Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Podvody » Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky – Návod jak postupovat!

Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky – Návod jak postupovat!

Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky - Návod jak postupovat!

Poslední dobou se nám stále častěji ozývají lidé, kteří se ptají na kryptoměnové balíčky, které je třeba aktivovat přes stránky The Best Vouchers. Ptáte se: co to je, jak si je vyzvednout a zda o nich něco nevíme?

My jako Finex.cz s těmito balíčky nemáme nic společného, neprodáváme je a nevíme, kdo to dělá. V tomto článku pouze informujeme o tom, co jsme díky komunikaci s vámi zjistili.

Koupili jste si takový balíček nebo o tom přemýšlíte? Tak čtěte dál.

O jaké balíčky se jedná?

Jedná se o tzv. “startovací balíčky”, nebo “investiční balíčky”, které jsou na internetu prodávány různými společnostmi za cenu od 999 Kč až do několika desítek tisíc korun.

Takový balíček obsahuje sadu tří ebooků a několik tokenů kryptoměny, které je však nutno si od prodejce vyžádat. Většinou se jedná o XRP, ale jsou také BTC a další balíčky.

I když to samo o sobě nezní jako podvod, k prodeji těchto krypto-balíčků jsou často využívány podvodné a klamavé metody. Dostat se ke svým kryptoměnám po jejich zakoupení přes tyto prodejce je také velmi obtížné a ne vždy se to podaří.

Jednou z používaných klamavých metod je neexistující profesor “Graham Le Roux z Harwardu”, který nabízí pohádkové zbohatnutí a ujišťuje, že každý člověk se díky jeho zázračné metodě stane milionářem.

Podívejte se na obrázek níže – no nevypadá to jako nabídka snů?

Investice do XRP (Ripple) balíčků ("Graham Le Roux")

Vzhled stránky doporučující tuto investici. Různých variací je však více.

Ano vypadá, ale v tomto případě se jedná o podvod. Samozřejmě, že díky zakoupení několika ebooků a pár tokenů kryptoměny nevyděláte statisíce korun.

Kryptoměny jako takové nejsou podvod. Ani samotný prodej kryptoměnových balíčků na dobírku není vyloženě podvod, jen je to pro vás vysoce nevýhodné. Za vaše peníze získáte pouze ebooky v ceně několika málo korun a možná i nějaké tokeny či coiny, které byste si ale výhodněji místo v balíčcích mohli  koupit na ověřených směnárnách, jako třeba na naší směnárně Finex, nebo Simplecoin.

Další z nefér prodejních metod, které stránky prodávající tyto balíčky využívají, je odpočet, který vidíte na snímku níže. Stránka ukazuje, že je k dispozici už pouze 79 balíčků z 5000 a že pokud chcete vše stihnout, musíte si pospíšit.

Jedná se ale samozřejmě o lež, která má za cíl vyvolat ve vás pocit urgence a snažit se stihnout tento balíček zakoupit ihned bez zbytečného hledání recenze na internetu. Protože kdybyste si nějakou takovou recenzi našli, nic byste si nekoupili.

 

Další z používaných manipulativních technik je, že vám také rovnou ukáží, že o tyto balíčky má zájem “hrozná spousta lidí,” čímž chtějí znovu dosáhnout toho, abyste kupovali bez zbytečného Googlování a přemýšlení. A bohužel tyto metody na lidi často fungují…

Přitom vše je samozřejmě jen lež.

Žádný omezený počet balíčků neexistuje a jedná se pouze o techniku, jakou se vás prodejce snaží nalákat a přimět nakupovat co nejrychleji, než si to rozmyslíte.

Zdánlivě skvělé recenze uživatelů

Na takové prodejní stránce nemohou chybět ani recenze uživatelů. Problém ale je, že lidé na fotografiích pravděpodobně nemají ani tušení, že jejich obličeje někdo využívá k prodeji tohoto balíčku.

Všechny tyto komentáře totiž vypadají smyšleně – jsou tam pravděpodobně jen proto, aby přesvědčily pochybující čtenáře, stejně jako výše zmíněný apel na “vyprodání balíčků.”

Ano, komentáře vypadají poměrně reálně, vždyť vypadají jako klasické komentáře z facebooku. Jenže nejsou. Nejde si ani prokliknout jednotlivé uživatele, ani jim odpovídat.

Komentář od uživatele Tobiase říká, že za 14 dní se jeho peníze více než zdesetinásobily. To je ale nesmysl, protože cena koupeného tokenu XRP žádný takový nárůst nezaznamenala. A už vůbec ne v době, kdy byl tento komentář zveřejněn.

Všechny komentáře jsou nastraženy napevno přesně tak, jak to tvůrce prodejních stránek zamýšlel a tak, aby potenciální kupující ujistili o tom, že se jedná o “velmi výhodnou investici”.

Pokud jste si balíček už koupili, co teď?

Lidí, kteří si tento kryptoměnový balíček od Best Vouchers koupilo, se nám ozvalo překvapivě mnoho. A denně se ozývají další. Proto nebojte, nejste v tom sami.

Pokud Vám balíček ještě nepřišel, nebo už přišel, ale ještě jste ho nepřevzali – nemusíte to dělat. Nemusíte ho přebírat.

Jak potvrdilo několik z diskutujících v komentářích níže – žádný problém z toho mít nebudete. Je to vaše právo.

Pokud jste ale balíček již převzali, stejně máte šanci na to, dostat část svých peněz zpět.

Díky pár uživatelům, se kterými jsme byli v kontaktu, jsme byli schopni zjistit, jak celý proces funguje. Pokud budete postupovat podle návodu níže, získáte i část peněz zpět.

Ještě není vše ztraceno. Ať už jste za balíčky utratili 999 Kč, 9 999 Kč nebo i více, část peněz ještě můžete získat zpět. Součástí balíčku je i určité množství kryptoměn, o které si ale do 6 měsíců od zakoupení musíte požádat.

To bohužel ale většina napálených neví. Proto, znáte-li někoho takového, určitě mu tento návod pošlete.

Návod: Jak získat část peněz zpět?

 1. Předpokládejme, že balíček již máte zaplacený a převzali jste ho. Našli jste v něm pravděpodobně plastovou kartičku s nápisem The Best Vouchers, na které je váš osobní kód, který vypadá nějak takto:
 1. Nyní navštivte stránky thebestvouchers.com.
 2. Vpravo nahoře zvolte růžové tlačítko Aktivujte kód z karty, nebo pokud máte stránky v angličtině Use a gift card.
 3. Budete přesunuti na formulář, kam zadáte E-mailovou adresu, kterou jste použili při objednávce a Osmimístný kód ze zadní strany kartičky, která vám přišla.

thebestvouchers ripple balicek

 1. Pokud jste udělali vše správně, budete na obrazovce mít tabulku, kde jsou odkazy na stažení ebooků, které jste si v rámci tohoto balíčku zakoupili. To ale není vše. Ve spodní části tabulky najdete odkaz na stránky CryptoEddu.com, které proklikněte a otevřete si v novém okně.
Jak vybrat peníze z XRP balíčku

Jak vybrat peníze z kryptoměnového balíčku – klikněte sem

 1. Dostanete se na tmavé stránky se zlatým tlačítkem Přebírám kryptoměnu nebo I want to pick up cryptocurrency, pokud máte stránky v angličtině. Nejdříve (pokud nemáte) si stránky v pravém horním rohu překlikněte do češtiny pomocí vlaječky, a pak zmáčkněte toto zlaté tlačítko.
 2. Vyjede vám vyskakovací okno, které bude znovu chtít vaši E-mailovou adresu a osmimístný kód z kartičky. Vyplňte je.
Cryptoeddu formulář pro výběr peněz z XRP balíčku

Formulář, který je třeba vyplnit.

 1. Pokud jste postupovali podle návodu výše, dostanete se na stránku s dlouhým formulářem (viz obrázek výše), který budete muset vyplnit. Nebojte, pomůžeme vám, pokračujte podle návodu.
 2. V první sekci vyplníte údaje o své osobě (o osobě, která poukaz zakoupila). Vaše jméno, příjmení, datum narození, bydliště, atp.
 3. V další sekci vyplňujete vaše finanční informace. Nevím, k čemu jim tato data jsou, ale bohužel je musíte vyplnit. To, zda jste je vyplnili pravdivě, ale nikdo nekontroluje. ;-)
 4. Následující sekce, zkušenosti v oblasti investic, by mělo stačit vyplnit následovně:
  Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji? – ANO
  Pracovali jste v poledních 5 letech ve finančním odvětví, díky čemuž rozumíte rizikům, která jsou spojena s obchodováním s finančními nástroji?ANO
 5. V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány.
  (Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. mobilní aplikaci Coinomi, která je zdarma, a do které můžete přijmout jak XRP, tak BTC a i další kryptoměny. Pro návod k této aplikaci se podívejte zde.)
 6. Poté je třeba vyplnit ještě poslední sekci, Test znalostí. Správné odpovědi jsou B A A B D – dotazník se už několik měsíců nezměnil.
 7. Na úplném konci formuláře je třeba nahrát požadované dokumenty. Tedy:
  A) Fotografii dokladu potvrzujícího vaší totožnost (občanský/řidičský průkaz či pas)
  B) Dokument potvrzující vaši adresu, např. fakturu za elektřinu, plyn, nebo potvrzení o vedení bankovního účtu.
 8. KONEČNĚ. Nyní klikněte na Odeslat a čekejte, co vám přijde do emailu. Měli byste během pár hodin obdržet informaci o tom, že vám určitý počet vámi zakoupené kryptoměny bude doručován na zadanou adresu.
Email, který Vám přijde zhruba do 24h

Email, který Vám přijde zhruba do 24h. Poté byste do 48h měli obdržet peníze.

 1. Sledujte vaši peněženku, měli byste do pár dní obdržet své kryptoměny.
 2. Hned co své tokeny/mince na vaši adresu obdržíte, můžete už s nimi dělat cokoli. Buď si je ponechat a doufat, že vzrostou na hodnotě, nebo je za pomoci důvěryhodných směnáren, jako naše směnárna Finex, SimpleCoin či ccShop prodat a obdržet peníze zpět na svůj bankovní účet.

V případě, že nechcete své dokumenty ani informace o sobě nikomu posílat, bohužel nemůžete pokračovat podle návodu výše a ani my už vám nijak nejsme schopni pomoci.

Samozřejmě, že není úplně 100% bezpečné těmto lidem posílat své osobní údaje. Rozhodnutí je ale na vás. Nečekejte ale dlouho, po 6 měsících od zakoupení balíčku Vám možnost ho aktivovat vyprší (tak uvádí ve svých obchodních podmínkách).

A nebo můžete zkusit pokračovat podle druhého návodu níže.

Metoda č. 2 – vrácení peněz bez udání důvodu

Další metoda, kterou jsme vyzkoušeli s jednou čtenářkou, a která se jeví jako úspěšná, je:

Pokud jste se rozmysleli a kryptoměny ani edukační balíček nechcete, požádejte o vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu.

Dle ČOI máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet do 14 dní od dodání zboží.

Bohužel ale § 1837 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku uvádí, že:

[…] není možné odstoupení od smluv na dodávku zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu, k nimž může dojít i během 14 denní lhůty a které nezávisí na vůli podnikatele.

To znamená, že bychom toto právo v případě XRP balíčků mít neměli.

Očividně to ale prodejce neví, protože několika našim čtenářům peníze vrátil v plné výši – stačilo zavolat na tel. číslo uvedené u prodejce. V jedné z námi odchycených komunikací prodejce přímo napsal: “Kromě toho jste podle zákona měli čas na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od obdržení balíčku, ale tuto možnost jste nevyužili“. Vypadá to tedy, že by tato metoda měla být možná!

Časté dotazy na toto téma

Kdo je Graham Le Roux?
Jedná se o smyšleného, neexistujícího pana profesora, který podle několika podvodných internetových stránek vymyslel úžasnou metodu pro vydělávání peněz. Problém je, že tato metoda nefunguje. Neztrácejte s tímto systémem od “pana Rouxe” čas.
Co je to ten startovací balíček?
Startovací balíček, který je na internetu prodáván za tisíce korun, obsahuje pouze pár bezcenných elektronických knížek a několik tokenů vámi zakoupené kryptoměny. Tyto tokeny je ale třeba si od prodejců balíčku vyžádat, jinak vám je automaticky nepošlou! K vyžádání ale musíte doložit mnoho citlivých osobních údajů. My tedy nedoporučujeme tyto balíčky kupovat.
Koupil jsem si startovací balíček. Co teď?
Vypadá to, že jste byli podvedeni. Ještě ale není nic ztraceno! Podívejte se na náš článek výše na stránkách Finex.cz a naleznete 2 ozkoušené metody, jakými je možno získat své peníze zpět. V první řadě ale doporučujeme balíček vůbec nekupovat a pokud jste si ho již objednali, doporučujeme ho nepřebírat a nic neplatit.

Pomohl vám tento článek? Nebo máte stále ještě nějaké otázky? Budeme rádi za každý komentář níže pod tímto článkem!

Vstupte do světa kryptoměn!

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Tržní kapitalizace
$352,3 mld.
Změna za 24h
-2,1%
Cena
$18 981
Tržní kapitalizace
$67,29 mld.
Změna za 24h
-3,5%
Cena
$591,8
Tržní kapitalizace
$26,95 mld.
Změna za 24h
-5,4%
Cena
$0,59
Aktualizováno 4.12.2020 16:14

Ohodnoťte tento článek

Pozor: Před odesláním komentáře či žádosti o pomoc si přečtěte pozorně celý článek výše. Na naprostou většinu otázek, které dostáváme, jsou odpovědi uvedeny v článku. Bohužel není v našich silách odpovědět na všechny vaše zprávy.
Diskuze k tomuto článku: 144 komentářů
PavelR

Dobrý den, v úterý 1.12. jsem vyplnil formulář na cryptoeddu.com pro vyzvednutí/zaslání XRP na moji peněženku a do teď mi nepřišel ani žádný potvrzovací email. Je možné že to celé může trvat delší dobu? Balíček Ripple jsem kupoval někdy v říjnu.

Miroslav

Dobrý den mam problém porad kdyz jim posilam vyplněný dotazník (kompletní) tak me odkazují na to ze jsem jim neposlal fotku nebo skan op nebo pasu a pritom ji fotim pres jejich apku. poradíte co s tím?

Schneider

také jsem naletěl po dopisování si cryptoeddu.. že prý jsem si nevizvedl balíček do 6 měsíců a tak mi propadá na tuto skutečnost jsem však předem nebyl iupozorněn. prostě je to zlodějina a podvod

Rádi bychom vás informovali, že podle přijatých smluvních podmínek, které jsou k dispozici na našich webových stránkách a které také zasíláme e-mailem po potvrzení objednávky.

Přístupový kód je platný 6 měsíců od zakoupení produktu což znamená, že po této době ztratíte přístup k platformě a zahrnutým službám. Z tohoto důvodu nemůžeme realizovat realizaci vašeho voucheru. Balíček 15.05.2020 vypršel a je nyní neaktivní.

