Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Podvody » Dejte si pozor na Ripple balíčky od profesora Le Roux – Návod jak postupovat!

Dejte si pozor na Ripple balíčky od profesora Le Roux – Návod jak postupovat!

Dejte si pozor na Ripple balíčky od profesora Le Roux - Návod jak postupovat!

Poslední dobou se nám stále častěji ozývají lidé, kteří se ptají na Ripple balíčky. Ptáte se: co to je, jak si je vyzvednout a zda o nich něco nevíme?

My jako Finex.cz s těmito balíčky nemáme nic společného, neprodáváme je a nevíme, kdo to dělá. V tomto článku pouze informujeme o tom, co jsme díky komunikaci s vámi zjistili.

Koupili jste si takový balíček nebo o tom přemýšlíte? Tak čtěte dál.

O jaké balíčky se jedná?

Jedná se o tzv. “startovací balíčky”, nebo “investiční balíčky”, které jsou na internetu prodávány různými společnostmi za cenu mezi 999 Kč a 2999 Kč.

Takový balíček obsahuje sadu tří ebooků a několik tokenů XRP, které je však nutno si od prodejce vyžádat.

A i když to samo o sobě nezní jako podvod, k jejich prodeji jsou často využívány podvodné a klamavé metody.

Co třeba neexistující profesor Graham Le Roux z Harwardu, který nabízí pohádkové zbohatnutí a ujišťuje, že každý člověk se díky jeho zázračné metodě stane milionářem.

Podívejte se na obrázek níže – no nevypadá to jako nabídka snů?

Investice do XRP (Ripple) balíčků ("Graham Le Roux")

Vzhled stránky doporučující tuto investici

Ano vypadá, ale v tomto případě se jedná o podvod. Samozřejmě, že díky zakoupení pár ebooků a pár tokenů XRP nevyděláte statisíce korun.

Samotný prodej balíčků “na dobírku” není vyloženě podvod, jen je to pro vás vysoce nevýhodné. Za vaše peníze získáte pouze ebooky v ceně několika málo korun a tokeny XRP, které byste si ale výhodněji mohli koupit na ověřených směnárnách, jako jsou ccShop nebo Simplecoin.

Vzdělávací XRP (Ripple) balíček

Reklama na vzdělávací XRP (Ripple) balíček

Další z nefér prodejních metod, kterých “profesor Graham Le Roux” využívá je odpočet, který jsme zachytili na snímku vpravo.

Stránka ukazuje, že je k dispozici už pouze 79 balíčků z 5000 a že pokud chcete vše stihnout, musíte si pospíšit.

To je samozřejmě lež.

Žádný omezený počet balíčků neexistuje a jedná se tedy pouze o techniku, jakou se vás prodejce snaží nalákat a přimět nakupovat co nejrychleji, než si to rozmyslíte.

Zdánlivě skvělé recenze uživatelů

Na takové prodejní stránce nemohou chybět ani recenze uživatelů. Problém je ten, že lidé na fotografiích pravděpodobně nemají ani tušení, že jejich obličeje někdo využívá k prodeji tohoto balíčku.

Všechny tyto komentáře totiž vypadají smyšleně – jsou tam pravděpodobně jen proto, aby přesvědčily pochybující čtenáře, stejně jako výše zmíněný apel na “vyprodání balíčků.”

Ano, komentáře vypadají poměrně reálně, vždyť vypadají jako klasické komentáře z facebooku. Jenže nejsou. Nejde si ani prokliknout jednotlivé uživatele, ani jim odpovídat.

Komentář od uživatele Tobiase říká, že za 14 dní se jeho peníze více než zdesetinásobily. To je ale nesmysl, protože cena koupeného tokenu XRP žádný takový nárůst nezaznamenala.

Všechny komentáře jsou tam nastraženy napevno přesně tak, jak to tvůrce prodejních stránek zamýšlel.

Pokud jste si balíček už koupili, co teď?

Lidí, kteří si tento balíček od “profesora Grahama Le Rouxe” koupilo, se nám ozvalo překvapivě mnoho. Proto nebojte, nejste v tom sami.

