Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Bitcoinu zbývá maximálně 10 dní, než raketově vystřelí

Cenu Bitcoinu čeká zásadní změna a analytici předpovídají v příštích 10 dnech výraznou volatilitu. Poletí cena nad 50 000 USD?

Publikováno
Bitcoinu zbývá maximálně 10 dní, než raketově vystřelí
Zdroj: mpost.io

Analýza Bitcoinu (BTC) naznačuje blížící se prudkou změnu ceny. Ta se aktuálně pohybuje kolem 47 000 USD a tržní analytici předpovídají, že tam setrvá už jen velmi krátce.

Pozoruhodné je, že ukazatel šířky Bollingerova pásma (BBW), na který upozornil známý obchodník HornHairs na sociální síti X, dosáhl historicky nejnižších úrovní, což předchází výrazným cenovým pohybům na páru BTC/USD.

Obchodníkům a investorům HornHairs doporučuje, aby se připravili na značnou volatilitu v obou směrech a měli dobře definovaný plán, jak zmírnit nepředvídané pohyby na trhu.

Očekává, že k podstatné cenové události u Bitcoinu dojde během příštích 10 dnů. V současné době se BTC pohybuje mezi středním a horním Bollingerovým pásmem.

Šířka BBW se zřídkakdy snižuje na úroveň, která je v současné době k vidění. A každý takový případ vedl k rychlé změně ceny Bitcoinu. Problémem však je, že její směr zůstává neznámý.

Nedávný vývoj a prognózy ceny Bitcoinu

Lokální ATH stanovil Bitcoin na ceně 49 000 USD v den spuštění spotových bitcoinových ETF, které proběhlo před necelým měsícem. Od té doby Bitcoin klesal až na 38 000 USD, kde došlo k obratu a růstu až k současným cenám.

Vzhledem k blížícímu se halvingu vidí někteří analytici letošní maximum ceny Bitcoinu nad 60 000 USD.

Jiní ale věří, že současný trend se nejprve zlomí směrem dolů. Například Laurent Ksiss, specialista na kryptoměny ve společnosti CEC Capital, říká, že dosažením hranice 45 000 USD za minci se dřívější investoři do bitcoinových ETFs dostali se svou investicí do mírného profitu a mohlo by dojít k vybírání zisku.

Následovat by podle něj mohlo testování hranice 42 nebo i 40 tisíc USD.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
7
13

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Petr Duda

Uz se vzpamatuje ty vole. Clickbaity by vám šly. Zítra tu bude co? Že cena BTC bude letos za 20k?