Josef

Zakoupil jsem 2x balíček XRP před více než 6ti měsíci a když jsem teď požádal o převod na můj účet XRP u Binance, tak mi odpověděli, že “Přístupový kód je platný 6 měsíců od zakoupení produktu což znamená, že po této době ztratíte přístup k platformě a zahrnutým službám. Z tohoto důvodu nemůžeme realizovat realizaci vašeho voucheru.” Máte prosím nějaký návrh jak postupovat v takovém případě? Děkuji předem.

Magazín Finex

Dobrý den – v tom případě se, bohužel, obávám, že se nedá nic dělat. :-( Nebo alespoň jsme za X měsíců “vyšetřování” nenašli nic, co by fungovalo…

Josef

Znamená to, že by podnikatelským plánem The Best Vouchers bylo takto “ukrást” koupené XRP (což by bylo horší, než dělají “šmejdi”), nebo ty mince jsou bezpečně uloženy v peněžence TBV a mohu je po čase prodat a/nebo vyměnit např. za BTC? Zdá se mi nemožné, aby pokud nebyly převedeny do 6ti měsíců do vlastní peněženky, že by zákazník o ně měl jednoduše přijít a TBV si je nechat. Díky za jakýkoliv návrh jak dále. PS: telefony neberou. J

Magazín Finex

Dobrý den, Josefe, bohužel podnikatelský plán TBV neznáme.. Co však víme je, že dostat své kryptoměny z TBV je vždy zdlouhavý proces a ne vždy se podaří. Jak tedy říkáme v článku výše – rozhodně nedoporučujeme s nimi jakékoli obchody provádět.

Radek

Dobrý den ,jak to tak čtu ,nechal jsem se také napálit,s těmi telefony je to uplně stejné,nikdo nereaguje,ale přitom prvni volali mě a vysvetlovali že každý se bude moct obratit na svého investičniho poradce a ten mu vše odpovi a pomuže. Koupil jsem dva baličky po 5 000,-, no tohle fakt zamrzi,ale zkusim s vaši pomoci dostat aspon neco zpet. Všemu rozumim jen te peněžence moc ne. Poradite mi. Děkuji za pomoc nejen pro mě

Magazín Finex

Dobrý den, Radku, podívejte se na naše články jak založit peněženku Coinomi a kryptoměnové peněženky. Snad Vám to s nejasnostmi pomůže. :)

Martin

Ještě jedna otázka. Před několika měsíci jsem si koupil 2 balíčky za stejnou cenu 4800,- NEDCoin “Cryptohhouse-invest.com”.
I tady jsem naletěl?
Je to už zaplaceno, tak teď jsem už asi opravdu hlupák. Mno, nějak to dopadne. Proto nás svět nesnáší, jsme národ vychcánků, zlodějů a podvodníků. Nerespektujeme své okolí, rodiny, děti, ohrožujeme ostatní na zdraví (v této koronakrizi ani tak jednoduchou věc, jako je nošení roušek, nejsme ochotni respektovat).
Prosím, jak v tomto případě mám postupovat? Vyplatí se mi počkat a třeba časem se mi to aspoň částečně vrátí?
Děkuji.

Jana

zdravim
žádám o radu
Bohužel mi náhle zemřelioba rodiče, našla jsem doma 8 ks obálek včetně modrých kartiček, pokud tedy dobře počítám bude to částka tak kolem 50.000,-od dubna jsem se snažila s touto firmou spojit a až v listopadu mi poslali další mail, kde jsem tedy poslala umrtní listy a odpověd je následující, že rodiče měli balíčky do pul roku zaktivovat, jinak že jsou tedy deaktivovány.Celou věc tedy předávám Hospodářské kriminálce a právní kanceláři.To jako že takhle zpronevěří peníze kde jaké svině tak to už je fakt dost,

Magazín Finex

Dobrý den, Jano. Je nám moc líto, co se Vám stalo, ale bohužel Vám v tuto chvíli nemůžeme nijak pomoci. Na tyto šmejdy jsme bohužel krátcí.

Martin

Dobrý den, dnes ráno jsem si objednal kryptoměnu RIPPLE od společnosti “Order Confirmation” za cenu 4748 Kč. Nechal jsem si to poslat kurýrem a platbu bych provedl při převzetí.
Opravdu se jedná o podvod?
Jsem jako mnoho dalších, který našel na Internetu nabídku na rozmnožení svých financí. Jsem inval. duchod. s Rozstroušenou sklerozou a chtěl jsem zajistit dceru do budoucna, až tady pro ní nebudu.
Pokud je to jen podvod, jak mám postupovat? Mám nepřevzít zásilku?
Děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, Martine. To, co popisujete, je opravdu ten samý případ, jako je zmiňován v článku výše. Osobně bych zásilku v žádném případě nepřebíral, ale rozhodnutí je vždy na Vás..

Milan

Dobrý den, koupil jsem si balíček a zastavil jsem se u toho že musím poslat svoje doklady a fakturu kvůli údajům, je správné poslat tyto údaje a zkusit získat část peněz zpět?

Magazín Finex

Dobrý den, Milane. Jak již píšeme v článku, je to jedna z cest, jak část peněz zpět získat. Riskantní to do jisté míry je, proto posuďte sám, zda vám to za to stojí.

Dita Bouzkova

Dobrý den, nějak jsem si dnes vzpomněla, že jsem si v červnu 2019 koupila také jeden z balíčku. Kartu jsem snad také aktivovala a teď bych ráda postupovala dle vašeho návodu, ale bohužel se ve světě kryptomen nevyznám a ani nevím jak získat vámi zmíněnou peněženku do které bych nechala případné tokeny poslat. Poradíte mi prosím jak s tím naložit? Moc děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, prosíme, kontaktujte nás přes formulář zde s co nejvíce informacemi (co jste si koupila, kde, máte ještě kartičky a kódy na nich (?), apod) a budeme se Vám snažit pomoci takto napřímo, což nám přijde přehlednější, než to rozebírat zde v komentářích.

Mikloš Miroslav

Tak sem si kúpili 2 x kartičku, první 1459 druhá za999.Ted nevim co dal.Dekuji

Jozef

Dobrý den, děkuji za tuhle recenzi páč už jsem chtěl koupit balíček. Ještě štěstí že jsem ho nekoupil. Prej ripple balíček velké houby a kulový…. Jenom skubou lidí… A na každou Svin* si řezník brousí nože.. jsou to podvodníci,který jenom nalákají pracující lidí aby je obrali.. No fuj kde to žijeme ☹️☹️ A lidí který byli okradeny tak svoje peníze už nikdy neuvidí… Se divím že to tím podvodníkům prochází!

Mária

Dobrý deň. v novembri minulého roku ,som si zakupila 3 balíčky ripple no aj ked sme s v nukom prešli až k vytvorení peňaženky nemali
sme na učte ani euro.Pravidelne ma kontaktuju a ponukaju dalšie balíčky no už na ne nereagujem aj ked sa mi fakticky vyhražaju,že musím zaplatiť ešte 130 eur.No ja si myslím,že všetko je podvod na ľudoch.

haelena

Vážení,
koupila jsem si startovací balíček a po Vašich informacích jsem napsala, že chci vrátit peníze. Firma se mi ozvala a poslala mi informace i určila mi “specialistu”. Poslali mi webové stránky s dalšími informacemi. Našli si můj účet a doporučili mi abych nyní sledovala hodnotu Ripple a až bude hodnota, kdy uznám za vhodné si jí dát do peněženky, tak mi dál poradí, jak postupovat. Můj dotaz zní – mám trvat na vrácení peněz, (abych dodržela lhůtu 2 týdnů), nebo mám čekat až se hodnota ripple zvýší. Mám totiž obavy, zda mi umožní převést Ripple do peněženky a do jaké (jestli to je u nich určené.
Děkuji za odpověď

Stanislav PALEČEK

Mam dva balíčky ale někam jsem zachrul karty i pin kod k nim na čísle 234708444 hezky hrají jen

karel

dobrý den , koupil jsem kryptoměnu od the bestvouchers, od doby kdy ji chci prodat resp. směnit nelze se k nim dovolat resp. mají tisíce vymluv, jaka je šance že dostanu své peníze zpět??