S pomocí některých z vás jsme byli schopni zjistit, jak celý proces funguje a pokud budete postupovat podle návodu níže, získáte i část peněz zpět.

Ještě není vše ztraceno. Ať už jste za balíčky utratili 999 Kč nebo více, část peněz ještě můžete získat zpět. Součástí balíčku je i určitý počet tokenů XRP, o které si musíte požádat.

To bohužel ale většina napálených neví. Proto, znáte-li někoho takového, určitě mu tento návod pošlete.

Návod: Jak získat část peněz zpět?

 1. Předpokládejme, že balíček již máte zaplacený a převzali jste ho. Našli jste v něm plastovou kartičku, na které je váš osobní osmimístný kód, vypadá nějak takto:
 1. Nyní navštivte stránky thebestvouchers.com.
 2. Vpravo nahoře zvolte růžové tlačítko Aktivujte kód z karty, nebo pokud máte stránky v angličtině Use a gift card.
 3. Budete přesunuti na formulář, kam zadáte E-mailovou adresu, kterou jste použili při objednávce a Osmimístný kód ze zadní strany kartičky, která vám přišla.

thebestvouchers ripple balicek

 1. Pokud jste udělali vše správně, budete na obrazovce mít tabulku, kde jsou odkazy na stažení ebooků, které jste si v rámci tohoto balíčku zakoupili. To ale není vše. Ve spodní části tabulky najdete odkaz na stránky CryptoEddu.com, které proklikněte a otevřete si v novém okně.
Jak vybrat peníze z XRP balíčku

Jak vybrat peníze z XRP balíčku – klikněte sem

 1. Dostanete se na tmavé stránky se zlatým tlačítkem Přebírám kryptoměnu nebo I want to pick up cryptocurrency, pokud máte stránky v angličtině. Nejdříve (pokud nemáte) si stránky v pravém horním rohu překlikněte do češtiny pomocí vlaječky, a pak zmáčkněte toto zlaté tlačítko.
 2. Vyjede vám vyskakovací okno, které bude znovu chtít vaši E-mailovou adresu a osmimístný kód z kartičky. Vyplňte je.
Cryptoeddu formulář pro výběr peněz z XRP balíčku

Formulář, který je třeba vyplnit.

 1. Pokud jste postupovali podle návodu výše, dostanete se na stránku s dlouhým formulářem (viz obrázek výše), který budete muset vyplnit. Nebojte, pomůžeme vám, pokračujte podle návodu.
 2. V první sekci vyplníte údaje o své osobě (o osobě, která poukaz zakoupila). Vaše jméno, příjmení, datum narození, bydliště, atp.
 3. V další sekci vyplňujete vaše finanční informace. Nevím, k čemu jim tato data jsou, ale bohužel je musíte vyplnit. To, zda jste je vyplnili pravdivě, ale nikdo nekontroluje. ;-)
 4. Následující sekce, zkušenosti v oblasti investic, by mělo stačit vyplnit následovně:
  Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti finančních trhů, které vám umožňují dělat vědomá rozhodnutí spojená s rizikem obchodování s finančními nástroji? – ANO
  Pracovali jste v poledních 5 letech ve finančním odvětví, díky čemuž rozumíte rizikům, která jsou spojena s obchodováním s finančními nástroji?ANO
 5. V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své XRP peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány. Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. váš účet u Coinbase, který příjem XRP podporuje.
jak získat xrp z balíčku

Na Coinbase v záložce Accounts získáte adresu peněženky a XRP tag. Oboje vyplňte do formuláře na Cryptoeddu.

 1. Poté je třeba vyplnit ještě poslední sekci, Test znalostí. Správné odpovědi jsou B A A B D – dotazník se nemění.
 2. Na úplném konci formuláře je třeba nahrát požadované dokumenty.
 3. KONEČNĚ. Nyní klikněte na Odeslat a čekejte, co vám přijde do emailu. Měli byste během pár hodin obdržet informaci o tom, že vám určitý počet XRP bude doručován na vámi zadanou adresu.
 4. Hned co dostanete XRP tokeny na vaši adresu (např. tu u Coinbase) můžete už tyto tokeny za pomoci směnáren, jako třeba SimpleCoin či ccShop prodat a obdržet peníze zpět na svůj bankovní účet.

PS: V případě, že nechcete své dokumenty ani informace o sobě nikomu posílat, bohužel nemůžete pokračovat podle návodu výše a ani my už vám nijak nejsme schopni pomoci. Samozřejmě že není úplně 100% bezpečné těmto lidem posílat své osobní údaje. Rozhodnutí je na vás. Možná ale můžete zkusit pokračovat podle návodu níže:

Metoda č. 2 – vrácení peněz bez udání důvodu

Další metoda, kterou jsme vyzkoušeli s jednou čtenářkou, a která se jeví jako úspěšná, je:

Pokud jste se rozmysleli a XRP ani edukační balíček nechcete, požádejte o vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu.

Dle ČOI máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet do 14 dní od dodání zboží.

Bohužel ale § 1837 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku uvádí, že:

[…] není možné odstoupení od smluv na dodávku zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu, k nimž může dojít i během 14 denní lhůty a které nezávisí na vůli podnikatele.

To znamená, že bychom toto právo v případě XRP balíčků mít neměli.

Očividně to ale prodejce neví, protože naší čtenářce peníze vrátil v plné výši – stačilo zavolat na tel. číslo uvedené u prodejce.

Snad se to tedy z tohoto článku nedozví. :-)

Časté dotazy na toto téma

Kdo je Graham Le Roux?
Jedná se o smyšleného, neexistujícího pana profesora, který podle několika podvodných internetových stránek vymyslel úžasnou metodu pro vydělávání peněz. Problém je, že tato metoda nefunguje. Neztrácejte s tímto systémem od “pana Rouxe” čas.
Co je to Ripple startovací balíček?
Startovací balíček, který je na internetu prodáván za tisíce korun, obsahuje pouze pár bezcenných elektronických knížek a několik tokenů kryptoměny XRP. Tyto tokeny je ale třeba si od prodejců balíčku vyžádat, jinak vám je automaticky nepošlou! K vyžádání ale musíte doložit mnoho citlivých osobních údajů. My tedy nedoporučujeme tyto balíčky kupovat.

Koupil jsem si startovací balíček. Co teď?
Vypadá to, že jste byli podvedeni. Ještě ale není nic ztraceno! Podívejte se na náš článek výše na stránkách Finex.cz a naleznete 2 ozkoušené metody, jakými je možno získat své peníze zpět. V první řadě ale doporučujeme balíček vůbec nekupovat a pokud jste si ho již objednali, doporučujeme ho nepřebírat a nic neplatit.

Pomohl vám tento článek? Nebo máte stále ještě nějaké otázky? Budeme rádi za každý komentář níže pod tímto článkem!

Sdílejte tento článek

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 71 komentářů
Štěpán

Dobrý den, také jsem zakoupil počátkem roku 2019 v dobré víře tři balíčky XRP a ještě i jeden balíček s Bitcoinem. Celkem jsem zaplatil asi 20000,-Kč. Objevil jsem tyto Vaše stránky a chci už být konečně pánem svých kryptoměn. Proto že zde uvádíte i celkem podrobné návody, tak snad bych to i přes svůj pokročilý věk mohl zvládnout XRP a Btc převést od stávajícící společnosti. Proto mám na Vás ještě tyto doplňující otázky.
Musím mít pro převod směnárnu, nebo postačí si založit hned kryptopeněženku. Určitě na směnárně bych kryptoměny nedržel. A jestli mně můžete ještě doporučit i případně vhodnou směnárnu a v každém případě doporučit peněženku. Předpokládám, že si ještě novou kryptoměnu zakoupím. Vím, že v nabídkách je toho moc, četl jsem pochopitelně i recenze, ale najednou a napoprvé mám z toho v hlavě docela nejasno. Vyhovovalo by mně i jednodužší ovládání, a raději v češtině, ale to si asi vymýšlím moc. Budu rád, když mně bude někdo z Vás na moje dotazy reagovat. Moc děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, Štěpáne. Jsme rádi, že jste se i přes počáteční chybu rozhodl k problému postavit čelem a doufáme, že z této společnosti dostanete kryptoměny v co největším množství. Ale k odpovědi na vaše dotazy – směnárnu pro tento převod nepotřebujete. Tu potřebujete pouze v případě koupě nebo prodeje kryptoměn. Vy je ale budete chtít pro začátek jen převést z jedné adresy (od této společnosti) na jinou adresu (vaší peněženku). Bude Vám pro začátek stačit mobilní peněženka Coinomi (i v češtině!), kam můžete převést jak XRP, tak i Bitcoin. A až si budete chtít koupit další kryptoměny, pak teprve využijete služeb směnárny. Pro příklad: Na směnárně Simplecoin zadáte objednávku (návod zde) a adresu své mobilní peněženky, pak objednávku zaplatíte a oni Vám objednané množství pošlou přímo do Vaší peněženky. Transparentně a o mnoho levněji. Budeme rádi, když dáte vědět, jak to všechno dopadlo.

Štěpán

Děkuji Vám za odpověď a rady, jsem přesvědčený, že vše dobře dopadne a všechno zvládnu. Jenom ještě mám dotaz k mobilní peněžence Coinomi, když jsem si pročítal recenze a návod, tak je tam uvedeno, že je možnost nově si tuto peněženku nainstalovat i v počitači. Doporučujete to, a nebo raději mám ji mít jenom v mobilu? Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, to jsem bohužel nezkoušel. Pravděpodobně to pujde, stačí v obou programech/aplikacích použít ten samý seed. Ale určitě tím výrazně snížíte bezpečnost. Pro maximálně bezpečnost doporučuji koupit hardware peněženku, např. český Trezor, který je momentálně nejbezpečnější volbou pro úschovu kryptoměn.

Renata

Dobrý den,
založila jsem si u coinbase peněženku, a teď nevím ani kde jí mám a jak si směnit své XRP na Kč a poslat si je na svůj bank.účet. Navíc jsem tam něco zmáčkla a převedly se mi WRP na Eura. Jsem z toho hotová. Poraďte prosím.
Děkuji R.Nová

Magazín Finex

Dobrý den, Renato. Pokud máte již XRP na svém Coinbase účtu a jsou převedeny na Eura, tak super! Teď už stačí nechat si je poslat na účet. Přihlašte se do svého účtu, nahoře zmáčkněte Portfolio, pak v seznamu dole vyberte Euro a vpravo byste měla vidět tlačítka Deposit a Withdraw. Zvolte tedy Withdraw a zadejte údaje o svém bankovním účtu. Potvrďte a do pár dní by Vám měly peníze přijít na účet. :-) Je ale třeba mít váš coinbase účet ověřený, že jste opravdu jeho majitelem.

Renata

Moc děkuji za radu,dnes jsem tak učinila a budu čekat. Kdyby něco tak se na vás obrátím. Ještě jednou moc děkuji. Renata

Libik

Také jsem naletěla, balíček jsem včera vyzvedla. Chtěla bych obchodovat sama, ale nemám peněženku, mohu si stáhnout Trust Wallet a požadovat zaslat XRP na tuto peněženku? Jedná se mi o tento odstavec , dle vašeho návodu “V další sekci, konečně, vyplňujete adresu své XRP peněženky. Jedná se o peněženku, na kterou vám budou vaše tokeny zaslány. Pokud žádnou peněženku nemáte, můžete využít např. váš účet u Coinbase, který příjem XRP podporuje.” Ale já tam žádný účet přeci nemám. Nebo jsem to nepochopila? Děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, je to tak, jak říkáte. Stáhněte si Trust Wallet a ve formuláři vyplňte adresu peněženky a tag, který vám Trust ukáže. A co se týče části s Coinbase, jednalo se pouze o příklad. I na Coinbase si můžete založit účet a XRP tam přijmout. Je to na vás.

Radek

Zdravím bohužel jsem se taky nechal nachytat, dnes psali že je dobírka na poště, díky článku vím že tam i zůstane

Vlasta

Dobrý den, mám také balíček, bohužel vyzvednutý a volání na uvedené číslo je mi sděleno, že neexistuje – tedy bez předvolby 0044, anglicky neumím. Česká internetová adresa taky nefunguje. Je mi do breku, ty peníze potřebuju a nevím co mám dělat

Magazín Finex

Dobrý den. Vaše situace nás mrzí, ale bohužel s tím nic neuděláme. Pokud vám nevadí zadávat osobní údaje online, ještě můžete vyzkoušet si tokeny “převzít” dle návodu v článku. V první řadě byste ale neměla nikdy investovat (ani do kryptoměn, ani do akcií, ani do pofidérních balíčků) více, než si můžete dovolit ztratit. To je pravidlo č. 1. Příště snad budete rozumnější a před nákupem si prodejce prověříte. :-)

J.Trnka

Dobrý den. Také jsem si zakoupil balíčky kryptoměny a po přečtení recenzí
jsem se rozhodl odstoupit od smlouvy do 14ti dnů. Byl mi přislíben formulář
zaslaný na moji emailovou adresu, který vyplním a zašlu. Nelíbí se mi však
uvést č. účtu banky a jiné choulostivé údaje. Nešlo by vrácení částky řešit
na adresu poštovní poukázkou? Byl jsem telef. kontaktován že dnes 8.1. se
se mnou spojí, ale nikdo se neozval a na mé 4.pokusy nikdo nereagoval až
na pátý. Tak jsem zvědav, jestli mi vloženou částku vrátí. Děkuji za radu a
odpověď. Zdraví a vše nej, nej, v roce 2020 přeje J.T.

Magazín Finex

Dobrý den. Jak už říkáme v článku – bohužel buď tato data musíte do formuláře uvést, nebo se spokojit s tím, že jste byl podfouknut. :-( Víme, že se to neposlouchá dobře, ale jak s tím naložíte už je na vás. Předpokládám, že nijak jinak vám peníze nevrátí.

Antonín

Tak já také naletěl a podveden o 4604kč. Jsou mezi lidem podvodníci,ale ti nemůžou v klidu žít jak se říká –karma je zdarma a ta si je najde.

Josef

Dobrý den.Dekuji za článek a recenze na něj.Take jsem naběhl na tento podvod a koupí si čtyři balíčky. Jak jsem pochopil , když je nepřevezme tak se nic nestane?

Magazín Finex

Dobrý den, Josefe. Ne, nic by se stát nemělo. Takto jsme již pomohli spoustě lidem a nikdo z nich nic o žádných problémech neříkal. Ani mě nenapadá, jaké problémy by eventuelně mohly nastat.

kerel

Hi,
The best voucher just contact me, to use our service. By courier the voucher and collect money from their customer.
are you saying The Best Voucher is a scam ?
Thanks in advance

Magazín Finex

Dear Kerel, we are not saying The Best Voucher is a 100% scam, all we are saying is that there are some signs of it being a scam and that there are better ways to buy Ripple than through this service. But always do your own research first. :-)

Leo

Všechno jsou to keci !!!! Dostal jsem se až k dotazníku a nehodlám jim kopírovat své doklady a banku, pro další zneužití. Považuji za podvod i návod “Magazín Finex”. Kdo ví kdo to píše. Prostě jsem vyhodil 2200,-kč . Ripple mi každý týden píšou a celkem arogantní meily. Musel jsem je označit jako spam. Už mi i telefonovali. PROSIM pozor na vstupní informace.

Magazín Finex

Dobrý den, Leo. I v článku uvádíme, že není úplně bezpečné jim vaše doklady a informace posílat a pokud to neuděláte, máte ještě možnost zkusit druhý návod (vrácení do 14 dní), který je v článku výše také popsán. Jinak Ripple Vám nic nepíše – to je americká společnost, která s těmito podvodníky, kterým jste skočil na špek, nemá nic společného. Píšou vám ti podvodníci.

S pozdravem, Vojtěch

Břetislav Lukáš

Dobrý den,
já jsem koupil dva balíčky a zaplatil je. Následně jsem provedl výběr podle rad v bodu a) a do dvou dnů jsem měl XRP v peněžence, kterou jsem uvedl při výběru.

Magazín Finex

Dobrý den Břetislave. Máme radost, že se Vám to podařilo. A můžu se zeptat, za kolik jste balíček koupil a v jaké hodnotě jste tokeny reálně obdržel? Resp. jaký byl rozdíl, alespoň v procentech. Díky!

Pavel

DOBRÝ DEN,
také jsem chtěl zkusit štěstí,ale balíček už mám téměř měsíc a samozřejmě ,žádný účet na kryptoměnu nemám.Můžete mi poradit,jak dál ,jestli se mi účet vyplatí udělat? Za balíček jsem dal 1390 KČ.Předem děkuji za info.P.Štěpán

Magazín Finex

Dobrý den, Pavle, zřízení peněženky je zdarma, proto nevidím důvod, proč to neudělat. :-) Zkuste třeba peněženku na telefon Coinomi – ta je i v češtině. A pak pokračovat podle návodu výše.

Miluška

Děkuji za všechny informace. Ve svých 84letech jsem se nechala nalákat a objednala jsem si balíček. Zatím jsem ho nepřevzala a nezaplatila. Děláte dobrou službu, že pravdivě informujete. Hned se mi ulevilo. Balíček nepřevezmu a další nabídku odřeknu.

Magazín Finex

Dobrý den Miluško, jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

Milan

Dobrý den prosím vás tak že když si balíček nevyzvednu z pošty nebudu mít nějaké problémy že jsem porušil dohodu ? (objednávku) děkuji za informaci .

Magazín Finex

Dobrý den, Milane. Ne, nebudete mít žádný problém, není třeba se strachovat.

Milan

Děkuji moc za info balíček nepřevezmu jsou to hnusní podvodníci a moc děkuji za tyto stránky.

Milan

Prosím o sdělení na jakou adresu mám poslat žádost o vrácení peněz bez udání duvodu děkuji za radu M.

Magazín Finex

Milane, bohužel si myslím, že jejich adresu nikde nenaleznete. Níže v komentářích ale najdete číslo, na které když zavoláte, vše byste s nimi měl být schopný dohodnout.

Jitka

Děkuji za článek, také jsem si koupila dva balíčky, ale ještě leží na poště. Zatím se mi to rozleželo v hlavě, začala jsem hledat informace a dostala se na váš článek. Děkuji za zachráněné peníze, jsem invalida a šetřím každou korunu. Jitka

Magazín Finex

Dobrý den Jitko, jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Kdybyste i přesto chtěla do kryptoměn nějakou tu korunu vložit a čekat na zhodnocení, můžete využít např. směnárny Simplecoin či CCshop, které máme ověřené a odvádí kvalitní práci. Je ale třeba se o to zajímat a minimálně pochopit, jak fungují kryptoměnové peněženky, atp.

Ladislav

Dobrý den mám balíček už 2 měsíce za 990 Kč a pořád píšou Zdvořile Vás informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo pozitivně naším ověřovacím procesem, a kryptoměna nemohla být převedená na Vámi vytvořené portfólio. Už nevím co mám dělat dekuji

Magazín Finex

Dobrý den Ladislave, můžu se zeptat, jakou adresu peněženky jim posíláte? Je nutné poslat XRP adresu, není možné využít stejnou adresu, jakou používáte např. pro příjem BTC.

Pavel

Také jsem měl ten samý problém že mi posílali že můj wallet neprošel schvalováním a tak to šlo asi 3 měsíce až jsem se naštval a napsal jim e-mail že to předám právníkovi a druhý den jsem měl jednotky XRP v peněžence. Teď už bych jen potřeboval nějak tyto jednotky převést zpět na koruny . Mám peněženku u freewalet . Díky

Magazín Finex

Pavle, odpovídali jsme Vám už na Vaši emailovou zprávu. Pokud máte XRP v peněžence, prodat je samozřejmě můžete. Uděláte to např. na simplecoinu. Stačí vytvořit objednávku a zadat své č. účtu a po odeslání XRP by mělo do pár hodin být hotovo.

Je třeba počítat s tím (nevím zda to tak je i u vaší peněženky, ale mělo by) že posledních 20 XRP z peněženky nelze odeslat a slouží pouze pro “aktivaci” peněženky. Proto pokud máte např. 100 XRP, na simplecoinu udělejte objednávku na prodej 80 XRP.

Richard Ulrichů

Já u této firmy investuji už přes rok a jsem spokojený. Mám zainvestováno v různých kryptoměnách, ne jen xrp. Několikrát jsem už vybíral a vždycky bez problému. Berou si sice více %, ale zato mi vždycky poradí a v jiných firmách bych za to platil.

Ladislav

Dobrý den jakou máte peněženku mě se stale píšou informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo diky

Magazín Finex

Dobrý den Richarde – pokud jste spokojený, tak to je pak dobře. Zajímaly by mne ale náklady na takovou investici. Podle toho, co jsme zatím viděli u všech lidí, kteří nás kontaktovali emailem, nákupní kurz kryptoměn u této společnosti je žalostný a mnohem lépe by zákazníky vyšlo si kryptoměny koupit napřímo u nějaké jiné směnárny či burzy a ne jako součást takového “balíčku”.

PP

tento portál neprodává kryptoměny, pouze vzdělávací balíčky

Magazín Finex

Zdravím PP,
ve skutečnosti jsou součástí balíčku i tokeny XRP. K balíčku za 999 Kč jsou tokeny v hodnotě cca 700 Kč. (Alespoň podle toho, jak jsem to vykomunikoval s ostatními čtenáři, kteří nás oslovili, já si balíček nekupoval) – ale musíte si o ně zažádat. Jinak Vám je nikdo nepošle a “propadnou” a nechá si je prodejce. Což považuji za, skoro bych až řekl, podvod.

Le

Dostal jsem vrácení peněz bez problémů. Vaše metoda může být také efektivní:-)

Alena

Také se pokusím vrátit do 14 dnů a to opravdu stačí zavolat na tel. ?

Magazín Finex

Dobrý den, Aleno. Mělo by to stačit. Kdyby telefon nevzali, zkuste jim napsat na e-mail.

Anet

dobrý den,
a nevíte kde je číslo? popř.jaké je to číslo? našla jsem jen číslo na bestvouchers ze kterého mi to přislo. děkuji za odpoved

Magazín Finex

Zdravím Anet, to číslo je 234 708 444. Snad Vám to pomůže. :-)

Roman

Váš návod vypadá slibně. Zkusil jsem to, ale zůstal jsem viset na zprávě, která mi přišla e-mailem:
“Zdvořile Vás informujeme, že Vámi zaslané číslo přijímacího portfolia kryptoměny neprošlo pozitivně naším ověřovacím procesem, a kryptoměna nemohla být převedená na Vámi vytvořené portfólio.
Prosím, ujistěte se, že Vámi zaslané číslo bylo odesláno ve správné formě, zda je celé a zda portfólio, které chcete použít se shoduje s kryptoměnou, kterou jste zakoupili.”
Že by zádrhel byl v tom, že jsem uvedl adresu mého Trezoru One vedenou v BTC?. Navíc mi můj trezor měnu XRP pro vytvoření nového účtu/adresy/ měnu XRP nenabízí. Tak co teď s tím?

Magazín Finex

Dobrý den, Romane. Ještě, že vás o tom informovali. Posílat XRP na BTC adresu není dobrý nápad – o vše byste přišel. Každá kryptoměna má své vlastní adresy a nejsou mezi sebou kompatibilní, takže pozor na to! Trezor momentálně uložení XRP nabízí pouze ve své beta verzi (ale nejsem si jistý, zda je to možné i u Trezoru One.)

Co teď? Doporučuji Vám vytvořit si účet u Coinbase, pomocí adresy a tagu (jako výše v návodu) své tokeny nechat zaslat tam a buď je směnit do BTC a ten poté odeslat do Trezoru, nebo využít např. mobilní peněženky Trust Wallet. Tam XRP pošlete jednoduše jen pomocí adresy.

Vojtěch, Finex.cz

Šárka

Dobrý den, když jsem balíček ještě nevyzvedla z pošty, mohu ho tam nechat aby ho poslali zpět. Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, ano, to je možné.

Milema

Můžete dneska jsem to udělala. Pošta to tam odešle zpátky.

Arnošt

Čekal jsem dlouho na odpověď, ale všechno je. Dostal jsem své peníze zpět

Magazín Finex

Dobrý den, Arnošte, to máme radost. Využil jste návod výše, nebo jste si poradil sám?

Arnošt

Sám jsem to zvládl sám, pouze vráťte peníze do 14 dnů od nákupu

Darja

Moc děkuji za Vaše diskuse,taky mi psali, že mi přiveze kurýr za pár dní balíček, který jsem si objednala za 1325 Kč,ale díky Vám si ho nevyzvednu.Zase budeme chytřejší a radši půjdeme makat , peníze budou jisté ? hodně štěstí a ještě jednou díky

Ivana

Bohuzel me taky podvedli a prisla jsem o 1328kc. Dovolat se tam taky nemohu,tel.mi vytipnou.Jsou to podvodnici a doufam,ze jim to nekdo za nas vrati a nase penize jim stesti neprinesou…..

Magazín Finex

Dobrý den, Ivano – vyzkoušejte první metodu popsanou výše, třeba se Vám poštěstí a ještě nějaké peníze dostanete zpět!

Arnošt

Čekal jsem dlouho na odpověď, ale všechno je. Dostal jsem své peníze zpět

Květoslav Nový

Díky za informace. Balíček jsem si už bohužel před měsícem koupil.
Květoslav

Magazín Finex

Dobrý den, Květoslave. Budete zkoušet nějakou z uvedených metod, jak z těchto “startovacích balíčků” dostat peníze zpět? (Vybrat si zakoupené XRP tokeny na svoji peněženku)

Miroslav Kovačovic

CHCI ZPÁTKY SVÉ PENÍZE OD TĚCH KUREV ZLODĚJSKÉCH A NECHCE MĚ TO PO ULOŽENÍ HESLA PUSTIT NA STRÁNKU. CO VČIL ?

Magazín Finex

Dobrý den, Miroslave. Můžu se zeptat, o kterých stránkách teď konkrétně mluvíte? Nepamatuji si, že by se dle návodu mělo používat nějaké heslo.

Petr

Dobrý den objednal jsem si ten balíček. Dokonce mi včera i někdo volal jestli mám tedy zájem investovat do kryptoměny. Jen jsem byl v autobuse a nešlo pořádně slyšet. Tak jsem rozhovor odložil, ať mi zavola později. Zatím nikdo nezavolal znovu. Balíček jsem ještě ne převzal (ještě nedorazil) takže stačí když balíček neprevezmu a nebudu reagovat na telefon či email. Děkuji za článek a případnou řadu. S pozdravem Petr

Magazín Finex

Dobrý den, Petře. Osobně bych si balíček také nepřebíral. Chcete-li si XRP koupit, na směnárnách to uděláte výhodněji. Stačí jen trocha samostudia a je to. :-) Ale stejně bych radši doporučil koupit si Bitcoin namísto XRP. Na návod můžete mrknout zde.

Zdeněk

Zdravím, mám kamaráda, který si zakoupil XRP za velmi výhodnou cenu( když byla na maximu), bohužel to neznal, až když se pochlubil, že má kryptoměnu. Dnes již ví, co je to TA, nicméně, ani já jsem nevěděl, jak získat tyto XRP k sobě. Díky moc za tento článek. Zdeněk

Magazín Finex

Díky za komentář Zdeňku. Každopádně získat tyto XRP k sobě určitě doporučuji. Nikdy nevíte, kdy “prodejce” může skončit a zmizet i s vašimi tokeny (penězmi). Neříkám, že se to stane, ale ta možnost tam je.

Kamil

Vďaka, urobil som to podľa návodu, snáď mi peniaze prídu

Magazín Finex

Díky za komentář, už jsme dokonce obdrželi i zprávu od jednoho čtenáře, že XRP dorazily. Vše by tedy snad mělo fungovat. Držíme palce!

Miluška

Děkuji za všechny informace. Ve svých 84letech jsem se nechala nalákat a objednala jsem si balíček. Zatím jsem ho nepřevzala a nezaplatila. Děláte dobrou službu, že pravdivě informujete. Hned se mi ulevilo. Balíček nepřevezmu a další nabídku odřeknu.

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 62 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. *

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo