Slovenský startup Fumbi přistoupil k dalšímu auditu, díky kterému si chce získat větší důvěru svých stávajících, ale i potenciálních klientů. Jednalo se již o pátý nezávislý audit v řadě, který se setkal s úspěchem. K jeho dokončení si Fumbi přizvala slovenskou společnost SGS Slovakia, jakožto odborníka na poli kontroly a certifikace systémů.
Fumbi provedla již pátý audit v řadě
Slovenský kryptoměnový startup Fumbi od svého založení v roce 2019 přistoupil již k pátému nezávislému auditu kryptoměn v peněženkách svých klientů. Konkrétně se společnost pokusila porovnat součtové zůstatky u 26 nabízených kryptoměn v peněženkách s hodnotami na jednotlivých blockchainech.
Ve výsledku audit dopadl úspěšně, díky čemuž společnost opět dokázala, že má kontrolu nad všemi prostředky. K auditu si přizvala i člena skupiny SGS, která je jednou z nevětších organizací zaměřujících se na ověřování, kontrolu a certifikaci systémů. Její přítomnost tak samotnému auditu připisuje mnohem větší váhu.
K auditu a dlouhodobému cíli společnosti, se vyjádřil i její zakladatel a zároveň ředitel Juraj Forgács: “Snažíme se vybudovat Fumbi jako společnost s velkým důrazem na důvěru a ukázat tak lidem, že investování do kryptoměn může být bezpečné. Jsem velmi rád, že spolupracujeme s SGS Slovakia, která pravidelně kontroluje a certifikuje stav na našich kryptoměnových peněženkách.”
Bezpečnost na prvním místě
Fumbi chtěla auditem dokázat svým stávajícím, ale i budoucím klientům, že se řadí mezi důvěryhodné, a především bezpečné investiční platformy. Právě bezpečnost je u Fumbi na prvním místě, což potvrzuje i její spolupráce s jedním z lídru na poli kryptoměnové bezpečnosti Ledger Vault.
Audit se zaměřil i na tuto oblast, kdy bezpečnost ověřil přesunem kryptoměn z kontrolovaných adres na úplně nové adresy, díky čemuž bylo prokázáno, že společnost opravdu má kontrolu nad všemi prostředky. Kryptoměny u Fumbi jsou navíc pojištěny i pro případ útoku ze strany hackerů, a to do 150 milionů dolarů.
Kvalita nad kvantitou
Společnost aktuálně nabízí možnost investovat do více než 20 kryptoměn, které u ní prochází striktním výběrem. Pokud tedy jakákoli kryptoměna přestane vyhovovat stanoveným pravidlům, je následně vyřazena z nabídky. Tímto způsobem se snaží svým klientům nabízet především kvalitu nežli kvantitu, čímž se chce odlišit i od své konkurence.
Diskuze (0 komentářů)
Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.