Magazín Finex

Dobrý den, podívejte se prosím na návod v článku a zkuste to podle něho.

Blanka

Dobrý den, také jsem naletěla a zakoupila balíček. Ale díky tomuto článku jsem ho nepřevzala. Snad z toho nebudou nějaké problémy. Děkuji za tento článek a rady, které poskytujete. Blanka

Stanislav PALEČEK

Vážený zákazníku, Stanislav Paleček,

Děkujeme za Váš kontakt. Rádi bychom Vás informovali, že objednávka byla již převedena našemu logistickému partnerovi. Podrobnosti o objednávce obdržíte v samostatné zprávě.
Samozřejmě máte kdykoliv možnost zrušit objednávku bez jakýchkoli nákladů.
Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi a doporučujeme přijetí zásilky a seznámení s naším výrobkem. V případě, že nebudete spokojeni s našimi službami, můžete odstoupit do 14ti dnů po obdržení balíčku. Upozorňujeme, že jsme již vynaložili náklady na realizaci a přepravu a nejsme schopni ji v tuto chvíli pozastavit. Doufáme, že o spolupráci s námi budete přemýšlet. Poskytované služby představují nejvyšší kvalitu, proto věříme, že budete spokojeni s objednaným produktem.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem,

Tým OrderConfirmation24

Magdaléna

Dobry deň po 14 dní už som vyplnila na cryptoeddu aj všetko spravne aby som mala peniaze spät. A potom nič tak som napísala na email že som vyplnila a že chcem peniaze spät a oni mi píšu že po 14 dnoch nie je možne vratit peniaze. Prosím odpoved dakujem.

Magazín Finex

Dobrý den. Pokud jste vše vyplnila dle metody č. 1, pak se nejedná o vrácení peněz do 14 dní, ale uplatnění práva na tokeny, které jste získala zakoupením tohoto balíčku a měli by Vám je poslat. Pokud Vám je nepošlou, jsou to čistokrevní podvodníci a nic více.

Hana

Dobrý den,taky jsem si zakoupila balíček za 2000 Kč,už jsem ho bohužel převzala.Dnes jsem jim napsala,že chci odstoupit od smlouvy,čekám na odpověď, zřejmě asi marně. Počkám 1 den a zkusím 2 metodu .Škoda ,že jsem nehledala dřív tyto rady.Hanka

Bohuslav

Dobrý den,také jsem zakoupil startovací balíček za 990Kč.Zatím se mi nepodařilo je kontaktovat.V jednom z Vašich komentáři je doporučeno telefonní číso 234708444,k vyřízení o odstoupení od smlouvy.Po zavolání na toto číslo mi bylo sděleno operátorem,že toto číslo neexistuje.Prosím o sdělení ,jak postupovat dál ,aniž bych si musel zřídit peněženku na kryptoměny.Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den. Návod, který máme ozkoušený, naleznete ve článku výše (je ale potřeba založení krypto-peněženky). Více informací bohužel nemáme.

Zdenka

Dobry den,
balíček jsem si take objednala a cekam, ze mi ma prijit dopis. Kdyz si balicek neprevezmu, tak s tim, zadny problem doufam nebude? Dekuji za odpoved

Magazín Finex

Dobrý den. Jak jsme již psali v diskuzi a potvrdili to i další komentující – nic se nestane, balíček se vrátí tam, odkud přišel.

Pavol

Mam NAGA penazenku. Zaslal som cryptoeddu aresuXRP a symbol XRP a oni mi stale pisu chyba overenia čisla portfolia prihlasovania cryptomeny. Oo im mam este poslať Dik pavol

Libor

Dobrý den. Převzal jsem také jeden balíček, rozbalil, ale zatím jsem nic nevyplnil. Mohl bych ho vrátit zpátky? Dle zákona je, že když převezmu jakýkoliv balíček, psaní a nejsem s tím spokojen, tak je povinnost každého dodavatele vrátit celou částku, nebo se mýlím?

Předem děkuji za odpověď

Magazín Finex

Dobrý den – v článku výše jsou odpovědi na Vaše otázky rozebrány. Můžete ho zkusit vrátit, nicméně se obávám, že to nepomůže – nevím, na jakou adresu byste ho poslal zpět a také nevím, jak byste se s nimi mohl kontaktovat, protože telefony nezvedají.

Tomáš

Dobrý den máte nějaké informace o této společnosti Tým Order Confirmation nabídly mi balíček za 1090kc a nabídly za to asi 170 topolu děkuji za odpověď Vašut ps balíček má teprve dorazit takže raději nepřebírat

Magazín Finex

Dobrý den, Tomáši. Ano, jedná se o společnost, o které v tomto článku píšeme. Osobně bych nepřebíral. Budete mít lepší (výhodnější) koupit si XRP sám např. na Coinbase. :-)

Eva

Dobrý den, také jsme bohužel naletěla. Koupila jsem si balíček ripple. Mám velkou prosbu a otázku, musí to předat pouze objednávající osobě a informují mě o převzetí na můj telefon nebo to jsou schopni předat i někomu, s kým bydlím ve společné domácnosti popřípadě sousedům. Rozhodně ho teď nepřeberu. Jsem trdlo a chci moc poděkovat za odpověď a i za Váše rady. Jindy koukám na recence, ale teď jsem byla blbá. Hezký den a děkuji.

Jana

Dobrý den, též jsem si koupila ne balíček, ale balíčky v celkové ceně 6000 Kč s tím, že na nich mám přes 800 jednonek Ripple měny. Zásilku jsem převzala a kartu aktivovala, ale teď nevím, co s tím dál

Magazín Finex

Dobrý den, 800 XRP má momentálně hodnotu zhruba 3900 Kč. Co myslíte tím, že jste ji aktivovala? Přečetla jste si návod a info v článku výše?

Blanka

Dobrý den,bohužel jsem také naletěla.Škoda že jsem na článek nepřišla o den dříve.Ale moje hloupost.Bojím se dávat svoje dokumenty.Chtěla jsem se zeptat,zda když jsem vyplnila tu první tabulku,kde jsem zadala email a kod,dál už jsem nešla,zda bych i tak mohla poslat startovací balíček zpět.Děkuji za odpověď a pomoc.

Magazín Finex

Dobrý den, bohužel si myslím, že v tomto případě už nic nezmůžete. :-( Ale můžete je zkusit kontaktovat.

Michal

Dobrý den, také jsem zakoupil balíček. A ne jeden. Musím však napsat že nemám žádný problém. Pan poradce kterého jsem získal se o nás stará, voláme si a mluvíme o celé investici. Pokud jsem se rozhodl koupit XRP a byla by to nevihodna koupě, ihned mi telefonovali že je to nevýhodné a nabídli mi podstatně lepší cenu. Možná jsem jen narazil na seriózní společnost.

Richard Ulrichů

Přesně, nakupuji u nich už dlouho, a nikdy žádný problém.

Miluše

dobrý den přeji také jsem koupila balíček a ted mě každý den uhánějí abych dala aspon 250 eur abych mohla vydělávat.Nic jsem neposlala bála jsem se že přijdu o další peníze.

