloval jsem a byla správně. Ale pro jistotu jsem jim poslal ještě druhou adresu té samé peněženky (coinomi) s označením “kompaktibilní” a mail s výzvou aby ze mě nedělali vola,protože pár znaků ještě dokážu správně opsat. Ať se Vám daří.

Zobrazit další odpovědi (1)
jirka

Tak to jsem taky ten blbec co naletěl .Dal jsem jim 30 000.

Zdenda
Odpověď na jirka

Zavolejte na telefon 775310001, nebo 602709625 a připojte se k hromadné žalobě.

Tomáš

!!!!!!!!!!!DULEZITE !!!!!!!!!!!!!

Vážení poškození,

dneska jsem hovořil s kriminalistou s vyšetřování cybernetické kriminality. Bohužel, údajně ani jeden z Vás poškozených nenahlásil tento podvod!!!!!!! Je nesmírně důležité, aby jste zašli na místní policejní oddělení a nahlásili vaši zkušenost jinak to NIKDO RESIT NEBUDE a vy své peníze nikdy neuvidíte. Na policii o tomto podvodu vědí, ale nemohou nic dělat dokud nepřijde poškozený a nenahlásí to. Udělej to prosím, už jen kvůli lidem kteří zatím ještě nenaletěli. Nenechte tyto šmejdy dál okrádat lidi!!!!!

Děkuji

Ludmila Glombíčková
Odpověď na Tomáš

Zjistím způsob, jak trestní oznámení podat a neprodleně to udělám. Prosím, ozvěte se mi, kdo jste to již udělali nebo hodláte udělat. Jiný způsob obrany a získání vložených peněz zpět se nejeví.

Karel
Odpověď na Tomáš

Aha, někdo “objevil Ameriku” ?! Kecáte, já to podával (trestní oznámení) na SKP Policie ČR v Opavě (viz příspěvek níže) už v Prosinci 2020. Bohužel jej odmítla řešit – neumí, neví, nechce ? Tak jsem podal další oznámení na Státní zasupitelství, kde jej nevzali (nemám el. podpis, datovou schránku – přitom policii to nevadilo). Tím to dočasně usnulo (jiné starosti, koronavirus), ale musím tam nyní se svým novým podáním prostě jen zajít osobně. Uvidíme. Není to snadné, něco tady v tom podivném státě vybojovat – ale zrovna snadno to těm kriplošmejdům, Cryptoeddu, The best vouchers anebo co to je, nedám ! Ovšem ti ostatní by také neměli jen “na český způsob” nadávat, stěžovat si, nečinně čumět a naivně čekat, co za ně někdo jiný udělá a vyřídí …

Ludmila
Odpověď na Karel

Musí nás být co nejvíce, kdo podá trestní oznámení a lépe na státní zastupitelství (když se tam zajde osobně, tak by podání měli s vámi sepsat). Jsem v kontaktu s několika lidmi, kteří na sebe uvedli telefon, příp. email, a hodláme podniknout, co půjde, ale nelze to udělat hromadně, musí každý sám za sebe a čím více nás bude, tím větší máme naději na úspěch. spolecna-obrana.estranky.cz

Ludmila
Odpověď na Tomáš

Celý fígl spočívá v tom, že prodejci předpokládají, že ty obchodní podmínky nikdo číst nebude nebo jim ani neporozumí a tím pádem neví, že mu vklad po půl roce vlastně propadne. A oni je volají a znovu nabízejí další a další balíčky, ale na podstatné nikdo neupozorní. Nikoho ani ve snu nenapadne, že by si nemohl za čas vyzvednout peníze, které si někam uložil, jak tomu je u každého peněžního ústavu. Trestní oznámení si musí podat každý sám nejlépe přímo na státní zastupitelství, ne na policii. Mě by zajímalo, zda ta reaktivace funguje a není to další nějaký podvod. Dá se zavolat na 538755818 nebo napsat na [email protected] a někdo se údajně ozve. Nabízejí reaktivaci původních balíčků, po 14 dnech lze prý kryptoměnu vybrat. Máte s tím někdo už zkušenost?

Karel
Odpověď na Ludmila

Podle mého jen další podvod a lži – neposlal bych jim už ani korunu ! Chtěl jsem reaktivovat, ale jen pokud mi vrátí moji původní úhradu – o kterou mě podvodně obrali. To prý nejde ?! A bylo ticho. Ovšem nemylte se, tihle kryptošmejdi nejsou žádný peněžní ústav, ale jen mazaní zloději. V obchodních podmínkách (Podmínkách servisu) mají zjevné chyby (nesrozumitelnosti), v bodě 1 píšou o dárku, ale v bodě 6 (7) o bonusu. Přitom dárek není bonus ! Zmateční podmínky – divím se, že jim už jen toto někdo tzv. neomlátil o hlavu, žádných 6 měsíců by potom nemohlo být závaznou povinností …

Zdenda
Odpověď na Karel

Zavolejte na telefon 775310001, nebo 602709625 a připojte se k hromadné žalobě.

Karel
Odpověď na Zdenda

A ta uvedená čísla jsou konkrétě KAM, na KOHO (jména) ?

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
Ludmila Glombíčková

Připojuji se do diskuse, také jsem naletěla. Nejdříve mi volávala nějaká paní, pak už někdo, kdo se představoval jako Král Martin, příp. Matěj, volával mi cca každý měsíc, pak se odmlčel a po mé sms na poslední číslo, z něhož volal, že mě zanedbává mi naposledy zavolal někdy v listopadu, já jsem projevila přání si cryptoměny stáhnout do peněženky, tak mi řekl, že pak nebudu mít nárok na jeho “poradenství” a od té doby se už neozval. Nevím, jestli jsem udělala dobře nebo ne, ale já jsem ty kartičky aktivovala hned, jak mi přišly a dnes jsem požádala o převod cryptoměn. Počítám, že v tom bude určitě nějaká chyba a budu to muset opakovat, uvidíme. V každém případě mám zájem o jakoukoliv součinnost nebo radu, pokud by mi kdokoliv z vás poskytl. Komu patří tel. 602709623, který tady někdo uvedl, ale bez jakéhokoliv komentáře?

Ludmila

Můj tzv. investiční poradce mě zprvu kontaktoval cca jednou měsíčně a když jsem projevila zájem o stažení zakoupené kryptoměny do peněženky, tak se mi už dále neozýval. Naletěla jsem podvodníkům, stálo mě to nemalé peníze, které už nejspíš nikdy neuvidím. O nějaké 6 měsíční lhůtě jsem vůbec nic nevěděla.

Danča

Zdravím, taky jsem jedna z Vás, která přišla o Své finance a ta nesmyslná 6 měsíční lhůta o které neřekli a tím se my o ni ani nedozvěděli! Prosím kontaktujte mě, připojím se i já k Vám. Děkuje Danča, okr. U.H.

Tomáš
Odpověď na Danča

Musíte jít tento podvod nahlásit na policii!!!! Není se ke komu připojovat.

Karel
Odpověď na Tomáš

To už jsem tady napsal dávno – ale lidé v ČR jsou buď líní anebo hloupí a umí jen nadávat nebo se někam “připojovat” (myslí si , že se to “samo” nějak vyřeší). Nevyřeší !

Jaromír

Dobrý den, postupoval jsem přesně podle vašeho návodu, kdy jsem chtěl kriptoměnu poslat do své peněženky, ale do dneška, mi nepřišel ani informační email. Už je to čtvrtý den

Zdenda
Odpověď na Jaromír

Stále je urgujte, každý druhý den jim pošlete email a klidně od plic.

Tomáš
Odpověď na Jaromír

Jaromíre,

žádné kryptoměny vám nepošlou je to podvod. Pokud chcete získat alespoň část svých peněz zpět, je potřeba zajít na policii a nahlásit to. Jinak to nikdo řešit nebude!!!!!!

Ludmila

Dodrý večer .zakoupila jsem3x baličky BTC a 4.baličky XRP u společnosti BEST VOJCHERS postupněj taky mě podvedli a nic mi nedali,

Zdenda
Odpověď na Ludmila

Možná Vám mohu poradit. 602 709 623

Čech Karel

Také jsem naletěl těm podvodníkům a stálo mě to 135000kc. Přidávám se k ostatním. Policie by je měla zavřít až by zčernali.

Zdenda
Odpověď na Čech Karel

Vázený. Také jsem prošvihl dobu 6m, ale pak jsem začal psát na BestV. slušně sprosté dopisy, že je dám k soudu a k arbitráži apod. Na to se mi ozvala nějaká paní, která mě začala ujišťovat že nic není ztraceno a že se dá vždycky něco dělat. Řekla mi, že se dá účet reaktivovat – nákupem investice za stejnou nebo vyšší částku. to jsem udělal a teď s nimi rozjíždím další kolo. poslali mi zprávu (cryptoedu.com) že po pro běhnutí 14ti denní lhůty bude účet reaktivován a po tom datumu, že mohu žádat o zaslání do mé peněženky. I přesto je to boj, stále chtějí nějaká potvrzení (na to mají právo) a člověk to musí vydržet.
Teď už doufám, že to bude dobré. tel. 602 709 623

Karl
Odpověď na Zdenda

Chacha. Obávám se, že jste to bohužel podělal, už podruhé. No, lidi jsou nepoučitelní. Jen další platba v jejich prospěch a pravděpodobně už neuvidíte nic – ani peníze, natož kryptoměnu ! Platí: jednou podvodník, navždy podvodník, to nevíte !? Kolik jste do nich nyní “nainvestoval”, pochlubte se ? Tyhle kecy a “sliby-chyby” totiž kryptošmejdi běžně zkoušejí, na mě už dříve taky. Ale to ty peníze můžete rovnou vyhodit oknem, víte ? Já jim sdělil, že udělám další nákup, až mi vrátí původní, jejich lží zmařenou moji původní investici – nevrátili samozřejmě dodnes NIC ! Ovšem přeji hodně štěstí – a dejte tady vědět, jak skvělý byznys jste s nimi udělal …

Zdenda
Odpověď na Karl

Zavolejte na telefon 775310001, nebo 602709625 a připojte se k hromadné žalobě.

Částku, kterou jsem reaktivoval účet, už mám v peněžence, ale stále odkládají výplatu z první vlny.

