Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Vše kolem investic a financí. Colors of Finance 2023 v Ostravě bude mít letos hvězdné obsazení

Publikováno
Vše kolem investic a financí. Colors of Finance 2023 v Ostravě bude mít letos hvězdné obsazení

 

Colors_of_Finance

OSTRAVA – Šestý ročník konference Colors of Finance proběhne už ve středu 4. října 2023 v inspirativních prostorech multifunkční auly Gong v Ostravě-Vítkovicích. I letos se bude dotýkat témat, která hýbou světem financí, investic a poradenství. Z řečníků zde vystoupí například ekonomka Danuše Nerudová nebo Václav Staněk ze společnosti Vasky. Celým dnem bude provázet moderátorka České televize Jana Peroutková.

Finanční profesionálové z celé České republiky míří na konferenci nejen za vzděláním, ale také si užít networking, který nemá obdoby. Na jednom místě se zde můžou potkat s investory, ekonomy, představiteli finančních institucí i vedoucími pracovníky na nejvyšších úrovních. Tato událost nabízí jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními trendy v oblasti poradenského byznysu a navázat nová obchodní partnerství.

Kdy a kde se akce koná?

📍 Aula Gong Ostrava-Vítkovice
🗓️ 4. října 2023

Co je nového ve světě financí?

Sekce odborného vzdělávání bude doslova nabitá na atraktivní témata, která mohou poradci a investoři ihned začít využívat v praxi. Celodenní program odstartuje v 9 hodin. Přednášky, panelové diskuse a workshopy budou probíhat v 5 sálech – nově přibude Colors stage, kterou návštěvníci naleznou hned u vstupu. Co vše se dozví?

Například jaké změny čeká investování s rozvojem umělé inteligence, jak na milionové portfolio, jak se chovat, když trhy padají, jaké on-line a off-line trendy hýbou poradenským byznysem nebo jak reagovat na sílící proud investování přes sociální sítě. Z přednášejících zde vystoupí například Danuše Nerudová, Helena Horská, nebo Lenka Kejíková, Štefan Tillinger, Marek Černoch nebo Mojmír Urbánek.

Za dobu svého působení konference vzdělala už na 7 200 účastníků.

Women power – úspěch a rodina

Letos vůbec poprvé se na Colors of Finance sejdou v čistě ženské panelové diskusi vrcholové manažerky, úspěšné byznysmenky a přední ekonomky. Soustředit se nebudou pouze na ekonomické ukazatele. Zblízka se zaměří na současnou náladu, která panuje v české společnosti. Rozebírat se bude rovněž otázka, jaké místo zaujímají ženy v byznysu, před jakými výzvami jako společnost stojíme a kam se ubíráme.

Osobní rozvoj, inspirace a motivace nezůstanou stranou

Colors of Finance se každoročně věnuje tématům, která pomáhají akcelerovat podnikání a kariéru. Svůj inspirativní příběh bude s diváky sdílet zakladatel již legendární obuvnické značky Vasky ze Zlína – Václav Staněk. Jak si efektivně vybudovat osobní značku na sociálních sítích prozradí lektorka Radka Legerová. Workshop (K)rok ženy bude určen ženám byznysmenkám a povede ho bývalá TOP manažerka Petra Janíčková. Tím ale výčet rozhodně nekončí.

Colors of Finance řečí čísel

Za dobu svého působení konference vzdělala už na 7 200 účastníků. Akce takového rozsahu je velkým přínosem i pro rozvoj Moravskoslezského regionu – hejtman Jan Krkoška proto konferenci opakovaně udělil záštitu. Letos bude Aula Gong hostit na 1400 účastníků, 50 přednášejících a 73 vystavovatelů. Těšit se můžete na 10 přednášek, 8 panelových diskusí a 9 praktických workshopů. Kompletní program si můžete prohlédnout na Colors-of-finance.cz.

Vstupenky na konferenci zakoupíte pod následujícím odkazem. Ceny začínají již na příznivých 599 Kč.

 

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