Magazín Finex

Dobrý den, nic jim posílat nemusíte, takže se nebojte. A už vůbec se nebojte, že byste mohla “přijít o výdělky”, kdybyste jejich nabídky nevyužila… :-)

Josefcihak

Firma je od Olomouce zadat posílám zpět nechci být nakažen

milan

Dobrý den založil jsem si peněženku Trust wallet a nyní mi píšou po odeslání čísla pěněženky že chybí číslo přijímacího portfolia peněženky.Kde toto číslo najdu? děkuji (dcera si koupila balíček na bestvouchers a nyní se snažím to vyřešit,)M.Žák

Magazín Finex

Dobrý den, Milane. Je nutné posílat z Trust Wallet opravdu přijímací adresu XRP peněženky. Kdybyste jim poslal adresu BTC nebo jiné kryptoměny, nebude to fungovat. Novou kryptoměnu (pokud tam XRP nemáte) si do Trust přidáte po kliknutí na malé plus v pravém horním rohu. Dále je nutné uvést TAG – ten ale u Trust používat nemusíte, takže stačí jim napsat, že TAG nemáte.

Ivan Mraz

Dobry den zatial cakam na dalsi balicek od Best Vouchers ale uz zacinam otom pochybovat mate niekto snimi skusenost ?
lebo nefunguje im ani Tel alebo viete mi niekto dat cislo dakujem

Hana Voškerušová

Právě jsem také naletěla a objednala si dva balíčky. Co se stane, když je nepřevezmu a nezaplatím. Děkuju za odpověď. Hana

Magazín Finex

Dobrý den, Hano. Stejně jako jsme říkali několika lidem v diskuzi níže – nestane se nic kromě toho, že ušetříte peníze. Naše rada zní – nepřebírejte je.

Josefcihak

Firma je od Olomouce tel 581830705

Alena

Dobrý deň, tiež som naletela a nakúpila xrp a EOS. Kryptospecialistka má už neplatné číslo a išla som podľa Vášho návodu ale v okienku kde je adresa xrp peňaženky som uviedla c.Uctu ja nemám žiadnu peňaženku a nemám ani otvorenu peňaženku v coinbase. Neviem či také niečo ako coinbase je aj na slovensku. Odpísali mi, že mi chyba číslo prijímacieho portfólia. Kde zistim toto číslo. Nikto mi ho neprezradil.S pozdravom

Magazín Finex

Dobrý den, Aleno. Coinbase si založit můžete i na Slovensku. Je to zdarma. A tam získáte právě přijímací adresu pro tyto kryptoměny (toto “číslo přijímacího portfolia”, o kterém mluvíte).

Vlastimil

Když nepřeberu baliček od kurýra nehrozí mi nějaké sankce ?

Jiří

Firma není od Olomouce. Včera syn naletěl těmto podvodníkům a volali mu hned z plzeňského čísla. Dnes jsem těm šmejdům 2x telefonoval a zaskočil jsem je tím, že jsem chtěl, aby mně řekli jméno firmy, kam jsem se dovolal, a jejich webovou adresu. Ten první zmetek ani nebyl schopný hláskovat adresu. Ten druhý zjevně hrál o čas, kdy mně neodpověděl na otázku a řekl “Moment, …” a jakože něco hledá a pak mně tvrdil, že to je firma thebestvouchers.com a tam prý najdu i kontakty, atd. řekl jsem mu, že odstupujeme od smlouvy.
První z těch chlapů mně tvrdil, že balíček už je odeslaný kurýrem, druhý chlap (v 2. telefonátu mně tvrdil, že balíček ještě neodešel).

Šárka Poliaková

Zdravím, také jsem zprvu na vidinu rychlých peněz naletěla, ale balíček jsem nepřevzala. Snažila jsem se dohledat společnost, s níž jsem byla v kontaktu, ale nedokázala jsem ji vystopovat dál než na Slovensko. U nás v databázích evidovaných firem tato společnost nebyla, ani jsem nenašla žádný odkaz na webovky či něco podobného, co u takové společnosti člověk předpokládá. Proto mi to zavánělo podvodem. Navíc jsem si vypočítala, že dle dostupných kurzovních hodnot je částka, kterou mi tato společnost nabídla, velmi předražená. Nepřevzatý balíček je z léta minulého roku a je ticho po pěšině… Jednalo se o měnu XRP a již zmíněného pana Grahama

Pavel

Dobrý den,
protože jsem také zakoupil balíček od BESTVOUCHERS a podle Vašeho návodu jsem vyplnil požadovaný formulář a poslal kopii OP + kopii faktury.Chtěl bych se Vás zeptat, zda není možné, aby se tito lidé nedostali nějakým způsobem na můj účet, i když není ve formuláři nikde uveden?
Děkuji
Pavel

Magazín Finex

Dobrý den. Ne, na Váš bankovní účet by se nikdo dostat neměl, nemějte strach. Mimochodem, přišly vám po využití návodu tokeny XRP na vaši peněženku?

Psvel

Dobrý den,zatím mi tokeny XRP na moji peněženku nepřišli ale napsali mi že mnou zaslané dokumenty jsou správné a že se jejich tým právě zabývá realizací převodu (tým cryptoeddu),dal jsem jim číslo a tag kryptopeněženky co mi poslali z COINBANK.mám ještě něco dělat dál nebo mám čekat?Je hezké že pomáháte lidem .Děkuji Pavel

Magazín Finex

Dobrý den, Pavle. Kdyby Vám tokeny nepřišly ještě pár dní, napište nám na info(zavináč)finex.cz a něco vymyslíme.

Štěpán

Dobrý den,
popisoval jsem vše níže, mám mobilní peněženku Coinomi, podle návodu jsem vyplnil převod XRP, přišla mně odpověď z jejich webu, že mám jim sdělit ještě krátké TAG číslo, ale mně se v peněžence nikde toto TAG číslo při rozkliku na XRP a přijmout neobjevilo. Oni mně sdělili, že je toto číslo velmi důležité, že jim mám napsat, že nemám toto číslo, oni to odešlou , ale že se může stát, že pak to nepůjde převzít. Prosím, co mám dělat, nebo mám si udělat jinou peněženku? Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, pokud máte Coinomi, tak není třeba tag uvádět. To samé funguje např. u Trust wallet či HW peněženek jako třeba Ledger Nano. Můžete jim tedy napsat, že máte vlastní peněženku a TAG nemáte.

Štěpán

Dobrý den, také jsem zakoupil počátkem roku 2019 v dobré víře tři balíčky XRP a ještě i jeden balíček s Bitcoinem. Celkem jsem zaplatil asi 20000,-Kč. Objevil jsem tyto Vaše stránky a chci už být konečně pánem svých kryptoměn. Proto že zde uvádíte i celkem podrobné návody, tak snad bych to i přes svůj pokročilý věk mohl zvládnout XRP a Btc převést od stávajícící společnosti. Proto mám na Vás ještě tyto doplňující otázky.
Musím mít pro převod směnárnu, nebo postačí si založit hned kryptopeněženku. Určitě na směnárně bych kryptoměny nedržel. A jestli mně můžete ještě doporučit i případně vhodnou směnárnu a v každém případě doporučit peněženku. Předpokládám, že si ještě novou kryptoměnu zakoupím. Vím, že v nabídkách je toho moc, četl jsem pochopitelně i recenze, ale najednou a napoprvé mám z toho v hlavě docela nejasno. Vyhovovalo by mně i jednodužší ovládání, a raději v češtině, ale to si asi vymýšlím moc. Budu rád, když mně bude někdo z Vás na moje dotazy reagovat. Moc děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, Štěpáne. Jsme rádi, že jste se i přes počáteční chybu rozhodl k problému postavit čelem a doufáme, že z této společnosti dostanete kryptoměny v co největším množství. Ale k odpovědi na vaše dotazy – směnárnu pro tento převod nepotřebujete. Tu potřebujete pouze v případě koupě nebo prodeje kryptoměn. Vy je ale budete chtít pro začátek jen převést z jedné adresy (od této společnosti) na jinou adresu (vaší peněženku). Bude Vám pro začátek stačit mobilní peněženka Coinomi (i v češtině!), kam můžete převést jak XRP, tak i Bitcoin. A až si budete chtít koupit další kryptoměny, pak teprve využijete služeb směnárny. Pro příklad: Na směnárně Simplecoin zadáte objednávku (návod zde) a adresu své mobilní peněženky, pak objednávku zaplatíte a oni Vám objednané množství pošlou přímo do Vaší peněženky. Transparentně a o mnoho levněji. Budeme rádi, když dáte vědět, jak to všechno dopadlo.

