Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

UniCredit Bank spouští v Čechách a na Slovensku úspěšnou investiční platformu!

Publikováno
UniCredit Bank spouští v Čechách a na Slovensku úspěšnou investiční platformu!
Zdroj: depositphotos.com

UniCredit Bank přichází do ČR s investiční platformou OneMarkets Fund, která otevírá dveře k exkluzivním investičním strategiím.

Tato inovativní platforma nabízí aktivně spravované investiční fondy, které využívají zkušeností skupiny UniCredit Group a předních světových správců aktiv. Princip otevřené architektury umožňuje klientům přístup nejen k produktům UniCredit, ale i k produktům třetích stran. UniCredit navíc nabízí komplexní řešení, což umožňuje vytvářet jedinečné investiční strategie s profesionálním vedením.

Investiční strategie platformy OneMarkets je v souladu s aktuálními tržními trendy a geopolitickými událostmi. To se odráží v měsíčním výhledu trhu a strategii alokace aktiv, vytvořené UniCredit Bank a odborníky z renomovaných fondů, jako jsou BlackRock, Fidelity, JPMorgan, Allianz a Pimco.

“Mozaika zmíněných fondů tvoří skvělý celek spolu s dalšími službami UniCredit Bank, podobně jako hudební zážitek vzniká souhrou hudebníků pod taktovkou zkušeného dirigenta,” uvedl celý koncept Stanislav Hamerník, který moderoval konferenci, na níž byla začátkem listopadu platforma představena.

Platforma má v zahraničí úspěch

Po úspěšném uvedení na trh v domovské Itálii, Německu a Rakousku, kde klienti platformě svěřily více než tři miliardy eur, se fond OneMarkets rozšiřuje na český a slovenský trh a zpočátku nabízí 14 fondů. V zahraničí ale v současné době zahrnuje celkem 18 různých fondů, přičemž v nadcházejících měsících se plánuje další rozšíření.

Cílem platformy je poskytovat nejlepší investiční produkty ve své třídě, včetně akciových fondů, fondů smíšených aktiv a dluhopisových fondů. Platforma je zpočátku k dispozici klientům v sektorech Private Premium a Private & Wealth, v budoucnu se plánuje rozšíření nabídky pro klienty poboček a franšízových sítí.

Potenciální klienti procházejí investičním dotazníkem, po jehož vyhodnocení je na základě jejich investičního profilu v souladu s regulatorními požadavky navázána spolupráce.

Cílovou skupinou je každý, kdo by rád investoval nebo už investuje do podílových fondů.

Profesionální a kvalifikovaná správa aktiv

Platforma je postavena na koncepci odborné a kvalifikované správy portfolia. Investoři tedy budou moci svěřit alokaci aktiv profesionálnímu správci, který se umí vypořádat s dynamikou trhu.

Zmiňované společnosti jako BlackRock, Fidelity, JPMorgan, Allianz a Pimco nabízejí odborné znalosti v oblasti správy akciových a dluhopisových fondů, nebo fondů kombinujících různá aktiva, a uspokojí investory s různým rizikovým profilem a investičním horizontem.

Například společnost Pimco se zaměřuje na dluhopisové fondy a uvádí, že současná atraktivita dluhopisových investic je nejpřesvědčivější za posledních 15 let. Na straně akcií se společnosti jako BlackRock a Fidelity International zaměřují na dlouhodobé dividendové akcie a nabízejí pestrou škálu investičních možností.

Většina fondů v rámci OneMarkets je smíšená, kombinuje různá aktiva a vytváří vyváženou nabídku přizpůsobenou potřebám klientů. Investovat lze v české měně nebo v eurech. Platforma nabízí flexibilitu, pokud jde o výši investice, přičemž minimální částka je stanovena na 30 000 korun pro jednorázové investice nebo 500 korun pro pravidelné investice, maximální limit stanoven není.

Investice prostřednictvím OneMarkets Fund nabízí atraktivní příležitost, jak zhodnotit své finance. Uživatelé se mohou spolehnout na personalizované poradenství od odborníků z privátních a retailových bank. Vzhledem k tomu, že banka a manažeři aktiv mají přístup k nejaktuálnějším tržním informacím, uživatelé mohou učinit informovaná investiční rozhodnutí založená na včasných a relevantních datech.

Líbil se vám tento článek?
15
2

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Tomáš Marný

Takže bude fungovat jenom v Čechách nebo i v čele ČR? Není to napsané jednoznačně.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.