Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky. Návod, jak postupovat v případě, že jste si balíčky koupili!

Aktualizováno
Dejte si pozor na kryptoměnové balíčky. Návod, jak postupovat v případě, že jste si balíčky koupili!

Poslední dobou se nám stále častěji ozývají lidé, kteří se ptají na kryptoměnové balíčky, které je třeba aktivovat přes stránky The Best Vouchers. Ptáte se: co to je, jak si je vyzvednout a zda o nich něco nevíme?

My jako Finex.cz s těmito balíčky nemáme nic společného, neprodáváme je a nevíme, kdo to dělá. V tomto článku pouze informujeme o tom, co jsme díky komunikaci s našimi čtenáři zjistili.

Koupili jste si takový balíček nebo o tom přemýšlíte? Tak čtěte dál.

Poznámka

Doporučujeme pozorně přečíst celý tento článek, protože je opravdu nabitý důležitými informacemi. Bohužel nám na toto téma chodí denně mnoho dotazů a není v našich silách jednotlivě všem odpovědět. V tomto článku se tedy přehledně nachází všechny informace, které máme.

O jaké balíčky se jedná?

Jedná se o tzv. “startovací balíčky” nebo “investiční balíčky”, které jsou na internetu prodávány různými společnostmi za cenu od 999 Kč až do několika desítek tisíc korun.

Takový balíček obsahuje sadu tří ebooků a několik tokenů kryptoměny, které je však nutno si od prodejce vyžádat. Většinou se jedná o XRP, ale jsou také BTC a další balíčky.

I když to samo o sobě nezní jako podvod, několik z našich čtenářů nás upozornilo, že k prodeji těchto nebo podobných krypto-balíčků mohou být využívány klamavé metody.

Dostat se ke svým kryptoměnám po jejich zakoupení přes podobné stránky je potom velmi obtížné a ne vždy se to podaří. Stačí si přečíst sekci komentářů pod tímto článkem, kde se vyjádřily již stovky lidí.

Někteří z našich čtenářů nám sdělili, že se k balíčkům dostali přes reklamu, která vedla na článek od neexistujícího profesora “Graham Le Roux z Harwardu”, který nabízí pohádkové zbohatnutí a ujišťuje, že každý člověk se díky jeho zázračné metodě stane milionářem.

Podívejte se na obrázek níže – no nevypadá to jako nabídka snů?

Investice do XRP (Ripple) balíčků ("Graham Le Roux")
Vzhled stránky doporučující tuto investici. Různých variací je však více. (Zdroj: Money-Business.eu)

Ano vypadá, ale v tomto případě se jedná o podvod. Samozřejmě, že díky zakoupení několika ebooků a pár tokenů kryptoměny nevyděláte statisíce korun tak, jak stránka uvádí.

Kryptoměny jako takové nejsou podvod. Ani samotný prodej kryptoměnových balíčků na dobírku není vyloženě podvod, jen je to pro vás vysoce nevýhodné. Za vaše peníze získáte pouze ebooky v ceně několika málo korun a možná i nějaké tokeny či coiny, ke kterým se musíte zdlouhavě dostávat. Pokud kryptoměny chcete, určitě doporučujeme využívat pouze ověřené směnárny.

Další z nefér prodejních metod, které některé ze stránek prodávající tyto balíčky využívají, je odpočet, který vidíte na snímku níže. Stránka ukazuje, že je k dispozici už pouze 79 balíčků z 5000 a že pokud chcete vše stihnout, musíte si pospíšit.

Jedná se ale samozřejmě o lež, která má za cíl vyvolat ve vás pocit urgence a snažit se stihnout tento balíček zakoupit ihned bez zbytečného hledání recenze na internetu. Protože kdybyste si nějakou takovou recenzi našli, nic byste si nekoupili.

Další z používaných manipulativních technik je, že vám také rovnou ukáží, že o tyto balíčky má zájem “hrozná spousta lidí,” čímž chtějí znovu dosáhnout toho, abyste kupovali bez zbytečného Googlování a přemýšlení. A bohužel tyto metody na lidi často fungují…

Přitom vše je samozřejmě jen lež.

Žádný omezený počet balíčků neexistuje a jedná se pouze o techniku, jakou se vás prodejce snaží nalákat a přimět nakupovat co nejrychleji, než si to rozmyslíte.

Video o balíčcích od Tesláčka

Nádherně celý systém těchto balíčků popisuje i Tesláček ve videu níže. Je to sice celá hodina vyprávění, ale protože má s těmito balíčky i reálnou zkušenost, vše dokáže pěkně vysvětlit a popsat. Doporučujeme video zhlédnout, máte-li nějaké pochybnosti.