Štěpán

Děkuji Vám za odpověď a rady, jsem přesvědčený, že vše dobře dopadne a všechno zvládnu. Jenom ještě mám dotaz k mobilní peněžence Coinomi, když jsem si pročítal recenze a návod, tak je tam uvedeno, že je možnost nově si tuto peněženku nainstalovat i v počitači. Doporučujete to, a nebo raději mám ji mít jenom v mobilu? Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, to jsem bohužel nezkoušel. Pravděpodobně to pujde, stačí v obou programech/aplikacích použít ten samý seed. Ale určitě tím výrazně snížíte bezpečnost. Pro maximálně bezpečnost doporučuji koupit hardware peněženku, např. český Trezor, který je momentálně nejbezpečnější volbou pro úschovu kryptoměn.

Štěpán

Dobrý den, tak před malou chvílí jsem vyplnil a odeslal podle návodu 1.balíček XRP na svoji coinomi peněženku, mám ji jenom nainstalovanou v mobilu. V peněžence mám v přehledu zavedené bitcoin a ripple. Protože jsem převáděl zatím ripple, tak jsem si klikl na přijmout ripple, a uvedl jsem celé zadání co je uvedené v mojí adrese. Pod qr kodem bylo před tím zamým zadáním adresy ještě uvedeno -ripple:, toto slovo ripple jsem tam neuvedl, je to chyba? –A v případě, kdy si budu žádat o převod bitcoinu, je pochopitelně i jiná moje adresa a zase pod kódem je uvedeno- bitcoin: ….
Omlouvám se, ale nikde samotný návod na peněženku coinomi jsem nenašel. Děkuji za odpověď.

Renata

Dobrý den,
založila jsem si u coinbase peněženku, a teď nevím ani kde jí mám a jak si směnit své XRP na Kč a poslat si je na svůj bank.účet. Navíc jsem tam něco zmáčkla a převedly se mi WRP na Eura. Jsem z toho hotová. Poraďte prosím.
Děkuji R.Nová

Magazín Finex

Dobrý den, Renato. Pokud máte již XRP na svém Coinbase účtu a jsou převedeny na Eura, tak super! Teď už stačí nechat si je poslat na účet. Přihlašte se do svého účtu, nahoře zmáčkněte Portfolio, pak v seznamu dole vyberte Euro a vpravo byste měla vidět tlačítka Deposit a Withdraw. Zvolte tedy Withdraw a zadejte údaje o svém bankovním účtu. Potvrďte a do pár dní by Vám měly peníze přijít na účet. :-) Je ale třeba mít váš coinbase účet ověřený, že jste opravdu jeho majitelem.

Renata

Moc děkuji za radu,dnes jsem tak učinila a budu čekat. Kdyby něco tak se na vás obrátím. Ještě jednou moc děkuji. Renata

Libik

Také jsem naletěla, balíček jsem včera vyzvedla. Chtěla bych obchodovat sama, ale nemám peněženku, mohu si stáhnout Trust Wallet a požadovat zaslat XRP na tuto peněženku? Jedná se mi o tento odstavec , dle vašeho návodu “V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své XRP peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány. Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. váš účet u Coinbase, který příjem XRP podporuje.” Ale já tam žádný účet přeci nemám. Nebo jsem to nepochopila? Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, je to tak, jak říkáte. Stáhněte si Trust Wallet a ve formuláři vyplňte adresu peněženky a tag, který vám Trust ukáže. A co se týče části s Coinbase, jednalo se pouze o příklad. I na Coinbase si můžete založit účet a XRP tam přijmout. Je to na vás.

Jana

Take jsem si zakoupila balicek v hodnote 1000kc a chci odstoupit v zakonne lhute od smlouvy,problem je ten,ze to nejde ani e -mailovou postou kde po me neustale chteji adresata,ktereho jsem napsala (w.w.w.thebestvouchers.com}tudiz to nejde odeslat a i telefonni cislo 234708444 je hluche.Chci vratit penize a rozhodne z opravnene obavy neudam cislo uctu,existuji slozenky.Pokud moje zadost nebude kladne vyrizena,podam zaridim se jinak,je mi lito,ze existuji lide,kteri se nestiti niceho.

Ján Žigo

Dobrý deň,zakúpil som si kartičku Thebestvouchers v hodnote 400 eur,aktivoval som ju,čo ďalej???Povedali mi že budem mať asistenta,no nikto sa mi neozval.Ako ďalej?Dakujem.

Radek

Zdravím bohužel jsem se taky nechal nachytat, dnes psali že je dobírka na poště, díky článku vím že tam i zůstane

Vlasta

Dobrý den, mám také balíček, bohužel vyzvednutý a volání na uvedené číslo je mi sděleno, že neexistuje – tedy bez předvolby 0044, anglicky neumím. Česká internetová adresa taky nefunguje. Je mi do breku, ty peníze potřebuju a nevím co mám dělat

Magazín Finex

Dobrý den. Vaše situace nás mrzí, ale bohužel s tím nic neuděláme. Pokud vám nevadí zadávat osobní údaje online, ještě můžete vyzkoušet si tokeny “převzít” dle návodu v článku. V první řadě byste ale neměla nikdy investovat (ani do kryptoměn, ani do akcií, ani do pofidérních balíčků) více, než si můžete dovolit ztratit. To je pravidlo č. 1. Příště snad budete rozumnější a před nákupem si prodejce prověříte. :-)

J.Trnka

Dobrý den. Také jsem si zakoupil balíčky kryptoměny a po přečtení recenzí
jsem se rozhodl odstoupit od smlouvy do 14ti dnů. Byl mi přislíben formulář
zaslaný na moji emailovou adresu, který vyplním a zašlu. Nelíbí se mi však
uvést č. účtu banky a jiné choulostivé údaje. Nešlo by vrácení částky řešit
na adresu poštovní poukázkou? Byl jsem telef. kontaktován že dnes 8.1. se
se mnou spojí, ale nikdo se neozval a na mé 4.pokusy nikdo nereagoval až
na pátý. Tak jsem zvědav, jestli mi vloženou částku vrátí. Děkuji za radu a
odpověď. Zdraví a vše nej, nej, v roce 2020 přeje J.T.

Magazín Finex

Dobrý den. Jak už říkáme v článku – bohužel buď tato data musíte do formuláře uvést, nebo se spokojit s tím, že jste byl podfouknut. :-( Víme, že se to neposlouchá dobře, ale jak s tím naložíte už je na vás. Předpokládám, že nijak jinak vám peníze nevrátí.

Antonín

Tak já také naletěl a podveden o 4604kč. Jsou mezi lidem podvodníci,ale ti nemůžou v klidu žít jak se říká –karma je zdarma a ta si je najde.