Karl
Odpověď na Zdenda

Jasně. Takže napodruhé už svého klienta nepodvedli, dokonce ani neokradli. To je sice super skvělé, ale jaksi jen tak “napůl” ! Jsou to velcí šmejdi, ale někomu mohou připadat jako “dobráci”, bohužel …

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
XZ

Jsem též jeden z té strašně dlouhé řady těch, co důvěřivě naletěli. Ne proto, že bych potřeboval se dostat z osobní tíživé situace, ale chtěl jsem pomoci dětem. Kdybych jim dal ty vložené peníze přímo, bylo by to lepší. Před několika měsíci na přímý telefon přestali reagovat a to jsem si začal uvědomovat, že jsem asi naletěl. Téměř všichni v diskuzi přede mnou přišli o menší částky, než já, což není měřítko ničeho. Snad jen toho, že jsem se zařadil do toho zástupu naivních důvěřivců. A protože je to v současné době od nákupu více jak 6 měsíců, tak moje šance jsou zcela mizivé.
Nenapsal jsem své jméno, protože se trochu stydím za svou naivitu. Vypadá to, že český národ sestává z několika extra podvodníků, několika otrlých, kterým je všechno jedno a potom ten nekonečný zástup naivních občanů. Kdyby PČR vypsala výzvu na hromadou žalobu, tak bych se připojil, ale sám mám malou šanci. Přeji všem, co se včas vzpamatovali, aby zdárně uspěli. XZ

Karl
Odpověď na XZ

Policie asi žádnou “výzvu” vypisovat sama o sobě nebude, nebuďte naivní. Proč ? To je přesně ten “český způsob uvažování”: sám mám malou šanci. Typické české poraženectví už OD POČÁTKU – nejlépe už DOPŘEDU ! Navíc omezenost, lenost a výmluvy, co všechno nejde a nemá cenu. Velice nízká vytrvalost dosáhnout svého ! A proto tihle šmejdi/podvodníci na slušných lidech v ČR tak pěkně “rajtují”; navíc úřady, policie, státní zástupci a soudy na ně zpravidla kašlou. Takže jen tak dál – a penízky jsou nenávratně fuč. Možná je to nakonec spravedlivé – za blbost a pasivitu se prostě draze platí – co myslíte ? Nemyslíte ?! Tak jen dál tupě zírejte, jak vás škubou …

L.J.
Odpověď na XZ

Dobrý den, je tu někdo klient D.A.S., pojišťovny právní ochrany? Hodlám se na ně obrátit a tuto společnost podvodníků žalovat, ale kdyby nás bylo víc, bude to lepší. Jakub Krejčí není vůbec dosažitelný.

Karl
Odpověď na L.J.

Aha. A jste si jistý/jistá, že se tímhle případem opravdu bude D.A.S. solidně zabývat ? To je třeba nejprve ověřit. A občanskoprávní spory jsou v tomhle státě bohužel na moc “dlouhé lokte” …

Přidal bych se k žalobě
Zdeněk
Odpověď na XZ

Zdravím, taky jsem propást lhůtu půl roku na vyžádání, o které jsem nevěděl jako všichni ostatní. Budu ale i tak požadovat převod XRP do své peněženky a když to bude neúčinné tak hodlám udělat všechno proto, aby se tito lidi neobohacovali na dalších obětech. Založíme skupinu, kde vyzveme všechny poškozené a společně podáme žalobu. Nenechám to tak a neměl by to nikdo tak nechat. Jsou horší jak šmejdi. Jen potřebuji zjistit jaká je adresa mé peněženky, kterou jsem teď za tím účelem zřídil. Musí se to vyplnit do toho formuláře. Za pomoc díky. Zdeněk

Zdenda
Odpověď na XZ

Zavolejte na telefon 775310001, nebo 602709623 a připojte se k hromadné žalobě.

Pokud potřebujete nějakou pomoc, volejte na 602709623

Jakub M.

Je to normalni scam :) Babicka samozrejme naletela, a i po vyplneni formulare jen odepisuji, ze udaje se neschoduji s udaji a nic posilat nebudou.

Iva
Odpověď na Jakub M.

Dobrý den,
také jsem naletěla, mám zakoupené dva balíčky XRP a kriptoměnu, účelně nereagovali, až jsem jako většina zde podvedených promeškala dobu 6 měsíců, po napsání e-mailu se mi ozval Pan Jakub Krejčí, kde po mém vyhrožování mi nabídl, že mi ty dva prošlé balíčky může reaktivovat, ale že musím koupit další balíček za 11.200 kč? Mám obavu, že po zakoupení třetího balíčku nebude brát telefon. Prosím, je zde nějaký odborník, který by nám podvedeným opravdu mohl pomoci? Mám se smířit s tím, že jsem přišla o peníze z předchozích balíčku, nebo to risknout a zakoupit ten třetí? Děkuji

Tomáš
Odpověď na Iva

Dobrý den,

rozhodně neposílejte další peníze. Je to banda podvodníku a jejich 6 měsíční lhůta nemá absolutně oporu v zákonu. Dál jim volejte a nahlaste je to na policii.

Karel
Odpověď na Tomáš

Zcela souhlasím. Jenže policie po “šetření” sdělí, že to bylo součástí jejich Podmínek servisu (česky: Všeobecných obchodních podmínek TBV) a každý kupující si je měl pozorně přečíst. Jenže: v těch Podmínkách servisu je to 1) napsáno zmatečně a nesrozumitelně a 2) do telefonu (odchylně !) sdělují, že máte kryptoměnu bezpečně uloženu u nich, nemusíte s ní nic dělat a oni vám dají vědět, co dál. Ale nedají, přejde 6 měsíců – a nazdar ! Takže uvádějí kupujícího v omyl, lžou – používají podvodných obchodních praktik. Ovšem je třeba to neustále napadat, aktivně bojovat, nenechat se odbýt a přesvědčit policii (státní zastupitelství), že se vědomě chovají protizákonně. A musí se tam toho tzv. chytit někdo znalý a pracovitý, kdo má zájem to dotáhnout a také i stíhat tyhle “obchodníky”. Nejen tvrdit, že se prý neprokázala subjektivní stránka trestného činu. Kecy – výmluvy. To je ale pro státní orgány v ČR dosud asi dost problém …

Zobrazit další odpovědi (1)
Radek
Odpověď na Iva

Chci se připojit k žalobě. Kdyby někdo věděl odkud telefonují, kde mají sídlo, chtělo by to vyřešit osobně.

Kateřina Novotná
Odpověď na Radek

Take se přidám k žalobě, nemohu z nich vymáčknout 11,6 ETH

Zobrazit další odpovědi (1)
Vera
Odpověď na Iva

Taky jsem jedna z těch podtizenych, kteří nevědomky naletely a po 3 měsících jsem chtěla vše zpět, taham se s nimi již další 3 měsíce, a už se k nim ani nedovolam, mají záznamník a na referenta, kterého potřebuji nelze spojit, jsou to supaci, podvodníci, . navrhuji podat hromadnou žalobu a hlavně najít jejich sídlo a jet tam všichni podvedení a dát jim co pro to. Musí mít z nás už pěkný balík peněz, tak navrhněte někdo postup, jsem duchodkyne a vůbec tomu nerozumím jde o 80 tis.Kc co jsem do nich s tím jejích přemlouváním nainvestovala, je mi to moc líto, byly to mé naspořené úspory s chtěla jsem to darovat vnoučatům a teď nemám nic. Pomozte prosím odhalit zloděje!!!!!!!!!! Dík za pomoc.

Tomáš

Dobrý den všem,

Hlásím, že po týdnu práce s naším klientem jsme se dočkali zaslání první části balíčku a to sice 3 ETH

Karl
Odpověď na Tomáš

Gratuluji. To je jistě úspěch, zjevně ale pouze tzv. ojedinělý. Ovšem bohužel to nijak neřeší řadu přetrvajících problémů (výmluv, lhaní, ? podvodů ze strany tzv. obchodníků) v tom dlouhém zástupu poškozených, tj. zejména jmenovitě těch, kteří zde píší, s těmi “kryptoměnovými šmejdy: the best vouchers, cryptoeddu, orderconfirmations24”) …

Marcela
Odpověď na Tomáš

Zdravím,jak se vám to podařilo,bylo to po 6 měsících?

Iva
Odpověď na Tomáš

Dobrý den,
prosím o radu jak postupovat, bylo po po promeškání doby 6 měsíců? Děkuji za odpověď, Iva.

Portál Finex.cz
Odpověď na Tomáš

Dobrý den, Tomáši. Děkujeme za Vaši zprávu. I nám do emailu několik lidí psalo, že se jim kryptoměny podařilo získat. Věříme tedy, že pomocí návodu v článku výše to možné je. Jen je důležité vytrvat.

Vera

Také jsem naletela a teď od nich nemohu od prosince 2020 nic vymoci, jde o značnou částku přes bestvouchers. Co tedělat? Ráda se připojím a vše doložim.

Václav

Dobrý den, nejdříve vám chci poděkovat za návod v článku “Pokud jste si balíček už koupili, co teď?”
Postupoval jsem podle návodu, vše proběhlo. Nyní jsem v situaci, mám peněženku Coinomi a v ní převedenu kryptoměnu BNB (50% investice). Druhou část tvoří (50% BTC) a nebyla zatím převedena.
Na obě měny jsem vyplňoval samostatný formulář. Spojení s Tým Cryptoeddu je pomalé, ale je. Poslední zpráva od nich -” Pokusili jsme se odeslat převod, ale číslo je nesprávné. S největší pravděpodobností byla jedna číslice umístěna nesprávně. Ověřte to znovu nebo vytvořte jiné číslo peněženky. Číslo peněženky můžete ověřit na daném webu.”
Provedl jsem kontrolu několikrát, ale chybu jsem nenašel. Ve formulářích jsem uvedl vždy číslo Výchozí
a já se ptám jaké číslo použít v tomto případě. (Výchozí – jiné, Kompatibilita nebo Starší ???). Co si o této situaci myslíte? Velmi si cením vaší pomoci. Děkuji Václav

Tomáš
Odpověď na Václav

Dobrý den, dneska jsem volal na ctyptoeddu a komunikace je tedy dost otresna. Ten tryk s tím že máte špatně nějakou číslicí je jejich standardní postup. Pokud by jste se nedočkal platby napište a zkusíme vymyslet něco hromadné. Dnes mi kvůli tomu volali další naší 2 klienti coinbank. Tomáš Košťál

Ludmila
Odpověď na Tomáš

Také jsem dnes vyplnila formulář, připojuji se do této diskuzní skupiny a budu ji sledovat.

Ludmila
Odpověď na Tomáš

Zkusila jsem to u coinbank, tam jsem se dozvěděla postup. Něco jsem včera zkusila, zatím není reakce. Jenže mám problém, mám 6 kartiček od best woucher, na každé je jiné číslo a já nevím, která patří ke kterému nákupu. Mám od nich 4 cryptoměny a myslím, že jsem dvě z nich dokupovala, abych měla zarovnaný vklad. Na stránkách thebestwoucher je jedno kontaktní tel. číslo a to je s předčíslím 44, takže není české. Kam voláte a píšete vzkazy?

Marek Veselský
Odpověď na Tomáš

Dobrý den, Tomáši, zakoupil jsem 4 balíčky v roce 2019 v domnění, že kupuji dlouhodobější investici. V letošním roce jsem je kontaktoval, vypsal a odeslal dotazník, bohužel všechny reakce jsou stejné: bohužel jste prošvihl 6ti měsíční lhůtu. Můžete mi prosím s tím pomoci? Evidentně, podle ostatních případů, se jedná o podvod. Minimálně úvodní prezentací uvádí oslovené v omyl.
Děkuji za Vaši reakci na moji prosbu. Přeji hezký den, Marek Veselský, 775 409 599.

Kvetoslav
Odpověď na Tomáš

Prosím o radu. Po instalaci doporučené peněženky Coinomi se mi nezobrazí měna XLM(STELLAR), ve které zhora zmíněná společnost obchoduje, takže nevím, v jaké měně mám mít účet, aby mi peníze přišli zpět, děkuji za reakci.

Portál Finex.cz
Odpověď na Kvetoslav

Dobrý den, Květoslave. Kryptoměna XLM (Stellar Lumens) je bohužel jedna z mála, které Coinomi nepodporuje. Budete si muset sehnat přímo peněženku na XLM.

Zobrazit další odpovědi (1)
Radek
Odpověď na Václav

Po přečtení několika recensí musím se všemi souhlasit.
Koupě od The bestwouchers a další jednání Cryptoeddu je na hodně dlouhé lokte a naprosto
zmatečné.Začal jsem mít obavy a vypadalo to na podvodné jednání.
Obrátil jsem proto se na pražskou spol.Coinbank a za týden se nám podařilo s p.T.Košťálem z nich
dostat první část mé investice – 3ETH.Ale ještě dluží několikrát již urgované převody XRP a BCH.

Václav Jachim
Odpověď na Radek

Dobry den, mel bych zajem se dozvedet vice informaci o vasem postupu, jak jste ziskal kryptomenu na svou penezenku. Pokud mi muzete zavolat na tel 775 310 001, nebo staci poslat sms zavolam zpet. dekuji

Ludmila Glombíčková
Odpověď na Radek

Prosím o kontakt na Tomáše Košťála, chci získat informace, jak na ty šmejdy.

Portál Finex.cz
Odpověď na Václav

Dobrý den, při posílání BTC by mělo být jedno, zda zadáváte Výchozí, Kompatibilní nebo Starší adresu. Prakticky mezi nimi není skoro žádný rozdíl. Nicméně můžete zkusit nejdříve jednu, pak druhou a pak třetí – v případě, že se jedná pouze o taktiku “zdržování” z jejich strany…

Michal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat těch, kterým se povedlo získat část tokenů z voucheru, o jak velkou část původní ceny voucheru se jednalo? Nerad bych dával rodné číslo a číslo OP kvůli 1% původní “investice”.

Žabka-Hana

Také jsem naletěla. Přidala bych se k hromadné žalobě, pokud mi někdo poradí. Doložím materiály, které
mám k dispozici.

Michal

Dobrý den,

začátkem týdne jsem zjistil, že moje maminka pořídila celkem 4 vouchery za několik desítek tisíc. Chtěl bych zkusit získat část peněz zpět pomocí návodu v článku. Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Při aktivaci voucherů mi to i přes to, že byli nakoupeny v různých měsících hlásí stejný datum nákupu a to 9.5.2020. To znamená, že je šesti měsíční lhůta pro získání kryptoměn pryč. Má tedy smysl se do toho pouštět a riskovat zaslání dokladů?

Dále by mě zajímalo, jestli ti kteří zasílali své doklady totožnosti, tak jestli zakryli citlivé údaje a pokud ano, tak zdali jim žádost prošla.

Předem děkuji za případné odpovědi.

MarekVeselský
Odpověď na Michal

Dobrý den, žádost prošla, ale jejich reakce je, že jste promeškali 6 měsíční lhůtu a tím pádem smůla. Několikrát jsem jim psal, vyhrožoval soudem, ale nic jsem nevyřešil. Myslím si, že by pomohla hromadná žaloba.

Dana

Dobrý den,
jsem také jedna z postižných. Balíček jsem zakoupila v dubnu 2020. Dvakrát mě telefonicky kontaktoval údajný poradce, vždy to byl někdo jiný, naposledy Heczková.Bohužel mi nesdělili ani tu podmínku o 6 měsících,abych o svou investici nepřišla. Je neuvěřitelné, že mi pořád někdo volá a posílá emaily týkající se dalších nákupů. Z toho jsem už vystřízlivěla a snad i ponaučila. Díky informacím na netu jsem nepřišla o další finance v další podvodné nabídce, která se zdála opět úžasná. K hromadné žalobě bych se také připojila, moje pohledávka na ni nestačí , můj tel. 775139102.

Luboš

Chtěl jsem se s Vámi podělit o případ moji maminky. V prosinci koupila tyto balíčky za 120 tis. Hned jak jsem našel tento článek začala je bombardovat. Dnes ji přišla poslední kryptomena a má vše co koupila. Takže stačí bombardovat, vyhrožovat a oni to pošlou.

Lucka
Odpověď na Luboš

Dobrý den, díky za zkušenost. Jen se chci zeptat, výhrůžky jakého typu (policie?) No nic, jdu na ne

Král
Odpověď na Luboš

No, to máte veliké štěstí. Skoro až neuvěřitelné ! Že zrovna u vás byli tak ochotní ? Oproti dlouhé řadě jiných, zajímavé …

Ludmila Glombíčková
Odpověď na Luboš

Ozvěte se, prosím, jak jste uspěli při vymáhání kryptoměn po uplynutí půlroční lhůty, zatím tápu a nevím, jak začít.

Ludmila Glombíčková
Odpověď na Luboš

Luboši, to bylo v té šestiměsíční lhůtě, proto to vyšlo. Tady jsou všichni, kterým ta šestiměsíční lhůta už proběhla.

Jana Sopková

Áno taktiež som naletela a prišla o 4000cz korún určite sa pripájam k žalobe p.Novotna Jana

Bohumila

Dobry den ,take jsem naletela a take bych se pripojila k hromadne zalobe.

Karel

Důležité sdělení !
Dobrý den – pro všechny , kdož se chtějí opravdu tzv. přidat (a nejen planě mluvit nebo psát a stěžovat si) k trestnímu oznámení: je možné se aktivně p ř i p o j i t vlastním podáním (sdělením ve věci nákupu kryptoměn atd.) na Policii ČR, která šetří již podané trestní oznámení pod Č.j. KRPT-261474-9/ČJ-2020-070681 (nprap.Ing. Wrona, vrchní inspektor), na adrese (e-mail): [email protected] (eventuálně [email protected]). Můj kontaktní e-mail: [email protected]

Václav
Odpověď na Karel

Důležité OZNÁMENÍ !!!
O společném řízení rozhoduje policejní orgán, nikoli poškozený. Chtěl jsem se přidat k výše uvedenému řízení, ale bylo mi vysvětleno, že oni společné řízení nevedou, a že oznámení mám podat na oddělení policie v místě bydliště, kde mé oznámení prošetří, jelikož jsou už oznámena různá oznámení na the best vouchers v rámci ČR, které se jednotlivě šetří a vyhodnocují.

Karel
Odpověď na Václav

Že dotčený odbor PČR nepřibíral další poškozené (kteří se chtěli připojit k mnou podanému trestnímu oznámení), není moje rozhodnutí, natož vina. Já to pouze zde nezištně nabídl, ač jsem mohl samostatně “soukromničit” a starat se jen výhradně o sebe. To další už není v mojí moci, nejsem Policie. Příště už tu nabídku neudělám – i když jsem podal další tresní oznámení, tentokrát na státní zastupitelství a další podněty dozorovým orgánům. Navíc, tady se jen běduje, kdekdo si stěžuje a každý by se akorát někam “připojoval”, ale přitom nevím o žádném společném oznámení nebo spojení zdejších stěžovatelů (zde nikdo nic neuvedl ?).

Josef
Odpověď na Karel

Pane, mě stačí číslo jednací PČR. Nevím jak to v této době bude postupovat. Mám několik případů,že Policie i Státní zastupitelství všechno odkládá. Naletěl jsem. Měl bych dnešního dne mít 0,25 bitcoinu+ další měny,což je cca 270 000 Kč. Budu požadovat náhradu ušlého zisku. Možná jsem naivní . Byl jsem v exekuci, vrazil jsem do toho poslední peníze, které jsem doma měl, abych se co nejrychleji z této dostal. Paní Lucie Veselá, působila věrohodně, řekla mi svůj životopis, každý měsíc se mi ozývala,od srpna 2020 jen jednou a v září už byla telefonní čísla hluchá. Mám dokonce 3 čísla,z kterých volala nebo její kolega. Přece Policie musí zjistit, kdo ta čísla založil a kdo dal žádost o zřízení telefonní linky. Možná všechno bylo na nějakého bílého koně a měli to vymyšlené kompletně. Možná to nebyla Lucie Veselá, ale jmenovala se jinak a každému se představovala jiným příjmením. Možná už je napakovaná a žije v Belize, kde údajně byla společnost založena nebo má peníze ve Švýcarsku a žije tam,všechno je možné. Pár roků tam vydrží a až se všechno promlčí,tak se vrátí zpět do republiky. My pak utřeme nos. Spoléhám na to,že jich muselo být více a že všichni nevycestovali mimo republiku. Když vidím co tady lidi píše,tak museli vydělat řádově několik miliónů.. Kdosi tu napsal,že firma byla založena v Olomouci. V každém případě podám trestní oznámení na Státní zastupitelství v Náchodě. Nevím co z toho bude,neboť v Čechách a na Slovensku jsou nejhorší zákony v celé unii, dělané na veksláky,tuneláře a hajzly. Poctiví lidé v této shnilé společnosti nemají šanci. Sám jsem to poznal při podnikání, kdy jsem díky těmto zákonům přišel o 2,5 miliónů Kč. Zákony jsou z let, kdy vládnul pan Václav Klaus a nechal rozkrást celou republiku a zprivatizoval a prodal fabriky za pytel hrušek těmto vekslákům a tunelářům,kteří v té době měli jediní solidní peníze. Můj email [email protected], telefon 737 261 550, adresa 549 72 Otovice 141 ,okres Náchod, Královéhradecký kraj.

Karel
Odpověď na Josef

To vše je známo, jenže když čecháček nebude sám za sebe, nebo nejlépe dohromady s ostaními aktivně a možná i dlouhodobě bojovat za své, ničeho nedosáhne. Už vidím ty typicky české kecy: “ale to přeci nemá cenu”. Maximálně možná – připojil bych se (to je ovšem pasivní a moc málo, víte). No, v tom případě ať si nikdo nestěžuje, nenadává – prostě je asi jen snadnou (možná naivně hloupou ?), vlastním přičiněním bezbrannou obětí nějakých šmejdů a jeho penízky jsou už nenávratně fuč ! Ono je bezpodmínečně nutné ty šmejdy neustále aktivně napadat – trestní oznámení, stížnosti, podněty k šetření (a to může dělat úplně každý – jen nebýt pohodlný a líný !), dobré by bylo věc dát do médií, kdo má možnosti. A přinutit tím naše, hodně často neochotné, neznalé a pohodlné státní instituce, živené z našich daní, aby aktivně konaly a dělaly dobrý servis pro své občany. Na to zde ten stát a jeho orgány máme ! Pro nás, nejsme tu my pro něj, to je bohužel jen zažitý omyl. Jinak jej víceméně takto nepotřebujeme dál živit …

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
tomaš

také bych se připojil k hromadné žalobě,vše bylo o.k. až do 24.11.2020 kdy jsem se už s nikým od nich nespojil. Maj vypnuté telefony a stránka na vebu nereaguje.Vše jsem řešil s PETROU HEČKOVOU,ale ted jako by se po ní slehla zem,ale stále mi někdo telefonuje j
,je to nahraný záznamník,abych si koupil kryptoměny,volání zpět je nedostupné,prosím poradte co dál mám tam skoro 30 tisíc

Blanka Kotišová
Odpověď na tomaš

já jsem v téže situaci, paní Krausová od prosince není k zastižení, jak slíbila, že mi zavolá, jak dále pokračovat , ale ani já se nedovolám. Nahraný záznamník mně také kontaktuje, ale vždy je uveden jiný jméno. Také nevím, jak dostat své peníze zpět.

Soňa
Odpověď na Blanka Kotišová

Velmi Vám děkuji, balíček z pošty nepřevezmu

Daniela
Odpověď na tomaš

Vsechny zdravím. Mam úplně stejný problém s výběrem kryptomen u thebestvouchers.cz spojeno se spol. Cryptoeddu.com za 116500 Kč, během 1 roku a 5 měsíců jsem neustále investovala, postupovala jsem přesně podle pokynů odborníka z prodeje a návodu na stránkách, kterými me provazel pan Král a pak Jakub Krejčí, tzn. Aktivovat kartu s kódem a kde hned naskočil info, vaše kryptoměny jsou nyní bezpečné v naší peněžence!!! Dále jsem žila v nevědomí, ze bych musela z této peněženky zase kryptoměny někam přeposílat do další, mela jsem za to, ze dotazník na cryptoeddu.com je na výběr mého zisku z teto peněženky , proto jsem byla v klidu, prý se o mě postarají abych vydělala na své investici jelikož jsem klient na 10.000tis Kč a mají vždy přednost apod. Kecy, kecy kecy. Neustále jsem volala já ,jak to vypadá a jestli už mám vybrat peníze a ani slovo, ze je někde chyba. Žádní odborníci to nejsou, plácaji se v tom jako my všichni. Místo aby nas podpořili a řešili stiznosti a reklamace, aby měli dobrý kšeft, tak se musíme doprosovat a soudit??? Každopádně tyto společnosti nemají licenci na obchodování s kryptomenami, mam to ověřeno u konkurenční společnosti, která je lustrovala, proto jen ty balíčky a dárečky….alespoň co se thebestvoucheru týká. Každopádně podvodníci úplně nejsou protože jsem jednu kartu s kódem stihla aktivovat neboli stáhnout kryptoměny do své peněženky u Coinomi, kde vám vygeneruje tato mobilní aplikace číselný a pismenkovy kod pro příjem kryptoměny a ten jim zašlete v dotazníku jako adresu vadi nove peněženky, pokud něco nesedí tak to pošlete na jejich vyzvani emailem i RQ kod peněženky pro jistotu. Peníze mi přišly, akorát musím zase udělat převod do České směnárny, která vám dá svou adresu-kod a pak jen vyplnit c.u. a to co je nutné. Vse u thebestvouchers.cz funguje, ale ne od začátku, neumějí lidi navest na správný postup. Prosím posílejte všichni stejně stiznosti na email: [email protected] a na email: [email protected] I oni v mém případě nedodrželi smluvní podminky- neinformovali me emailem o nákupu kryptoměny za kolik a počet, ani o tom jak postupovat. Nad ničím jsem neměla kontrolu. Situaci řeším smírčí cestou, ale ráda se připojím k hromadné žalobě, trestnímu oznámení, pokud neuznají chybu. Párkrát jsem podobně investovala s podvodníky a většina sedí ve vězení a někde museli část peněz vrátit. Mam kontakty v TV, není problém to snad zveřejnit. [email protected]

Simona Drieniková
Odpověď na Daniela

Dobrý deň, práve mi dnes prišiel voucher a neskoro som sa dozvedela, že sú to podvodníci. Viete mi nejako poradiť? Zaplatila som 600€, že vraj 300 za nejaké Gold VIP služby. Bože takto doplatiť za neskúsenosť

JOSEF
Odpověď na Simona Drieniková

No to je stejná chyba jakou jsem udělal .Žádné balíčky nekupovat. Měla jste si zřídit prvně svou peněženku a jakoukoli kryptoměnu koupit ve směnárně.Pokud jste již peníze odeslala, napište co vlastně vám koupili a hned požádejte o převod do vaší peněženky.Pokud to neuděláte do půl roku o vše prý příjdete. Zažádal jsem v lednu po dvou měsících co jsem nakoupil a po vyplnění třech dotazníků, jsem po stovce meilů dostal od těch podvodníků jednu kryproměnu a o druhou stále bojuji.

Zobrazit další odpovědi (1)
Lubomír

Také jsem naletěl a koupil dva balíčky od The Best Vouchers za 25000 kč. Bylo to v únoru a dubnu 2020, takže šance na vrácení peněz je na nule. Připojil bych se k případnému trestnímu oznámení na The Best Vouchers. Lubomír

Dominik Polanka

A s prominutím, mne to hrozně štve (sere). Jelikož děda taky škudlí každou korunu, aby měl a tohle je prostě nehoráznost… je podaná nějaká žaloba? nebo se tu jen mluví a mluví? Potřebuji to vědět, a je to hnusný, ale rád bych aby se na ních děda trošku zahojil….

Dominik Polanka

Dobrý den, můj dědeček také nalítl. založili jsme peněženku, vyplnili vše… a doufáme teď v připsání kryptoměn. Jen se chci zeptat. děda má asi 3 ty plastové karty s kédem, je nutné pokaždé na každou kartu vyplnit formuláč a nahrávat ty dokumenty? nebo stací jednou a dostanu všechyn kryptroměny z mého “účtu” na svou peněženku?
Předem děkuji za odpověd

Martina Lepková

Syn nalitl take. Platil kartou jako dobirku na poště. Zjistili jsme, ze si platbu jeste ti podvodnici nestrhli, proto nam banka doporucila blokaci karty a vydani nove karty s jinym cislem. Pry takto budou mit potize si castku strhnout. Pokud k pripisu na jejich ucet presto dojde, mame podat v bance teklamaci strzene castky.

Martin
Odpověď na Martina Lepková

Vcera jsem si objednal startovaci balicek STELLAR,telefoni cislo je 474 930 314.Po precteni vasich prispevku jsem jeste vecer poslal meilem,ze odstupuji od nakupu tohoto balicku,proste at nic neposilaji.

josef
Odpověď na Martin

To jste udělal dobře. Pokud chcete koupit kryptoměnu, zřiďte si svou peněženku , a nakupte přímo ve směnárně. Určitě Vám s tím někdo poradí . contact @ cryptoeddu.com, je majitel a už skoro tři měsíce snimi bojuji , jsou to podvodníci a nemají důvod nikomu investici převést do jeho peněženky.S cizí investici protiprávně obchodují a Vy se můžete jen zlobit.

Martina Lepková

Tak tohle přesně resim se svym synem (25 let) uz dva dny. Prisel sice “jen” o 2 200,-Kč, ale i tak je to pro nej dost. Vubec mi o tom nerekl. Dokonce po nem chtěli sken obcanskeho průkazu…to uz se me zeptal, jak to ma udelat, tak jsem mu říkala, ze komu chce vubec davat vsanc svoje udaje a jestli vi, jak je to nebezpecne. Jeste jsme nic neaktivovali. Platil kartou. Je možné jit do banky a pozadat je, aby tu platbu oni sami stornovali? Psali jsme odstoupeni od smlouvy podle par. 1818 obc. zakoniku. Nejradsi bych toho kluka zabila, fakt ze jo. Koho mam kontaktovat, pokud se chci pripojit k zalobe? Dekuji Lepková

Rudolf

Mám vlastně stejný problém jako lidé kteří se chtějí připojit k žalobě, slečna Petra Hečková mi sdělila, že hned musím v 8/2020 nakoupit neméně za 10000,00 Kč XRP, jinak mi účet propadne a zmizí. Dokoupil jsem, ale jen u nich, na svůj učet, od té doby telefon slečny Petry Hečkové ani prý, povýšeného Petra Dvořáka, se kterým jsem tuhle transakci z 95% sjednával, nereaguje. Je mi 77 let, jsem asi starý a příliš naivní a věřil jse korektnosti “radoby” bankovních společností a férovosti tohoto režimu, alespoň v tomhle směru. Zjištuji, ýe podvodíci z první republiky byli, v tomhle směru ještě dál!
Přpojuji se, pokud můžu, jako 77 letitý důchodce, k teto žalobě, pokud múžu a jde mi o cca 37000,- Kč Můj email jsem připojil rád přidám telefon, 776257895 a doplním, že se stydím, jak naivně jsem se dal chytit! Rudolf

Milan Švejda

Dobrý den, rad bych se připojil k hromadnemu trestnímu oznámení. S pozdravem Milan Švejda.

Václav

Dobrý den, také jsem jel podle návodu a momentálně je to čtvrtý den a nepřišel mi ještě žádný email.

litoš
Odpověď na Václav

jak někdo muže takto naletět podvodníkum copak jsme tak blbej národ asi ano

Ich
Odpověď na litoš

Blbej národ, možná. Ale to je pouze jedna strana mince. Tou druhou je “české” prostředí a poměry, prostě bordel v tomhle státě. Kdy podvodník, lhář a zloděj má většinou navrch nad slušným, možná trochu naivním a důvěřivým občanem (neznalým všech podvodů) ! Ale za to nemůže výhradně národ, ale tzv. elity národa a servisní organizace státu, placené z našich daní (politici na všech úrovních – moc zákonodárná a výkonná, úřady, soudy, policie atd.) …

Evžen
Odpověď na Ich

Jak hovoří náš premier,kradnů všeci !?Také jsem naletěl jak malý Jarda,investoval jsem 40000 a teť bojují aby ty BTC poslali na můj účet do EXODU! Prokoukl jsem je,když mi zaslali jak jsem neskutečně inteligentní a abych znovu investoval,tehdy jsem pochopil jaký jsem starý blbec!

Zobrazit další odpovědi (1)
František

Dobrý den,
Váš článek s radami mi velice pomohl a dostal jsem se po několika urgencích k odpovědi na převod kryptoměny XRP na moji peněženku Coinomi. Prosím o radu jak postupovat dále, když nemám TAG číslo. Myslím si, že wallet peněženky je tak identický, že několikamístné TAG číslo nemůže být v tomto případě rozhodující. Prosím o info, jak mám postupovat dále, aby neskončily moje tokeny na nějakém společném účtu. Velice děkuji.
František

Portál Finex.cz
Odpověď na František

Dobrý den, Františku. Jak už píšeme v článku výše – pokud používáte Coinomi, TAG není třeba uvádět žádný. Můžete jim tedy napsat, že TAG nemáte. Ten je třeba například ve chvíli, kdy k uchování/příjmu kryptoměn používáte službu jako třeba Coinbase.

Daniela
Odpověď na Portál Finex.cz

V tomto případě si najdete českou smenarnu kryptoměny na netu třeba simplecoin.cz a zavolejte jim pro postup. Z Coinomi je to políčko nahoře, “odeslat ” kryptoměny a tam se vám vygeneruje požadavek možná kod zase nějaký, který musíte poslat do té směnárny, nebo oni pošlou pravdepodobne vám kod, který tam vepište. Oni vas nevedou, nebojte, budu dělat to samé. Myslím, že byste mel mít registraci u te směnárny pro převod.

Jaroslava

od thebestvoucher nic nekupovat!!!Jsou to podvodníci se sídlem na Belize.Podávám trestní oznámení za klamání spotřebitele a spoluúčast na podvodu.Kdo se chce přidat,napište.Určitě nás bude více.Takový šmejdi tady musí skončit.

Libuše
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den, taky jsme s manželem naletěli. Bohužel díky Covidu jsme neměli čas pročíst celé stránky thebestvouchers.com a vzdělávací balíčky. Sice jsme si aktivovali vstupní kód z kartičky, ale už jsme nepožádali o převod kryptoměn do vlastní peněženky, neboť naše “finanční poradkyně” Lucie Veselá nás ubezpečila, že jediné co musíme udělat, je prvotní aktivace kódu z kartičky a pak už jen čekáme, až se investice zhodnotí. Na můj dotaz, co dělat, až budu chtít kryptoměnu prodat, mi bylo odpovězeno, že se na ni obrátím a ona se postará. Ani zmínka o tom, že si musím nejprve do 6 měsíců požádat o převod kryptoměny do své peněženky. V obchodních podmínkách je to psáno trochu kulantně a my z toho nepochopili, že kromě aktivace kódu z kartičky je třeba ještě udělat něco jiného. Když jsme si chtěli převést kryptoměnu později, bylo nám odepsáno, že jsme promeškali lhůtu 6 měsíců. Tím už nemáme nárok na nic.
Rádi bychom se přidali k trestnímu oznámení, ale nemáme s tím žádné zkušenosti.

Karel
Odpověď na Libuše

Dobrý den, dnes jsme si posílali krátký e-mail v dané věci. Musím uvést, že přesně takový zážitek s těmito “šmejdy” mám i já. Jak to popisujete, naprosto přesné ! Jen ta paní mi tvrdila, že je JANA Veselá !? Takže mlžili, lhali a měli to zjevně už předem připravené, to je jasné. Navíc, jak píšu jinde – níže, v jejich “Podmínkách servisu” to je uváděno různě – odchylně (ad lhůta 6 měsíců) ! Neupozornili mě na to a v jejich balíčku žádné písemnosti (podmínky) nebyly.

Roman
Odpověď na Karel

Dobrý den pane Karle, jsem na tom úplně stejně, já přišel jen o 2000 Kč. Pokud budete potřebovat společně podat trestní oznámení, půjdu do toho s Vámi. V mém případě je to pouze přestupek proti majetku. S pozdravem Roman.

Zobrazit další odpovědi (1)
Jaroslava
Odpověď na Libuše

Paní Libuše,zkuste mě kontaktovat a spojíme se ke společné žalobě.Jarka

Jana Prchalová
Odpověď na Jaroslava

Mám stejné negativní zkušenosti, které výše uvádíte. Sliby, tahání peněz a následuje hluchý telefon a žádný další kontakt. Chtěla bych se připojit k žalobě.

Roman
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den.
Rád bych se v této věci k Vám připojil, jak píšete.

S pozdravem
Roman Chromčák

Josef Nosek
Odpověď na Jaroslava

Mám zcela stejné zkušenosti jako ostatní. Rád bych se připojil k trestnímu oznámení. Problém jsem zjistil ještě další.Na dokumentaci,kterou vlasním je uvedeno,že objednávky jsem podal v květnu 2020, přestože jsem podal objednávky v prosinci 2020. Důvod je zcela jasný a to, že o vydání kryptoměn musím údajně požádat do šesti měsíců a od května již tato lhůta prošla. Mám však písemné důkazy, že objednávky byly mnou podány v prosinci 2020. Pro případnou konzultaci uvádím moje mob. telefonní číslo, které je +420603410020.Jsem důchodce letos mi bude 75 let, ale původně jsem advokát. Praxi již ale neprovozuji téměř 4 roky a z advokátní komory jsem se již odhlásil Přesto rád jakkoli pomohu, aby tací podvodníci skončili jednou provždy.
V úctě Josef Nosek.

Pavel Klosík
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den.Mám stejné zkušenosti.Se mnou vše řešil pan Krejčí,ale už se mi více jak 14 dní neozval.Když mu volám,telefon vyzvání,ale nikdo jej nezvedá.Pokud budete získávat peníze společně,popř. žalobu,ozvěte se.Děkuji Pavel.

Zobrazit další odpovědi (4)
Josef
Odpověď na Libuše

Mám ty samé zkušenosti. Paní Lucie Veselá mi říkala, to samé co vám všem. Uvedla mě v omyl. Když jsem chtěl, aby mi řekla,kde mohu sledovat vývoj cen na mém účtu, tak mi řekla nějakou částku a že mi to hlídá a poradí, kdy vybrat peníze. Popsala mi do telefonu svůj životopis, tuším, že je z Ostravy, má 2 děti. Jestli ovšem nelhala. Připojuji se k trestnímu oznámení a společné žalobě . Podvod jako hrom. Navíc pro ztrátu zisku, koupil jsem 0,25 bitcoinu,což je nyní cca 160.000 Kč a to jsem neměl jen bitcoin, ale další kryptoměny. Jinak si myslím, že ji kriminalisté vypátrají. Od září mi nebere telefon a obě čísla co mi dala jsou hluchá. Jasní šmejdi. To se snad může stát jen v České republice.

Daniela
Odpověď na Josef

Telefon mají nový, měli změny, dovolate se až za nějakou dobu je asi obsazeny, tak to vypadava, ale volají i zpět a říkají zase bludy, ze na cryptoeddu.com je dotazník pro výběr investice, kde zadáte číslo účtu, tak jsem se pobavila…..ps: zkuste to, halama. Telefon oficiální, který mi sdelilo thebestvouchers.cz je: 538 755 818.

Zobrazit další odpovědi (1)
Josef
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den, po tom co tady čtu, tak jsem taky ze sebe udělal pitomce a naletěl jsem. jsem v tom za 50000,- na Bitcoinu a o to více mne to štve když už jse člověk rozhodl investovat do budoucnosti a ještě když to tak krásně narostlo. O možnosti převest měnu na peněženku jsem se dozvěděl ještě před vypršsením 6 měsíční lhůty a tudíž na nic nečekal a hned jsem zažadal o převod měny. Bohužel je to už 4 týdny a stále nic i přesto že jsem byl ujištěn, že žádost evidují a je vpořádku a měna jistě v nejbližších dnech dorazí, nedorazila a telefony nezvedají. Rád bych se tedy přídal ke společné žalobě, pokud jse nějaká formuje.

Portál Finex.cz
Odpověď na Josef

Dobrý den, Josefe. Před pár dny jsme jednomu z našich čtenářů po téměř měsíčním boji pomohli zachránit peníze za nakoupené BTC balíčky v hodnotě 30 000 Kč. Šlo opravdu o to – vytrvat, kontaktovat je na mail, volat jim a zmiňovat, že Vaše zakoupené bitcoiny dle domluvy chcete na svou peněženku, kterou jste uvedl ve vyplněné žádosti. Držím palce, aby to vyšlo.

Karel
Odpověď na Portál Finex.cz

Hezké. A znáte na Finex.cz jejich adresu, sídlo, jména osob prodejců aj. ? Stránky nemají (?) anebo jsou někde diskrétně “zašití” pod jiným názvem/jménem …

Portál Finex.cz
Odpověď na Karel

Dobrý den, bohužel tyto informace nemáme.

Zobrazit další odpovědi (1)
Josef
Odpověď na Portál Finex.cz

Děkuji za Vaší přízeň a určitě to bez boje nevvzdám. Co jsem koukal tak už se mě to krássně zhodnotilo a byla by škoda o to přijít. určitě je budu bombardovat emailem a telefonicky to zkouším tak též, ale bohužel bezúspěśně.
Pokud by někdo znal telefon na, který se jim tam dá dovolet byl bych vděčný.

Roman
Odpověď na Josef

Dobrý den, Josefe.
Taky to zkouším telefonicky ,ale tel. nefunguje. Rád bych Vás poprosil, jestli už Vám někdo funkční číslo zaslal, nebo jste ho nějak jinak sehnal, jestli by jste mi toto číslo, mohl prosím zaslat. Děkuji.

Petr P
Odpověď na Josef

Zdravím všechny,
Díky za vaše komentáře, je to týden co jsem zakoupil a hned se to budu snažit zrušit. Jinak mi paní Veselá dnes volala z tohoto čísla +420474930314. Tak tam zkuste všichni zavolat a uvidíte. Držím palce.

Zobrazit další odpovědi (2)
Karla
Odpověď na Portál Finex.cz

Dobrý den, ráda se k vám připojím mám úplně stejnou zkušenost. Paní Lucie Veselá mě ubezpečila že tam mám peníze nechat rok. Teď mi na email odepsali, že mé 4 balíčky jsou po splatnosti. Kája

Zobrazit další odpovědi (3)
Jaroslava
Odpověď na Josef

Pane Josefe,zažívám to stejné a řeším to již skoro celý měsíc.Peníze nikde.Takže jistota bude trestní oznámení pro podvod na policii .Chystám se na to,taky jsem dala hodně peněz a stále něco přešetřují.Jarka

Josef
Odpověď na Jaroslava

Zdravím tak to bychom mohli spojit síly a třeba by to přineslo nějaké ovoce.
Email: [email protected]

tomkill
Odpověď na Josef

Mám stejnou zkušenost a Rád se připojím k žalobě těchto šmejdů tel.+420725692618

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
Marek
Odpověď na Jaroslava

Dobrý den,
moje maminka (Starsi pani pres 80let) jim naletěla s obrovským obnosem. Můžete me prosím kontaktovat na podani hromadneho trestniho oznameni? muj email. Kontakt na me: Marek Stehlik, 775930 300, [email protected]. email na maminku: [email protected] tel: 774188564

dekuji velice Marek Stehlik

Josef Barvíř Otovice u Broumova 141
Odpověď na Jaroslava

Mě také podvedla ta paní Lucie Veselá . Byl jsem v exekuci. Dal jsem do toho poslední své úspory abych něco vydělal a splatil dluhy. Koupil jsem si 4 balíčky. Nejradši bych za tou paní zajel a chytil ji pod krkem a dotáhl k bankomatu. Podejte na ně hromadou žalobu. Máte právníka ??? Já se připojuji k žalobě!! Dejte mi prosím zprávu na e-mail [email protected]. Děkuji.

Marie Samsonkova
Odpověď na Jaroslava

Já otevřela také jejich nabídku, začala jsem vypisovat, ale ne odeslala, prostě jsem přerušila. První, co mne nahlodalo, že mi za chvíli volali, druhé, že se mi v hovorech u čísla tel. Objevila zpráva spam, nyní mi přišel emeil, že mi zásilka dojde. Ještě než jsem četla tento článek, jsem byla rozhodnutý, že zásilku nepreberu. Naštěstí je na dobírku. Prasto velmi děkuji za článek, který mne uklidnil a přesvědčil, že nenaletim. Lituji všechny a přeji zdárně vyřízení. Držím pěsti při žalobě, sama bych ji podala. Hyenismus se musí trestat.

Karel

Dobrý den, ještě jsem zjistil jednu podivnou věc, na kterou bych se chtěl zeptat odborníků Finex.cz: když porovnám text Podmínky servisu The best vouchers z 3/2019 (jsou tam rozdílné, zmateční termíny – Bonus a Dárek, viz můj předchozí příspěvek z 10.12.2020 !), ale text Podmínky servisu Cryptoeddu.com (bez datace účinnosti !?) v hlavě 1. Definice, bod 13. Přístupový kód ale odchylně uvádí, že “prodloužení doby platnosti Přístupového kódu po uplynutí jmenovaných 6 měsíců je možné …” Obé lze najít na Internetu – cryptoeddu.com/terms a thebestvouchers.com/CZ/terms-and-services. Podmínky tak mohou mít rozdílné parametry – co tedy vlastně platí !? Jak se v tom lze vyznat ?

Portál Finex.cz
Odpověď na Karel

Dobrý den, Karle. V případě těchto dvou firem jsou jejich obchodní podmínky a trvání na nich tak nějak k ničemu. Jedná se o firmy sídlící v daňových rájích, kde se práva s největší pravděpodobností nikdy nedovoláte.

Karel
Odpověď na Portál Finex.cz

A vůči jejich spolupracovníkům – prodejcům/obchodníkům v ČR, fyzickým osobám s naším občanstvím ? V našem právním řádu existuje paragraf “spoluúčast” (přečin, trestný čin).

Portál Finex.cz
Odpověď na Karel

Tam by čistě toereticky něco vymyslet šlo, nicméně by se rozhodně jednalo o dlouhé právní tahanice za kdovíjakou cenu s nejasným výsledkem.

Karel
Odpověď na Portál Finex.cz

Trestní oznámení může podat (resp. má povinnost) každý občan, pokud má podezření na spáchání tr.činu – a trestní řízení (i před soudem) je zdarma ! Tihle “šmejdi” totiž poškozují nejen zákazníky, ale i slušné obchodníky, např. s kryptoměnami – a ta způsobená škoda je mnohem rozsáhlejší, než se může zdát …

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
Michal Svatoň
Odpověď na Portál Finex.cz

Dobrý den. Jsem také jedním z povedených od společnosti cryptoeddu. Pokouším se spojit a napsat na jejich webové stránky. Ty jsou ale již nedostupné, stejně tak telefon. Nejspíš reakce na vaše rady klientům. Prosím o radu, je nějaká šance dostat peníze zpět?? U mě se jedná o 20000. Děkuji. S pozdravem, Svatoň

Karel
Odpověď na Michal Svatoň

Musíte sepsat a podat trestní oznámení na Policii ČR (s důkazy, které máte), sám nebo s advokátem, bezodkladně. Než se šmejdi “vypaří”. Nevím nic, že by zde píšící osoby (a jejich zjevně dost), kromě verbálního stěžování si na podvodníky, dávaly dohromady nějaké hromadné trestní oznámení na PČR. Nebo lze věc medializovat. Jak je tu uváděno, kdekdo by se někam “přidal”. To je málo. Je třeba aktivně konat ! Jinak bohužel – odepište si své ztráty a sbohem …

Zobrazit další odpovědi (1)
Jiří Kubíček

V dubnu jsem koupil Balíček za 5000 Kč,byl mi přidělen expert Jakub Krejčí, ale se neozývá. Já jsem ztratil na ně telefon i e-mail.p prosím o kontakty na thebesvouchers.

Karel
Odpověď na Jiří Kubíček

Vážený pane Jiří Kubíčku, na původním telefonu (pražské číslo), který uvádím o komentář níže, už to nikdo nebere – vyhrává tam jen hudba. Ale mám kontakt, který ještě před pár dny fungoval: paní Jana Novotná, +420 538755818. Obávám se ovšem, že to je ale jen nějaký nastrčený “pěšák”, kde stejně nic nevyřídíte …

Evžen
Odpověď na Jiří Kubíček

Dobrý den ,s Jakubem Krejčím mám ty samé skušenosti,nelze se sním spojit ani po opakovaných výzvách!

Karel

No, jsou to evidentně “šmejdi”. Domnívám se, že by se většina poškozených měla zorganizovat a řešit společně věc jako klamavou reklamu, záměrné uvedení v omyl či podvodné jednání. Možná proti firmě (sídlo prý Belize ?) to nejde, ale proti fyzickým osobám v ČR (s českým občanstvím) jistě ano – asi trestný čin spolupachatelství podvodu, nekalé obchodní praktiky aj. (minimálně). Koupil jse si “startovací balíček” tzv kryptoměny Ripple za 1.500,–Kč v Září 2019. Žádné obchodní podmínky apod. jsem písemně neobdržel (natož kupní smlouvu), při telefonátu, kdy jsem požadoval nějaké informace a sdělení k této věci (to tam ještě telefon 234708444 zvedali, ovšem až po mnoha předchozích e-mailech !), mi nějaká paní Jana Veselá nikdy nesdělila – neupozornila na lhůtu 6 měsíců (navíc jsem o věci jednal i s panem Petrem Dvořákem). Já měl za to, že jsem si zakoupil (do svého vlastnictví, nikoliv “pronájmu” na 6 měsíců !) měnu Ripple, nikoliv nějaké e-booky a vouchery ! Kartičku best vouchers jsem aktivoval, ale Ripple nepřeváděl, protože jsem byl ujišťován, že “měnu mám bezpečně uloženu u nich”!? Takže zjevné lhaní ze strany prodejce, ať už vystupuje pod jmény “the best vouchers”. či “cryptoeddu” nebo “orderconfirmations24” ! Ve svých Podmínkách servisu (2019) ale mají uvedeny v bodě 8.4. (ad Využívání Přístupových kódů a Poukazů) údaje o “Bonusu” (viz lhůty 6 měsíců), když v bodě 1.6. (ad Pravidla a definice) se píše o “Dárku” ! Bonus není dárek ! Asi špatný překlad (anglického ?) původního textu. Dle názoru advokáta je tedy tento zásadní text velmi zmateční a zákazník se v něm potom správně nevyzná (je uveden, cíleně, záměrně ?, v omyl). Tedy asi další původní záměr ˇšmejdů” – pro spáchání vědomého podvodu na zákazníkovi. Můj e-mail: [email protected]

Jaroslava
Odpověď na Karel

Vážený pane Karle.Mám úplně stejný problém jako vy.Chtělajsem si vybrat peníze a p.Veselá mě již tři týdny vodí za nos.Přidám další jména p- Novotná ,p.Onrůj a aj.pokud jsou to jejich pravá jména.Pokud možno ráda,bych se s vámi spojila a připojila se k trestnímu oznámení.Díky za odpovědˇ.

PavelR

Dobrý den, v úterý 1.12. jsem vyplnil formulář na cryptoeddu.com pro vyzvednutí/zaslání XRP na moji peněženku a do teď mi nepřišel ani žádný potvrzovací email. Je možné že to celé může trvat delší dobu? Balíček Ripple jsem kupoval někdy v říjnu.

Portál Finex.cz
Odpověď na PavelR

Dobrý den, Pavle. Bohužel nemůžeme nic potvrdit ani vyvrátit, protože tyto informace nevíme. Co však víme, je, že někteří lidé své XRP obdrží během několika dní, u jiných bohužel nepřijdou nikdy. Držíme palce! :-(

PavelR
Odpověď na Portál Finex.cz

Děkuji za odpověď. Snad se mi podaří to z nich dostat.

Josef
Odpověď na PavelR

Zdravím, také mě žádny potvrzovací email do teď nepřišel a to jsem žádal již v listopadu, zřejmě nic nezasílají. Zkuste je dál prudit jak telefonem tak emailem. Semnou již bohuže telefonicky nekomunikují pouze emailem.
Držím palce aby jste měl štěstí.

Miroslav

Dobrý den mam problém porad kdyz jim posilam vyplněný dotazník (kompletní) tak me odkazují na to ze jsem jim neposlal fotku nebo skan op nebo pasu a pritom ji fotim pres jejich apku. poradíte co s tím?

Jaroslava
Odpověď na Miroslav

pane Miroslave,mám ten stejný problém.Zkoušela jsem to všemožně.Přece není možné, aby formulář byl ok a dokumenty tam nejsou.Podařilo se vám to vyřešit.Díky za odpovědˇ.Jarka

Schneider

také jsem naletěl po dopisování si cryptoeddu.. že prý jsem si nevizvedl balíček do 6 měsíců a tak mi propadá na tuto skutečnost jsem však předem nebyl iupozorněn. prostě je to zlodějina a podvod

Rádi bychom vás informovali, že podle přijatých smluvních podmínek, které jsou k dispozici na našich webových stránkách a které také zasíláme e-mailem po potvrzení objednávky.

Přístupový kód je platný 6 měsíců od zakoupení produktu což znamená, že po této době ztratíte přístup k platformě a zahrnutým službám. Z tohoto důvodu nemůžeme realizovat realizaci vašeho voucheru. Balíček 15.05.2020 vypršel a je nyní neaktivní.

Josef

Zakoupil jsem 2x balíček XRP před více než 6ti měsíci a když jsem teď požádal o převod na můj účet XRP u Binance, tak mi odpověděli, že “Přístupový kód je platný 6 měsíců od zakoupení produktu což znamená, že po této době ztratíte přístup k platformě a zahrnutým službám. Z tohoto důvodu nemůžeme realizovat realizaci vašeho voucheru.” Máte prosím nějaký návrh jak postupovat v takovém případě? Děkuji předem.

Portál Finex.cz
Odpověď na Josef

Dobrý den – v tom případě se, bohužel, obávám, že se nedá nic dělat. :-( Nebo alespoň jsme za X měsíců “vyšetřování” nenašli nic, co by fungovalo…

Josef
Odpověď na Portál Finex.cz

Znamená to, že by podnikatelským plánem The Best Vouchers bylo takto “ukrást” koupené XRP (což by bylo horší, než dělají “šmejdi”), nebo ty mince jsou bezpečně uloženy v peněžence TBV a mohu je po čase prodat a/nebo vyměnit např. za BTC? Zdá se mi nemožné, aby pokud nebyly převedeny do 6ti měsíců do vlastní peněženky, že by zákazník o ně měl jednoduše přijít a TBV si je nechat. Díky za jakýkoliv návrh jak dále. PS: telefony neberou. J

Portál Finex.cz
Odpověď na Josef

Dobrý den, Josefe, bohužel podnikatelský plán TBV neznáme.. Co však víme je, že dostat své kryptoměny z TBV je vždy zdlouhavý proces a ne vždy se podaří. Jak tedy říkáme v článku výše – rozhodně nedoporučujeme s nimi jakékoli obchody provádět.

Karel
Odpověď na Josef

To si myslím stejně ! Koupil jsem si kryptoměnu Ripple do svého vlastnictví (!), alespoň tak se “obchod” tvářil, nikoliv do nájmu, kde se po 6 měsících “ztratí”. Navíc mně žádné písemné Podmínky (nebo kupní smlouvu) k balíčku nedodali, při osobním telefonátu (opakovaném) mě ujišťovali, že Ripple mám bezpečně uloženu u nich a s převodem nemusím nic dělat, šmejdi prolhaní …

Zobrazit další odpovědi (2)
Daniela
Odpověď na Portál Finex.cz

Investovala, jsem naposledy 1500 kc, po 4 mesicich jsem vyplnila dotaznik vse zaslala i s adresou peněženky, coz je číselný a pismenkovy kód, ktery vam je vygenerovana muzete ho pri neuspechu v dotazníku zaslat i emailem s občanským průkazem atd. na vyzvani cryptoeddu.com , trva to vse dele pro velky zájem, ale penize do měsíce prisly, vse v poho. Musela jsem se ale o vse zajimat, nastudovat peněženky , podminky smlouvy a dovolat se práva. Bohužel ostatni investice pres 110000 kc je zatím v haji, ale da se pry řešit. Každopádně všem po telefonu i na webu prodejci sděluji, ze jsou PENĚŽENKA a mame vše u nich uloženo, ale pravděpodobně jen po dobu max 6 měsícu na co nejsme upozorneni ustne, ale smluvne emailem v příloze a na webu thebestvouchers

Radek

Dobrý den ,jak to tak čtu ,nechal jsem se také napálit,s těmi telefony je to uplně stejné,nikdo nereaguje,ale přitom prvni volali mě a vysvetlovali že každý se bude moct obratit na svého investičniho poradce a ten mu vše odpovi a pomuže. Koupil jsem dva baličky po 5 000,-, no tohle fakt zamrzi,ale zkusim s vaši pomoci dostat aspon neco zpet. Všemu rozumim jen te peněžence moc ne. Poradite mi. Děkuji za pomoc nejen pro mě

Portál Finex.cz
Odpověď na Radek

Dobrý den, Radku, podívejte se na naše články jak založit peněženku Coinomi a kryptoměnové peněženky. Snad Vám to s nejasnostmi pomůže. :)

Marian
Odpověď na Portál Finex.cz

Dobrý deň
Mam ten istý problém kúpil som a chcem dačo naspäť poprosím Vás zatiaľ som sa po dosť dlhej dobe dovolal a po ich inštrukcií mi kázali založiť peňaženku coinbank je
coinbank peňaženka ok. Ďakujem za info.

Martin

Ještě jedna otázka. Před několika měsíci jsem si koupil 2 balíčky za stejnou cenu 4800,- NEDCoin “Cryptohhouse-invest.com”.
I tady jsem naletěl?
Je to už zaplaceno, tak teď jsem už asi opravdu hlupák. Mno, nějak to dopadne. Proto nás svět nesnáší, jsme národ vychcánků, zlodějů a podvodníků. Nerespektujeme své okolí, rodiny, děti, ohrožujeme ostatní na zdraví (v této koronakrizi ani tak jednoduchou věc, jako je nošení roušek, nejsme ochotni respektovat).
Prosím, jak v tomto případě mám postupovat? Vyplatí se mi počkat a třeba časem se mi to aspoň částečně vrátí?
Děkuji.

Jana
Odpověď na Martin

zdravim
žádám o radu
Bohužel mi náhle zemřelioba rodiče, našla jsem doma 8 ks obálek včetně modrých kartiček, pokud tedy dobře počítám bude to částka tak kolem 50.000,-od dubna jsem se snažila s touto firmou spojit a až v listopadu mi poslali další mail, kde jsem tedy poslala umrtní listy a odpověd je následující, že rodiče měli balíčky do pul roku zaktivovat, jinak že jsou tedy deaktivovány.Celou věc tedy předávám Hospodářské kriminálce a právní kanceláři.To jako že takhle zpronevěří peníze kde jaké svině tak to už je fakt dost,

Portál Finex.cz
Odpověď na Jana

Dobrý den, Jano. Je nám moc líto, co se Vám stalo, ale bohužel Vám v tuto chvíli nemůžeme nijak pomoci. Na tyto šmejdy jsme bohužel krátcí.

Karel
Odpověď na Jana

Vážená Jano, dobrý den přeji. Tak to už je čirý hyenismus – českých šmejdů (byť možná v cizím žoldu, o to je to horší). Klidně se k Vašemu oznámení na Policii ČR připojím, se svojí “troškou”. Můj e-mail: [email protected]

Eliška
Odpověď na Jana

Dobrý den, Jano, tento postup také zvažuji – předat hospodářské kriminálce a právní kanceláři. Už jste toto provedla? Jakou máte zkušenost? Děkuji za odpověď [email protected]

Eliška
Odpověď na Jana

Dobrý den, Jano, předala jste již podklady hospodářské kriminálce a právnímu zástupci? Má to nějaký smysl, je reálné domoci se zpět peněz, nebo kryptoměn? Děkuji za odpověď, případně se k Vám připojím. Děkuji Eliška [email protected]

Jaroslava
Odpověď na Jana

Paní Jano,taky jsem naletěla a te´d a jsem se rozhodla podat trestní oznámení.Pokud jste již byla na policii,mohla by jste mě sdělit ,jak postupovat.Je nás více takže možná by nebylo na škodu,podat společné trestní oznámení.děkuji Jarka

Martin

Dobrý den, dnes ráno jsem si objednal kryptoměnu RIPPLE od společnosti “Order Confirmation” za cenu 4748 Kč. Nechal jsem si to poslat kurýrem a platbu bych provedl při převzetí.
Opravdu se jedná o podvod?
Jsem jako mnoho dalších, který našel na Internetu nabídku na rozmnožení svých financí. Jsem inval. duchod. s Rozstroušenou sklerozou a chtěl jsem zajistit dceru do budoucna, až tady pro ní nebudu.
Pokud je to jen podvod, jak mám postupovat? Mám nepřevzít zásilku?
Děkuji.

Portál Finex.cz
Odpověď na Martin

Dobrý den, Martine. To, co popisujete, je opravdu ten samý případ, jako je zmiňován v článku výše. Osobně bych zásilku v žádném případě nepřebíral, ale rozhodnutí je vždy na Vás..

Milan

Dobrý den, koupil jsem si balíček a zastavil jsem se u toho že musím poslat svoje doklady a fakturu kvůli údajům, je správné poslat tyto údaje a zkusit získat část peněz zpět?

Portál Finex.cz
Odpověď na Milan

Dobrý den, Milane. Jak již píšeme v článku, je to jedna z cest, jak část peněz zpět získat. Riskantní to do jisté míry je, proto posuďte sám, zda vám to za to stojí.

Dita Bouzkova

Dobrý den, nějak jsem si dnes vzpomněla, že jsem si v červnu 2019 koupila také jeden z balíčku. Kartu jsem snad také aktivovala a teď bych ráda postupovala dle vašeho návodu, ale bohužel se ve světě kryptomen nevyznám a ani nevím jak získat vámi zmíněnou peněženku do které bych nechala případné tokeny poslat. Poradíte mi prosím jak s tím naložit? Moc děkuji

Portál Finex.cz
Odpověď na Dita Bouzkova

Dobrý den, prosíme, kontaktujte nás přes formulář zde s co nejvíce informacemi (co jste si koupila, kde, máte ještě kartičky a kódy na nich (?), apod) a budeme se Vám snažit pomoci takto napřímo, což nám přijde přehlednější, než to rozebírat zde v komentářích.

Mikloš Miroslav
Odpověď na Portál Finex.cz

Tak sem si kúpili 2 x kartičku, první 1459 druhá za999.Ted nevim co dal.Dekuji

Jozef

Dobrý den, děkuji za tuhle recenzi páč už jsem chtěl koupit balíček. Ještě štěstí že jsem ho nekoupil. Prej ripple balíček velké houby a kulový…. Jenom skubou lidí… A na každou Svin* si řezník brousí nože.. jsou to podvodníci,který jenom nalákají pracující lidí aby je obrali.. No fuj kde to žijeme ☹️☹️ A lidí který byli okradeny tak svoje peníze už nikdy neuvidí… Se divím že to tím podvodníkům prochází!

Karel
Odpověď na Jozef

A čemu se tak divíte – žijeme v ČR, českém Švejkostánu …

Mária

Dobrý deň. v novembri minulého roku ,som si zakupila 3 balíčky ripple no aj ked sme s v nukom prešli až k vytvorení peňaženky nemali
sme na učte ani euro.Pravidelne ma kontaktuju a ponukaju dalšie balíčky no už na ne nereagujem aj ked sa mi fakticky vyhražaju,že musím zaplatiť ešte 130 eur.No ja si myslím,že všetko je podvod na ľudoch.

haelena

Vážení,
koupila jsem si startovací balíček a po Vašich informacích jsem napsala, že chci vrátit peníze. Firma se mi ozvala a poslala mi informace i určila mi “specialistu”. Poslali mi webové stránky s dalšími informacemi. Našli si můj účet a doporučili mi abych nyní sledovala hodnotu Ripple a až bude hodnota, kdy uznám za vhodné si jí dát do peněženky, tak mi dál poradí, jak postupovat. Můj dotaz zní – mám trvat na vrácení peněz, (abych dodržela lhůtu 2 týdnů), nebo mám čekat až se hodnota ripple zvýší. Mám totiž obavy, zda mi umožní převést Ripple do peněženky a do jaké (jestli to je u nich určené.
Děkuji za odpověď

Stanislav PALEČEK

Mam dva balíčky ale někam jsem zachrul karty i pin kod k nim na čísle 234708444 hezky hrají jen

karel

dobrý den , koupil jsem kryptoměnu od the bestvouchers, od doby kdy ji chci prodat resp. směnit nelze se k nim dovolat resp. mají tisíce vymluv, jaka je šance že dostanu své peníze zpět??

Portál Finex.cz
Odpověď na karel

Dobrý den, podívejte se prosím na návod v článku a zkuste to podle něho.

Blanka

Dobrý den, také jsem naletěla a zakoupila balíček. Ale díky tomuto článku jsem ho nepřevzala. Snad z toho nebudou nějaké problémy. Děkuji za tento článek a rady, které poskytujete. Blanka

Stanislav PALEČEK
Odpověď na Blanka

Vážený zákazníku, Stanislav Paleček,

Děkujeme za Váš kontakt. Rádi bychom Vás informovali, že objednávka byla již převedena našemu logistickému partnerovi. Podrobnosti o objednávce obdržíte v samostatné zprávě.
Samozřejmě máte kdykoliv možnost zrušit objednávku bez jakýchkoli nákladů.
Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi a doporučujeme přijetí zásilky a seznámení s naším výrobkem. V případě, že nebudete spokojeni s našimi službami, můžete odstoupit do 14ti dnů po obdržení balíčku. Upozorňujeme, že jsme již vynaložili náklady na realizaci a přepravu a nejsme schopni ji v tuto chvíli pozastavit. Doufáme, že o spolupráci s námi budete přemýšlet. Poskytované služby představují nejvyšší kvalitu, proto věříme, že budete spokojeni s objednaným produktem.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem,

Tým OrderConfirmation24

karl
Odpověď na Stanislav PALEČEK

Poskytované služby poskytují “nejvyšší kvalitu” – ale šmejdu !!! A spokojený není téměř nikdo. Jen balamucení, lži a okrádání zákazníků. Stačí si pečlivě pročíst celou tuto diskuzi …

Magdaléna

Dobry deň po 14 dní už som vyplnila na cryptoeddu aj všetko spravne aby som mala peniaze spät. A potom nič tak som napísala na email že som vyplnila a že chcem peniaze spät a oni mi píšu že po 14 dnoch nie je možne vratit peniaze. Prosím odpoved dakujem.

Portál Finex.cz
Odpověď na Magdaléna

Dobrý den. Pokud jste vše vyplnila dle metody č. 1, pak se nejedná o vrácení peněz do 14 dní, ale uplatnění práva na tokeny, které jste získala zakoupením tohoto balíčku a měli by Vám je poslat. Pokud Vám je nepošlou, jsou to čistokrevní podvodníci a nic více.

Hana

Dobrý den,taky jsem si zakoupila balíček za 2000 Kč,už jsem ho bohužel převzala.Dnes jsem jim napsala,že chci odstoupit od smlouvy,čekám na odpověď, zřejmě asi marně. Počkám 1 den a zkusím 2 metodu .Škoda ,že jsem nehledala dřív tyto rady.Hanka

Bohuslav

Dobrý den,také jsem zakoupil startovací balíček za 990Kč.Zatím se mi nepodařilo je kontaktovat.V jednom z Vašich komentáři je doporučeno telefonní číso 234708444,k vyřízení o odstoupení od smlouvy.Po zavolání na toto číslo mi bylo sděleno operátorem,že toto číslo neexistuje.Prosím o sdělení ,jak postupovat dál ,aniž bych si musel zřídit peněženku na kryptoměny.Děkuji za odpověď.

Portál Finex.cz
Odpověď na Bohuslav

Dobrý den. Návod, který máme ozkoušený, naleznete ve článku výše (je ale potřeba založení krypto-peněženky). Více informací bohužel nemáme.

Zdenka

Dobry den,
balíček jsem si take objednala a cekam, ze mi ma prijit dopis. Kdyz si balicek neprevezmu, tak s tim, zadny problem doufam nebude? Dekuji za odpoved

Portál Finex.cz
Odpověď na Zdenka

Dobrý den. Jak jsme již psali v diskuzi a potvrdili to i další komentující – nic se nestane, balíček se vrátí tam, odkud přišel.

Pavol

Mam NAGA penazenku. Zaslal som cryptoeddu aresuXRP a symbol XRP a oni mi stale pisu chyba overenia čisla portfolia prihlasovania cryptomeny. Oo im mam este poslať Dik pavol

Libor

Dobrý den. Převzal jsem také jeden balíček, rozbalil, ale zatím jsem nic nevyplnil. Mohl bych ho vrátit zpátky? Dle zákona je, že když převezmu jakýkoliv balíček, psaní a nejsem s tím spokojen, tak je povinnost každého dodavatele vrátit celou částku, nebo se mýlím?

Předem děkuji za odpověď

Portál Finex.cz
Odpověď na Libor

Dobrý den – v článku výše jsou odpovědi na Vaše otázky rozebrány. Můžete ho zkusit vrátit, nicméně se obávám, že to nepomůže – nevím, na jakou adresu byste ho poslal zpět a také nevím, jak byste se s nimi mohl kontaktovat, protože telefony nezvedají.

Tomáš
Odpověď na Portál Finex.cz

Dobrý den máte nějaké informace o této společnosti Tým Order Confirmation nabídly mi balíček za 1090kc a nabídly za to asi 170 topolu děkuji za odpověď Vašut ps balíček má teprve dorazit takže raději nepřebírat

Portál Finex.cz
Odpověď na Tomáš

Dobrý den, Tomáši. Ano, jedná se o společnost, o které v tomto článku píšeme. Osobně bych nepřebíral. Budete mít lepší (výhodnější) koupit si XRP sám např. na Coinbase. :-)

Zobrazit další odpovědi (1)
Eva

Dobrý den, také jsme bohužel naletěla. Koupila jsem si balíček ripple. Mám velkou prosbu a otázku, musí to předat pouze objednávající osobě a informují mě o převzetí na můj telefon nebo to jsou schopni předat i někomu, s kým bydlím ve společné domácnosti popřípadě sousedům. Rozhodně ho teď nepřeberu. Jsem trdlo a chci moc poděkovat za odpověď a i za Váše rady. Jindy koukám na recence, ale teď jsem byla blbá. Hezký den a děkuji.

Jana

Dobrý den, též jsem si koupila ne balíček, ale balíčky v celkové ceně 6000 Kč s tím, že na nich mám přes 800 jednonek Ripple měny. Zásilku jsem převzala a kartu aktivovala, ale teď nevím, co s tím dál

Portál Finex.cz
Odpověď na Jana

Dobrý den, 800 XRP má momentálně hodnotu zhruba 3900 Kč. Co myslíte tím, že jste ji aktivovala? Přečetla jste si návod a info v článku výše?

Blanka

Dobrý den,bohužel jsem také naletěla.Škoda že jsem na článek nepřišla o den dříve.Ale moje hloupost.Bojím se dávat svoje dokumenty.Chtěla jsem se zeptat,zda když jsem vyplnila tu první tabulku,kde jsem zadala email a kod,dál už jsem nešla,zda bych i tak mohla poslat startovací balíček zpět.Děkuji za odpověď a pomoc.

Portál Finex.cz
Odpověď na Blanka

Dobrý den, bohužel si myslím, že v tomto případě už nic nezmůžete. :-( Ale můžete je zkusit kontaktovat.

Michal
Odpověď na Blanka

Dobrý den, také jsem zakoupil balíček. A ne jeden. Musím však napsat že nemám žádný problém. Pan poradce kterého jsem získal se o nás stará, voláme si a mluvíme o celé investici. Pokud jsem se rozhodl koupit XRP a byla by to nevihodna koupě, ihned mi telefonovali že je to nevýhodné a nabídli mi podstatně lepší cenu. Možná jsem jen narazil na seriózní společnost.

Richard Ulrichů
Odpověď na Michal

Přesně, nakupuji u nich už dlouho, a nikdy žádný problém.

Eliška
Odpověď na Richard Ulrichů

Dobrý den,
a co je to za společnost? Jedná se o firmu “the best vouchers”. či “cryptoeddu” nebo “orderconfirmations24” ?
Děkuji za odpověď

Nevěřící Tomáš
Odpověď na Richard Ulrichů

Opravdu ? Tak to jste asi velká výjimka – nebo hodně moc kecáte !? Pro koho tím “pracujete”, kdo je váš řídící důstojník ? Povídejte a přehánějte – žvanílku Ríšo Ulrichů …

Zobrazit další odpovědi (2)
Miluše
Odpověď na Michal

dobrý den přeji také jsem koupila balíček a ted mě každý den uhánějí abych dala aspon 250 eur abych mohla vydělávat.Nic jsem neposlala bála jsem se že přijdu o další peníze.

Portál Finex.cz
Odpověď na Miluše

Dobrý den, nic jim posílat nemusíte, takže se nebojte. A už vůbec se nebojte, že byste mohla “přijít o výdělky”, kdybyste jejich nabídky nevyužila… :-)

Zobrazit další odpovědi (1)
Josefcihak

Firma je od Olomouce zadat posílám zpět nechci být nakažen

milan

Dobrý den založil jsem si peněženku Trust wallet a nyní mi píšou po odeslání čísla pěněženky že chybí číslo přijímacího portfolia peněženky.Kde toto číslo najdu? děkuji (dcera si koupila balíček na bestvouchers a nyní se snažím to vyřešit,)M.Žák

Portál Finex.cz
Odpověď na milan

Dobrý den, Milane. Je nutné posílat z Trust Wallet opravdu přijímací adresu XRP peněženky. Kdybyste jim poslal adresu BTC nebo jiné kryptoměny, nebude to fungovat. Novou kryptoměnu (pokud tam XRP nemáte) si do Trust přidáte po kliknutí na malé plus v pravém horním rohu. Dále je nutné uvést TAG – ten ale u Trust používat nemusíte, takže stačí jim napsat, že TAG nemáte.

Ivan Mraz
Odpověď na milan

Dobry den zatial cakam na dalsi balicek od Best Vouchers ale uz zacinam otom pochybovat mate niekto snimi skusenost ?
lebo nefunguje im ani Tel alebo viete mi niekto dat cislo dakujem

Hana Voškerušová

Právě jsem také naletěla a objednala si dva balíčky. Co se stane, když je nepřevezmu a nezaplatím. Děkuju za odpověď. Hana

Portál Finex.cz
Odpověď na Hana Voškerušová

Dobrý den, Hano. Stejně jako jsme říkali několika lidem v diskuzi níže – nestane se nic kromě toho, že ušetříte peníze. Naše rada zní – nepřebírejte je.

Josefcihak
Odpověď na Portál Finex.cz

Firma je od Olomouce tel 581830705

Alena
Odpověď na Josefcihak

Dobrý deň, tiež som naletela a nakúpila xrp a EOS. Kryptospecialistka má už neplatné číslo a išla som podľa Vášho návodu ale v okienku kde je adresa xrp peňaženky som uviedla c.Uctu ja nemám žiadnu peňaženku a nemám ani otvorenu peňaženku v coinbase. Neviem či také niečo ako coinbase je aj na slovensku. Odpísali mi, že mi chyba číslo prijímacieho portfólia. Kde zistim toto číslo. Nikto mi ho neprezradil.S pozdravom

Portál Finex.cz
Odpověď na Alena

Dobrý den, Aleno. Coinbase si založit můžete i na Slovensku. Je to zdarma. A tam získáte právě přijímací adresu pro tyto kryptoměny (toto “číslo přijímacího portfolia”, o kterém mluvíte).

Zobrazit další odpovědi (1)
Vlastimil
Odpověď na Josefcihak

Když nepřeberu baliček od kurýra nehrozí mi nějaké sankce ?

Jiří
Odpověď na Josefcihak

Firma není od Olomouce. Včera syn naletěl těmto podvodníkům a volali mu hned z plzeňského čísla. Dnes jsem těm šmejdům 2x telefonoval a zaskočil jsem je tím, že jsem chtěl, aby mně řekli jméno firmy, kam jsem se dovolal, a jejich webovou adresu. Ten první zmetek ani nebyl schopný hláskovat adresu. Ten druhý zjevně hrál o čas, kdy mně neodpověděl na otázku a řekl “Moment, …” a jakože něco hledá a pak mně tvrdil, že to je firma thebestvouchers.com a tam prý najdu i kontakty, atd. řekl jsem mu, že odstupujeme od smlouvy.
První z těch chlapů mně tvrdil, že balíček už je odeslaný kurýrem, druhý chlap (v 2. telefonátu mně tvrdil, že balíček ještě neodešel).

Zobrazit další odpovědi (3)
Šárka Poliaková
Odpověď na Hana Voškerušová

Zdravím, také jsem zprvu na vidinu rychlých peněz naletěla, ale balíček jsem nepřevzala. Snažila jsem se dohledat společnost, s níž jsem byla v kontaktu, ale nedokázala jsem ji vystopovat dál než na Slovensko. U nás v databázích evidovaných firem tato společnost nebyla, ani jsem nenašla žádný odkaz na webovky či něco podobného, co u takové společnosti člověk předpokládá. Proto mi to zavánělo podvodem. Navíc jsem si vypočítala, že dle dostupných kurzovních hodnot je částka, kterou mi tato společnost nabídla, velmi předražená. Nepřevzatý balíček je z léta minulého roku a je ticho po pěšině… Jednalo se o měnu XRP a již zmíněného pana Grahama

Pavel

Dobrý den,
protože jsem také zakoupil balíček od BESTVOUCHERS a podle Vašeho návodu jsem vyplnil požadovaný formulář a poslal kopii OP + kopii faktury.Chtěl bych se Vás zeptat, zda není možné, aby se tito lidé nedostali nějakým způsobem na můj účet, i když není ve formuláři nikde uveden?
Děkuji
Pavel

Portál Finex.cz
Odpověď na Pavel

Dobrý den. Ne, na Váš bankovní účet by se nikdo dostat neměl, nemějte strach. Mimochodem, přišly vám po využití návodu tokeny XRP na vaši peněženku?

Psvel