Zdánlivě skvělé recenze uživatelů

Na takové prodejní stránce nemohou chybět ani recenze uživatelů. Problém ale je, že lidé na fotografiích pravděpodobně nemají ani tušení, že jejich obličeje někdo využívá k prodeji tohoto balíčku.

Všechny tyto komentáře totiž vypadají smyšleně – jsou tam pravděpodobně jen proto, aby přesvědčily pochybující čtenáře, stejně jako výše zmíněný apel na “vyprodání balíčků.”

Ano, komentáře vypadají poměrně reálně, vždyť vypadají jako klasické komentáře z facebooku. Jenže nejsou. Nejde si ani prokliknout jednotlivé uživatele, ani jim odpovídat.

Komentář od uživatele Tobiase říká, že za 14 dní se jeho peníze více než zdesetinásobily. To je ale nesmysl, protože cena koupeného tokenu XRP žádný takový nárůst nezaznamenala. A už vůbec ne v době, kdy byl tento komentář zveřejněn.

Všechny komentáře jsou nastraženy napevno přesně tak, jak to tvůrce prodejních stránek zamýšlel a tak, aby potenciální kupující ujistili o tom, že se jedná o “velmi výhodnou investici”.

Pokud jste si balíček už koupili, co teď?

Lidí, kteří si tento kryptoměnový balíček koupilo, se nám ozvalo překvapivě mnoho. A denně se ozývají další. Proto nebojte, nejste v tom sami.

Pokud vám balíček ještě nepřišel, nebo už přišel, ale ještě jste ho nepřevzali – nemusíte to dělat. Nemusíte ho přebírat.

Jak potvrdilo několik z diskutujících v komentářích níže – žádný problém z toho mít nebudete. Je to vaše právo.

Pokud jste ale balíček již převzali, stejně máte šanci na to, dostat část svých peněz zpět.

Díky pár uživatelům, se kterými jsme byli v kontaktu, jsme byli schopni zjistit, jak celý proces funguje. Pokud budete postupovat podle návodu níže, získáte i část peněz zpět.

Ještě není vše ztraceno. Ať už jste za balíčky utratili 999 Kč, 9 999 Kč nebo i více, část peněz ještě můžete získat zpět. Součástí balíčku je i určité množství kryptoměn, o které si ale do 6 měsíců od zakoupení musíte požádat.

To bohužel ale většina napálených neví. Proto, znáte-li někoho takového, určitě mu tento návod pošlete.

Poznámka

Pozor: Několik z našich čtenářů nám sdělilo, že od následování našeho návodu níže je jejich “poradce na telefonu” odrazoval. Byla by ale chyba ho poslechnout. Pokud nebudete dělat nic, vaše peníze budou nenávratně pryč a váš “poradce” z nich možná bude mít pěknou provizi. Chcete-li své peníze zpět, je třeba se bránit.

Návod: Jak získat část peněz zpět?

 1. Předpokládejme, že balíček již máte zaplacený a převzali jste ho. Našli jste v něm pravděpodobně plastovou kartičku s nápisem The Best Vouchers, na které je váš osobní kód, který vypadá nějak takto:
 1. Nyní navštivte stránky thebestvouchers.com, přes které se kartička aktivuje.
 2. Vpravo nahoře zvolte růžové tlačítko Aktivujte kód z karty, nebo pokud máte stránky v angličtině Use a gift card.
 3. Budete přesunuti na formulář, kam zadáte E-mailovou adresu, kterou jste použili při objednávce a Osmimístný kód ze zadní strany kartičky, která vám přišla.
Zdroj: TheBestVouchers.com
thebestvouchers ripple balicek
Kód zadejte zde
 1. Pokud jste udělali vše správně, budete na obrazovce mít tabulku, kde jsou odkazy na stažení ebooků, které jste si v rámci tohoto balíčku zakoupili. To ale není vše. Ve spodní části tabulky najdete odkaz na stránky CryptoEddu.com, které proklikněte a otevřete si v novém okně.
Zdroj: TheBestVouchers.com
Jak vybrat peníze z XRP balíčku
Jak vybrat peníze z kryptoměnového balíčku – klikněte sem
 1. Dostanete se na tmavé stránky se zlatým tlačítkem Přebírám kryptoměnu nebo I want to pick up cryptocurrency, pokud máte stránky v angličtině. Nejdříve (pokud nemáte) si stránky v pravém horním rohu překlikněte do češtiny pomocí vlaječky, a pak zmáčkněte toto zlaté tlačítko.
 2. Vyjede vám vyskakovací okno, které bude znovu chtít vaši E-mailovou adresu a osmimístný kód z kartičky. Vyplňte je.
Zdroj: CryptoEddu.com
Cryptoeddu formulář pro výběr peněz z XRP balíčku
Formulář, který je třeba vyplnit.
 1. Pokud jste postupovali podle návodu výše, dostanete se na stránku s dlouhým formulářem (viz obrázek výše), který budete muset vyplnit. Nebojte, pomůžeme vám, pokračujte podle návodu.
 2. V první sekci vyplníte údaje o své osobě (o osobě, která poukaz zakoupila). Vaše jméno, příjmení, datum narození, bydliště, atp.
 3. V další sekci vyplňujete vaše finanční informace. Nevím, k čemu jim tato data jsou, ale bohužel je musíte vyplnit. To, zda jste je vyplnili pravdivě, ale nikdo nekontroluje. ;-)
 4. Následující sekce, zkušenosti v oblasti investic, by mělo stačit vyplnit následovně:
  Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji? – ANO
  Pracovali jste v poledních 5 letech ve finančním odvětví, díky čemuž rozumíte rizikům, která jsou spojena s obchodováním s finančními nástroji?ANO
 5. V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány.
  (Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. mobilní aplikaci Coinomi, která je zdarma, a do které můžete přijmout jak XRP, tak BTC a i další kryptoměny. Pro návod k této aplikaci se podívejte zde. Pokud používáte Coinomi a Cryptoeddu po vás budou požadovat TAG číslo, sdělte jim, že TAG nemáte)
 6. Poté je třeba vyplnit ještě poslední sekci, Test znalostí. Ten je nutné vyplnit správně. Správné odpovědi bohužel nemůžeme poskytnout, protože se test časem mění.
 7. Na úplném konci formuláře je třeba nahrát požadované dokumenty. Tedy:
  A) Fotografii dokladu potvrzujícího vaší totožnost (občanský/řidičský průkaz či pas)
  B) Dokument potvrzující vaši adresu, např. fakturu za elektřinu, plyn nebo potvrzení o vedení bankovního účtu.
 8. KONEČNĚ. Nyní klikněte na Odeslat a čekejte, co vám přijde do emailu. Měli byste během pár hodin obdržet informaci o tom, že vám určitý počet vámi zakoupené kryptoměny bude doručován na zadanou adresu.
Email, který Vám přijde zhruba do 24h
Email, který vám přijde zhruba do 24h. Poté byste do 48h měli obdržet peníze.
 1. Sledujte vaši peněženku, měli byste do pár dní obdržet své kryptoměny.
 2. Pokud byste kryptoměny do pár dní neobdrželi, nebojte se a klidně této společnosti několikrát denně volejte a pište jim emaily. Oni mají vaše peníze a vy je chcete zpět, nebojte se, jste v právu. Dříve nebo později by vám je měli zaslat. S jedním z našich čtenářů to trvalo téměř měsíc s tím, že jim daný čtenář psal každý den. Nakonec se ale podařilo.
 3. Hned co své tokeny/mince na vaši adresu obdržíte, můžete už s nimi dělat cokoli. Buď si je ponechat a doufat, že vzrostou na hodnotě, nebo je za pomoci důvěryhodných směnáren prodat a obdržet peníze zpět na svůj bankovní účet.

V případě, že nechcete své dokumenty ani informace o sobě nikomu posílat, bohužel nemůžete pokračovat podle návodu výše a ani my už vám nijak nejsme schopni pomoci.

Samozřejmě, že není úplně 100% bezpečné těmto lidem posílat své osobní údaje. Rozhodnutí je ale na vás. Nečekejte ale dlouho, po 6 měsících od zakoupení balíčku vám možnost ho aktivovat vyprší (tak uvádí ve svých obchodních podmínkách).

Další možností je požadované údaje zaslat, ale posléze si na úřadě vystavit doklady nové.

A nebo můžete zkusit pokračovat podle druhého návodu níže.

Metoda č. 2 – vrácení peněz bez udání důvodu

Další metoda, kterou jsme vyzkoušeli s jednou čtenářkou, a která se jeví jako úspěšná, je:

Pokud jste se rozmysleli a kryptoměny ani edukační balíček nechcete, požádejte o vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu.

Dle ČOI máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet do 14 dní od dodání zboží.

Bohužel ale § 1837 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku uvádí, že:

[…] není možné odstoupení od smluv na dodávku zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu, k nimž může dojít i během 14 denní lhůty a které nezávisí na vůli podnikatele.

To znamená, že bychom toto právo v případě XRP balíčků mít neměli.

Očividně to ale prodejce neví, protože několika našim čtenářům peníze vrátil v plné výši – stačilo zavolat na tel. číslo uvedené u prodejce. V jedné z námi odchycených komunikací prodejce přímo napsal: “Kromě toho jste podle zákona měli čas na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od obdržení balíčku, ale tuto možnost jste nevyužili“. Vypadá to tedy, že by tato metoda měla být možná!

Časté dotazy na toto téma

Kdo je Graham Le Roux?

Jedná se o smyšleného, neexistujícího pana profesora, který podle několika podvodných internetových stránek vymyslel úžasnou metodu pro vydělávání peněz. Problém je, že tato metoda nefunguje. Neztrácejte s tímto systémem od “pana Rouxe” čas.

Co je to ten startovací balíček?

Startovací balíček, který je na internetu prodáván za tisíce korun, obsahuje pouze pár bezcenných elektronických knížek a několik tokenů vámi zakoupené kryptoměny. Tyto tokeny je ale třeba si od prodejců balíčku vyžádat, jinak vám je automaticky nepošlou! K vyžádání ale musíte doložit mnoho citlivých osobních údajů. My tedy nedoporučujeme tyto balíčky kupovat.

Koupil jsem si startovací balíček. Co teď?

Vypadá to, že jste byli podvedeni. Ještě ale není nic ztraceno! Podívejte se na náš článek výše na stránkách Finex.cz a naleznete 2 ozkoušené metody, jakými je možno získat své peníze zpět. V první řadě ale doporučujeme balíček vůbec nekupovat a pokud jste si ho již objednali, doporučujeme ho nepřebírat a nic neplatit.

Pomohl vám tento článek? Nebo máte stále ještě nějaké otázky? Budeme rádi za každý komentář níže pod tímto článkem!

Líbil se vám tento článek?
382
13

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (493 komentářů)

Varování

Pozor: Před odesláním komentáře či žádosti o pomoc si přečtěte pozorně celý článek výše. Na naprostou většinu otázek, které dostáváme, jsou odpovědi uvedeny v článku. Bohužel není v našich silách odpovědět na všechny vaše zprávy.

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Miroslav Kovalcik

Dobrý deň,

dnes som sa snažil vybrať peniaze z cryptoeddu. Test som spravil ale v súčasnej dobe tam nevidím ani formulár, ktorý by som im mal odoslať na ich email (predtým sa asi vypisoval na ich stránke).
Riešil to niekto v poslednej dobe? Prípadne rieši sa hromadná žaloba navrhovaná p. Košťálom?
Ďakujem.

Jana Nováková

Dobrý den,

velice děkuji Finexu za zveřejnění tohoto článku. Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti s Cryptoeddu se šťastným koncem. Postupovala jsem dle uvedeného článku. Aktivovala jsem bestvouchery. Pak přišla výzva k zaslání osobní identifikace na ukrajinskou adresu. Poslala jsem ji. U identifikačního čísla daně jsem uvedla číslo živnosti. U typu blochchainu jsem vyplnila: „softwarová peněženka“, k dopisu jsem přiložila také adresy kryptoměnové peněženky včetně QR kódů (i když je nevyžadovali). Dopis jsem poslala s úředně ověřeným podpisem. Zároveň jsem ho nechala pro jistotu konvertovat do elektronické podoby. Součástí identifikace byl další podobný dotazník, ale pátá otázka byla jiná: Na radu týmu Finex, jsem zaslala odpověď d) „Ne, pouze v EU“. Prošlo to. Pak chtěli emailem zaslat selfie s kódem a adresy krypopeněženky, poslala jsem, raději znovu s QR kódy. Pak přišel email, že do 21 dnů kryptoměny zašlou; neposlali. Poté jsem každý týden psala společnosti několik emailů. Dalších několik týdnů se nic nedělo. Napsala jsem tedy, že bude-li nutné, připojím se k žalobě a postup společnosti zveřejním. Postoupili komunikaci oddělení stížností a do dvou dnů byly kryptoměny připsány do peněženky. V mém případě tedy Cryptoeddu závazek vyplnilo. Přeji Vám mnoho štěstí při jednání s touto firmou, ale především duševní i tělesné zdraví.

Margit Hromková

Dobrý den, mohla byste mi prosím sdělit jak jste spokojena s množstvím kryptoměny, kterou Vám zaslali? Abych to vysvětlila: udělala jsem přesně to, co Vy, včetně ukrajiny a vyhrožování po mejlu a po 4 měsících dopisování a vyhrožování mi poslali kryptoměnu ADA v momentální hodnotě asi 5000 korun. Vzhledem k tomu, že jsem investovala 20 mi to přijde hodně málo. Nehledě k tomu, že první balíček, o kterém teď diskutujeme po mejlu mi údajně propadl. Pro všechny, kterým ti šmejdi tvrdí, že si musí koupit další balíček, aby svoje investice oživili – nedělejte to, jsou to jen zbytečně vyhozené další prachy.

Erika Jakabová

Dobry den!
Chcela by som sa informovat,tiez som objednala kryptomeny Stellar,ale zatial som neplatila nic.Objednavku som chcela zrusit ale vraj uz je odoslaná a nie je mozné zrusit.Môzem odmietnut prevzatie od kuriera?

Redakce Finex

Dobrý den, pokud jste si “objednala kryptoměnu Stellar na dobírku”, pak se nic nestane, když si balíček nepřeberete. Doporučujeme si přečíst článek výše a komentáře níže a poté se rozhodnout. My bychom ho určitě nepřebírali.

BcA. Miroslav Ottmar

Mirek
Dnes, 4.3.2022 už zrušili i telefon a dá komunikovat jen e-mailem, poslední test mi prošel, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c, též se chci připojit k žalobě, tel.: 777 304 923, Miroslav Ottmar, Paculova 1116/3, 198 00 Praha 9, [email protected]

Květa Bocková

Dobry den vdem.
Dnes jdem opet zkusila vědomostni test. Prošel

Je to: ano,ano, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c.

Tomáš Košťál

Dobrý den,

pro všechny kteří neztrácejí naději. Pokud se chcete zapojit do hromadné žaloby zareagujte prosím pod tento můj komentář kam napíšete Vaše tel číslo, jméno a příjmení. Policie se začíná zajímat. Mám zatím asi 15 podvedených. Takže pokud se chcete přidat. Učiňte tak co možná nejdříve.

Zdeněk Valenta

Dobrý den, také jsem jedním z podvedených, v několika balíčcích mám cca 35 tisíc Kč. Nikdo mně neupozornil na 6 měsíční lhůtu pro vyzvednutí kryptoměn, odkazy na kartách jsou neaktivní. Zjistil jsem to až po přečtení článku na Finexu tento týden. Pokud jste podávali hromadnou žalobu nebo se na to chystáte, rád bych se k ní připojil. Zdeněk Valenta, tel. 731205037
Děkuji za odpověď.

BcA. Miroslav Ottmar

Miroslav Ottmar
Tel.: +420 777 304 923
e-mail: [email protected]

Janka Kováčová

Zdravím, rada by som sa pripojila, tiež som bola obeťou tohto podvodu.

+421905796921, Janka Kováčová

Jana Bursová

Dobrý den, manžel byl také podveden. Rádi bychom se připojili k žalobě. Ing. Milan Bursa. Tel. 604294484. E-mail [email protected]. Moc děkujeme.

Květa Bocková

Dobrý den.
Také se chci připojit k hromadné žalobě.
Květa Bocková
Tel. 737 236 868
Mail: [email protected]

Květa Bocková

Dobry den všem.
Dnes jsem opět zkusila vědomostni test. Prošel

Je to: ano,ano, 1b, 2a, 3a, 4b, 5c.

Jozef Balický

Jozef Balický,
tel.:728 087 421

Janka Kováčová

Zdravím, rada by som sa pripojila, tiež som bola obeťou tohto podvodu.

+421905796921

BcA. Miroslav Ottmar

Miroslav Ottmar
tel.: 777 304 923

Michal Ataký

Michal sú to zlodeji pripájam sa-+421949433106 spoločne.

Josef Hrček

Josef Hrček 734410068

MÁRIA SKÁCELOVÁ

PRO TOMÁŠ KOŠŤÁL prosím o připojení k žalobě.rs [email protected]

Martin Kučera

Martin Kučera Taky bych se rád připojil

Eliška Holánová

Pane Košťále,
ráda se k hromadné žalobě připojím. Zakoupila jsem 5 balíčků, ale žádné
peníze jsem ani po výhrůžkách nevymohla. Na telefony nereaguji.
Tel., 604264267
Děkuji Eliška Holánová

Barbora Pachnerova

+421903860446 mama na to stratila peniaze

Vlastimil Cais

Vlastimil Cais, 736152092

Tomáš Košťál

Vážení,

z cryptoeddu nic nedostanete jediné co můžete udělat je zajít na nejbližší policejní stanici a nahlásit to tam. Čím více lidí se připojí tím větší pravděpodobnost, že to pomahači a chrániči začnou řešit. Jinak už to bylo i v černých ovcích

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/221452801081130/0/814086-kryptomena/?fbclid=IwAR0H1wvC0EgvCJ62xuJAVrz4LYQLMvHeiIen6C7UWCSzeHwT4Wy3jh2kBVs

Takže ještě jednou zajděte prosím na POLICII a nahlaste to žádné kryptomeny vám nepošlou.

Andrea Dvořáková

No ale právě ze zkušenosti těch lidí z černých ovcí něco z nich dostat nakonec přeci jen lze…

Andrea Dvořáková

Dobrý den,
víte prosím odpověď na následující otázku v testu?
Podléhají kryptoměny zákonu o DPH? a) Ano, pouze v Polsku a Estonsku. b) Ano, v každé zemi, ve které jsou používány. c) Ne, pokud je hodnota držené kryptoměny nižší než 10 000 eur. d) Ne, ale pouze v EU.
(PS: Dohledala jsem, že se v Polsku DPH ještě před několika lety platilo, nyní, zdá se, ne)

Redakce Finex

Dobrý den, odpověď na tuto otázku by snad měla být D. Ale obecně celý tento formulář je tvořen neodborným překladem a otázky a odpovědi na ně z našeho pohledu nejsou tak úplně logické.

Barbora Pachnerova

Dobrý deň,

prosím Vás podarilo sa Vám nájsť odpoveď? Tiež by som ju potrebovala vedieť. Ďakujem

michal šubert

dobrý den byl sem také podveden přepojim se k žalobě okradly mě o 117000kč mé číslo773599123

MÁRIA

VČERA JSEM OBDRŽELA CELOU ČÁSTKU 55 000 KČ NA BANKOVNÍ ÚČET.RÁDA BYCH VÁS INFORMOVALA ,ŽE JSEM NEŽÁDALA O KRYPTOMĚNU ,ALE O VRÁCENÍ INVESTICE.MOŽNÁ ,ŽE JE VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST ZÍSKAT TYTO PENÍZE ZPĚT.TRVALO MI TO 8 MĚSÍCU.

Roman

Dobrý den. Chtěl bych Vás poprosit o e-mail přes který jste s nimi komunikovala. Pořád si mě přehazují z jednoho e-mailu na druhý a nic se neděje. Díky moc za odpověď na e-mail [email protected].
Roman.

MÁRIA

K získání peněz mi pomohla policie ČR.Ale posílám adresy kam jsem 8 měsíců psala
[email protected]
[email protected]

Josef Hrček

Prosím a jaké papíry jste policii předložila

Tomáš Košťál

Můžete prosím napsat kontretní oddělení policie ? Děkuji

kodlos

Snad spíše: [email protected]

Vlastimil

Aktuálně je ombinace na test A, A, B, A, A, B, C hodně štěstí….

Květa Bocková

Dobry den.
Rada bych se pripojila k hromadne zalobe.
Asi jsme taky naleteli. Ale presto bych se chtela zeptal jestli zna nekdo odpovědi na znalostni test.
Pro presnost jsem ho sem okopírovala.
Predem dekuji
Kveta Bockova

MENU
Vážený kliente,
Aby bylo možné vybrat jednotky vaší digitální měny, musíme ověřit vaše údaje a znalosti z oblasti kryptoměn. Za tímto účelem prosím vyplňte následující dotazník, který se skládá ze série otázek týkajících se vašich údajů a úrovně znalostí. Vyplnění formuláře je povinné a v případě jeho nevyplnění nebo poskytnutí neúplných informací bude formulář zamítnut a možnost žádosti o vydání kryptoměny bude odmítnuta. Proto si prosím pečlivě přečtěte otázky a uveďte pravdivé odpovědi. Dotazník budeme považovat za dokončený až v momentě, kdy správně zodpovíte všechny otázky. Pamatujte také na to, abyste uvedli přesné údaje, protože proces odeslání kryptoměny na adresu uvedenou v dotazníku je nevratný. Vaše údaje jsou v bezpečí a nezpřístupňujeme je třetím osobám.

ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI V OBLASTI INVESTIC
Chápete, jak kryptoměnové peněženky fungují, a jste si vědomi toho, že poskytnutí nesprávných údajů při převodu kryptoměn může mít za následek ztrátu vlastněných jednotek?

ANO
NE
Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji?

ANO
NE
TEST ZNALOSTÍ
1. Co je to kryptoměna

a) investiční aktivum v oblasti forexového trhu
b) distribuovaný účetní systém založený na kryptografii uchovávající informace o stavu vlastnictví ve smluvních jednotkách
c) bezpečnostní systém chránící bankovní měnu
2. Co je technologie blockchain?

a) blokový řetězec užívaný k ukládání a zasílání informací o internetových transakcích
b) technologie využívaná v nejnovějších počítačích a smartphonech
c) technika správy investičních aktiv
d) jedna tisícina Bitcoinu
3. Na čem závisí kapitalizace na trhu kryptoměn?

a) počet jednotek e-měny vynásobený cenou
b) přičtení naběhlých úroků ke kapitálu investujícího do kryptoměny
c) tržní hodnota internetové měny
d) poměr růstu hodnoty kryptoměny k počtu zakoupených jednotek
4. Co znamená zkratka BTC?

a) Bytecion
b) Bitcoin
c) Binance Coine
d) 10 miliard
5. Musím platit daň z příjmu z obchodování s kryptoměnami?

a) Ano, v každé zemi na světě
b) Ano, v celé Evropské unii
c) Záleží na zemi
d) Obchodování s kryptoměnami je v každé zemi bez daně z příjmu

michal šubert

je tam jen 5 otážek nemáte správné odpovědi

MÁRIA

DNE 21.12. JSEM OBDRŽELA CELOU ČÁSTKU 55 000 KČ ZPĚT NA ÚČET

Roman Kubinek

Take jsem naletel za 55 000 Kc,podal jsem trestni oznameni ve Vyskove a nikdose se mnou nebavil jen me prislo vyrozumeni ze trestni stihani je zastaveno a to se jeste pokouseli znovu abych si koupil kryptomenu znovu. moje tel cislo 776724799 na dotazy

rostislav

Take jsem naletěl a chci se připojít k žalobě koupil jsem 9 baličku. 736776772 17. 12. 2021. 19.06. hodin

Tomáš Košťál

O kolik peněz jste prosím přišel ?

IC

Dobrý den, zakoupil jsem 5 produktů na uvedenou měnu a již měsíc se snažím peníze převést do své krytpopeněženky. Toto se mi nedaří, protože se nemohu dostat přes test, který mi vyplnil i odborník na měnu, stejně jsme test nepřekonali. Po telefonickém hovoru na čísle 483 579 039 kdy jsem mluvil po klíčí 0 s operátorem jsem se dozvěděl, že jsem hloupej, když nemohu takový jednoduchý test vyplnit a pak mi byl telefon ukončen. Tedy domnívám se že se jedná o PODVOD. Přes to mám dotaz, pokud někdo zná správné odpovědi, prosím o jejich zaslání na email [email protected]. Pokud je někde podané trestní stíhání prosím o sdělení policejní součásti, kam se mám obrátit. Děkuji IC

Jiří Pol.

Myslím si , že by bylo od věci v této situaci udělat veřejnou žalobu na banku, přes kterou šli peníze. Jelikož banka Má na majitele mít řádný kontakt. Prostředky tekly přes banku: MONETA.

Tomáš Košťál

Dobrý den,

je možné se s Vámi spojit ?

Jiří Polívka

Proběhlo to podobně jako ostatní!!! Také se chci připojit k žalobě.!!

Libuše

Také jsem naletěla na sliby a jsem vtom za hodně už rok a půl. V září jsem musela koupit rozmrazovací balíčky celkem za 180 tisíc a už se mi nikdo neozval. Do 14 dnů se mi to prý vrátí /velký kulový/ Ráda bych se připojila ke hromadné žalobě.tel.728180664

karlos

To je hrubka, zásadní chyba – do těchto kryptošmějdů znovu cpát peníze za účelem nějakého “odblokování” (ergo rozmrazení). Je to sále pouze černá díra ! Takže pěkná blbost a naivita, naletět 2x po sobě, ach jo .
Připojováním někam a pasivním čekáním na “zázrak” nikdo ničeho nedosáhne – každý musí aktivně hlavně makat aktivně sám za sebe proti těmto podvodníkům ! Anebo to odpískat , za blbost se platí…

Marcela

Taky se připojuji 723603554

Josef Šurda

Také jsem naletěl, mám těch kartiček asi 5 ks, jsou mi k ničemu, rád se připojím k hromadnému trestnímu oznámení, i když to nevidím růžově. Můj mobil 732209028. Pepa

Stanislava

Dobrý den také bych se ráda připojila k žalobě prosím kontaktujte na mě na tel. 739 059 274. Koupila jsem si 5 balíčků. Stáňa
Reagovat

MÁRIA

PODLE MĚ MOŽNÁ BY POMOHLO TUTO SPOLEČNOST VEŘEJNĚ ZOSTUDIT.UKÁZAT NA JEJÍ SYSTÉM.JENŽE NEVÍM NA KOHO SE OBRÁTIT.NEZNÁM NIKOHO KDO BY PUBLIKOVAL PŘÍBĚHY PODVEDENÝCH LIDI.

Mirek

Vše co jsem si vyslechl je přesně to samé co se stalo mě.Platil jsem tzv.poradce.Jakuba Krejčí,pana Nováka,Štedrého.,jedině co chtěli,tak posílejte,posílejte penízky a pak,ŽE jsem promeškal lhůtu 6 měsíců.Jestli se s tou bandou dá něco udělat,tak se také připojuji 739599707 Zdraví m všechny postižené

Renáta

Mám to úplně stejné,snažím se s nimi komunikovat,ale pořád odepisují,že mám účet neaktivní,takže již nic nedostanu zpátky. A to jsem si zaplatila tzv.VIP službu,pro kterou se mi měli o to starat a průběžně mě kontaktovat. Chjo pak se odmlčeli,čas letěl a najednou mám účet zmražen.Pěkní podvodníci a my jsme pěkně naletěli,snad se nám všem podaří ,aby jsme naše peníze dostali zpátky.

lenka

Dobry den,kupila som si tiez kartu chcela by som previest svoje vlozene peniaze do penazenky dakujem

MÁRIA

1.11.2021 Jsem podala trestní oznámení,na policii v OLOMOUCI .Bohužel asi to nebude nic platné.Táto společnost není registrovaná na území České republiky. Já se snažím dostat své peníze zpět již 4.měsíce.

Alena

Vydržte, já jsem jim psala e-maily každých 14 dní a po roce jsem se dočkala. Hlavně to nevzdávejte.

jarda rous

vzhledem k tomu ze jsem dodrzel vsechny nesmyslne pozadavky z jejich strany tak dnes t.j.16.12 2021 jsem od nich obdrzel vsechny BTC , ETH i XRP je to od vyplneni vsech pitomosti az po zaslani dotazniku na ukrajinu a dalsi adalsi emaily od zakoupeni prvniho balicku 19.6 2021 slo oBTC do dnesni doby cca 6 mesicu takze ted jsem jiz mimo hru vam ostatnim preji totez abyste svoje prachy dostaly co nejdrive

IC

Mohl by jste mi sdělit do emailu [email protected] správné odpovědi na test a další podmínky, které jste splnil. Děkuji IC

Lukáš

Dobrý den, můžu poprosit o kontakt nebo email kam jste psala? Děkuji Lorincz

Karel

No, já jim píšu denně už přes rok – a zatím nic !!! Prý vypršela platnost !? Čeho, proč – když mě opakovaně ujišťovali, že je u nich kryptoměna XRP bezpečně uložena a já nemusím nic dělat, ve svých Podmínkách servisu – česky “všeobecných obchodních podmínkách” to navíc mají uvedeno zmatečně (ad jednou “dárek” – podruhé “bonus”).
Že je firma registrovaná jinde – no a co – tihle kryptošmejdi jsou zřejmě čecháčci (občané ČR nebo EU) – no, tak ať je slavná Policie ČR hezky honí za podvodné jednání atd. – nebo to taky neumí resp. to prý nelze ?

Lukáš

Také se chci připojit k žalobě. 722 171 464

Vratislav

Už mám celkem10 kartiček vždy mě zavolají jestli jsem je aktivoval já jim to potvrdím poté my zavolá konzultant z Afriky Španělsko Itálie Anglie Polsko Portugalsko Irko, žádný z nich neumí pořádně český chtějí poznat moje peníze jestli mám 250eur.na založení účtu.Bohužel jsem na 1učet poslal vzápětí mě zavolali že už mám na účtu Platinex 22500eur.ale že jím musím poslat 2500eur. a že mi otevřou účet.přitom píšou že už nebude potřebovat žádné finance jenom vyďělavt což není bohužel pravda.Tak co dělat mám dál!

Vlastimil

Dobrý den, kde najdu správné odpovědi na test pro výběr?

1