Josef

Dobrý den.Dekuji za článek a recenze na něj.Take jsem naběhl na tento podvod a koupí si čtyři balíčky. Jak jsem pochopil , když je nepřevezme tak se nic nestane?

Magazín Finex

Dobrý den, Josefe. Ne, nic by se stát nemělo. Takto jsme již pomohli spoustě lidem a nikdo z nich nic o žádných problémech neříkal. Ani mě nenapadá, jaké problémy by eventuelně mohly nastat.

Martin

Dobry den.Dnes jsem zakoupil dva balicky,ale diky vasim clankum je zitra neprevezmu,dekuji.

kerel

Hi,
The best voucher just contact me, to use our service. By courier the voucher and collect money from their customer.
are you saying The Best Voucher is a scam ?
Thanks in advance

Magazín Finex

Dear Kerel, we are not saying The Best Voucher is a 100% scam, all we are saying is that there are some signs of it being a scam and that there are better ways to buy Ripple than through this service. But always do your own research first. :-)

Leo

Všechno jsou to keci !!!! Dostal jsem se až k dotazníku a nehodlám jim kopírovat své doklady a banku, pro další zneužití. Považuji za podvod i návod “Magazín Finex”. Kdo ví kdo to píše. Prostě jsem vyhodil 2200,-kč . Ripple mi každý týden píšou a celkem arogantní meily. Musel jsem je označit jako spam. Už mi i telefonovali. PROSIM pozor na vstupní informace.

Magazín Finex

Dobrý den, Leo. I v článku uvádíme, že není úplně bezpečné jim vaše doklady a informace posílat a pokud to neuděláte, máte ještě možnost zkusit druhý návod (vrácení do 14 dní), který je v článku výše také popsán. Jinak Ripple Vám nic nepíše – to je americká společnost, která s těmito podvodníky, kterým jste skočil na špek, nemá nic společného. Píšou vám ti podvodníci.

S pozdravem, Vojtěch

Břetislav Lukáš

Dobrý den,
já jsem koupil dva balíčky a zaplatil je. Následně jsem provedl výběr podle rad v bodu a) a do dvou dnů jsem měl XRP v peněžence, kterou jsem uvedl při výběru.

Magazín Finex

Dobrý den Břetislave. Máme radost, že se Vám to podařilo. A můžu se zeptat, za kolik jste balíček koupil a v jaké hodnotě jste tokeny reálně obdržel? Resp. jaký byl rozdíl, alespoň v procentech. Díky!

silvia levicka

dobry den mozte mi prosim niekto napisat existujuci tel. kontakt na predajcu kryptomien a vzdelavacich balickov best voucher prosim,?
volala som na cisla234708444 a aj 581830705 ma byt aj nejaka predvolba? su to neexistujuce cisla dakujem za odpoved

Pavel

DOBRÝ DEN,
také jsem chtěl zkusit štěstí,ale balíček už mám téměř měsíc a samozřejmě ,žádný účet na kryptoměnu nemám.Můžete mi poradit,jak dál ,jestli se mi účet vyplatí udělat? Za balíček jsem dal 1390 KČ.Předem děkuji za info.P.Štěpán

Magazín Finex

Dobrý den, Pavle, zřízení peněženky je zdarma, proto nevidím důvod, proč to neudělat. :-) Zkuste třeba peněženku na telefon Coinomi – ta je i v češtině. A pak pokračovat podle návodu výše.

Miluška

Děkuji za všechny informace. Ve svých 84letech jsem se nechala nalákat a objednala jsem si balíček. Zatím jsem ho nepřevzala a nezaplatila. Děláte dobrou službu, že pravdivě informujete. Hned se mi ulevilo. Balíček nepřevezmu a další nabídku odřeknu.

Magazín Finex

Dobrý den Miluško, jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

Milan

Dobrý den prosím vás tak že když si balíček nevyzvednu z pošty nebudu mít nějaké problémy že jsem porušil dohodu ? (objednávku) děkuji za informaci .

Magazín Finex

Dobrý den, Milane. Ne, nebudete mít žádný problém, není třeba se strachovat.

Milan

Děkuji moc za info balíček nepřevezmu jsou to hnusní podvodníci a moc děkuji za tyto stránky.

Milan

Prosím o sdělení na jakou adresu mám poslat žádost o vrácení peněz bez udání duvodu děkuji za radu M.

Magazín Finex

Milane, bohužel si myslím, že jejich adresu nikde nenaleznete. Níže v komentářích ale najdete číslo, na které když zavoláte, vše byste s nimi měl být schopný dohodnout.

Jitka

Děkuji za článek, také jsem si koupila dva balíčky, ale ještě leží na poště. Zatím se mi to rozleželo v hlavě, začala jsem hledat informace a dostala se na váš článek. Děkuji za zachráněné peníze, jsem invalida a šetřím každou korunu. Jitka

Magazín Finex

Dobrý den Jitko, jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Kdybyste i přesto chtěla do kryptoměn nějakou tu korunu vložit a čekat na zhodnocení, můžete využít např. směnárny Simplecoin či CCshop, které máme ověřené a odvádí kvalitní práci. Je ale třeba se o to zajímat a minimálně pochopit, jak fungují kryptoměnové peněženky, atp.

Ladislav

Dobrý den mám balíček už 2 měsíce za 990 Kč a pořád píšou Zdvořile Vás informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo pozitivně naším ověřovacím procesem, a kryptoměna nemohla být převedená na Vámi vytvořené portfólio. Už nevím co mám dělat dekuji

Magazín Finex

Dobrý den Ladislave, můžu se zeptat, jakou adresu peněženky jim posíláte? Je nutné poslat XRP adresu, není možné využít stejnou adresu, jakou používáte např. pro příjem BTC.

Pavel

Také jsem měl ten samý problém že mi posílali že můj wallet neprošel schvalováním a tak to šlo asi 3 měsíce až jsem se naštval a napsal jim e-mail že to předám právníkovi a druhý den jsem měl jednotky XRP v peněžence. Teď už bych jen potřeboval nějak tyto jednotky převést zpět na koruny . Mám peněženku u freewalet . Díky

Magazín Finex

Pavle, odpovídali jsme Vám už na Vaši emailovou zprávu. Pokud máte XRP v peněžence, prodat je samozřejmě můžete. Uděláte to např. na simplecoinu. Stačí vytvořit objednávku a zadat své č. účtu a po odeslání XRP by mělo do pár hodin být hotovo.

Je třeba počítat s tím (nevím zda to tak je i u vaší peněženky, ale mělo by) že posledních 20 XRP z peněženky nelze odeslat a slouží pouze pro “aktivaci” peněženky. Proto pokud máte např. 100 XRP, na simplecoinu udělejte objednávku na prodej 80 XRP.

Richard Ulrichů

Já u této firmy investuji už přes rok a jsem spokojený. Mám zainvestováno v různých kryptoměnách, ne jen xrp. Několikrát jsem už vybíral a vždycky bez problému. Berou si sice více %, ale zato mi vždycky poradí a v jiných firmách bych za to platil.

Ladislav

Dobrý den jakou máte peněženku mě se stale píšou informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo diky

Magazín Finex

Dobrý den Richarde – pokud jste spokojený, tak to je pak dobře. Zajímaly by mne ale náklady na takovou investici. Podle toho, co jsme zatím viděli u všech lidí, kteří nás kontaktovali emailem, nákupní kurz kryptoměn u této společnosti je žalostný a mnohem lépe by zákazníky vyšlo si kryptoměny koupit napřímo u nějaké jiné směnárny či burzy a ne jako součást takového “balíčku”.

