Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Elrond spouští pobídkový program likvidity v hodnotě 1,29 miliardy dolarů

Publikováno
Elrond spouští pobídkový program likvidity v hodnotě 1,29 miliardy dolarů
Zdroj: shutterstock.com

Populární blockchainový projekt Elrond oznámil masivní pobídkový program likvidity pro svou platformu Maiar DEX v hodnotě více než 1 miliardy dolarů. Bude denominován v nativním tokenu MEX a distribuce začne v průběhu jednoho měsíce.

Pobídkový program likvidity v hodnotě 1,29 miliardy USD od společnosti Elrond

Tisková zpráva společnosti Elrond uvádí, že motivační program likvidity má za cíl “přetížit” nadcházející spuštění decentralizované burzy Maiar. Projekt použije svůj nástroj a token správy MEX k převodu finančních prostředků, z nichž 282 milionů USD bude rozděleno uživatelům DEX, kteří poskytují likviditu v EGLD, MEX a USDC.

Program začínal oficiálním spuštěním DEX, což bylo 19. listopadu. Prohlášení naznačilo, že Elrond již rozdělil vlastnictví na více než 60 000 účtů ve formě nárokovatelných MEX tokenů.

Distribucí vlastnictví Maiar DEX mezi další miliardu uživatelů položíme základ pro skutečně globální finanční systém, který je přístupný všem a všude.”

Komentoval generální ředitel společnosti Elrond Network Beniamin Mincu.

Po prvním měsíci distribuce bude projekt pokračovat v návazných programech “zaměřených na uživatele největších platforem DeFi v ekosystému, kteří budou moci také získat tokeny MEX úměrně svým aktivitám, a to i na platformách jako Uniswap, PancakeSwap nebo SushiSwap.”

Podrobnosti Maiar DEX

Oznámení vysvětlilo, že chytré smlouvy vytvořené pro Maiar DEX prošly “přísným” auditem a formálním ověřením Runtime Verification. To zahrnovalo zátěžové testy na různých pobídkových veřejných akcích, které potvrdily jeho “výkon a schopnost škálovat i za nejdrsnějších podmínek”.

Decentralizovaná burza také dorazí se specializovanou aplikací, která prvním uživatelům umožní “získat bezpečnou kryptopeněženku za méně než jednu minutu pomocí pouhého telefonního čísla”. Projekt sliboval, že aplikace bude mít snadno použitelné uživatelské rozhraní, podobné Maiar Exchange, což by mělo posílit masové přijetí DeFi.

Hodnota tokenů EGLD a MEX

Token EGLD již nějakou dobu pomalu stabilně roste, během oznámení se pak vyšplhal z 315 USD na 370 USD. Nyní se nachází na hodnotě 390 USD, zatímco token MEX, který mnozí uživatelé peněženky získali jako airdrop za držení tokenu EGLD, vzrostl na aktuální hodnotu 0,00129 USD.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o toto odvětví začala aktivně a blíže zajímat. Jsou to již čtyři roky, co sleduji nejrůznější novinky a fundamentální vlivy, o nichž následně píšu články v několika internetových magazínech. Ráda také monitoruji trhy s digitálními aktivy, dlouhodobě hodluji i investuji do začínajících projektů. Svět kryptoměn může být i nebezpečný, ale zároveň nabízí to, co dosavadní finanční systém nedokáže. Proto věřím, že jsou decentralizované technologie včetně kryptoměn budoucností.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.