Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance oficiálně vydá platformu 2.0 pro obchodování na páku. Co přinese nového?  

Publikováno
Binance oficiálně vydá platformu 2.0 pro obchodování na páku. Co přinese nového?  

Největší světová kryptoburza Binance vydává platformu 2.0 s možností obchodování s pákou. Celou událost oznámila 11. července v oficiálním prohlášení na svém blogu. Jaký bude přínos nové platformy?

Binance chce rozšířit možnosti obchodování

Binance chce podle CEO Changpenga Zhao, mimochodem poté co utrpěla ztrátu 41 miliónů dolarů kvůli útoku heckerů, rozšířit možnosti obchodování, tak aby vyhovovaly i potřebám institucionálních a maloobchodních obchodníků.

Ve svém prohlášení navíc poznamenává, že marginální obchodování, které umožňuje držitelům devizových účtů používat své stávající zůstatky jako pojistku k otevření jak dlouhodobých, tak i krátkodobých pozic u kryptografických aktiv, může zvýšit potenciální zisk ve srovnání s běžným obchodováním.

Větší riziko ale větší benefity

Spoluzakladatelka Binance Yi He navíc přiznává, že tento typ obchodování u starších platform představuje současně větší riziko, ale i výnosy. Sama je však přesvědčená, že s vývojem a rozšiřováním znalostí o správném řízení rizik je možné v dlouhodobém horizontu zvýšit jeho výhody.

Nová kryptopeněženka Margin Wallet

Binance tak při spuštění nové platformy vydala i specializovanou kryptopeněženku nazvanou Margin Wallet. Z ní lze peníze přesunout do primární peněženky bez poplatků u šesti hlavních kryptoměn a to: Bitconu (BTC), Ehereum (ETH), XRP, Binance Coinu (BNB), Tronu (TRX) a Tetheru (USDT).

Graf BTC
Změna za 24h
-0,39 %
Aktuální cena
$66 906
Graf ETH
Změna za 24h
+0,34 %
Aktuální cena
$3 116
binance margin trading obchodování na páku
Obchodování na páku (margin trading) je třeba si zpřístupnit v sekci “Margin Wallet”

Binance přijímá novou fiat měnu

Vydání nové platformy však není jedinou novinkou u tohoto velikána. Kryptoburza totiž ve středu oznámila oficiální start další platformy Binance Singapur pro směnu kryptoměn za Singapurská dolar (SGD). Prozatím je možné měnit pouze za Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Binance Coin (BNB). O tomto kroku informoval již v minulosti CEO Changpenga Zhao na svém twitterovém účtem. Hlavním důvodem je především zvýšený zájem o blockchain právě v Singapuru.

Co si myslíte o krocích, které provádí Binance? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

Líbil se vám tento článek?
4
0

Autor

Milovnice a nadšenkyně do financí, investování a kryptoměn. O finančních, ale i technologicky laděných tématech píše již od roku 2016. Kromě akciových trhů s nadšením sleduje nejnovější trendy v oblasti startupů, ale i velkých hráčů v široké škále odvětví od e-commerce a AI až po elektromobilitu nejen ve světě, ale i v našem malém českém rybníčku.

Nikola se však věnuje i tématům spojených s bankovnictvím, pojišťovnictvím či půjčkami, jejichž recenzování věnuje podstatnou část svého času. Ve všech případech jí však záleží na tom, aby si její texty našly cestu nejen ke zkušeným čtenářům a investorům, ale i úplným nováčkům ve světě financí.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.