PP

tento portál neprodává kryptoměny, pouze vzdělávací balíčky

Magazín Finex

Zdravím PP,
ve skutečnosti jsou součástí balíčku i tokeny XRP. K balíčku za 999 Kč jsou tokeny v hodnotě cca 700 Kč. (Alespoň podle toho, jak jsem to vykomunikoval s ostatními čtenáři, kteří nás oslovili, já si balíček nekupoval) – ale musíte si o ně zažádat. Jinak Vám je nikdo nepošle a “propadnou” a nechá si je prodejce. Což považuji za, skoro bych až řekl, podvod.

Le

Dostal jsem vrácení peněz bez problémů. Vaše metoda může být také efektivní:-)

Alena

Také se pokusím vrátit do 14 dnů a to opravdu stačí zavolat na tel. ?

Magazín Finex

Dobrý den, Aleno. Mělo by to stačit. Kdyby telefon nevzali, zkuste jim napsat na e-mail.

Anet

dobrý den,
a nevíte kde je číslo? popř.jaké je to číslo? našla jsem jen číslo na bestvouchers ze kterého mi to přislo. děkuji za odpoved

Magazín Finex

Zdravím Anet, to číslo je 234 708 444. Snad Vám to pomůže. :-)

Roman

Váš návod vypadá slibně. Zkusil jsem to, ale zůstal jsem viset na zprávě, která mi přišla e-mailem:
“Zdvořile Vás informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo pozitivně naším ověřovacím procesem, a kryptoměna nemohla být převedená na Vámi vytvořené portfólio.
Prosím, ujistěte se, že Vámi zaslané číslo bylo odesláno ve správné formě, zda je celé a zda portfólio, které chcete použít se shoduje s kryptoměnou, kterou jste zakoupili.”
Že by zádrhel byl v tom, že jsem uvedl adresu mého Trezoru One vedenou v BTC?. Navíc mi můj trezor měnu XRP pro vytvoření nového účtu/adresy/ měnu XRP nenabízí. Tak co teď s tím?

Magazín Finex

Dobrý den, Romane. Ještě, že vás o tom informovali. Posílat XRP na BTC adresu není dobrý nápad – o vše byste přišel. Každá kryptoměna má své vlastní adresy a nejsou mezi sebou kompatibilní, takže pozor na to! Trezor momentálně uložení XRP nabízí pouze ve své beta verzi (ale nejsem si jistý, zda je to možné i u Trezoru One.)

Co teď? Doporučuji Vám vytvořit si účet u Coinbase, pomocí adresy a tagu (jako výše v návodu) své tokeny nechat zaslat tam a buď je směnit do BTC a ten poté odeslat do Trezoru, nebo využít např. mobilní peněženky Trust Wallet. Tam XRP pošlete jednoduše jen pomocí adresy.

Vojtěch, Finex.cz

Šárka

Dobrý den, když jsem balíček ještě nevyzvedla z pošty, mohu ho tam nechat aby ho poslali zpět. Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, ano, to je možné.

Milema

Můžete dneska jsem to udělala. Pošta to tam odešle zpátky.

Arnošt

Čekal jsem dlouho na odpověď, ale všechno je. Dostal jsem své peníze zpět

Magazín Finex

Dobrý den, Arnošte, to máme radost. Využil jste návod výše, nebo jste si poradil sám?

Arnošt

Sám jsem to zvládl sám, pouze vráťte peníze do 14 dnů od nákupu

Darja

Moc děkuji za Vaše diskuse,taky mi psali, že mi přiveze kurýr za pár dní balíček, který jsem si objednala za 1325 Kč,ale díky Vám si ho nevyzvednu.Zase budeme chytřejší a radši půjdeme makat , peníze budou jisté ? hodně štěstí a ještě jednou díky

Ivana

Bohuzel me taky podvedli a prisla jsem o 1328kc. Dovolat se tam taky nemohu,tel.mi vytipnou.Jsou to podvodnici a doufam,ze jim to nekdo za nas vrati a nase penize jim stesti neprinesou…..

Magazín Finex

Dobrý den, Ivano – vyzkoušejte první metodu popsanou výše, třeba se Vám poštěstí a ještě nějaké peníze dostanete zpět!

Arnošt

Čekal jsem dlouho na odpověď, ale všechno je. Dostal jsem své peníze zpět

Květoslav Nový

Díky za informace. Balíček jsem si už bohužel před měsícem koupil.
Květoslav

Magazín Finex

Dobrý den, Květoslave. Budete zkoušet nějakou z uvedených metod, jak z těchto “startovacích balíčků” dostat peníze zpět? (Vybrat si zakoupené XRP tokeny na svoji peněženku)

Miroslav Kovačovic

CHCI ZPÁTKY SVÉ PENÍZE OD TĚCH KUREV ZLODĚJSKÉCH A NECHCE MĚ TO PO ULOŽENÍ HESLA PUSTIT NA STRÁNKU. CO VČIL ?

Magazín Finex

Dobrý den, Miroslave. Můžu se zeptat, o kterých stránkách teď konkrétně mluvíte? Nepamatuji si, že by se dle návodu mělo používat nějaké heslo.

Petr

Dobrý den objednal jsem si ten balíček. Dokonce mi včera i někdo volal jestli mám tedy zájem investovat do kryptoměny. Jen jsem byl v autobuse a nešlo pořádně slyšet. Tak jsem rozhovor odložil, ať mi zavola později. Zatím nikdo nezavolal znovu. Balíček jsem ještě ne převzal (ještě nedorazil) takže stačí když balíček neprevezmu a nebudu reagovat na telefon či email. Děkuji za článek a případnou řadu. S pozdravem Petr

Magazín Finex

Dobrý den, Petře. Osobně bych si balíček také nepřebíral. Chcete-li si XRP koupit, na směnárnách to uděláte výhodněji. Stačí jen trocha samostudia a je to. :-) Ale stejně bych radši doporučil koupit si Bitcoin namísto XRP. Na návod můžete mrknout zde.

Petra

Dobry denI, take jsem objednala balicek.Prisel mi e mail k overeni adresy .Ten jsem nepotvrdila,protoze jsem prave zjistila ,ze jde o podvod .Firmu jsem nedohledala.Balicek jsem neprevzala .Co ted?Nereagovat ?Neprebirat?Děkuji za pripadnou radu

Magazín Finex

Dobrý den. Jak uvádíme níže – pokud o balíček nemáte zájem, tak stačí nereagovat, nepřebírat a neplatit.

Zdeněk

Zdravím, mám kamaráda, který si zakoupil XRP za velmi výhodnou cenu( když byla na maximu), bohužel to neznal, až když se pochlubil, že má kryptoměnu. Dnes již ví, co je to TA, nicméně, ani já jsem nevěděl, jak získat tyto XRP k sobě. Díky moc za tento článek. Zdeněk

Magazín Finex

Díky za komentář Zdeňku. Každopádně získat tyto XRP k sobě určitě doporučuji. Nikdy nevíte, kdy “prodejce” může skončit a zmizet i s vašimi tokeny (penězmi). Neříkám, že se to stane, ale ta možnost tam je.

Kamil

Vďaka, urobil som to podľa návodu, snáď mi peniaze prídu

Magazín Finex

Díky za komentář, už jsme dokonce obdrželi i zprávu od jednoho čtenáře, že XRP dorazily. Vše by tedy snad mělo fungovat. Držíme palce!

Miluška

Děkuji za všechny informace. Ve svých 84letech jsem se nechala nalákat a objednala jsem si balíček. Zatím jsem ho nepřevzala a nezaplatila. Děláte dobrou službu, že pravdivě informujete. Hned se mi ulevilo. Balíček nepřevezmu a další nabídku odřeknu.

Zobrazit celou diskuzi (144)
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A
RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 96 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 71 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo