Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance uvede novou kryptoměnu Fusionist (ACE). Můžete ji získat zdarma

Publikováno
Binance uvede novou kryptoměnu Fusionist (ACE). Můžete ji získat zdarma
Zdroj: x.com/binance

Jako 40. projekt na Binance Launchpoolu, platformě pro nabídku nově vzniklých kryptoměn (tzv. IDO), představila největší kryptoměnová burza světa doposud ještě nikde neobchodovanou kryptoměnu s názvem Fusionist (ACE).

Mince ACE mohou zákazníci burzy získat zcela zdarma, pokud v rámci Launchpoolu na čas uzamknou své BNB (BNB) nebo stablecoiny FDUSD (FDUSD). ACE lze farmařit od 13. do 17. prosince, potom, ve středu 18. prosince cca v 7:00 ráno našeho času, dojde k zalistování kryptoměny k obchodování v páru s USDT, BTC, BNB aj.

Kromě Binance plánují ACE zalistovat i další burzy, např. OKX.

Co je a k čemu slouží Fusionist (ACE)?

ACE je nativní kryptoměnou blockchainu Endurance, který běží na mainnetu již od ledna 2023 a je speciálně navržen pro GameFi a SocialFi. Mělo by se tedy jednat o svižnou síť, která zvládne provoz áčkových herních titulů a sociálních sítí.

Nejpopulárnější hrou na Endurance je pak právě Fusionist, hra vytvořená zkušenými herními veterány poháněná pomocí profesionálních herních mašin Unity a HDRP.

Zdroj: fusionist.io
Ukázka hry Fusionist

Endurance je jinak kompletní ekosystém zahrnující NFT tržiště, kryptoměnový most, doménová jména .ace atd. Patří k němu také několik NFT kolekcí, jejichž cena zažila po oznámení nové mince pořádné cenové výkyvy. Do budoucna se plánuje spuštění druhé vrstvy blockchainu a podpora technologie Zero-Knowledge Proofs (ZK).

Zdroj: opensea.io
NFT kolekce Quartan Primes na tržišti OpenSea

Kryptoměna ACE pak slouží:

Jaká je tokenomika ACE?

Při investování do kryptoměn nebo jejich obchodování je nezbytné znát tokenomiku daného projektu. Z tohoto pohledu ACE ničím nepřekvapí, dostala totiž klasickou tokenomiku mince, která byla od začátku podporována institucionálními investory a ti si nyní, když je projekt úspěšný, chtějí své finance vybrat zhodnocené zpět.

Proto jim připadá 22,5 % z celkových 147 milionů mincí a vývojářskému týmu 15 %. Uživatelé Binance a OKX dostanou 8 % mincí, zbytek (přes 50 %) skončí v kase např. na marketing nebo pobídky tvůrcům, aby na Endurance vyvíjeli aplikace.

V den zalistování ACE k obchodování, tedy 18. prosince, se bude v oběhu nacházet cca 22 milionů ACE, zbytek bude dle plánu níže do cirkulace postupně vypouštěn až do konce roku 2027, token tedy bude zažívat více než dvoucifernou roční inflaci.

Zdroj: binance.com/en/research
Schéma uvolňování ACE do oběhu
Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz dohlížím na chod kryptoměnové redakce. Mým cílem je, abychom společně s redaktory a přispěvateli předali čtenářům každý den mnoho zajímavých a zejména užitečných informací.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.